Piątek 16 Listopada 2018r. - 320 dz. roku,  Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 01.09.18 - 13:47     Czytano: [183]

Żarliwi wyznawcy


Szanowni Państwo!

Człowiek musi w coś wierzyć. W sowieckiej Rosji wiarę w Pana Boga, zastąpiono w wiarę w Stalina, która przetrwała do dzisiaj. Komunizm na zachodzie usiłował zastąpić wiarę w Boga wiarą w naukę, którą jednak próbował zmanipulować na własny użytek i mamy to, co mamy. W tym celu wymyślono relatywizm, który podważa wszystko, stawiając na równi naukę z ideologią przeczącą nie tylko samej nauce, ale zdrowemu rozsądkowi. Ta pseudonaukowość jasno została wyrażona w nazwie sekty scjentologów.

Kiedy pisałam o wyznawcach „płaskiej ziemi”, zakładałam, że to bardziej żart, niż rzeczywistość. Myliłam się jednak. „Sekta płaskiej ziemi” istnieje i broni swoich racji. Podobnie jak „wyznawcy pancernej brzozy”. Jedni i drudzy opierają swoje wierzenia na „nauce fizyki” specyficznie pojmowanej, albo po prostu dla nich niepojętej. Wolą zatem podpierać się autorytetami rzekomo naukowymi – jedni uczonych afrykańskich, a drudzy radzieckich, o przepraszam – rosyjskich, oczywiście.

Wiara w zabobony wszelakiej maści w średniowieczu miała się zapewne równie dobrze, jak dzisiaj. W Polsce czarownic nie palono na stosach, a ich karykatury przetrwały do dziś.

Żarliwe i bardzo oczywiście „nowoczesne” wyznawczynie zabobonów wbijają szpilki w kukiełki, mając nadzieję zaszkodzić w ten sposób nielubianym przez siebie ludziom.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

.........................................................

GOŚCINNE WYSTĘPY
Kotów.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

1 września 2018 r. | Nr 33/2018 (374)

Wersja do druku

Ania - 01.09.18 15:49
Żydobolszewicy najpierw wymordowali miliony Rosjan a resztę poddali praniu mózgów i ani razu przy tym nie mówili o Stalinie.
Celem każdej propagandy jest wytworzenie w prymitywnych istotach nienawiści do wyznaczonych wrogów wewnętrznych i zewnętrznych.
Równie skutecznie jak żydobolszewicy tworzyli sowietów na ideologii komunistycznej można i się to robi stworzyć sowietów np w Polsce na ideologii demokratycznej.
Sowieci stworzeni przez Jakowa Swierdłowa i Erenburga mieli jeszcze resztki człowieczeństwa i często wzbraniali się przed mordowaniem ludzi z zaprogramowanych im wrogow. Wtedy za to dostawali amerykańską kulkę w plecy od enkawudzisty. O broni i amunicji NKWD też historycy milczą. Skąd pochodziła i kto ją sfinansował ? Tak samo jak o amunicji i broni Pol POta.
Demokratyczne istoty sowieckie już nie mają skrupułów w mordowaniu. Przynajmniej ja o takiej nie słyszałam.
Zamiast "wrogów ludu" mamy w demokracji "terrorystów" i "wrogów demokracji".
Po chrześcijaństwie przyszła kolej na unicestwienie Islamu. Arabowie dzisiaj doświadczają identycznych tragedii jak nie tak dawno prawosławni Rosjanie od ekipy Gubelmana.
W wolnej Polsce z wolnością słowa nie ma ani jednego głosu ofiar demokratycznych sowietów.
Tak samo mordowano naszą inteligencję po roku 1944, ani jedna gazeta nie pisała prawdy o tym co się u nas dzieje, chyba, że się mylę i ktoś mnie tu poprawi.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16 Listopada 1848 roku
W Londynie odbył się ostatni publiczny koncert Fryderyka Chopina.


16 Listopada 1989 roku
W Warszawie przystąpiono do demontażu pomnika Feliksa Dzierżyńskiego.


Zobacz więcej