Sobota 24 Sierpnia 2019r. - 236 dz. roku,  Imieniny: Bartosza, Jerzego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 13.10.18 - 18:07     Czytano: [377]

Dział: Godne uwagi

Czas najwyższy na zmiany!

• Czas najwyższy na zmiany! Po 20 latach koniecznie należy "przewietrzyć" przegniłe, zmurszałe, zdemoralizowane oraz zasiedziałe trójmiejskie układy!
• "TRÓJMIASTO - TO POLSKIE PALERMO" (R. Ziemkiewicz)
• Trójmiejskie afery, o których nie śniłeś!
• Skurwiona Temida -AKTUALNE WPADKI - PRZEKRĘTY W SĄDACH GDAŃSKICH.

www.facebook.com/trojmiejskieafery/posts/bran%C5%BCa-samochodowa-to-jest...
Trójmiejskie afery
www.facebook.com/trojmiejskieafery

Układ Trójmiejski! "Trójmiasto jest wielką Puchą Pandory. Trzeba byłoby tu F-16 wypróbować, spalić to, zaorać i jeszcze raz podpalić. Potem każdemu wchodzącemu dawać przepustkę po sprawdzeniu, że nie jest pozapinany z dziwnymi ludźmi.
Tu jest jedna wielka sitwa” • – mówi Latkowskiemu były szef gdańskiego Centralnego Biura Śledczego" Jestem za tym!
• "Niech prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość będzie sprawiedliwością"- Modlitwa (Julian Tuwim)

Wybory samorządowe • Trójmiasto 2018 r.
• Nikomu na świecie i to od zarania dziejów ludzkości, na przegniłych, zmurszałych fundamentach - nie udało się zbudować nic solidnego, stabilnego oraz trwałego! Panowie J. Wałęsa oraz P. Adamowicz zapewniają, że się uda! Ja mówię nie. a co Ty o tym sądzisz?
• Ludzie , którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców oraz oszustów, nie są ofiarami, są ich wspólnikami! George Orwell

• GŁOSUJĘ NA PiS, ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ


.........................................................

JAK FAŁSZOWANO WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 R.
(TYDZIEŃ CZASU LICZONO GŁOSY- OK. 20% BYŁO NIEWAŻNYCH!)

Myślę o sfałszowanych wyborach, gdzie praktycznie niewiele można zrobić! Bronek odsyła do sądów. Sądy okręgowe rozpatrujące protesty wyborcze w całym kraju stoją przed trudnym, ryzykownym zadaniem. Ich skala jest ogromna i nie sposób uczciwie stwierdzić, że w wypadku sejmików wojewódzkich nie miały wpływu na wynik wyborczy. Przeciwnie, wiadomo, że wynik wyborów nie odpowiada woli wyborców, że wybrane w ten sposób rady sejmików opierają się na nierzeczywistym mandacie wyborczym. Mimo propagandy rządowych mediów sędziowie zderzą się więc z presją tych wszystkich, którzy to wiedzą – a tych wcale nie jest mało i nie należą wyłącznie do opozycji. Tyle że sędziowie mają już orzeczenie podyktowane przez najważniejsze osoby w państwie – prezydenta i premiera. Powtórnych wyborów nie będzie, wynik ma zostać uznany, a kto się z tym nie zgadza, trwa w „odmętach szaleństwa”. Przekaz jest prosty – sprawa ma być zamieciona pod dywan..(Kto się wychyli niezalaeżna.pl)

JAK DZIAŁAŁY I OBECNIE DZIAŁAJĄ "NIEZAWISŁE" POLSKIE SĄDY-PODAJĘ PRZYKŁAD -SPRAWA OSZUSTA A. KWAŚNIEWSKIEGO!

W tym miejscu należy przypomnieć sprawę kłamstwa wyborczego pana A. Kwaśniewskiego, kiedy to przed wyborami prezydenckimi w 1995 roku, publicznie deklarował nam, ..."że ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Gdańskim”. Wówczas, media tworzyły mu wizerunek młodego, rzutkiego i zarazem wykształconego Europejczyka. Okazało się jednak, że nie posiada żadnego zawodu i nie ukończył żadnych wyższych studiów, tym samym oszukał on kilkadziesiąt milionów wyborców. Wtedy to, ponad 820 tysięcy najbardziej zdesperowanych oszukanych obywateli złożyło w tej sprawie skargę do: Państwowej Komisji Wyborczej oraz prokuratury w Warszawie.

W efekcie zajmujący się tą sprawą sąd „,uznał ten fakt za czyn o małej szkodliwości społecznej, nie mający istotnego wpływu na ostateczny wynik wyborów na prezydenta państwa”, a tym samym „skazał go” na 5 lat sprawowania prezydentury (z drugą kadencją będzie to 10 lat prezydentury),.zamiast kary więzienia zgodnie z k.p.k. ( art. 271. § 3 -Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 (poświadczenia nieprawdy) w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej podlega karze pozbawienia wolności do lat 8). Ale przecież prawo w III RP ( tzw. Rzeczypospolitej Kolesiów ) obowiązuje wyłącznie tych „maluczkich” .sam Kwaśniewski z rodziną oczekiwał na wyrok w Hiszpanii, podobno, gdyby go skazali miał poprosić o azyl polityczny!

Mniej więcej, w tym samym czasie niedoszły sołtysa z Pomorza, podczas wyborów samorządowych deklarował publicznie, że posiada wykształcenie średnie, co było kłamstwem.

Tym samym, oszukał on kilkudziesięciu sąsiadów (przecież oszust nie powinien być sołtysem). Jeden z sąsiadów doniósł to do gdańskiej prokuratury. Sprawą tą zajął się Sąd w Gdańsku (wydz. karny) i za te „ewidentne przewinienie” skazał go na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 5 lat, co z kolei jest jednoznaczne z zakazem sprawowania kierowniczych stanowisk przez okres kliku lat, mimo tego, że ciężar gatunkowy sprawy był dokładnie milion razy mniejszy od oszustwa A. Kwaśniewskiego, nie mówiąc o tym, że "ukończył" szkołę średnią nie wyższą.

No cóż, wiadomo „ co wolno wojewodzie to nie tobie .......”.

Okazało się więc, że oszustwo związane z brakiem świadectwa maturalnego u wiejskiego sołtysa, jest znacznie groźniejsze dla funkcjonowania i bezpieczeństwa naszego "demokratycznego obywatelskiego państwa prawa", niż oszustwo prezydenta (elekta) podającego się za magistra ekonomii i to dokonane wobec 40 milionowego narodu. Ponadto, okazało się też , że wg polskich sądów, kara za to oszustwo wyborcze jest jak widać, niewspółmiernie niska a właściwie żadna. przecież należy domniemywać, że poprzez swoich szefów ktoś otrzymał instrukcje i za tym stoi rząd!
http://niezalezna.pl/61831-rekordy-glosow-niewaznych-tam-gdzie-wygrala-koalicja-po-psl-zobacz-mape

Cuda na urną… zaczęły się w Senacie: po cichu wycięto obowiązek rozliczania głosów nieważnych!
http://parezja.pl/recepta-na-falszowanie-wyborow-swiadectwo...
http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/jak-sfalszowano-nie-tylko...
www.wsieciprawdy.pl/jak-sie-drukuje-wybory-reporterskie...

Cała prawda o szwindlu z wyborami: 4 lata temu na Mazowszu władza po raz pierwszy wdrożyła metody, które teraz zastosowała w całej Polsce
https://www.wsieciprawdy.pl/jak-sie-drukuje-wybory-reporterskie-sledztwo-wsieci-pnews-1798.html?

WIEMY JAK FAŁSZUJĄ WYBORY
www.wsieciprawdy.pl/aktualne-wydanie-sieci.html


Edward Roeding - mgr inż. mechanik, naval architect, z ponad 40 letnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji stalowych, w tym fundamentów oraz absolwent UG HZ -PR i marketingu!


Wersja do druku

Jan Orawicz - 14.10.18 1:18
Co tutaj dużo pisać? Bezkarność czerwonych oszustów- była od ich zarania i nadal jest stosowana! To jest Czerwona Falanga,której działalność w demokratycznym państwie powinna być surowo zakazana!! Proszę, jak się
zachowują ci czerwoni oszuści!,Oni się ukryli pod PO i ci czerwono-zieloni spod
znaków ZSL.co się ukryli - bezprawnie pod PSL Mikołajczyka! A prawi Polacy
śpią i myślą,że ta ich śpiączka wyjdzie Polsce na dobre! Ale myśmy przerabiali
komunę pod zaborem ZSRR,wiec wiemy jaka komuna jest żarłoczna!!! Wtedy
mówiło się szczerze - "Kraj Rad Polskę zjadł" Do tej pory nie ma u nas
rozrachunku z rodzimymi zdrajcami i sługusami sowieckiego okupanta Polski!
Wszystko jest OK!!! A to z jakiej racji???!!!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

24 Sierpnia 1675 roku
Jan III Sobieski pokonał Tatarów w bitwie pod Lwowem.


24 Sierpnia 1915 roku
Niemcy utworzyli w Warszawie Generalne Gubernatorstwo.


Zobacz więcej