Niedziela 23 Lutego 2020r. - 54 dz. roku,  Imieniny: Damiana, Romana, Romany

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 27.08.18 - 21:09     Czytano: [464]

Dział: Oko Cyklopa

EPILOG (8)OKO CYKLOPA

Sławomir M. Kozak


Aniutkowi poświęcam…


...


Czy ktoś kiedyś powróci do zamkniętej przez Komisję 9/11 sprawy wuja prezydenta USA – Jonathan’a Bush’a, będącego członkiem zarządu Banku Riggs, w czasie kiedy prano w nim pieniądze i transferowano dziesiątki tysięcy USD dla terrorystów?

Czy wyjaśniona zostanie odpowiedzialność firmy zajmującej się ochroną WTC, lotniska Dulles i poszkodowanych linii lotniczych, a w której Radzie zasiadał brat prezydenta – Marvin Bush, za zaniechanie obowiązków wobec nich wszystkich?

Czy wyjaśnione zostaną związki prezydenta USA z interesami rodziny Bin Laden?

Czy ktoś wyjaśni, kto decydował o szkoleniu członków Al Kaidy na terenie USA?

Jakim prawem obowiązki decydującego o zestrzeleniu uprowadzonych samolotów przejął 1 czerwca 2001 roku Dick Cheney, odbierając w ten sposób możliwość działania dowódcom poszczególnych sił zbrojnych?

Dlaczego informacje uzyskane od Randy Glassa, agenta pracującego pod przykryciem, od oficerów wywiadu pakistańskiego, o planowanych atakach i sposobie ich wykonania, przemilczano? Podobnie, jak dziesiątki innych?

Dlaczego Afganistan stał się znowu światowym liderem w produkcji heroiny?

Kto i kiedy ujawni pełną listę firm zaangażowanych w wydobycie surowców w Azji, i członków ich Rad Nadzorczych. Komu udzielały one wsparcia finansowego i w jakiej wysokości?

Kto eksportuje do tych krajów broń, żywność, leki, tysiące pracowników?

O czym rozmawiali podczas rozmowy w cztery oczy, która odbyła się wieczorem 10 września w Gabinecie Owalnym, prezydent i Dick Cheney? A o czym 11 września rano rozmawiali prezydent i Shafig Bin Laden na spotkaniu Grupy Carlyle?

Dlaczego po uzyskaniu informacji o atakach na WTC, Secret Service nie ewakuowało prezydenta ze szkoły, w której odwiedzał dzieci, jeśli nie wiedziało kto za zamachami stoi i jakie ma następne cele? Każdy, kto chciał wiedzieć, wiedział, gdzie w tym momencie jest prezydent USA. A ten, przez kolejnych kilkadziesiąt minut słuchał czytanek.

Dlaczego FEMA przybyła na nowojorskie molo dzień przed wypadkami i nazajutrz była gotowa do działań na miejscu zamachów? Czy zatrudniają wizjonerów?

Dlaczego wszyscy urzędnicy Pentagonu odwołali swoje podróże lotnicze planowane na 11 września?

Dlaczego John Ashcroft od wielu dni latał już tylko wynajętym samolotem?

Czy uda się kiedykolwiek odtworzyć listę 4000 spraw dotyczących przestępstw finansowych i podejrzanych w nich tysięcy ludzi, których dokumentacja zginęła wraz z upadkiem WTC7? Może wtedy udałoby się ją porównać z listą zwolenników oficjalnej teorii rządowej?

Dlaczego nie zachował się spis połączeń telefonicznych prezydenta z 11 września?

Dlaczego nie zachowały się nagrania rozmów prowadzonych przez pilotów samolotów przechwytujących z lotów, które wykonali 11 września?

Kto oddelegował porywaczy do baz armii amerykańskiej na szkolenia, które przeszli: Mohamed Atta w bazie lotniczej Maxwell, Abdulaziz Alomari w ośrodku medycznym bazy sił powietrznych Brooks i Saeed Alghamdi w Instytucie Językowym bazy Monterey?

Co robili w USA agenci zaprzyjaźnionego państwa Izrael przez wiele miesięcy przed atakami i w ich trakcie?

Gdzie są nagrania kontroli ruchu lotniczego, jeśli wszystko było dziełem arabskich porywaczy?

Gdzie są billingi rozmów telefonicznych, jeśli przeprowadzono je z uprowadzonych samolotów?

Gdzie są nagrania ze 120 kamer Pentagonu, z których przynajmniej część rejestruje jego otoczenie? I dlaczego nikt ich nie chce ujawnić, skoro uderzył weń uprowadzony samolot?

Dlaczego Jeb Bush, kolejny brat prezydenta, gubernator Florydy, poleciał w środku nocy 12 września do Waszyngtonu, osobiście przekazać skonfiskowane ze szkoły pilotów uczącej porywaczy, ich książki lotów?

Kto polecił leczyć w szpitalu armii amerykańskiej w Dubai, w lipcu 2001 roku, Osamę Bin Ladena? I dlaczego odwiedzali go tam wysocy funkcjonariusze CIA?

Dlaczego podczas operacji w Tora Bora, w czasie której otoczono szczelnie siedzibę Osamy, pozwolono na wlot w ten rejon dwóch śmigłowców i niezakłócony ich odlot?

Dlaczego, pomimo przecieków o późniejszym pobycie Osamy w pakistańskim szpitalu, żadne służby nie podjęły próby sprawdzenia tych informacji?

Skąd wiedziano o mających nastąpić atakach wąglikiem, skoro pracownicy Białego Domu otrzymali nań szczepionki 11 września rano?

Dlaczego listy z wąglikiem trafiły tylko do liberalnych mediów, Demokratów i przeciwników ustawy Patriot Act?

Dlaczego FBI zniszczyło próbki wąglika z Fort Detrick?

Dlaczego zginęło po dziś dzień aż dwudziestu naukowców pracujących nad tą biologiczną bronią?

Dlaczego szefem Komisji 9/11 został Thomas Kean, który podobnie jak Bush prowadzi interesy naftowe z finansującym Al Kaidę, Khalidem Bin Mafouz?

Dlaczego zeznań Busha przed tą komisją nie protokołowano i pozwolono, by składał je bez przysięgi?

Dlaczego zamknięto usta Indirze Singh, Sibel Edmonds i wielu innym?

Dlaczego….?

Czy nadal wierzycie w historyjkę o muzułmanach i nożykach do kartonów?


Kolegę, który postawił mej pierwszej książce zarzut odejścia od głównego tematu, zapytałem czy jego rodzina obchodzi Święta Bożego Narodzenia? Odpowiedział, że oczywiście tak. Na pytanie dlaczego, usłyszałem odpowiedź, że to dla tradycji. Oto obraz katolicyzmu w Polsce. Nasz Kościół osiadł na laurach, twierdząc, że mamy 90% wierzących, choć moim zdaniem w dużej mierze są to już tylko niestety wyznawcy owej „tradycji”. A tymczasem Tradycja, to przecież powiązanie tych wszystkich elementów, o których wspomniałem. Musi być Ona nierozerwalnym spoiwem zarówno religii, historii, języka, jak i kultury. Tylko wtedy możemy mówić o Tradycji naszych dziejów.

CDN

Wersja do druku

Lubomir - 28.08.18 12:12
Grandziarze Sorosa wikłają świat w wojnę o tzw. wielki Izrael. Młodych Polaków z państwa bez własnych granic, można już spotkać nie tylko na Wzgórzach Golan, nad przebogatym w wodę Tygrysem i Eufratem, ale również w wyludnianej błyskawicznie Syrii. Polska ma dostarczać nie tylko ludzi ale i finansów, do prowadzenia niekończących się wojen grandziarza Sorosa. W ten projekt uwikłano nawet przyjazny Polsce amerykański Kongres. Doskonale przejrzeli cyniczną grę Bracia Węgrzy. U nich nie traktuje się Sorosa jak Istvana Bathorego. Na Węgrzech Soros jest nikim! Jest personą non grata!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Lutego 1823 roku
Urodził się Juliusz Ligoń, polski działacz społeczny, publicysta, poeta z Górnego Śląska (zm. 1889)


23 Lutego 1951 roku
Urodziła się Ewa Bem, wokalistka jazzowa i piosenkarka


Zobacz więcej