Sobota 23 Lutego 2019r. - 54 dz. roku,  Imieniny: Damiana, Romana, Romany

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 27.10.18 - 22:38     Czytano: [229]

Obraz po bitwie


Szanowni Państwo!

Odnieśliśmy spektakularną klęskę. Władza i pieniądze w dużych miastach pozostaną w rękach Totalnej Targowicy. O budowie łuku triumfalnego Bitwy Warszawskiej możemy zapomnieć, za to o triumfie Stalina w postaci Pałacu Kultury zapomnieć się nie da. No, chyba, że zastąpi go równie okazałymeczet.

Ciekawe czy zjednoczona prawica wyciągnie wnioski z tej porażki. Zamiast wzorować się na Niemcach przy zamykaniu w niedzielesklepów (oczywiście z wyłączeniem tych monopolowych, czyli z samym alkoholem), lepiej byłoby wzorować się na uregulowaniach prawnych odnośnie do monopolów medialnych. Niemcy u siebie nie dopuszczają innych, prócz własnych nadawców i wydawców. U nas dzierżą ponad 80% prasy, radia i telewizji. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy, że nie ma to wpływu na wybory zmanipulowanych tymi mediami Polaków.

Jakby tego było mało, bardzo skwapliwie wprowadzamy absurdalne, czy po prostu destrukcyjne prawo unijne. Czemu na przykład służy RODO? Temu, żebyśmy się nie znali. Obcość wobec sąsiadów, to gwarancja, że się nie zorganizujemy przeciwko neokomunistom.

Walkę o uczciwość i sprawiedliwość musimy zaczynać od początku, a tej o kulturę właściwie jeszcze na dobre nie podjęliśmy, czas więc się za nią wziąć. Inaczej okaże się, że 11 listopada zamiast marszu niepodległości będziemy mieli paradę równości.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

.........................................................

POLECAMBLOGOSFERAGOŚCINNE WYSTĘPY
Kotów.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

27 października 2018 r. | Nr 41/2018 (382)

Wersja do druku

Lubomir - 02.11.18 8:28
Rodacy bełkoczący rynsztokowym żargonem i 'stawiający na ołtarzu' swojego psa,
nie są zbytnio zainteresowani ani polską historią, ani polską kulturą. Za kontakt z kulturą wystarczy im niemiecki lub żydowski cajtung dla Polaków: 'Onet' lub '...Wyborcza'. Byleby były czynne całodobowe sklepy monopolowe, to będą chwalić wolność i zawsze wybiorą tego, który im tą 'wolność' gwarantuje a nie odbiera.

MariaN - 01.11.18 21:46
Ciekawe czy bufetowa stawi sie na przesluchanie. A może przyjedzie radiowozem. To prawda Jan Pietrzak może sie pozegnać z budową pomnika Bitwy Warszawskiej, niestety zadecydowali o tym swolocz razem ze sloikami

Lubomir - 28.10.18 13:20
W Polsce trwa dziwna moda, wręcz na obnażanie przedstawicieli prawa i sił porządkowych - ścigających kryminalistów i na maskowanie i chronienie danych osobowych i wizerunku - przestępców. Np. we Włoszech, nikt nie chroni gęb kryminalistów - przed kamerami telewizyjnymi. Do wiadomości opinii publicznej podawane są także imiona i pełne nazwiska przestępców. Jest to pewna forma ostrzeżenia dla normalnych obywateli ale i zarazem możliwość zgłoszenia kolejnych przestępstw, po poznaniu wizerunku i danych personalnych - osobników stojących na bakier z prawem. U nas Państwo niestety demonstruje swoją niemoc. Posiadając grafologów, nie jest nawet w stanie przykładnie namierzyć i ukarać wandali, dewastujących często pachnące jeszcze świeżością - elewacje budynków. Stąd ochota na wygłupy rośnie, a nie maleje! Zgłoszenie przestępstwa bardzo często wiąże się z możliwością upublicznienia danych - zgłaszającego szkodę...

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Lutego 1766 roku
Zmarł Stanisław Leszczyński, król Polski (ur. 1677)


23 Lutego 1998 roku
Ratyfikacja konkordatu pomiędzy Stolicą Apostolską i Polską


Zobacz więcej