Poniedziałek 14 Października 2019r. - 287 dz. roku,  Imieniny: Alany, Damiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.11.18 - 13:46     Czytano: [666]

Putin wściekł się na Rachonia

Niepokojące informacje napływają do nas z Moskwy. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej wezwało ambasadora RP w Moskwie Włodzimierza Marciniaka. Jak się okazuje, najprawdopodobniej chodzi o program Michała Rachonia i użycie w charakterze tła grafiki z napisem „Achtung Russia!”.

Z docierających informacji wynika, że wezwanie polskiego ambasadora najprawdopodobniej może być związane z środowym programem w TVP Info z grafiką, gdzie w słowie „Russia” użyto dwóch liter "S" nawiązujących do symboliki nazistowskiej SS.

Według niepotwierdzonych oficjalnie informacji polski ambasador ma udać się do MSZ Rosji jeszcze dziś.

Napis Achtung Russia! z literami stylizowanymi na czcionkę używaną w nazwie SS pojawił się w środę w prowadzonym przez Michała Rachonia programie „Minęła dwudziesta” w TVP Info.Niezależna.pl

Wersja do druku

MariaN - 06.12.18 11:16
Plakat Wojtka Korkucia zrobił wielką karierę międzynarodową, autor trafił w sedno, nic dziwnego ze Putin sie wkurzyl. Każdy jego plakat to arcydzielo a red. Rachoń to jeden z najlepszych dziennikarzy mlodego pokolenia, szkoda ze Cejrowskiego mu zabrali z programu, trzeba mieć nadzieję, że na krótko

Lubomir - 02.12.18 14:23
Każdy reżim i autokrata nie toleruje wolnej prasy, ani u siebie, ani poza granicami swojej satrapii. Świat do dzisiaj wspomina skrytobójczą śmierć rosyjskiej dziennikarki Anny Politkowskiej. Śmierć ta była bardzo symboliczna, ponieważ osoba krytykująca Putina za jego wojny z Czeczenią - została zamordowana w dniu urodzin rosyjskiego lidera. Hitler zanim zaatakował Polskę, testował swoją armię i sprzęt podczas wojny domowej w Hiszpanii. Rosja Putina bez przerwy ćwiczy swoje wojenne rzemiosło. Afganistan, Czeczenia, Syria i Ukraina - to poligony dla obecnej armii rosyjskiej. Hitler kiedy zajmował Austrię tłumaczył światu, że jest to sprawa wewnątrz niemiecka. Że jest to zjednoczenie ludności mówiącej tym samym, niemieckim językiem. Podobną argumentację słyszymy w przypadku Krymu i Ukrainy Wschodniej. Wilk zawsze przebiera się w owczą skórę. Agresor zawsze udaje ofiarę.

Jan Orawicz - 01.12.18 21:22
Ania jak panowała PRL to w niej nie było idiotycznej sytuacji!
Teraz jak Polska Prawica rządzi więc -według ciebie i tym
podobnych wszystko jest beee!!! Jak długo w PZPR pezetperowałaś
pezetperówko?! Z ciebie, co rusz wyłazi komuna czasu sowieckiej
okupacji Polski. Wtedy to za pewne chwaliłaś tamten krasny czas
życia pod łapą ZSRR! Aż dziw bierze,że taki element - do tej pory
nie został rozliczony za tamtą służbę dla okupanta Polski! A to z tego
zdradnego powodu,że gdzie spojrzeć polskim kiem tam to zgóry do
wiejslich gmin nadal są posadki,na których nadal grzeja zadki czerwone
gagatki,a solidarnościowcy to tylko popychadła do nędznej roboty!
Jako członek NSZZ Solidarność muszę w oddali tę zdradną potworę
przykro przeżywać!

Lubomir - 01.12.18 15:45
Tymczasem polityk niemieckiej CDU Karl - Georg Wellmann w wywiadzie dla 'Newsweeka' mówi, że obecny polski rząd działa na korzyść Putina. Chyba zapomniał całkowicie o nieformalnym niemiecko-rosyjskim Pakcie Ribbentrop-Mołotow Bis, o 'Nord Stream' i o dosłownej Osi Berlin-Moskwa, jeżeli chodzi o relacje ideologiczne, finansowe, technologiczne i ekonomiczne. Cynizm podobny do cynizmu Krzyżaków i cynizmu nosicieli pasów wojskowych z napisem: 'Gott mit uns' . Widać, że CDU to tylko nic nie znaczący partyjny szyld. Trudno szukać tam ludzi wierzących w Pana Boga. Trudno znaleźć tam prawdziwych chrześcijan. Nie bez sensu często mówi się o narastaniu w krajach niemieckich i proniemieckich klimatu nazistowskiego. Kreują go neonaziści, filonaziści i euronaziści. To wielka groźba dla całej Europy!

Ania - 30.11.18 16:02
Wątpię by Rachoń miał choć trochę pojęcia o historii.
Robi kasę na tym, że ktoś się nim wysługuje.
"MSZ polski czy antypolski ?" fakty spisane przez byłego polskiego ambasadora jednoznacznie świadczą, że to siedlisko obcej agentury.
W necie można zobaczyć czarno-biały film "ukryte siły", reżyser i producent tego filmu zostali sądownie zamordowani. W siedemdziesiąta piątą rocznicę nakręcenia tego filmu mamy w Polsce identyczną sytuację jak w tym filmie.

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Października 1978 roku
W Watykanie rozpoczęło się konklawe, które 2 dni później wybrało na papieża metropolitę krakowskiego Karola Wojtyłę


14 Października 1964 roku
Od władzy został odsunięty Chruszczow. Jego stanowisko objął Leonid Breżniew.


Zobacz więcej