Czwartek 18 Kwietnia 2019r. - 108 dz. roku,  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.09.18 - 16:36     Czytano: [546]

Lech Wałęsa uciekł z kościoła

To niesamowite, co uczynił były prezydent Lech Wałęsa w kościele pw. św. Brygidy w Gdańsku, podczas uroczystej Mszy św. w intencji ludzi „Solidarności”.
Nie czekając na błogosławieństwo, ostentacyjnie wyszedł z kościoła, gdy tylko usłyszał zapowiedź zabrania głosu przez prezydenta Polski Andrzeja Dudy. To niebywałe chamstwo byłego prezydenta, w takim dniu i w takim miejscu.
Jeszcze kilkanaście minut wcześniej prezydent Duda i przewodniczący NSZZ „Solidarność” podeszli do Lecha Wałęsy i przekazali znak pokoju, podali mu rękę.
Premier i prezydent cały czas apelują do totalnej opozycji, aby ta nareszcie się opamiętała i zaczęła działać merytorycznie. W roku 100-lecia odzyskania Niepodległości powinniśmy iść 11 listopada we wspólnym Marszu – stwierdził wczoraj Mateusz Morawiecki, ale po zachowaniu czołówki totalnej opozycji, chyba sam w to już nie wierzy.

Poniżej nagranie video - jak nisko trzeba upaść, by zdecydować się na taki krok.

ZS

Wersja do druku

W.K - 10.09.18 19:05
Pani Aniu,co pani może wiedzieć o handlu zagranicznym,a zarazem
cenach towarów? Oprócz tego pani język jest prostacki! Musi
pani sobie zdawać sprawę z tego,że pisze pani nie do szmatławca,
ale do kulturalnego medium! A to jest duża różnca.!!!

Ania - 09.09.18 10:54
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/senator-maciej-grubski-zawieszony-w-platformie-obywatelskiej-za-chwalenie-putina/p9t68t6

"Senator w wywiadzie odniósł się także do sojuszu z USA. "Wytwarzając atmosferę wrogości w stosunku do Rosji niczego nie zyskujemy, a jedynie na tym tracimy, głównie gospodarczo. Za wszelką cenę chcemy zachować sojusz z Ameryką (...) Jeżeli mamy kupować dzisiaj ropę czy gaz od Saudów czy Amerykanów, które są droższe niż ropa i gaz rosyjski, to trzeba się poważnie zastanowić jaki jest w tym interes Polaka. Wychodzi na to, że żaden, bo każdy Polak dokłada do droższego paliwa. A więc każdy Polak dopłaca swoje pieniądze za wrogą postawę wobec Rosji" – ocenił senator."

Widać jak agentura zarządzająca polskimi bundami i propagandą zareagowała na naruszenie monopolu prania mózgów Polakom.
Zakaz podawania prawdy, prezentowania wszelkich porównań i oczywiście zakaz cytowania przywódców narodów bez certyfiaktu koszerności to mamy w "wolnej" Polsce i nie tylko.
Teraz rozumiem jak praniem mózgów polskiemu dziadostwu zniszczono polską arystokrację i inteligencję. Teraz mamy w Polsce demokratycznych "polityków" robiących za parawan obcej agenturze.
Brawo panie Senatorze.

Ja - 08.09.18 12:28
Chociaż WK to nie jest WK, to jednak zgadzam się z nim całkowicie, że Lubomir trzaska bardzo często, byle jakim słowem, jak krowa o beton! I konczy zadowolony...

Lubomir - 07.09.18 15:52
W.K., masz rację, może powinienem się wyrazić: im się wydaje, że ograli Pana Boga. Oczywiście osoba wierząca w Boga, wie w czym rzecz. Od razu nie trzeba walić kłonicą, ani targać koszuli!

W.K - 06.09.18 20:57
Lubomir,bywa że wypisujesz niedorzeczności! Pana Boga nie da się
oszukać!! Myśl logicznie! A wtedy przestaniesz obrażać Pana Boga!

Lubomir - 06.09.18 10:54
Cóż, Wałęsa widać dołączył do wyznawców własnego brzucha. Tacy nie mówią już do siebie: Szczęść Boże ale Smacznego! Oni...ograli Pana Boga!

Lubomir - 06.09.18 10:41
Mądry naród dba o zachowanie historycznej ciągłości. Żydobolszewicy chcieli nam wmówić, że nawet za sanacji nie było wolnej Polski a tylko reżim panów. Pod pretekstem rzekomej wolności, można unicestwić wszystko i skłocić każdego z każdym. Idealiści nigdy nie dokonywali niczego wielkiego a zawsze zostawiali za sobą drogi usłane trupami. Historia narodowa ma prowadzić do wzmacniania jedności a nie do rozbijania narodu. Święto jedności narodowej mają Włosi, Niemcy i Rosjanie, u nas próbuje się przekształcać naród - w zwalczające się obozy! Historię serwuje się nam zamiast technologii, kultury i pracy.

Aaron Waxmann - 06.09.18 7:35
@ania - nic innego Ci nie pozostaje tylko przenieść się na Kubę, albo do Mongolii lub Korei Płd. ew. Mozambiku bo tam komunizm trwa w najlepsze.
Tam zaznasz szczęśliwości jedynej w swoim rodzaju bez bloków na osiedlu i niemieckiego złomu na parkingach przyblokowych.
Dostaniesz ok 15-20 dol. miesięcznie i wydzielona porcję chleba na przeżycie.
Nie licz, że twoje dzieci (jeżeli będziesz miał(a)) przeżyją ten marksistowski eksperyment. Ludzie typu homosovieticus zawsze tęsknią za ustrojem totalitarnym gdyż w tym ustroju wyrzekli się wolności i odpowiedzialności.
W wolnym państwie nie wiedzą co z sobą począć bo zawsze państwo totalitarne podejmowało za nich decyzje. Teraz tęsknią za tym państwem bo nie musieli myśleć i podejmować odpowiedzialnych decyzji za siebie i swoja rodzinę. Byli niewolnikami systemu tylko nie zdawali sobie z tego sprawy i chyba nie rozumieją tego do dzisiaj. Takich ludzi niestety mamy w Polsce jeszcze sporo. To co nam chce "ania" przekazać to "komuno wróć".
Niestety, ludzie sowieccy jeszcze istnieją i tęsknią, a tu nie pojawia się nowy Bierut, nowy Berman, Gierek, Jaruzelski. Naszej "ani" nie pozostaje nic innego jak tylko chodzić na cmentarz na gób jednego z tych wyżej wymienionych komunistycznych bandziorów i zbrodniarzy i zastępczo jako modły odśpiewywać międzynarodówkę.
"Wyklęty powstań ludu ziemi, powstańcie których gnębi głód. Myśl twoja blasku promiennymi niech wiedzie nas na bój na trud!..." itd, itp.
Powodzenia w piekle "frajerze".

Ania - 05.09.18 21:41
Za tzw. sowieckiej okupacji na mojej ulicy przybyło 20 bloków. Teraz jak mamy wolność nie powstał ani jeden. Spółdzielcy na dodatek oddali za darmo urzędnikom tereny na których źli komuniści planowali dalej budować mieszkania. Tydzień temu wolny dwudziestolatek naćpany wdrapał się na dach samochodu i skakał, było zbiegowisko, przyjechała policja. Rok temu inny wolny czterdziestolatek naćpany nigdzie nie pracujący na utrzymaniu rodziców wyskoczył z czwartego piętra. Teraz jest kaleką, jeżdzi na wózku po mieszkaniu. Za złej komuny nigdy maszynowo nie czyszczono kanalizacji teraz co dwa tygodnie przyjeżdża WUKO i pod cisnieniem przepychają worki foliowe ze śmieciami wrzucananymi do kanalizacji. Ale kto wolnemu człowiekowi zabroni wrzucać śmieci do kibla ?
Za złej komuny mieliśmy księgarnię, bibliotekę była składnica harcerska, dzisiaj mamy tylko sklepy z masą do trawienia trzy szmateksy i trawniki zastawione niemieckim złomem samochodowym.

Jan Orawicz - 05.09.18 16:28
Tan posowiecki kapuś L.Wałęsa o ksywie "Bolek"
już dawno powinien chlipać więzienne zupki i
słuchać myzki krat.A my bawimy się w przebaczanie
takim łotrom i zdrajcom jak Wałęsa! To jest,co tutaj
pisać załgane bezprawie. Ilu Polakom ten łotr uczynił
krzywdy donosicielstwem na nich do sowieckiego SB.
Przecież byliśmy pod sowiecka okupacją o nazwie PRL.
Normalnym Polakom brak słow na przebaczanie
łotrostwa tym czerwonym zbójom!

Ricky Dick. - 05.09.18 12:58
Ja nie nazwałbym tego postępku TW Bolka chamstwem. Raczej jest to prymitywizm pierwotny, wręcz kretynizm. Z niego katolik jak z kociej..... itd.
Panie, odpuść mu jego winy, gdyż nie wie co czyni. Prawdziwy katolik wybacza i przyjmuje wybaczenie. Katolik również miłuje bliźniego swego wg przykazania. Żadna z tych cnót wiary nie jest praktykowana przez TW Bolka.
Jego kościołem jest służba bezpieczeństwa a strawą przyjmowane srebrniki.
To jest wyjątkowy krętacz i człowieczek "drobnych krętactw" jak podsumował jeden ze współpracujących z nim opozycjonistów. Matka Boska w klapie była i jest dla niego maską, pod którą rozgrywa swoje partykularne krętactwa, nie mające nic wspólnego z wiarą w Boga jedynego. Należy się tylko modlić za Bolka i jego grzeszne postępki. Wszystko w rękach Boga.

Swoją frustrację TW Bolek wyładowuje na otoczeniu przez rzucanie oskarżeń na byłych współpracowników i kolegów z Solidarności.
Kłamie, mataczy i brnie w różne złośliwości i podłości.
Ostatnio oskarżył w mediach głównego ścieku partię PiS, że sfałszuje nadchodzące wybory i należy dać odpór PiS-owi.

Powszechnie nam wiadomo, że wybory w Polsce fałszowała zawsze komunistyczna bezpieka oraz różni TW i szpicle, do których akces zgłosił na tajnego współpracownika (TW) sam Lech "Bolesław" Wałęsa.
Jaki wniosek z wypowiedzi Bolka można wysnuć? Na złodzieju czapka gore.
Polacy, uważajmy na bezpiekę postkomunistyczną i na TW Bolka, bo mogą faktycznie sfałszować wybory.

Lubomir - 03.09.18 16:51
Oby jak najmniej faryzeuszy wchodziło do Kościoła. Jednak Kościół to nie teren do uprawiania politycznych gier i gierek! Zbyt mało jest spowiadających się, a zbyt wielu aspirujących do roli Pana Boga! Coraz więcej istnych madludzi kręci się koło instytucji Kościoła. Instytucji ludzi nie idealnych ale grzesznych, silnych mocą Chrystusa a nie własną mocą!

Wszystkich komentarzy: (12)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Kwietnia 1906 roku
W San Francisco miał miejsce pożar i wielkie trzęsienie ziemi.


18 Kwietnia 1926 roku
W Warszawie uruchomiono pierwszą stację radiową w Polsce.


Zobacz więcej