Środa 27 Maja 2020r. - 147 dz. roku,  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.11.18 - 10:58     Czytano: [595]

Pokonamy Współczesną Targowicę

Na naszych oczach dzieje się historia i 11 listopada 2018r. będzie tego dobitnym potwierdzeniem, bo to będzie Marsz dla Ciebie Polsko. I na nic zdadzą się igrzyska antypolskości i manipulacji takiej jak te w Łodzi z udziałem byłego premiera Donalda Tuska.


Pokonamy zdradę, zaprzaństwo i pogardę dla wszystkiego tego co polskie, tradycyjne i chrześcijańskie. Przywrócimy prawdziwy blask dawnemu hasłu: Bóg, Honor i Ojczyzna, właśnie w 100 - Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Donald Tusk powinien wiedzieć, że Ojcem naszej Niepodległości jest nie tylko Józef Piłsudski, ale też Roman Dmowski, Ignacy Paderewski, a przede wszystkim tysiące młodych Legionowych Chłopców i Orląt Lwowskich, którzy złożyli wielką daninę krwi i życia za naszą Ojczyznę. Ojcem zaś naszej wolności, wbrew temu co wmawia Polakom Tusk jest nie tyle Lech Wałęsa, co Anna Walentynowicz Andrzej Gwiazda, Krzysztof Wyszkowski czy Andrzej Rozpłochowski, a przede wszystkim Św. Jan Paweł II, Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko, Kardynał Stefan Wyszyński i miliony zwykłych członków Solidarności i basta panie przewodniczący Tusk. Polskość znaczy właśnie Normalność panie przewodniczący RE, a to z kolei oznacza szacunek i miłość do Biało-Czerwonej, do naszej historii, do Krzyża i Orła i to pokażemy całemu Światu 11 listopada 2018r. - wbrew pańskiej awersji do Polskości.

Obowiązkiem każdej władzy jest szukanie porozumienia, ale z tymi którzy własną Ojczyznę kochają i tego porozumienia naprawdę chcą, bo trzeba to czuć głęboko w sercu i umieć wyrazić i wyśpiewać polskie dzieje polskim duchem, a nie obcą, fałszywą narracją - panie premierze Tusk. Kto w małych sprawach nie był uczciwy i wierny Rzeczpospolitej, ten i w wielkich nie będzie. Bowiem 11 listopada 2018r. nie tylko o Nas - współczesnych chodzi, ale jak pisał wielki, polski wieszcz i patriota J.Słowacki „o, tę myśl, co narody rodzi”. Jesteśmy Narodem, który tak jak inne domaga się szacunku i chce suwerennego głosu w Europie, nie przeciwko niej, ale chce też mądrej dumy z własnego, odzyskanego państwa, a nie kłamstwa i pogardy, które tak często serwuje nam były premier Tusk i jego polityczna ferajna i to nawet w przeddzień tego - Wielkiego, Polskiego Święta. Szczęść Boże Naszej Ojczyźnie.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

Jan Orawcz - 18.11.18 17:47
Pani Karolino, nic dodać nic ująć w Pani widzeniu polskich
obecnych spraw! Widać,że nasze Kochane Polki mają bardzo
celne widzenie splotów naszej polskiej egzystencji-po sowieckiej
okupacji.Gratuluję jako Polak z krwi kości!

Lubomir - 18.11.18 9:53
Zaczął nam przeszkadzać religijny rygoryzm - wynoszony z domów. Zaczęliśmy stawać po stronie mieszaniny komunizmu, chaosu i anarchii. Zaczęliśmy opowiadać się po stronie liberalizmu. Liberalizm pozwalał dochodzić do dobrobytu - na skróty. Dzisiaj bardzo często żyjemy na kredyt z post hitlerowskiego 'Deutsche Banku' i wydaje się, że to bardzo nas bawi. Dekalog przestał nam być potrzebny do czegokolwiek. Autorytetem stał się malwersant z 'Listy Najbogatszych' Nic zatem dziwnego, że wśród zadowolonych inaczej, niemiecki konfident - czuje się jak u siebie w domu

Karolina M - 17.11.18 21:35
No cóż,dość póżno myślimy o powrocie do naszych ojczystych wartości -na czele z nasza wiara w Boga. Niedawno temu, wybieraliśmy do sterów RP
takich cwaniaczków jak Tusk i jemu podobnych.A oni znali się na sterowaniu
państwem jak wilk na gwiazdach! Proszę w jakim stanie zdał Polskę ten cały
historyk D.Tusk! Nawet z nienawiści stratował Stocznię Gdańską- jako kolebkę
Solidarności! I do tej pory naiwni Polacy nie rozliczyli go za świadomą ruinę
gospodarcza Polski! Stocznię Gdańsk zupełnie spłaszczył! No i jest dalej fajnie!
A to o tym śwadczy,że nadal zbiry mają się w Polsce bardzo dobrze! Tylko
czekać tej chwili jak D.Tusk zostanie Prezydentem RP.Pono na to stanowisko
ostatnio zachorował! Ma wyrażny zamiar spłaszczyć Polskę jak kiedyś Stocznię,
Gdańską czyli Kolebkę Solidarności!

Ania - 16.11.18 13:39
Ciągle musimy sami poznawać naszą historię, wyciągać wnioski i przewidywać przyszłość.
Propaganda historyczna z Dzierżyńskiego zrobiła POLSKIEGO SZLACHCICA, KATA SŁOWIAN ROSYJSKICH.
Rzeczywistość jest całkiem inna.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/falszywi_polacy_selman,p1864870805

Dlatego każdego, którego instaluje się nam do władz trzeba sprawdzać do pięciu pokoleń wstecz, gdzie przebywał za granicą, kto go finansował.
To co się u nas teraz dzieje zostało dawno zaplanowane przez ekipę Paula Wolfowitza.

Lubomir - 16.11.18 8:28
Najwyraźniej Herr Tusk miał zagrać rolę współczesnego Janusza Radziwiłła z Litwy. Miał wyprowadzić Pomorze z Rzeczypospolitej Polskiej, niczym nazywany obecnie Jonasem Radvilasem - Radziwiłł, miał wyprowadzić Litwę ze struktur Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście historycy niemieccy czcili by go jako niemieckiego bohatera, z niemiecko brzmiącym nazwiskiem Thuzk. Innego, logicznego wyjaśnienia zachowania tego antypolaka w czasie jego gdańskiej, warszawskiej i brukselskiej 'kariery' - po prostu nie ma i nie może być! Dla kierowniczego sprawstwa - żadnej Piątej Kolumny, nie ma usprawiedliwienia! Sabotaż to nie patriotyzm. Chyba, że patriotyzm niemiecki, w przypadku sabotowania Polski, Polaków i polskości!

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27 Maja 1876 roku
Urodził się Jan Kucharzewski, polski polityk i historyk. Był członkiem Zetu i Bratniej Pomocy (zm. w Nowym Jorku w 1952)


27 Maja 1990 roku
Odbyły się pierwsze według nowej ustawy (8 III 1990) wybory samorządowe.


Zobacz więcej