Poniedziałek 14 Października 2019r. - 287 dz. roku,  Imieniny: Alany, Damiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.02.19 - 19:00     Czytano: [603]

Przekroczona granica kabotyństwa

Porażające, że przewodniczący PO G. Schetyna przyznał się, że oni o sprawie wiedzieli wcześniej, bo się o tym mówiło, jak widać nie przeszkodziło to, by poseł, wicemarszałek Sejmu RP Sf. Niesiołowski startował z list PO.

Były polski premier, dziś przewodniczący RE D.Tusk też z PO, właśnie przyjął zagraniczną nagrodę za „konfrontację z własnym narodem” czyli należy rozumieć, że szkodził własnemu państwu i narodowi, ale bronił bliżej nieokreślonych „europejskich wartości”. Dziś polityczne dinozaury i inni TW idą razem w koalicji po europejskie posady. Jedyne co ich łączy to „kasa” i nienawiść do PIS-u - tylko czy to wystarczy za cały program wyborczy. Poseł R. Petru -Teraz, ocenia i wartościuje kto jest w biznesie oszustem, a kto nie. Czyżby już zapomniał jak sam rekomendował kredyty we frankach szwajcarskich, po czym po cichu przewalutował na polskie złote. Lansowana na potęgę przez GW pisarka O.Tokarczuk obraża w niemieckim Die Zeit Polaków, nazywając ich „Ponurymi ludźmi”, wychwalając za to „pogodnego” J. Owsiaka i domaga się innego narodu.

Europoseł PO D. Rosati nie tylko doniósł na Polskę w sprawie dzików do KE, ale niektóre celebrytki, zwolenniczki totalnej opozycji popierające aborcję w tzw. czarnych marszach dziś chcą własnym ciałem zasłaniać prośne lochy. Ulubienica opozycji i PO w Warszawie, aktorka, która jeździ dieslem udowadnia Polakom, że smog rządowy - PIS-owski jest zły, ale już ten miejski - platformerski, niekoniecznie. Były marszałek z PO Sf. Niesiołowski nadal cieszy się wielkim zaufaniem i sympatią swoich partyjnych kolegów w tym R.Sikorskiego, byłego MSZ czy innego ministra M.Kamińskiego. Wielkiego wstydu nie przynosi totalnej opozycji i PO nowe odkrycie domorosłej paleontolog - byłej premier E.Kopacz w kwestii polowania na dinozaury przy pomocy kamieni, ani wyczyny innej „intelektualistki” ze świata dziennikarskiego, red. E.Michalik z Superstacji, która jeszcze nie tak dawno w telewizyjnej stacji szczebiotała ze Sf.Niesiołowskim o rui zwierzątek, następnie straszyła w taksówce red. J.Kuźniara, że zdejmie część bielizny, a obecnie ogłosiła, że „Matka Boska, to jak Czerwony Kapturek czy Baśnie Grimma, a Bóg to facet albo i nie”. Ciekawe co na to KRRiT i Rada Etyki Mediów, nie mówiąc o KEP, jakoś wybitna artystka B.Piela od plastelinowych figurek nie znalazła tyle wyrozumiałości ze strony totalnej opozycji. Nie udało się posłom PO z M. Kierwińskim na czele zrobić z młodego wiceministra cyfryzacji A. Andruszkiewicza groźnego szpiega, to teraz koniecznie chcą wraz z posłem K. Brejzą i R. Petru zrobić z premiera J. Kaczyńskiego oszusta finansowego, choć Polacy umieją czytać nawet najbardziej wątpliwe paszkwile i rewelacje GW. PO oskarża premiera J. Kaczyńskiego, że ukrywa majątek - dwie wieże - biurowce, warte ponoć 1,3mld zł - problem tylko w tym, że takich wieżowców nie ma, bo władze PO w Warszawie uniemożliwiają ich legalne wybudowanie, co wyraźnie słychać na „taśmach GW”. Wydaje się więc, że przed-sądowe wezwanie prezesa PIS o usunięcie pomówień jest nie tylko całkiem zasadne, ale wyjątkowo eleganckie.

Ile jeszcze kompromitacji, mega-kłamstw, aktów skrajnej nienawiści, medialnych prowokacji, wymierzonych nie tylko w rząd czy PIS, ale silne polskie państwo, czeka nas w najbliższych miesiącach ze strony totalnej opozycji?
Ile jeszcze polskich wartości będą musieli splugawić, gdzie są granice tej totalnej paranoi czy wytrzymają to najtrwalsze mamuty i dinozaury? Czy Anty-PIS może jeszcze przekroczyć kolejne granice kabotyństwa, kłamliwych oskarżeń czy wręcz skretynienia, których to popisy nieustannie daje ikona tego opozycyjnego stylu w internetowych wpisach - W.Kuczyński? Czy historia posła i wicemarszałka PO Sf.Niesiołowskiego, a wcześniej posła St.Gawłowskiego nauczy czegoś ludzi, którzy chcą pouczać innych i biją się głównie w cudze piersi?

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

KUBA - 14.02.19 1:35
Wciąż się nam wypisuje, jak to zagraniczne prasa krytykuje Polskę za "antydemokratyczne rządy" itp.
Gdy jednak przyjrzeć się bliżej, to inicjatorami owych medialnych napaści są też i nasi rodzimi "postępowcy", ci co mówią, że historię, teraz w XXI wieku, trzeba wyrzucić na śmietnik, bo "z życiem trzeba podążać nowym". Ba, nawet podsuwają nowe wzorce - które prawy człowiek odpycha od siebie. I, tak opluwają nasz Kraj i Polaków. Dla lewactwa nazwać kogoś NIZIOLEM= NAZISTĄ, FASZYSTĄ, RASISTĄ - albo nawet antysemita - to pestka! I chociaż w tej całej ohydzie przypominają żałosnych przebierańców, zabawiając zaczadzonych wielbicieli, to są groźni, bo przyczepioną łatę nie można już odczepić, a o przeprosinach nie ma nawet mowy. A dlaczego?, bo są "wiodącymi komentatorami" i mają swoich fanów, którzy zakrzyczą i zaszczują niewinnego Człowieka. A to jest przykre, że tak się dzieje nawet w mediach z szyldem "Wolność słowa"!. I tak się przekracza granice kabotyństwa!

MariaN - 08.02.19 15:39
Przylączę sie i ja do pochlebstw, bo chociaz nie we wszystkim zgadzam sie z Lubomirem to przyjemnie czytać jego komentarze tu na forum, bo mają charakter merytorycznej polemiki. Oby więcej takich ludzi stawało na mojej drodze

Lubomir - 08.02.19 10:25
Panowie: krakus i Agamemnon. Dziękuję za życzliwe słowa. W czasach obłudy, kultu chamstwa i ciągłego podjudzania, jest to na pewno bardzo cenne. Serdecznie Panów pozdrawiam i życzę jak najwięcej powodów do radości

Kuba - 08.02.19 4:36
Ad Krakus...
Lubomir, ta "latarnia" nazywa Polaka "Naziolem" = faszysta, rasista, nazista!
I to jest to światło! Kryterium prawdy i uczciwości?

Agamemnon - 08.02.19 0:33
Pan Lubomir jest sobą. Nie pozwala sobą manipulować i spychać siebie do roli zastraszonego chłopca. Posiada dużo wiedzy politycznej jak też zna kulisy wielkiej polityki. Wie też jaką drogą winna iść polska polityka. Często czytam jego komentarze. Są trafne. To dobry współredaktor tego pisma.

krakus - 07.02.19 21:35
AD p.LUBOMIR
Szanowny Panie zawsze był Pan dla mnie latarnią prawdy i uczciwości.To Pańskie światło kierowało mnie ku prawdzie,ku uczciwości tak w dyskursach politycznych jak wymianie opinii..Z uwagi na wiek (88 lat) oraz liczne choroby przestałem korespondencji ale zawsze czytałem Pana obiektywne,politycznie właściwie wyważone opinie.Byłem i jestem przeciwnikiem wrogich dla Pana wypowiedzi co przez nie których nie obliczalnych.Uważam Pana za jedynego kontynującego dzieło śp.Włodzimierza.
Na koniec życzę wielu lat w zdrowiu,wspaniałych wypowiedzi na Forum Kworum oraz uczciwości politycznej w życiu i na codzień.
Redakcję Forum pozdrawiam i życzę wielu lat w kontynuowaniu prawdy prawdziwej jakie może dać wolne i nie zależne media.Krakus

Jan Orawicz - 07.02.19 21:17
No coz,przegrana stawka o Polske przez czerwonych i bardzo syte koryta,
daje im sie we znaki! I z tego prostego powodu ich uderzenia w polska prawice
PiS wzrastaja! Ta armia bylych slugusow ZSRR,po kopniaku od Narodu obecnie
wpada w nerwy i frustracje! Czerwoniaki nie zauwazyli,ze ich czas czerwony -
chcial nie chcial przemija ... i to nawet bez pomocy kija!!! Tak jest,bo Pan Bog
nierychliwy,ale sprawiedliwy!

Lubomir - 07.02.19 20:10
Widać jak na dłoni, że antypolskim sabotażystom - wcale nie chodziło i nie chodzi o jakieś tam obalanie komunizmu, ale o obalenie, a dokładniej o - powalenie Polski. Ci którzy rujnowali i rozkradali polski przemysł i polską gospodarkę, pod pretekstem rzekomej dekomunizacji, teraz stają wspólnie z komunistami, niczym w latach Kominternu. Polacy po raz kolejny zostali oszukani! Trzeba gonić sezonowych przebierańców! Polska myśl polityczna to ponad tysiąc lat doświadczeń i z tych doświadczeń trzeba korzystać codziennie!

Jan Orawicz - 07.02.19 19:46
Panie MaiaN tych oderwanych od koryt bronia ci czerwoniacy,co to jeszcze
mocno tkwia przy sytych korytach! Widac to w calym kraju! Brakuje w Polsce
p e l n e g o o d k o m u s z e n i a - glownie w administracji panstwowej -
z gory w dol

MariaN - 07.02.19 11:19
Granica bestialstwa oderwanych od koryta zostala już dawno przekroczona, teraz to tylko stopniowanie agresji. Jest moda i nie tylko u nas na relatywizacje wydarzeń na zaprzeczanie prawdy i wmawianie innym nie orientującym sie w sytuacji ze białe to niebieskie

Jan Orawicz - 04.02.19 0:29
Kojak masz racje,co do oceny tego Schetynialca!!!
To rzadki okaz lewaka! Patrząc na lewaków,to au-
tentycznego Polaka dzisiaj skręca! Pozdrawiam

Kojak - 03.02.19 21:13
Skoro Schetyna wiedziall i to tuszowaL nic nie robiac w sprawie to jest ordynarnym przestepca kryminalnym i powinien stanac przed sadem ! Nastepnie za fraki i do kryminalu z osobnikiem Schetyna !

J.Orawicz - 02.02.19 23:35
No cóż, tak bywa jak czerwoni łgarze itp. są bezkarni w łganiu
na POLSKĄ PRAwICĘ PiS. To sa przykre skutki braku surowego
rozrachunku z czerwoną armią byłych rodzimych sługusów krasnego
okupanta Polski w postaci ZSRR.To była armia wyjątkowych łotrów.

Wszystkich komentarzy: (13)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Października 1943 roku
W niemieckim obozie zagłady w Sobiborze wybuchł bunt więźniów.


14 Października 1773 roku
Z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego powstała Komisja Edukacji Narodowej.


Zobacz więcej