Sobota 19 Września 2020r. - 263 dz. roku,  Imieniny: Konstancji, Leopolda

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.01.19 - 18:10     Czytano: [682]

Morderca prezydenta Gdańska

Prasa niemiecka aż zachłystuje się od doszukiwania się powiązań kryminalisty - z prawą stroną polskiej sceny politycznej. Takie nadmierne zainteresowanie się polską tragedią i próby grania przez Niemców - tym tematem, mogą jedynie skierować podejrzenie na niemieckie inspiracje, intrygi i prowokacje.

Płatny morderca, niejeden raz robił obcym - potrzebną im politykę. Później albo ginął, albo znikał nie wiadomo gdzie. Polska Prawica krok po kroku buduje coraz lepsze relacje w Europie i poza nią. Wzór z polskiej polityki może być modelowym rozwiązaniem także dla państw spoza naszego kontynentu, np. dla Izraela, czy dla umęczonej Syrii.

Dla Niemców popularność Polskiej Prawicy, przekreśla ich podstępne plany o niemieckiej dominacji na kontynencie europejskim. Ba, Polska Prawica coraz bardziej naciska i coraz bardziej precyzuje obowiązek płacenia niemieckich odszkodowań wojennych dla Polski. Korzystając z wzorców Polaków - w temat odszkodowań od Niemców, coraz bardziej angażują się państwa ograbione i demograficznie przetrzebione przez niemieckich najeźdźców i okupantów.

Zatem Niemcy robią wszystko, żeby Polską Prawicę skompromitować w oczach samych Polaków. Za sprawą koszmaru związanego ze śmiercią prezydenta Gdańska, być może według niemieckich przewidywań - Polacy mają dojrzeć do tego, by w przyszłości głosować na opcję proniemiecką a nie antyniemiecką. No chyba, że Polacy wysilą się na samodzielne myślenie i odkryją niemiecką grę.

Dużo tej cynicznej gry Niemców, było przy typowaniu Gdańska i przemysłu stoczniowego na miejsce niekończących się strajków i dużo tej niemieckiej gry było przy sterowaniu Platformą Obywatelską. Dziwnie zawsze duży procent głosujących za Platformą, rekrutował się spośród osadzonych w zakładach karnych. Im raczej nigdy nie marzyło się w Polsce, ani skuteczne prawo, ani jakakolwiek sprawiedliwość czy uczciwość. Pewnie jakieś wyjątki i tutaj można byłoby znaleźć. Ale raczej należałoby mówić o wyjątkach, a nie o regule. Statystycznej regule pasował stan chaosu i liberalnej anarchii. Stan ciągłego przyzwolenia - na zachowania kryminalne.Lubomir

Wersja do druku

Ricky Dick. - 23.01.19 8:34
Cejrowski: Śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin. Był okropnym typem jako prezydent ( na facebook).

Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin, wszyscy zobowiązani płakać.
- Na takie słowa po zabójstwie prezydenta Pawła Adamowicza pozwolił sobie Wojciech Cejrowski.
- To, że został zadźgany nożem jest okropne, ale nie zmienia faktów: a fakty są takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska
- dodaje.

- Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły - pisze Cejrowski.

Oberwał też Jerzy Owsiak. Wg Cejrowskiego, jako prezes Fundacji WOŚP jest osobiście odpowiedzialny za koncert w Gdańsku.

- A Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny. To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem - napisał na Facebooku.

Niezależna prokuratura powinna zbadać wątek odpowiedzialności karnej Jerzego Owsiaka za stan zabezpieczenia swojej imprezy.

Źródło: Facebook

Aaron Waxmann - 21.01.19 11:40
Pan Adamowicz już nie stanie przed sądem ziemskim. Stanie przed obliczem Boskim. Szkoda, bo przed śmiercią liczyłem, że stanie przed sądem za swe czyny niezgodne z prawem.
Niech mu ziemia lekką będzie. +Panie, świeć nad jego duszą+. +Amen+

Kto ciągnął samolot liną na pasie startowym? Był tam również Adamowicz. Gdańsk to układ mafijny , który należy rozbić. PiS źle robi , że nie wystawia kandydata. Wygląda jakby dzielił się terenami wpływu jak gangsterzy. Gdańsk należy przywrócić Polsce i obywatelom. Platforma Oszustów to volksdojcze, sprzedawczyki i niemiecka agentura.

Nie wspominam już dyspozycyjnych na telefon sędziów z sądu wojewódzkiego w Gdańsku, Amber Gold, itp, itd.

MariaN - 18.01.19 22:13
Tak Niemcom jak i Putinowi zależy na tym aby w Polsce panował chaos, dlatego cały czas wtrącają swoje 5groszy. Nie wystarczy im to, że mają tu swoich agentów, jeszcze otwarcie partycypują w naszych sprawach narodowych poprzez prasę, organizacje kulturalne. prowadzą na smyczy spory procent naszego społeczeństwa, a wszystko przez to, że ludziom nie chce sie poznać prawdy. Ogladają jakies tvn-y, czytają gazete Fakt na przykład i plotą pózniej głupoty i wybierają antypolaków do rad czy parlamentu. Obecny rząd zbyt liberalnie, delikatnie podchodzi do spraw bezpeczeństwa naszego kraju i może to się zemścić, oby nie.

Ania - 18.01.19 8:40
Oprócz badania mordercy na to czy był poczytalny należy zrobić pewniejsze badania na zawartość narkotyków.
Jeżeli wyjdzie, że to jest narkoman należy odnaleźć jego "aptekarza".

Agamemnon - 17.01.19 20:10
ad memoriam

z zapisków na portalu: Przestępczość władzy

wtorek, 4 września 2012
Tussistowcy z Pawłem Adamowiczem na czele dopuszczają się aktu wypędzenia ludności zamieszkałej w centrum Gdańska z ich domów.

Tussistowskie bojówki obrzuciły kamieniami
protestujących strajkiem głodowym przed Urzędem Miejskim - straż miejska nie reagowała.

Jan Orawicz - 17.01.19 19:17
Panie Lubomirze - tak faktycznie ma się ta tragedia prezydenta
Gańska Adamowicza.Niemcy niechaj pilnują swoich nosów!! Od
wieków dali się poznać dookolnym narodom - jako wyjątkowe
bezduszne plemię,napadające na swoich sąsiadów! Ja jako mały
Polak, żyjący na Pomorzu widziałem tych niemieckich bandytów
w 1939r,co to z mej miejscowości w sposób okrutny mordowali
mieszkańców Była to leśna wioska Łażyn w Puszczy Bydgoskiej
pod Solcem Kujawskim.W okrutny sposób mordowali harcerzy RP
z tej leśnej wioski.Nie pisze jak ich mordowano,bo wrażliwi
czytelnicy zalali by się łzami!! Od tamtej pory - samo słowo Niemiec
mną telepie! Mordowali także starsze osoby! Nadmieniam,ze ta
leśna wioska po wojnie zniknęła.Jej miejsce zarasta już dość wysoki
las.Można ją odszukać na przedwojennych mapach.

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19 Września 1993 roku
Wybory do parlamentu wygrał SLD przed PSL.


19 Września 1938 roku
Józef Beck oznajmił, że w wypadku gdy Niemcom zostaną przyznane Sudety, Polska będzie domagać się Śląska Cieszyńskiego.


Zobacz więcej