Poniedziałek 27 Stycznia 2020r. - 27 dz. roku,  Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 13.10.18 - 18:07     Czytano: [441]

Dział: Godne uwagi

Czas najwyższy na zmiany!

• Czas najwyższy na zmiany! Po 20 latach koniecznie należy "przewietrzyć" przegniłe, zmurszałe, zdemoralizowane oraz zasiedziałe trójmiejskie układy!
• "TRÓJMIASTO - TO POLSKIE PALERMO" (R. Ziemkiewicz)
• Trójmiejskie afery, o których nie śniłeś!
• Skurwiona Temida -AKTUALNE WPADKI - PRZEKRĘTY W SĄDACH GDAŃSKICH.

www.facebook.com/trojmiejskieafery/posts/bran%C5%BCa-samochodowa-to-jest...
Trójmiejskie afery
www.facebook.com/trojmiejskieafery

Układ Trójmiejski! "Trójmiasto jest wielką Puchą Pandory. Trzeba byłoby tu F-16 wypróbować, spalić to, zaorać i jeszcze raz podpalić. Potem każdemu wchodzącemu dawać przepustkę po sprawdzeniu, że nie jest pozapinany z dziwnymi ludźmi.
Tu jest jedna wielka sitwa” • – mówi Latkowskiemu były szef gdańskiego Centralnego Biura Śledczego" Jestem za tym!
• "Niech prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość będzie sprawiedliwością"- Modlitwa (Julian Tuwim)

Wybory samorządowe • Trójmiasto 2018 r.
• Nikomu na świecie i to od zarania dziejów ludzkości, na przegniłych, zmurszałych fundamentach - nie udało się zbudować nic solidnego, stabilnego oraz trwałego! Panowie J. Wałęsa oraz P. Adamowicz zapewniają, że się uda! Ja mówię nie. a co Ty o tym sądzisz?
• Ludzie , którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców oraz oszustów, nie są ofiarami, są ich wspólnikami! George Orwell

• GŁOSUJĘ NA PiS, ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ


.........................................................

JAK FAŁSZOWANO WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 R.
(TYDZIEŃ CZASU LICZONO GŁOSY- OK. 20% BYŁO NIEWAŻNYCH!)

Myślę o sfałszowanych wyborach, gdzie praktycznie niewiele można zrobić! Bronek odsyła do sądów. Sądy okręgowe rozpatrujące protesty wyborcze w całym kraju stoją przed trudnym, ryzykownym zadaniem. Ich skala jest ogromna i nie sposób uczciwie stwierdzić, że w wypadku sejmików wojewódzkich nie miały wpływu na wynik wyborczy. Przeciwnie, wiadomo, że wynik wyborów nie odpowiada woli wyborców, że wybrane w ten sposób rady sejmików opierają się na nierzeczywistym mandacie wyborczym. Mimo propagandy rządowych mediów sędziowie zderzą się więc z presją tych wszystkich, którzy to wiedzą – a tych wcale nie jest mało i nie należą wyłącznie do opozycji. Tyle że sędziowie mają już orzeczenie podyktowane przez najważniejsze osoby w państwie – prezydenta i premiera. Powtórnych wyborów nie będzie, wynik ma zostać uznany, a kto się z tym nie zgadza, trwa w „odmętach szaleństwa”. Przekaz jest prosty – sprawa ma być zamieciona pod dywan..(Kto się wychyli niezalaeżna.pl)

JAK DZIAŁAŁY I OBECNIE DZIAŁAJĄ "NIEZAWISŁE" POLSKIE SĄDY-PODAJĘ PRZYKŁAD -SPRAWA OSZUSTA A. KWAŚNIEWSKIEGO!

W tym miejscu należy przypomnieć sprawę kłamstwa wyborczego pana A. Kwaśniewskiego, kiedy to przed wyborami prezydenckimi w 1995 roku, publicznie deklarował nam, ..."że ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Gdańskim”. Wówczas, media tworzyły mu wizerunek młodego, rzutkiego i zarazem wykształconego Europejczyka. Okazało się jednak, że nie posiada żadnego zawodu i nie ukończył żadnych wyższych studiów, tym samym oszukał on kilkadziesiąt milionów wyborców. Wtedy to, ponad 820 tysięcy najbardziej zdesperowanych oszukanych obywateli złożyło w tej sprawie skargę do: Państwowej Komisji Wyborczej oraz prokuratury w Warszawie.

W efekcie zajmujący się tą sprawą sąd „,uznał ten fakt za czyn o małej szkodliwości społecznej, nie mający istotnego wpływu na ostateczny wynik wyborów na prezydenta państwa”, a tym samym „skazał go” na 5 lat sprawowania prezydentury (z drugą kadencją będzie to 10 lat prezydentury),.zamiast kary więzienia zgodnie z k.p.k. ( art. 271. § 3 -Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 (poświadczenia nieprawdy) w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej podlega karze pozbawienia wolności do lat 8). Ale przecież prawo w III RP ( tzw. Rzeczypospolitej Kolesiów ) obowiązuje wyłącznie tych „maluczkich” .sam Kwaśniewski z rodziną oczekiwał na wyrok w Hiszpanii, podobno, gdyby go skazali miał poprosić o azyl polityczny!

Mniej więcej, w tym samym czasie niedoszły sołtysa z Pomorza, podczas wyborów samorządowych deklarował publicznie, że posiada wykształcenie średnie, co było kłamstwem.

Tym samym, oszukał on kilkudziesięciu sąsiadów (przecież oszust nie powinien być sołtysem). Jeden z sąsiadów doniósł to do gdańskiej prokuratury. Sprawą tą zajął się Sąd w Gdańsku (wydz. karny) i za te „ewidentne przewinienie” skazał go na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 5 lat, co z kolei jest jednoznaczne z zakazem sprawowania kierowniczych stanowisk przez okres kliku lat, mimo tego, że ciężar gatunkowy sprawy był dokładnie milion razy mniejszy od oszustwa A. Kwaśniewskiego, nie mówiąc o tym, że "ukończył" szkołę średnią nie wyższą.

No cóż, wiadomo „ co wolno wojewodzie to nie tobie .......”.

Okazało się więc, że oszustwo związane z brakiem świadectwa maturalnego u wiejskiego sołtysa, jest znacznie groźniejsze dla funkcjonowania i bezpieczeństwa naszego "demokratycznego obywatelskiego państwa prawa", niż oszustwo prezydenta (elekta) podającego się za magistra ekonomii i to dokonane wobec 40 milionowego narodu. Ponadto, okazało się też , że wg polskich sądów, kara za to oszustwo wyborcze jest jak widać, niewspółmiernie niska a właściwie żadna. przecież należy domniemywać, że poprzez swoich szefów ktoś otrzymał instrukcje i za tym stoi rząd!
http://niezalezna.pl/61831-rekordy-glosow-niewaznych-tam-gdzie-wygrala-koalicja-po-psl-zobacz-mape

Cuda na urną… zaczęły się w Senacie: po cichu wycięto obowiązek rozliczania głosów nieważnych!
http://parezja.pl/recepta-na-falszowanie-wyborow-swiadectwo...
http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/jak-sfalszowano-nie-tylko...
www.wsieciprawdy.pl/jak-sie-drukuje-wybory-reporterskie...

Cała prawda o szwindlu z wyborami: 4 lata temu na Mazowszu władza po raz pierwszy wdrożyła metody, które teraz zastosowała w całej Polsce
https://www.wsieciprawdy.pl/jak-sie-drukuje-wybory-reporterskie-sledztwo-wsieci-pnews-1798.html?

WIEMY JAK FAŁSZUJĄ WYBORY
www.wsieciprawdy.pl/aktualne-wydanie-sieci.html


Edward Roeding - mgr inż. mechanik, naval architect, z ponad 40 letnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji stalowych, w tym fundamentów oraz absolwent UG HZ -PR i marketingu!


Wersja do druku

Jan Orawicz - 14.10.18 1:18
Co tutaj dużo pisać? Bezkarność czerwonych oszustów- była od ich zarania i nadal jest stosowana! To jest Czerwona Falanga,której działalność w demokratycznym państwie powinna być surowo zakazana!! Proszę, jak się
zachowują ci czerwoni oszuści!,Oni się ukryli pod PO i ci czerwono-zieloni spod
znaków ZSL.co się ukryli - bezprawnie pod PSL Mikołajczyka! A prawi Polacy
śpią i myślą,że ta ich śpiączka wyjdzie Polsce na dobre! Ale myśmy przerabiali
komunę pod zaborem ZSRR,wiec wiemy jaka komuna jest żarłoczna!!! Wtedy
mówiło się szczerze - "Kraj Rad Polskę zjadł" Do tej pory nie ma u nas
rozrachunku z rodzimymi zdrajcami i sługusami sowieckiego okupanta Polski!
Wszystko jest OK!!! A to z jakiej racji???!!!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27 Stycznia 1983 roku
Zmarł Louis de Funes, popularny francuski komik (ur. 1914)


27 Stycznia 1948 roku
Urodził się Stanisław Tymiński - polski polityk, kanadyjski biznesmen, kandydat w wyborach prezydenckich w 1990 i 2005 roku


Zobacz więcej