Środa 12 Grudnia 2018r. - 346 dz. roku,  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 16.06.18 - 16:51     Czytano: [307]

Polowanie na kreta


Szanowni Państwo!

Nie zapominajmy że, „w naszym nieszczęśliwym kraju”, jak mawia znany publicysta, działają lobbyści wszelkiej maści. Stosunkowo łatwo rozpoznawalne jest stronnictwo pruskie, bo ich połajanki są protekcjonalne, jak przystoi jaśniepaństwu wobec tubylców. Mają też przeważający udział w rynku medialnym, co im ułatwia zadanie, nam natomiast umożliwia wyłapanie tych właśnie ludzi, którzy głoszą wrogie Polsce opinie. O stronnictwie żydowskim nie wspominam, bo samo się zaorało ostentacyjną wrogością do Polaków. Stronnictwo ruskie mniej jest zauważalne, ponieważ porzuciło zwykłe, prostackie chamstwo, które miało być odczytywane jako „swojskość”, a stało się przez to zbyt charakterystyczne, na rzecz „polskości”, o zabarwieniu, rzecz jasna, „słowiańskim”. Tworzywem spajającym wszystkie te formalnie i nieformalne związki jest wspólna nienawiść do PiS. Z tego nikt z nich zrezygnować nie zamierza, bo to scala targowicę nie tylko parlamentarną.

Wniosek stąd taki, że trzeba być bardzo oszczędnym w krytyce naszego rządu. Wszystko bowiem będzie wykorzystane przeciwko nam, którzy ośmieliliśmy się skorzystać z demokracji i wybrać zjednoczoną prawicę, żeby nami rządziła. Nie wystarczy nie dać się nabierać na „europejskość” palantów lansowanych przez GW, czy TVN. Trzeba jeszcze rozpoznać krecią robotę sowieckich resortowych wnuków, a oni nie ustają w knowaniach i działaniach. Pamiętajmy, że symptomem politycznego kreta jest nienawiść. Nauczmy się wreszcie ich rozróżniać i piętnować, nie bacząc na oskarżenia, jakie będą nas spotykały. Z aktualnej sytuacji można wyciągnąć wniosek, że owe krety i ich krecia robota są pod jakąś szczególną „ekologiczną” ochroną.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

POLECAM

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

16 czerwca 2018 r. | Nr 22/2018 (363)

Wersja do druku

(C)Hamil-ton - 21.06.18 8:46
Bogobojny minister, niejaki Jarosław Gowin o pierwszorzędnych korzeniach, w uznaniu zasług dla żydowskiej diaspory w Polsce i świecie odwiedził był państwo położone w Palestynie nad morzem Śródziemnym. Po wylądowaniu na lotnisku Ben Guriona w Tel-Avivie swe długie kroki skierował do kłamcy i oszczercy narodu polskiego , premiera Izraela Beniamina Netanjahu, który na cały świat rżał przeciwko Polsce i narodowi polskiemu, że Polacy to mordercy, mordowali żydów. Rzucił mu się w objęcia, wyściskał przyjacielsko dłoń. Shalom, alejhem! Cmok, cmok. Jak tam u nas w Polin zapytał Netanjahu? Na koniec dodał - czy wszystko już wykupiliśmy w tym bantustanie? Atakować Polaczków, nie odpuszczać w kwestii odszkodowań za mienie bezspadkowe, i tą ustawę o IPN koniecznie musicie zmienić, żebyśmy mogli dalej atakować tubylców.
Po co właściwie pojechał Gowin do tak wrogiego państwa dla Polaków jak Izrael? Żydzi opluwają Polaków na całym świecie, szkalują i oczerniają z najwyższymi władzami państwa na czele nie pomijając ambasadora Izraela w Polsce. (co ta ambasador robi jeszcze w Polsce?- persona.....)
I oto przedstawiciel "polskiego rządu" jedzie do oszczerców i kłamców przymila się i wita czule do osób jawnie w świetle kamer i jupiterów atakujących Polskę i Polaków. Kogo reprezentował "polski" minister nauki i szkolnictwa wyższego w Izraelu? Dlaczego jadąc do tego państwa poniżył autorytet urzędnika państwowego, autorytet państwa, honor Polaków, również honor osobisty.

Jadąc do Izraela Gowin zhańbił godność Polaków i Polski jako państwa.
Kto nami rządzi w Polsce? Czy również tacy ministrowie jak Jarosław Gowin?
Dlaczego rząd PiS pozwala na takie wyczyny ministrów. Kto kontroluje i koordynuje politykę rządu "polskiego". No chyba , że jest to rząd tylko z nazwy "polski" a mamy już do czynienia z Izraelem bis. Wówczas wszystko staje się zrozumiałe.
Mamy przypadek bez precedensu. Państwo Polska istnieje tylko z nazwy a mamy do czynienia z państwem i rządem reprezentującym interesy państwa położonego w Palestynie.
Dla potrzeb indoktrynowania tubylców stwarza się pewnego rodzaju mirage, złudzenie pozwalające myśleć jak to rząd i PiS dba o Polskę i Polaków, jakim to jesteśmy mocarstwem, które filigranowy Izrael i jego przedstawiciele potrafią poniżyć i oskarżyć w każdej chwili na arenie międzynarodowej. Śmieszności całej sytuacji dodaje fakt, że prezydent naszego bantustanu chce wpisać mocarstwowość Polski do konstytucji a pozostałe pytania referendalne sprawiają wrażenie, że Polacy są traktowani jak ostatni debile w europie.
Rząd PiS, jak można wyczytać w mediach rządowych rozwija "korzystne dla Polski" stosunki dyplomatyczne i gospodarcze z Izraelem a Polskie myśliwce F16 nie wiadomo dlaczego pod zakrytymi znakami bombardują cele w Syrii atakując z lotnisk izraelskich. Tu rodzi się pytanie. Jaki cel ma wysyłanie polskich myśliwców F16 do Izraela? Kto podejmuje takie decyzje, rząd w Polsce czy rząd w Izraelu. Co z tego ma Polska i naród Polski? Kto ponosi koszty operacyjne polskich samolotów w Izraelu?
Jak ma się do tego polska konstytucja w kwestii używania polskiej armii
na terenie Izraela i Syrii. Dlaczego milczy zwierzchnik sił zbrojnych prezydent D(J)uda?
Czy to jeszcze Polska? Czy podbity, "prywislanski kraj" i naród pełniący rolę niewolników dla szlachty jerozolimskiej? Mydlenie oczu Polakom trwa w najlepsze. Tylko, że przez to mydło i tak wszystko widać jak na dłoni.
Wytrwale i stopniowo zamieniani jesteśmy na niewolników we własnym państwie. Nasi okupanci nie wzbraniają się przed używaniem wszelkich metod i środków by swą władzę na Polską i Polakami ugruntować.

Shalom, alejhem!

Jan Orawicz - 21.06.18 2:10
Perth jeszcze nie ujawniłeś swego nazwiska?! To świadczy,że masz coś grubego za uszami! Jak ja się nazywam i jaki mój pseudonim to piszący
w Kworum wiedzą,bo podałem kilka razy dane o sobie,które ma też Redakcja
Kworum.W czasie PRL,jako członek NSZZ"S"działajacy w podzemiu byłem Janem Orawiczem!
A twoje zachowania i pseudonim do tej pory stosowany wiadomo o czym
świadczy! Ja na takich cwaniaczkach,a zarazem zdrajcach Polski w służbie
sowieckiego okupanta dobrze się poznałem Tacy jak ty zdrajcy nadal kryją
się pod pseudonimami i to w dodatku daleko od Polski! No,ale boisz się tych
Polaków,których komuna wydaliła za Solidarność do Australii i na zachód
Europy.Perth po raz drugi namawiam ciebie byś miał odwagę wykaraskać się spod ksywy! Ale to moje pobożne życzenie! Zaś ten krasny jad wypuść zesiebie,bo ciebie zmarnuje do reszty!

Perth - 20.06.18 11:20
J jak tu nie może krew zalewać człowieka, kiedy na Kworum jest uczepiony ten Orawicz, nie dosyć, że nabrał nas kiedyś na swoją ksywę Jan Orawicz to teraz w zależności od wewnętrznego nadęcia patrzy na kalendarz IMION i wybiera sobie takie imię jakie mu akurat pasuje. Dla Ricky Dick wybrał sobie Piotra W. i zaraz za chwilę przymilił się do Pani Małgorzaty już jako Jan Orawicz. Co dla świetnej dziennikarki i pisarki znaczy tyle co bąbelek na nosie u malęgo starego krasnoludka. I tak teraz ten wywijas rży ze śmiechu, że po raz setny zrobił nas czytelników Kworum w konia.

Jan Orawicz - 19.06.18 22:17
Szanowna Pani Małgorzato gratuluję - bardzo celnego widzenia
naszych polskich spraw! Jako Polacy musimy widzieć nasze
powodzenia i zagrożenia! Gdy to zaniedbamy nasza Polska może
znów omsknąć się w nieproszone łapy wewnętrznych i zewnętrznych
jej wrogów! Pozdrawiam!

Piotr W - 19.06.18 21:19
Riksy Diks nie przesadzaj z Żydami! Zażydzenie Polski nie jest aż tak wielachne jak się tobie wydaje! My Polacy w tej sprawie też trzymamy
naszą rozwagę na pulsie! Żydzi o tym pulsie wiedzą,bo doświadczyli jego
tętna we wiadomym przeszłym czasie! Jak teraz znów przebiorą miarkę, mogą
ponownie wylecieć do swej ojczyzny Izrael!

Ricky Dick. - 19.06.18 13:59
Wybrane z sieci:
https://justice4poland.com/2018/05/31/jak-rozpoznac-zyda/comment-page-1/#comment-60245

"...Żydzi żyją wśród nas, głęboko zakonspirowani, noszą piękne polskie nazwiska, są - a jakże - ochrzczeni, chodzą do kościoła, a nawet zostają księżmi i biskupami. Znają doskonale naszą mentalność, nasze tajemnice, są z nami powiązani relacjami zawodowymi, koleżeńskimi a nawet rodzinnymi. Oni wiedza o nas wszystko - my natomiast nie wiemy o nich prawie nic, nie mamy dostępu do ich struktur, nawet nie umiemy ich rozpoznawać - wiec nic dziwnego, że maja nad nami olbrzymią przewagę. Ponieważ Żydzi posiadają władczą mentalność, są doskonale zorganizowani i solidarni - wiec opanowali pozycje kluczowe dla egzystencji i dla tożsamości kulturowej Narodu Polskiego.

Konsekwentnie, krok po kroku, przerabiają nas na żydowskich Polaków poprzez zażydzenie kultury i wypłukiwanie z niej tego, co rodzime polskie (katolicyzm, łagodność obyczajów, skromność, honor, chęć pomocy drugiemu człowiekowi itp.). Zaś na płaszczyźnie materialnej zepchnęli Polaków do poziomu niewolników, w najlepszym razie parobków, zajętych jedynie biologicznym przetrwaniem, pozbawionych własnego warsztatu pracy, a wkrótce pozbawionego własnej ziemi, domów i mieszkań.

Oto mamy państwo z nazwy polskie - gdzie naród polski staje się coraz bardziej "mniejszością" w znaczeniu politycznym, gospodarczym i kulturowym, rządzony przez Żydów nienawidzących tego narodu.

Na tym kończy się cykl wykładów pt. "Jak rozpoznać Żyda".

Zgodnie z przewidywaniami w mojej skrzynce pocztowej znalazłem pewną ilość niezwykle wulgarnych obrzydlistw żydowskiego autorstwa. Potwierdza to tylko jedną z moich tez: Żyd, przyparty do muru argumentami, których nie potrafi zbić, przechodzi do chamskich wyzwisk, wulgaryzmów, lania gnojówki na oponenta itp. Jest to właśnie jedno z typowych żydowskich zachowań".

Autor - Klimon Solowiecki

J.O - 18.06.18 21:09
Pani Anno musi się pani zastanowić nad tym,co tutaj pani wypisuje!
Nam Polakom ośmieliła się pani przypisywać istnienie w nas sowietyzmu?!
Oooo rany,gdzie to zapisać??!!

Ania - 17.06.18 10:06
W historii nie ma ludzi mądrych chwalących demokrację. Jak czytam lub słyszę, że ktoś wtrąca do wszystkiego słowo demokracja to się zastanawiam czy to jest polski idiota czy obcy dobrze opłacany propagandysta czy może swój propagandysta, który dla kasy współtworzy nam sowieckie społeczeństwo o zamienionych słowach kluczach: komunizm na demokracja.
Największy eksperyment ze stworzeniem człowieka sowieckiego przeprowadzili żydobolszewicy na prostych Rosjanach. Eksperyment się udał i dzisiaj na tych wzorcach stworzono już nam społeczeństwo składające się z większości z polskich sowietów. Istota pochodząca z Rosji, która przeszła pranie mózgu przez żydobolszewickich specjalistów miała odruch Pawłowa w postaci piany w gębie na słowa klucze: "wróg ludu", Niemiec, imperialista, car. Podstawą stworzenia sowieckiej istoty jest wpojenie jej wrogości do wroga wewnętrznego i zewnętrznego. Naszym sowietom wpaja się wrogość do Rosji i Polaków w wieku akme, którzy nie z własnego wyboru żyli w czasach żydokomuny. Mechanizm identyczny. Obserwuję jak za obce kredyty uruchomiono proces finansowania gwałtownego przyśpieszenia rozmnażania się polskich sowietów. Pytanie: kto i kiedy wykorzysta polskojęzycznych sowietów poza granicami Polin?
Może tylko potrzeba komuś siły fizycznej do eksploatacji polskiej miedzi i węgla w celu spłacania kredytów na tzw. "bezpieczeństwo".

Polecam przeczytać:
Józef Szujski "O fałszywej historii jako mistrzyni fałszywej polityki"
https://pl.wikiquote.org/wiki/Alexis_de_Tocqueville

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

12 Grudnia 1823 roku
Urodził się Władysław Ludwik Anczyc (ps. Kazimierz Góralczyk) polski pisarz, tłumacz, działacz ludowy (zm. 1883)


12 Grudnia 1979 roku
Za uncję złota płacono 462.50 $.


Zobacz więcej