Środa 26 Września 2018r. - 269 dz. roku,  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 01.09.18 - 13:47     Czytano: [141]

Żarliwi wyznawcy


Szanowni Państwo!

Człowiek musi w coś wierzyć. W sowieckiej Rosji wiarę w Pana Boga, zastąpiono w wiarę w Stalina, która przetrwała do dzisiaj. Komunizm na zachodzie usiłował zastąpić wiarę w Boga wiarą w naukę, którą jednak próbował zmanipulować na własny użytek i mamy to, co mamy. W tym celu wymyślono relatywizm, który podważa wszystko, stawiając na równi naukę z ideologią przeczącą nie tylko samej nauce, ale zdrowemu rozsądkowi. Ta pseudonaukowość jasno została wyrażona w nazwie sekty scjentologów.

Kiedy pisałam o wyznawcach „płaskiej ziemi”, zakładałam, że to bardziej żart, niż rzeczywistość. Myliłam się jednak. „Sekta płaskiej ziemi” istnieje i broni swoich racji. Podobnie jak „wyznawcy pancernej brzozy”. Jedni i drudzy opierają swoje wierzenia na „nauce fizyki” specyficznie pojmowanej, albo po prostu dla nich niepojętej. Wolą zatem podpierać się autorytetami rzekomo naukowymi – jedni uczonych afrykańskich, a drudzy radzieckich, o przepraszam – rosyjskich, oczywiście.

Wiara w zabobony wszelakiej maści w średniowieczu miała się zapewne równie dobrze, jak dzisiaj. W Polsce czarownic nie palono na stosach, a ich karykatury przetrwały do dziś.

Żarliwe i bardzo oczywiście „nowoczesne” wyznawczynie zabobonów wbijają szpilki w kukiełki, mając nadzieję zaszkodzić w ten sposób nielubianym przez siebie ludziom.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

.........................................................

GOŚCINNE WYSTĘPY
Kotów.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

1 września 2018 r. | Nr 33/2018 (374)

Wersja do druku

Ania - 01.09.18 15:49
Żydobolszewicy najpierw wymordowali miliony Rosjan a resztę poddali praniu mózgów i ani razu przy tym nie mówili o Stalinie.
Celem każdej propagandy jest wytworzenie w prymitywnych istotach nienawiści do wyznaczonych wrogów wewnętrznych i zewnętrznych.
Równie skutecznie jak żydobolszewicy tworzyli sowietów na ideologii komunistycznej można i się to robi stworzyć sowietów np w Polsce na ideologii demokratycznej.
Sowieci stworzeni przez Jakowa Swierdłowa i Erenburga mieli jeszcze resztki człowieczeństwa i często wzbraniali się przed mordowaniem ludzi z zaprogramowanych im wrogow. Wtedy za to dostawali amerykańską kulkę w plecy od enkawudzisty. O broni i amunicji NKWD też historycy milczą. Skąd pochodziła i kto ją sfinansował ? Tak samo jak o amunicji i broni Pol POta.
Demokratyczne istoty sowieckie już nie mają skrupułów w mordowaniu. Przynajmniej ja o takiej nie słyszałam.
Zamiast "wrogów ludu" mamy w demokracji "terrorystów" i "wrogów demokracji".
Po chrześcijaństwie przyszła kolej na unicestwienie Islamu. Arabowie dzisiaj doświadczają identycznych tragedii jak nie tak dawno prawosławni Rosjanie od ekipy Gubelmana.
W wolnej Polsce z wolnością słowa nie ma ani jednego głosu ofiar demokratycznych sowietów.
Tak samo mordowano naszą inteligencję po roku 1944, ani jedna gazeta nie pisała prawdy o tym co się u nas dzieje, chyba, że się mylę i ktoś mnie tu poprawi.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Września 1816 roku
Zmarł Michał Sokolnicki generał wojsk polskich, inżynier, polityk, autor rozpraw naukowych i wynalazków (ur. 1760).


26 Września 1948 roku
Aresztowanie dowódców XXIII Okręgu NZW z ostatnim komendantem tej organizacji por. S. Bronarskim ps. "Roman"


Zobacz więcej