Wtorek 26 Maja 2020r. - 147 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 21.03.18 - 19:58     Czytano: [541]

Stowarzyszenie RAZEM


Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść musimy trzymać się razem
(MARIA KONOPNICKA)

Wizyta w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Razem w Radomiu

Stowarzyszenie to organizacja społeczna, powoływana przez grupę osób mających wspólne cele i zainteresowania. Ustawa o stowarzyszeniach, reguluje podstawowe zasady i reguły tworzenia i prowadzenia danego stowarzyszenia. Stowarzyszenie jest zatem dobrowolnym, trwałym i samorządnym zrzeszeniem, które samodzielnie określa swoje cele, programy działania i struktury organizacyjne. W takim właśnie stowarzyszeniu gościła nasza redakcja.

Piękne prace uczestników stowarzyszenia Razem


Goszcząc w placówce Stowarzyszenia Razem w Radomiu, mogliśmy podziwiać piękne prace uczestników tego stowarzyszenia związane z nadejściem wiosny i Wielkanocy. W pracowni krawieckiej, uczestnicy stowarzyszenia wykonują kolorowe kwiaty, zielone ozdoby, bajeczne zawieszki ścienne oraz dekoracyjne jaja wielkanocne. Niesamowita dokładność wykonania takich prac, jest zauważaną przez zapraszanych do placówki gości. Każdy jest pełen podziwu dla kunsztu ich twórców.

Trudno uwierzyć

Jedne z piękniejszych prac powstają w pracowni stolarskiej. Wytwarzane są tutaj urocze ozdoby ścienne związane z nadejściem najpiękniejszej pory roku, dekoracje które można postawić na stole wielkanocnym, jak również te którymi możemy obdarować bliską osobę. Piękno wykonywanych prac plastycznych radomskich podopiecznych, nie ma sobie równych. Precyzja i sposób ich wykonania potrafi zachwycić każdą osobę. Dbający o każdy szczegół personel, jest całkowicie oddany swojej pracy i podopiecznym. Urodziwe szkatuły i skarbonki, nie mają sobie równych.

Redakcja Kworum dziękuje dyrekcji za zaproszenie do tej niezwyklej placówki Stowarzyszenia Razem w Radomiu. Trzymamy kciuki za waszą niestrudzoną pracę i oddanie ludziom tego potrzebującym.

Ewa Michałowska – Walkiewicz

       

       

       Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

26 Maja 1988 roku
Otwarcie Szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.


26 Maja 1868 roku
Urodził się Otton Steinborn, polski lekarz, polityk, pierwszy prezydent Torunia w roku 1920 (zm. 1936)


Zobacz więcej