Środa 27 Maja 2020r. - 148 dz. roku,  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 14.03.18 - 15:13     Czytano: [823]

WYDANIE SPECJALNE


Artykuł Nr 14 / marzec 2018
MARKETING - PRAKTYCZNA STRONA FINANSOWEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA…,CZ. 1
WARUNKI REJESTRACJI W PROGRAMIE…,CZ.2, - oraz ich omówienie


(K – E.P.) >>>Istnieje bardzo wiele życiowych mądrości, a jednocześnie jeszcze więcej niezrozumiałej zupełnie ich praktycznej, jakości.

*****Bez bardzo twardej wiary w zwycięstwo, nigdy go nie osiągniesz.

Jako Autor tego nieprzeciętnego wydarzenia, uprzedzając pytania, jakie musiałoby niżej i dalej padać:, „W jakim celu powstało niniejsze WYDANIE SPECJALNE i jakie jest jego zadanie”?, Odpowiadam.

Otóż, oprócz dominującego polityczną siłą świata politycznej agresji, politycznego zakłamania i politycznego mafijnego bezwzględnego bandytyzmu, wymierzonych przeciwko nam, normalnym, mniej lub bardziej zwyczajnym i niezwyczajnym ludziom, istnieje inny, publicznie i medialnie z premedytacją ukrywany W POLITYCZNYM BAGNIE FAŁSZU, świat moralnych, uczciwych i prawdziwych ludzkich spełnień, autentycznej wolności, pełen cichej radości, do którego szeroki publiczno medialny dostęp blokowany jest politycznym zakłamaniem, fałszem i obłudą, który przed Wami, normalnymi ludźmi szeroko otwieram, - toczoną 30 już lat publiczną walką moją z powyższymi politycznymi wrednymi przeciwnościami, - by wskazać Wam do niego bardzo skuteczny, uczciwy i prosty dostęp. Być w nim, to autentycznie prawdziwe życie. To jednocześnie właściwy i głęboko przemyślany przeze mnie krok, w kierunku szerokiego otwarcia wrót, do tego jakże innego, choć przecież wszechstronnie zupełnie normalnego, - politycznie kamuflowanego jednak, - lepszego znacznie świata. Publiczne otwarcie owych wrót, umożliwiające bezpośredni dostęp do prawdziwego, gwarantowanego przeze mnie, najlepszego z istniejących w świecie całym Marketingu, dla wielu z Was będzie być może spełnionym wreszcie marzeniem o zmianie… Wyraźnej zmianie obecnej sytuacji na znacznie lepszą, bez względu na indywidualne miejsce, z którego wystartujecie i bez względu na to, jak głęboko i jak mocno obecna sytuacja Was uwiera i Wam dokucza. Pod jednym jednak warunkiem jej spełnienia, - bardzo poważnego potraktowania owej możliwości i równie poważnego potraktowania wszystkich otaczających ją uwarunkowań, które w tym Marketingowym Wydaniu, uczciwie i merytorycznie wraz z Partnerką moją Elżbietą, Wam przedstawiamy.
Autor, Zdzisław Wojciechowski

Przed rozpoczęciem tematu właściwego, nie sposób jest nie przedstawić w olbrzymim skrócie jednak, zasadniczą różnicę, jaka wynika z porównania dwóch różnych zupełnie możliwości pracy:

STANDARD PRACY, A MARKETING

Co bardzo wyraźnie odróżnia każdy rodzaj przedsięwzięcia finansowego, czyli prawdziwego Marketingu, od każdej prawdziwej pracy standardowej? Bardzo krótko, bardzo merytorycznie i bardzo prawdziwie, wyjaśniam.

W każdego rodzaju pracy standardowej, każdy z Twoich przełożonych robić cię może w „karolka” i czyni to w sposób, jaki sobie wymyśli czy ubzdura. Powinieneś wiedzieć i nie zapominać o tym, że masz ich wielu, a są to:
-Twój brygadzista,
-Twój mistrz zawodu,
-Twój z-ca kierownika,
- Twój Kierownik.
- Przewodniczący Rady Zakładowej,
- Kadrowiec,
- Przewodniczący związków Zawodowych,
- Przywódca partyjny,
- Kasjer
- Księgowy,
- Radca prawny
- Kierunkowi z-cy Dyrektora,
- Dyrektor Naczelny

Tym sposobem odliczyło się trzynaście osób, - a może ich być więcej, w zależności od firmy, jej formy organizacyjnej, decyzyjnej funkcji innych osób, - które mogą spełniać potencjalne zagrożenie Twojej standardowej tzw. pensji miesięcznej, ale może ich z tego samego względu być także mniej. Jakbyś tego nie brał, tyle osób może Cię w standardzie pracy potencjalnie oszukać. Do tego jeszcze może Cię oszukać sam system płacowy, co wcale nierzadko się zdarza, z czym wszyscy zatrudnieni w standardowych systemach pracy mają do czynienia w różnym stopniu. Jeżeli dodasz do tego jeszcze przeróżne „niesnaski” płacowe: niesprawiedliwe premie, niezrozumiałe awanse, kumoterskie zatrudnienia i takież stawki godzinowe czy inne, oraz wszystkie inne płacowe nieporozumienia, jak np. płacowe kary, - to widzisz ile przeszkód i możliwości oszustw stoi na drodze Twoich standardowych zarobków. Dodajesz do tego haracze, jakie masz potrącane mniej lub bardziej uczciwie, opłaty różnego rodzaju składek w tym ubezpieczenia i wychodzi Ci, że z zarobku zapisanego w umowie o pracy, na rękę otrzymujesz między 50 a 40 % tej zapisanej kwoty. Tyle w standardzie pracy.


Jeżeli przyłożymy do powyższego porównania każdy prawdziwy, czyli uczciwy Marketing, - inaczej, przedsięwzięcie finansowe, - to wszystko to, co wyżej zawarte zostało wyżej od słów: „W każdego rodzaju pracy standardowej…, do słów: Tyle w standardzie pracy” , - nie występuje(!). Nie występuje też żadna różnica między stawką, jaką masz zapisaną umową systemu, a wysokością gotówki, która wpływa zawsze terminowo na Twoje konto bankowe, jako wypłata, w marketingu zwana prowizją.
ŻADNA I NIGDY(!), bo Marketingowym systemem, który Ci płaci za wykonaną pracę, nie kieruje żaden człowiek i żaden człowiek nie ma najmniejszego na niego wpływu. ŻADNEGO I NIGDY!

Dotyczy to każdego z osobna i wszystkich razem form płacy, premii i bonusów, których w zależności od systemu finansowego przedsięwzięcia najczęściej jest od kilu do kilkunastu i zawsze płatnych zgodnie z otrzymanym wcześniej systemowym wydrukiem wypracowanego rodzaju bonusu!!!

UWAGA: Weź krótki rozwód z otaczającym Cię światem, SKUP SIĘ absolutnie na tym tuż poniżej, będzie o wiele łatwiej z decyzją późniejszą, która przed Tobą jeszcze tutaj, choć dopiero po zakończeniu czytania całości tego wydania


=, Jeżeli zdecydowanie chcesz być znacznie zdrowszy i zdecydowanie zdrowiej żyć bez względu na zewnętrzne chore warunki polityczne, które stworzone zostały przez polskie państwo po roku 1989 i które tkwi w przez siebie stworzonym nieuleczalnie chorym systemie tzw. służby zdrowia wciągając coraz głębiej w jego otchłań całe polskie społeczeństwo;
=, Jeżeli zdecydowanie chcesz żyć znacznie lepiej bez względu na stan ekonomiczno – gospodarczy państwa, stworzony chorym, wyzyskującymi politycznymi mózgami i uwolnić się od łaski, której dla Ciebie państwo i tak nie ma;
=, Jeżeli zdecydowanie chcesz się uwolnić od większości państwowych, politycznych chorych uzależnień zewnętrznych, na które nie masz wpływu, a które Cię otaczają bez względu na miejsce ich występowania i ich rodzaj…,


Tylko odpowiedź 3 x CHCĘ czyni Cię ZWYCIĘZCĄ

…Wróć do tego, co napisałem w swoich artykułach od początku roku 2018 w miesiącach styczniu (nr.12) i lutym (nr.13), dopiero po tym wróć do tego miejsca (nr.14) i teraz dopiero czytaj to, co sprecyzowałem, poniżej, choć nie kryję, że łatwiej znacznie będzie tym wszystkim, którzy byli i są ze mną na bieżąco od dawna i czym dłużej tym lepiej, bo łatwiej będzie poniższe zrozumieć i łatwiej będzie z podjęciem decyzji w całej tej sprawie, tym, którzy mają już do mnie pełne zaufanie.

Część pierwsza Ostatnie moje publikacje przesycone były natężeniem tej wiedzy, która określała bardzo szeroko, nieskończone wręcz zagadnienie Marketingu, które oparte jest wyłącznie na Bożych, naturalnych prawach ziemskich, które życiem każdego z nas kierować powinny zawsze. Nie jest to jednak możliwe w pełni, gdyż Marketing nimi przesączony w sposób naturalny, do dzisiaj nie uzyskuje możliwości przebicia się nimi do szerokich warstw społecznych, trafiając skutecznie, zaledwie do indywidualnych jednostek ludzkich, do bardzo niewielu z nas, i nawet, jeżeli już trafia, to są one tak zakłamaniem wszelkim zmanipulowane, że jeszcze mniej z tej garstki szczęśliwców w ogóle zatrzymuje się nad tym najwspanialszym na świecie naturalnym zjawiskiem, jakim jest Marketing, a dopiero jedna - dwie z około 500 tysięcy osób praktycznie i z pozytywnym skutkiem go uskutecznia, z czego dopiero jakaś tylko kolejna część 2 z nich z kolejnych 100 tysięcy osób, zajmuje się nim z pasją i oddaniem, czego publicznie zupełnie nie widać i rzadko, kiedy słychać. Tak zbezczeszczony, zakłamany, zmanipulowany i skutecznie uśmiercony przez polityczną w Polsce zarazę, został, Bogu ducha winien Marketing w Polsce. Panujące wokół niego mity, od trzydziestu lat próbuję zmienić, na korzyść tego cudownego zjawiska, jednak starania moje, moje Marketingowe oddanie i ogromna Marketingowa wiedza, - wobec ciągłego do dzisiaj zakłamywania, oszustw i manipulacji samym Marketingiem, - są mało skuteczne, bo jakie szanse ma przeciętna jednostka ludzka, wobec wszelkich medialnych oszustw i manipulacji społecznym rozumem ludzkim? Niemal żadne. To niemal walka Don Kichota z wiatrakami, bądź mozół Syzyfa. Nadal jednak chcę i będę ten polityczny Fałsz Absolutny zmieniał. Aby zwiększyć moje teoretyczne szanse na jego choćby niewielką zmianę w kierunku Marketingowej prawdy absolutnej, postanowiłem wzmocnić je, jedyną skuteczną metodą praktyki Marketingowej. Żadna teoria, bowiem, nie ma szans z życiową praktyką, namacalnym doświadczeniem, własną indywidualną autopsją. Praktyka, to przecież faktyczne już działania w oparciu o zdobytą wcześniej wiedzę teoretyczną. To, właśnie, co można zobaczyć, dotknąć i ocenić. Stąd moje kilkanaście lat marketingowej teorii, którą Was z uporem uczciwego maniaka karmiłem, uwieńczone wreszcie obecnym działaniem praktycznym? To szansa dla tych, którzy o Marketingu marzą, jednak dotychczas wyłącznie w skrytości własnego ducha i bijąc się jeszcze z własnymi jakże nieustabilizowanymi myślami w zakresie jakże zagadkowego dla wszystkich niemal, Marketingu. Muszę, więc pomóc Wam je uporządkować. Taką szansę, właśnie otrzymujecie ode mnie już dzisiaj, co zapowiadałem ostatnimi miesiącami mniej lub bardziej wyraźnie i jednoznacznie. Nadszedł czas sprawdzianu dla odważnych, ale także dla życiowych ryzykantów, których w tym miejscu mogę absolutnie uczciwie zapewnić, że najmniejsze nawet ryzyko w tym przypadku w grę nie wchodzi, a więc nie ryzykujecie niczym.

To też mieści się w kontekście całości przesłania. Otóż ogólnie uważa się, że najbardziej trudne do odbudowy jest ludzkie zaufanie, a zaraz po nim ludzkie zdrowie, choć o ich kolejności można dyskutować. Bo o ile bez zaufania według mnie, jakiś rodzaj choćby częściowo normalnego życia da się pędzić, to bez pełnego zdrowia, żadna życiowa normalność, albo, nie jest możliwa, albo jest mniej lub bardziej już na starcie życiowym mniej lub bardziej poważnie okaleczona. Z tego też powodu tak wiele w swoich publikacjach przywiązuję uwagi do tego bardzo szerokiego zagadnienia i poświęcam w nich wiele miejsca na prezentowanie najcenniejszej wartości życiowej, którą jest niewątpliwie nasze zdrowie, chociaż to nie mój podstawowy roboczy temat. Mapę Zdrowia znają wszyscy, którzy mnie czytają, albo przynajmniej powinni ją znać. Nadszedł wreszcie czas na przedstawienie innych bardziej ciepłych domowo rodzajów właściwego zadbania o własne i najbliższych zdrowie, o które możemy zadbać w sposób wręcz idealny, bez potrzeby wychodzenia z własnego domu i który to sposób czyni życie nasze o wiele zdrowszym, tańszym, radośniejszym i ekonomicznie korzystniejszym, a ponad to spowoduje jednocześnie poważny przyrost gotówki w naszych domowych budżetach, także bez potrzeby wychodzenia z domu, poświęcając nań w zamian, ten właśnie zaoszczędzony na zakupach czas. Ten czas, wykorzystywać możemy zupełnie inaczej i poświęcać go na wzmacnianie i wzrost domowego budżetu, na właściwe wychowanie dzieci, poświęcać go Rodzinie, nawiązywaniu nowych ogólnoświatowych przyjaźni, rozwoju własnej osobowości i wielu innych korzyści dotychczas niemożliwych do ich wykorzystania. To praca jak każda inna, którą żeby żyć, wykonać trzeba. Jednocześnie od wszystkich innych znanych prac standardowych jakże różna, na naszą indywidualną korzyść. To dwa różne rodzaje pracy i dwa zupełnie odrębne i jakże różne poziomy życia, na absolutną marketingową korzyść. Praca, o której tutaj mowa, to jednak zupełnie inny jej rodzaj od wszystkich systemów tradycyjnych, konwencjonalnych, standardowych. Ten rodzaj pracy w całości wykonywanej w domu, to nowy standard czasu pracy i godzin na nią poświęcanych, w których będziemy ją wykonywać, które tutaj określamy sobie sami. Czas, który dotychczas zajmuje nam codzienny kierat: dom – droga - praca, praca – droga – dom, plus dodatkowy czas poświęcany codziennie na dojazd do tego kieratu i powrót do domu, które przedstawiany tutaj program zagospodarował i zorganizował nam zupełnie inaczej. Bogaciej i znacznie wydajniej. Widełki czasowe całego tego codziennego obecnego standardowego kieratowego szaleństwa, to minimum 10, do 15 godzin dziennie tego kieratu. Dom droga, praca; praca, droga, dom. Dom, droga, praca; praca, droga, dom…, dzień, tydzień, miesiąc, rok i kolejny dzień, tydzień, miesiąc, rok trzeci, piąty, dziesiąty i kolejne uciekające lata. Żaden miniony dzień już nie wróci, a my, z każdym nowym rokiem coraz starsi, niestety. Do czterdziestki zleciało jak batem strzelił. Powrotów do lat wstecznych, Bóg Najwyższy nam jednak nie zapewnił. Teraz już przychodzi czas zadumy:, co dalej i jak długo jeszcze z wątpliwym najczęściej skutkiem toczyć będziemy tą beznadziejna walkę z cieniem, o którym zaświadcza stan naszego posiadania? Pytanie czysto retoryczne i bez odpowiedzi. Bo co może być dalej? I jak długo jeszcze, tylko Najwyższy wie? Pomyślcie, gdzie w tym ciągłym kieracie znaleźć czas na prawidłowe wychowanie dzieci? Gdzie czas na ich wykształcenie? Gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na normalne życie nas samych? Gdzie kino, teatr, filharmonia, muzea, ośrodki kultu i kultury? Gdzie rozrywka, życie towarzyskie, weekendowe wycieczki za miasto, inne prywatne wyjazdy…, zwiedzanie świata? A gdzie na to fundusze??? W tym wszystkim standardowym, tylko jedno jest pewne. Czym chata bogata, tym biedni chodzą i Dzieci i Mama i Tata? To jedyne, czego nas nauczono i wynik tego, jak nas nauczono. Czy nadal chcecie to wszystko bezzasadnie powielać prze kolejne tracone bez możliwości ich powrotu lata?

Ja proponuję coś zupełnie innego i mało, komu znanego, - choć na świecie istnieje lat kilkaset. To, co proponuję tutaj konkretnie, istnieje już w 20 krajach ziemskiego świata, od 32 LAT ŚWIAT TEN ULEPSZAJĄC I NAPRAWIAJĄC, a z jakim skutkiem?, Faktyczne, sprawdzone, potwierdzone, moją własną autopsją i grubo ponad milionem osób takich ja. Tak właśnie w wielomiliardowej naszej masie ludzkiej, autentycznie toną miliony. Dopiero miliony takich przedsięwzięć jak to przedsięwzięcie, przyniosłoby oczekiwany przeze mnie światowy efekt społeczny.

Teraz już wiesz, gdzie w tym wszystkim naprawdę jestem ja? Dopiero miliony takich jak ja, znaczyć będą niewielki ślad naszych starań, pragnień i podjętych zobowiązań edukacyjnych i naszych oczekiwań. Mimo takiej wielkości, potrzeba nam będzie na to kilka wieków! Zrozum, przemyśl i zapamiętaj na życie całe.

Siła Marketingu tkwi w ludziach i przez nich się przekłada, ale to marketingowy system finansowy przynosi niespotykane gdzie indziej efekty ekonomiczne indywidualne, rodzinne i społeczne. To jednak ludzie ten świat zmieniają, dzięki takim jak moje, inspiracjom. Ilu ich musi być by świat ten zmienić pozytywnie i skutecznie? Będziesz zdziwiony moją odpowiedzią: skuteczna zmiana tego świata na znacznie lepsze, przy pomocy tego najwspanialszego na świecie doczesnym zjawiska, nie nastąpi nigdy! Nie dopuści do tego nigdy wroga nam, polityczna, rządowo parlamentarna mafia tego świata, z różnymi rządowymi i poza rządowymi przystawkami – urzędami, aferami i bestialstwami! Ja jednak nie poddając się dotąd, nie poddam się nigdy. Za dużo wiem, żeby wiedzy tej nie wykorzystać w sposób dla barci moich Polaków wyłącznie pozytywny. Czasu coraz mniej, a spraw coraz więcej. Jak to ze sobą pogodzić? Wyjście jest tylko jedno i ostateczne, bo niczym innym zastąpić go, jest niemożliwe!

Każda osoba, która dzięki nam trafi do Marketingu, który tutaj z Partnerką moją rekomendujemy, ma niepowtarzalną możliwość „powielania swojej osoby”, jedyną skuteczną drogą jej dublowania. Tak dzieje się w prawdziwym Marketingu, kiedy zapraszamy do niego nową osobę, której zadaniem naczelnym jest powielenie tego, co zrobiliśmy my, dla naszych osobistych korzyści dążenia do dobrobytu i co zrobią kolejne osoby, naśladując nas, które będą nas dublować.
Najłatwiejszy ze wszystkich znanych światu sposobów czynienia ludziom dobra, poprzez rozwój osobowości człowieka i przy pomocy bardzo znacznego jego rozwoju ekonomicznego i znacznego podwyższenia indywidualnej i rodzinnej, ogólnospołecznej stopy życiowej!

W ten sposób zaczynamy od siebie i skutecznie zaczynamy zmieniać siebie, od już(!), bo jedynie tylko to zależy w pełni od nas, tylko to możemy czynić skutecznie i tylko na to mamy szansę rzeczywistą. Na co więc czekać?

Zaczynamy, więc od siebie i przystępujemy do finansowego przedsięwzięcia marketingowego, do którego w tym przykładowym miejscu publicznym jednego z Was zapraszam, by na Jego przykładzie pokazać, jak to działa i w jaki absolutnie jedyny sposób możemy ten malutki w koło nas światek zmieniać choćby powoli, ale jednak skutecznie i na lepsze. Przykładem niech będzie „Roman”, który właśnie do systemu przystąpił:

Roman i system dublowania jego osoby – do 10 tej pozycji w głąb
Roman, pierwszego dnia przekonuje do robienia zakupu naszych fantastycznych produktów 1 osobę, własną siostrę. Przyjmijmy, że Roman – próżniak, nikogo więcej do systemu nie przekonuje,– ale ten jeden człowiek Romana, też znalazł jedną osobę 1 + 1 = 2, czyli , - razem Roman ma już 2 osoby, z inicjatywy własnej, z których każda wprowadza do systemu po jednej tylko osobie działając naśladownictwem „ciężkiego systemu Romana”
2 osoby, wprowadzają po jednej nowej osobie = 4 osoby, które robią dokładnie to samo dublując swoich wprowadzających
4 + 4 = 8
8 + 8 = 16
16 + 16 = 32
32 + 32 = 64
64 + 64 = 128
128 +128 = 256
256 + 256 = 512 - to jest dziesiąta pozycja Romana

Jeżeli przyjmiemy, że Roman przekonał do zakupu tylko jedną osobę, to teraz ma w systemie 512 osób zaproszonych do robienia tych samych, co on zakupów w przeciągu 10 dni, od których zakupowych obrotów, zbierał będzie bonus, ale dopiero po wypełnieniu zadań, do jakich się zobowiąże podpisaniem firmowej umowy - rejestracji.

Gdybyśmy zapraszali swoich znajomych do tych samych zakupów w tempie jednej osoby na dwa dni, (co drugi dzień) to na zaproszenie 512 osób, potrzeba bam będzie 20 dni

Gdybyśmy skutecznie zapraszali jednego znajomego do dublowania naszych czynności np. co dwa tygodnie, to w dziesiątym ruchu, (10 x14 dni) czyli po 140 dniach uzyskamy tę samą ilość 512 osób, - samemu nie robiąc nic. Dużo to, czy mało?

Dalej, w cz. 2 pokażemy bardzo skrótowo i wstępnie, co się nam najbardziej opłaca robić i jak pracować, by oprócz korzystania z fantastycznych firmowych produktów nie do zdobycia gdzie indziej, zarobić jednocześnie prawdziwe uczciwe pieniądze, które przyniosą radość i skutecznie wpłyną na znaczny wzrost domowego budżetu. Szczegóły tych wielu bardzo różnych możliwości zakupowych, oszczędzania i zarabiania pieniędzy dodatkowych, dostępne będą w materiałach późniejszych, dostępnych dla tych z Was, którzy do tego marketingowego systemu przystąpią, rejestrując się w nim. Firma, w bardzo poprawny, ale rygorystyczny jednocześnie sposób ( i za to jej chwała) przestrzega Firmowego Regulaminu Lojalnościowego, którego wszyscy muszą przestrzegać w sposób jednoznacznie bezwzględny, o czym w części drugiej będzie również mowa.

Rozważmy jednak inną realną Romana sytuacją normalną, która może mić miejsce

Roman zaprasza w pierwszym miesiącu swojego udziału w systemie 2 osoby, z których każda zaprasza po jednej tylko osobie. W drugim i kolejnych miesiącach nic więcej nie robiąc, razem będzie miał ich 2+2=4, w kolejnym miesiącu będzie ich 4+4=8, w następnym 8+8=16, w kolejnym 16+16 =32, w następnym 32+32=64,w kolejnym 64+64=128, w następnym 128+128=256 i w kolejnym 9 tym dopiero ruchu (miesiącu), uzyska już 256 + 256 = 512 osób, a w dziesiątym miesiącu 1024 osoby. Dla jednych będzie to dużo, nawet bardzo dużo, ale dla wielu, będzie to zbyt mało.

Więc wyobraźcie sobie, co byłoby gdyby Roman w jednym miesiącu zaprosił do zakupów 10 albo 20 osób i każda z nich go powieliła, albo wykonała jakieś pośrednie rachunki? A przecież nie są to jakieś powalające osiągnięcia. Zapewniamy Was, że nasze koleżanki i nasi koledzy mają osiągnięcia wielokrotnie wyższe w stosunku do powyższych sytuacji, których nie obliczyliśmy, podanych, jako przykładowe.

Rozważmy jeszcze jeden, ostatni z przykładów, realny i mający pokrycie w Naszej rzeczywistości

Roman umówił 5 ciu znajomych na piwko i popijając browar umówił się z nimi tak. Możemy zarabiać o wiele więcej pieniędzy aniżeli zarabiamy w pracy dotychczasowej, ale wszyscy musicie bezwzględnie wykonywać to, co Wam powiem. To żadna trudność, a sprawa bardzo POWAŻNA i warta czynu, ponieważ wszystko jest legalne, uczciwe i pewne, pod kilkoma warunkami, które wszyscy musimy wypełnić i bezwzględnie je przestrzegać. Ale jak Was znam, damy radę. Wyrazili zgodę, bo Roman był lubiany i bardzo wiarygodny. Roman mówi dalej. Każdy z was do końca tego miesiąca przyprowadzi mi 5 osób z rodziny, kumpli, znajomych czy współpracowników, takich, którzy zobowiążą się zrobić to, do czego zobowiązaliście się wy. Umówili się na konkretną datę kończącą miesiąc i w umówionym miejscu spotykają się. Roman pyta wszystkich. Koledzy powiedzieli Wam, o co chodzi? Jeżeli tak, czy wyrażacie zgodę na powielenie tego, co chcemy zrobić wszyscy razem? Chóralnie padła zgodna odpowiedź TAK. Roman przeprowadził rejestrację w firmowym systemie pierwszej swojej piątki, która w firmie dokonała obowiązkowego zakupu produktów w wysokości obowiązkowego minimum 35 punktów lojalnościowych. Za dwa dni zrobiło to samo 5 jego znajomych, którzy przeprowadzili powielenie poprzedników i zobowiązali się do dalszego powielania obowiązkowych comiesięcznych czynności zakupowych, które upoważniają do uczestnictwa w oszczędzaniu i dodatkowym zarabianiu pieniędzy.

Jak to się ma w realnych rachunkach?

Roman pomógł pięciu znajomym dokonać rejestracji w firmowym systemie marketingowym, którzy robią to samo ze swoimi podopiecznymi
5 kolegów Romana po 5 nowych osób każda = 25osób
25 osób po 5 nowych osób każda = 125 osób
125 osób po 5 nowych osób każda = 626 osób
625 osób po 5 nowych osób każda = 3.125 osób
3125 osób po 5 nowych osób każda = 15.625 osób
15.625 osób po 5 nowych osób każda = 78.125 osób
78.125 osób po 5 nowych osób każda = 390.625 osób
390.625 osób po 5 nowych osób każda = 1.950.625
1.950.625 osób po 5 nowych osób każda = 3.901.250

To dziewiąte posuniecie i na nim kończę tylko, dlatego, żeby Was drodzy moi Rodacy nie przerażać wielkością prezentowanych liczb, a nie, dlatego, że niemożliwe jest ich osiągnięcie. Wymaga to jednak olbrzymiej marketingowej pracy i oddaniu się jej zupełnie. Nie rozważamy przy tym, w jakim czasie się to stanie, zasadniczego znaczenia to nie ma? Rozważyliśmy tylko realną możliwość. Czy jest ona realna? Tak jest realna i może być jeszcze większa w przypadku zmiany jakiejkolwiek powyższej składowej na większą na którymkolwiek poziomie,- np. wystarczy by tylko jedna z tych osób zaprosiła do systemu 6, zamiast 5 osób, ale też może być odwrotnie, kiedy tylko jedna z powyższych osób zaprosiła do systemu 4 zamiast 5 osób, by końcowa liczba uczestników systemu była mniejsza. I nie ma w tym żadnej magii. Matematyka jest bezwzględnie zasadnicza i oszukać się jej nie da. Tylko zapytam:, po co Tobie takie liczby, choć jak widzisz są realne?


Pomyślcie chwilę i sami sobie szeptem uczciwie odpowiedzcie? Czy 5 osób w czasie jednego, dwóch, czy pięciu miesięcy, albo pół roku, czy roku, samemu będąc już Klientem Uprzywilejowanym firmy, jesteście w stanie przekonać do zakupu naszych produktów: bezpiecznych, bo nie zawierających chemii; skutecznych, bo tak faktycznie działają; najtańszych i najlepszych w świecie, przekonać w sposób, który uczyni z nich naszych klientów - partnerów? Musi to być bardzo indywidualna odpowiedź własna. Twoja i wyłącznie Twoja, byś uznał jej wiarygodność. Żadne porady albo obce opinie w grę nie wchodzą, bo nie będzie to odpowiedź wiarygodna, a o taką wyłącznie chodzi. Bądź, więc szczery, przynajmniej w stosunku do siebie.

Jeżeli ktokolwiek z Was spyta mnie, - a może to uczynić w każdej chwili, bo otwarte kontakty macie, -: to, dlaczego tak niewielu ludzi chce zająć się Marketingiem(?), Odpowiem nie czekając na pytania, choć wcale od nich broń Boże nie uciekam, oczekując ich zawsze. Otóż Ci, których to pytanie frapuje, niech czytają raz jeszcze cały ten materiał, lecz po koniecznym przeczytaniu, albo ponownym przeczytaniu mojego cyklicznego, styczniowego (nr.12) i lutowego artykułu nr.13, poświęconych niemal w całości Marketingowi. Zalecam, polecam, namawiam. Warto. Wątpliwości wszelkie likwidować należy na pniu, - zawsze, a ponowne ich rozumne przeanalizowanie właśnie to spowoduje.

Każdy z Państwa może zauważyć, że to nasze wspólne działanie, o którym wyżej piszę będzie łatwiejsze, kiedy każdy z nas wykona swoją część tego zadania i kiedy będzie nas w grupie, czym więcej tym lepiej, ale również i szczególnie wtedy, kiedy każdy z nas uczyni to w sposób wielokrotnie powtórzony (powielony) i czym więcej razy czynność tę powtórzy (powieli), tym dla naszego ekonomicznego zadania lepiej, bo czyni z nas grupę większą, a nas, indywidualnie, ustawia w sytuacji znacznie korzystniejszej przyjacielsko, towarzysko, ale tez finansowo. Każda oddzielnie zastosowana z tych powyższych możliwości przynosi wzrost członków grupy, którą budujemy i podnosi nasze systemowe zarobki, ale obie te możliwości zastosowane jednocześnie, zwielokrotniają wielkość naszej grupy w sposób zasadniczy często lawinowy, ale, co najważniejsze, obie płacą nam za wykonane zadanie systemem zwielokrotniającym również nasze zarobki. Widać jasno i bardzo wyraźnie, jak w sposób zasadniczy nasz wkład pracy w wykonanie systemowego zadania, przekłada się na wysokość naszych w firmowym systemie zarobków.

To jedyne na świecie takie systemy, nazywane planem marketingowym przedsięwzięcia finansowego, w skrócie nazywane Marketingiem, które deklasują najbardziej wybitne systemy zarobkowania standardowymi sposobami pracy, nie do porównania ich, zarówno z warunkami pracy, jak i jakością ich zarobkowych możliwości, których górna granica, nie jest ograniczona i zależy wyłącznie od naszego w pracę zaangażowania, które zawsze ocenia nieomylny system marketingowy, a nie, obarczony pomyłkami, znajomościami, albo zawiścią czy niezdrową rywalizacją człowiek. System ten płaci zawsze w określonym bardzo dokładnie systemem terminie płacowym, zawsze na czas i zawsze według ustalonych zasług, co, do których nie ma nigdy żadnych uwag, ani reklamacji, z tego jedynego powodu – faktu, że nikt takich wnosi, bo nie istnieją.

Zainteresowanych, przyłączeniem do naszej grupy, proszę o podłączenie umiarkowanego napięcia do swoich intelektów, którego jedynym zadaniem będzie uruchomienie tych mózgowych funkcji edukacyjnych, które odpowiadają za niezbędne tutaj, rozumne przestudiowanie pełnego poniższego materiału. Tym będzie lepiej i uczciwiej, im będzie to wykonane dokładniej i bez najmniejszych niepożądanych, zbędnych zupełnie emocji, w ciszy wybranego domowego kąta. Życzę powodzenia i proszę o zastosowanie się do wszystkich wskazówek w nim zawartych.

Krótki wstęp do poniższej Części Drugiej

Kilkanaście lat uprawiania mojej publicystyki, w oparciu o trzydziestoletnie doświadczenia, których podstawowe zagadnienie stanowi Marketing, co i rusz „rozbierany do naga”, musiał w końcu zaowocować praktyczną jego stroną faktyczną i merytorycznym jej uskutecznieniem. Przygotowywałem do tego wydarzenia Was moi Kochani od zawsze, a od dwóch lat, w sposób znacznie bardziej intensywny, wbrew olbrzymim trudnościom wszelkim. Proponowałem i namawiałem do rozwijania różnych form tego bezmiernego tematu, od Waszej, czytelników moich strony. Autor tak ogromnego zagadnienia, którym parałem się publicznie w sposób publicystyczny lat już niemal 20, musi wreszcie zdecydować o praktycznym sprawdzianie społecznego efektu swoich tak specyficznych i wieloletnich poczynań. Tak też niniejszym czynię. Poniżej, przedstawiam Państwu swoją propozycję trudną jak mniemam do odrzucenia, z uwagi na jej wielowątkową wyjątkowość, wymierność, jej praktyczny realizm, ale także zdrowotną i ekonomiczną jej wieloraką opłacalność. Propozycja moja, jest najlepszą, jaka w świecie marketingowych systemów finansowych została stworzona 32 lata wstecz, a która dzisiaj istnieje i nadal rozwija się z ogromnym powodzeniem w 20 krajach świata.

Wyobraź sobie, że czytasz to w jakimś poważnym periodyku znanym Ci od dawna, którego darzysz swoim sprawdzonym już zaufaniem, albo przekazuje Ci to sprawdzony od lat bliski przyjaciel, któremu nie możesz, nie ufać:

1. Najlepsze w świecie produkty codziennego użytku ekologiczne i zdrowe, bo pozbawione chemii, bezpieczne i skuteczne jednocześnie, na których całe przedsięwzięcie finansowe się opiera
2. Obowiązkowa rejestracja w bardzo korzystnym finansowo dla klienta, firmowym systemie zakupu najlepszych światowych produktów codziennego użytku niezbędnych i koniecznych w każdym absolutnie gospodarstwie domowym
3. Najlepszy na świecie plan marketingowy
(finansowy) dbający o całość spraw finansowych przedsięwzięcia i wszystkich jego klientów, w tym między innymi upust cenowy na wszystkie firmowe produkty, który dla klienta uprzywilejowanego wynosi 30 – 40 % w stosunku do regularnych cen firmowych i to nie wszystko jeszcze w korzyściach finansowych
4.
Plan marketingowy, który opiera się między innymi na zakazie handlu firmowymi produktami oraz niespotykany, albo niezmiernie rzadko spotykany gdzie indziej, bardzo rygorystycznie przestrzegany tutaj regulamin lojalnościowy dla klientów uprzywilejowanych
5. Jedyny filar zadaniowy klienta, to systematyczny comiesięczny zakup tych zdrowych produktów,- bez których żadne gospodarstwo domowe istnieć nie może, - również po to właśnie tutaj, by nie stracić możliwości ciągłego podnoszenia swoich budżetowych finansów, - poprzez zachęcanie do zakupu tych produktów: rodziny, przyjaciół i znajomych - w oparciu o przez siebie wcześniej poznane już, ich bezpieczne i skuteczne działanie.

Powyższe, to niczym niezagrożony, bardzo trwały, skuteczny i niezwykle rozwojowy fundament całości przedsięwzięcia, który gwarantuje jemu i jego klientom zdrowie, ciągły rozwój osobościowy i finansowy, w każdych istniejących warunkach zewnętrznych i bez względu na nie.

Przyjmuję, I co dalej zapytasz? Przecież, jeżeli będę chciał w tym uczestniczyć, to…, No właśnie, - chcesz i poniżej masz …

ZAPRASZAMY

Po powyższym, jakże krótkim merytorycznym scharakteryzowaniu przedsięwzięcia, przechodzimy do jego społecznej samorealizacji, co będzie najwłaściwszą formą jego, nie tyle sprawdzianu, ile praktycznego działania. Ono właśnie, będzie lustrzanym odbiciem o jeszcze nie możliwym do przewidzenia efekcie, co jakiś dreszczyk niepewności wywoływać będzie i jak każde nowe wywoływać musi. Przedsięwzięcie, które poniżej przedstawiam, ze względu na swoją absolutnie poprawną wszechstronnie treść programową, treść w pełni wyjątkowo merytoryczną, reklamy nie wymaga, chociaż całą merytoryczną jego stronę przedstawić Państwu mam bezdyskusyjny obowiązek i osobistą satysfakcję. Reszta należeć będzie do Państwa, do każdego z Was. Wynik sprawdzianu, jaki tym programem przeprowadzam, będzie odpowiedzią na pytanie moje, które sam sobie wielokrotnie zadaję: czy temat Marketingu na tyle cieszy się Waszym indywidualnym, ale też ogólno społecznym zainteresowaniem, że powinienem go nadal w swoich publikacjach z uporem maniaka kontynuować?


Po trzydziestoletnich moich marketingowych doświadczeniach praktycznych, uznaję prawdziwy Marketing (nie jego wszelakie wypaczenia, których wielokroć więcej aniżeli prawdziwych Marketingów), za absolutnie największe naturalne dobro społeczne oddane człowiekowi do dyspozycji, jakie w ziemskim świecie funkcjonuje i które nigdy i niczym innym pokonane nie zostanie, na równi z siłą naturalną tam, gdzie do dzisiaj nie jest ona ujarzmiona, bo okiełznać się nie pozwala. Jedynie absolutnie fałszywa polityczna otoczka zewnętrznych warunków Marketingu, jest przyczyną jego słabej społecznej popularyzacji, a tym samym równie słabego nim zainteresowania, co tym właśnie WYDANIEM SPECJALNYM myślę zmienić.

Część Druga

PROLOG
Dziękujmy wszyscy Bogu za opatrznościowe trafienie już, albo zaraz, do jednego z autentycznych niemal cudów ziemskiego świata, jakim niewątpliwie jest Melaleuca, która inspiruje każdego normalnego człowieka w zakresie prowadzenia jak najszerszych indywidualnych działań prozdrowotnych, odmieniających życie każdego, kto z tej inspiracji słusznie już skorzystał, bądź oby skorzystał jak najszybciej. Szerokich, nie oznacza pełnych. Stąd Nasz, Elżbiety i Zdzisława pomysł, na prezentowanie w nowym Cudownym Kąciku Zdrowia (Facebook –Elżbieta Matysiak)), wiedzy o naszym zdrowiu w sposób znacznie bardziej poszerzony, by zdobytą w Melaleuca prozdrowotną wiedzę stanowiącą fundament zdrowia każdego człowieka i działań firmy, ale też fundament jej planu finansowego – Marketingu, oraz Jej własne cudowne środki i produkty, uzupełniać i ciągle poszerzać o te elementy naszego zdrowia i zdrowotne z nimi problemy, z którymi przy pomocy prezentowanej w Naszym Cudownym Kąciku Zdrowia, wiedzy i dzięki niej, możemy radzić sobie sami, bez polegania na wcale nam niesprzyjającej do tej pory, olbrzymiej farmaceutycznej machinie przemysłowej, która karmi nasze organizmy bardzo groźną dla zdrowia ludzkiego chemią, powodującą kolejne dla naszych organizmów zagrożenia wywołujące o wiele więcej nowych chorób, - aniżeli starych leczy, - o czym lekarze nie mówią, bo żyć przecież, za co mieć muszą również. Faktem jest, bowiem, że każdy tzw. lek przyjmowany przez nas w procesie leczenia jakiegoś niedomagania czy też choroby, w rezultacie wyzwala w nas, samym sobą już, 10-20 działań ubocznych, wszystkich dla zdrowia naszego niekorzystnych i w mniejszym lub większym stopniu dla zdrowia i życia naszego niebezpiecznych. Przodują znacznie w tej materii na naszą niekorzyść, wszelkiego rodzaju antybiotyki i tzw. środki przeciwbólowe, które autentycznie rujnują zdrowie wszystkich naszych organizmów i każdego z osobna, podczas kiedy niekoniecznie zażywać je musimy. W zakresie naprawy ludzkiego zdrowia przyszłość *Homo sapiens, leży w powrocie do ekologicznego sposobu leczenia, - przede wszystkim jednak naturalnej, a nie standardowej profilaktyki leczniczej, - jaką stosowali nasi przodkowie, w tym słynne na całym świecie Babki nasze, różnie wówczas nazywane. Sposoby te, dzisiaj nazywane są suplementacją, leczą nas, albo obdarzają bardzo wskazaną i pożądaną prewencją naturalnymi środkami w sposób nieskutkujący żadnymi działaniami dla organizmów Naszych niekorzystnymi!

Temu właśnie, bardzo pożądanemu i bardzo szerokiemu, ogromnemu wręcz zagadnieniu, poświęcamy Nasz nowy Cudowny Kącik Zdrowia, do śledzenia, którego, na Facebook - Elżbieta Matysiak, Was Kochani, bardzo serdecznie zapraszamy. Do fundamentu najwyższej i największej ludzkiej wartości, podstawy, naszego dobrego zdrowia, - którą zbudowała nam Firma Melaleuca w postaci swoich nadzwyczajnych produktów, - dobudowywać będziemy Naszym Kącikiem Zdrowia ściany parteru i kolejnych pięter NASZEGO ZDROWIA, by w tym zakresie uczynić nas wszystkich samowystarczalnymi niemal, bez względu na zewnętrzne, choćby najbardziej niekorzystne warunki - jak np. obecne - w tym zakresie nas otaczające, na które choć wpływu nie mamy, to jednak żyć w zdrowiu indywidualnym wszyscy chcemy, powinniśmy i w tym kierunku bardzo zdecydowanie zmierzać musimy! Macie Nas, a MY zapewniamy, że z podjętego niniejszym zobowiązania, wywiążemy się w sposób najbardziej możliwy ze sposobów doskonałych.


Odsyłacze do uzasadnienia * / ** - Wikipedia
*Homo Sapiens - Człowiekowate, hominidy (Hominidae) – rodzina ssaków naczelnych obejmująca największe wśród naczelnych gatunki wykazujące dużą inteligencję, skłonność do przyjmowania spionizowanej, dwunożnej postawy oraz zdolność do wytwarzania i używania narzędzi. Gatunkiem typowym rodziny jest Homo sapiens Linnaeus, 1758. Najstarszy znany z zapisów kopalnych hominid Sahelanthropus tchadensis pochodzi z **miocenu, 7 mln lat temu.
** Miocen – najstarsza epoka neogenu. Epoka wielkich przemian geologicznych skorupy ziemskiej. Wypiętrzenie nowych łańcuchów górskich zmieniło cyrkulację powietrza w atmosferze i wód w morzach. Trwał od 23,03 mln do 5,333 mln lat temu.

………………………………………………..
Obawa przed każdym nowym, związana jest z tym, że z pozycji dotychczasowego wygi w poruszaniu się po dobrze Ci znanym starym obejściu i najbliższym środowisku, zamieniasz się nagle w ucznia, który uczyć się musi powyższego od nowa, przystosowując się jak każdy inny normalny uczeń, do każdych nowych warunków, czego by one nie dotyczyły.
Istnieją w naszym świecie, - tym najbliższym także, - warunki, owe przejście do nowego, nie tylko ułatwiające, ale wręcz czyniące je popularną łatwizną. Takie zadanie, bardzo skutecznie, spełniają wszystkie wersje prawdziwego Marketingu, w których wprowadzająca Cię w ich arkana osoba, spełnia rolę przewodnika w poruszaniu się w obrębie każdego nowego przedsięwzięcia finansowego, do którego trafiasz i byś miał łatwiej. To naczelna zasada każdego z prawdziwych Marketingów.


W życiu podejmujemy decyzje ważne i ważniejsze.

To, co robimy, czy wykonujemy obecnie, jest ważne, ale nigdy nie wiemy, czym będzie okazja, czy nowa propozycja, więc zwyczajny rozsądek nakazuje nam traktować je zdecydowanie, jako ważniejsze.


Nasza propozycja specjalnego przeznaczenia, nie da się odrzucić.Autorami całości niniejszych informacji z wyłączeniem Regulaminu Lojalnościowego i zamieszczonych w nich tabel rejestracyjnych, są:
… od lat 17 już życiowi Partnerzy ELŻBIETA I ZDZISŁAW Mansfield UK (zdjęcie moje z Partnerką)

Życie bez ryzyka, jest jak miłość bez pieszczot i bez kochania. Czy w takiej miłości chciałbyś spędzić życie?

Ze wszystkimi, z którymi mamy jakikolwiek możliwy czynny kontakt, - postanowiliśmy podzielić się tym, z czego sami rodzinnie korzystamy, ku naszemu rodzinnemu zadowoleniu, po to, byście również przeżyli możliwość odczucia prawdziwego, naturalnego życiowego zadowolenia, ale też o wiele więcej innych jeszcze wyłącznie przyjemności. Po to również, by jak największą grupę Rodaków, (choć nie tylko Rodaków) w te życiowe niezbędne w każdym domu produkty autentycznej radości wyposażyć. Bezsprzecznie warto tą bardzo przyjemną terapię w życiu swoim zastosować i nie zwlekając, rozpocząć ją już od dziś, choć lepiej byłoby od wczoraj.
.ELŻBIETA I ZDZISŁAW


WSTĘP – myśl przewodnia WYDANIA SPECJALNEGO

PRZENTUJEMY NASZ WYJĄTKOWY W SKALI ŚWIATA, NAD WYRAZ SZCZEGÓLNY I UNIKALNY PROGRAM, W KTÓRYM:


Otrzymujesz możliwość wyboru i zamiany dotychczasowej udręki życia w warunkach stricte (ściśle) sprzyjających niebezpiecznym chorobom, - dla każdego rodzaju naszego wieku, a dla dzieci w sposób szczególnie niebezpieczny, - na życie inne, dotychczasowe warunki zmieniające w sposób diametralny, aż trudno teraz jeszcze będzie Ci uwierzyć, że w programie tym:

= Możesz myć się i kąpać w środkach zupełnie pozbawionych chemii
= Prać w środkach bez chemicznych
= Zmywać bez użycia chemii
= Sprzątać mieszkanie wraz z łazienką I WC, środkami zupełnie chemii pozbawionymi
= Bez chemicznie zadbać o czystość, wygląd i zapach swoich zwierząt
= Czyścić tymi produktami najgorsze, nie do usunięcia wręcz zabrudzenia w urządzeniach do gotowania, pieczenia, duszenia, grillowania itp.
= Wszystkie powyższe czynności wykonywać mogą tymi środkami wszelkiego rodzaju alergicy i dzieci w sposób absolutnie bezpieczny
= Środki te, są o wiele skuteczniejsze w działaniu od wszystkich dotychczas Ci znanych i stosowanych, mimo, że chemicznych
= Są tańsze od wszystkich innych, choć gorszych przecież dla zdrowia, bo chemicznych
= Czy dasz wiarę, że wszelkie zakupy dokonujesz z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci Netu, a produkty otrzymujesz do domu wraz ze zwrotem pełnych kosztów ich dostawy?
=, Że zakupem dokonanym tutaj, zmieniasz zupełnie życie swoje i swojej Rodziny poprzez całkowita eliminację z niego zatruwającej go niebezpiecznej dla zdrowia i życia chemii?
= Czy jesteś w stanie uwierzyć, że za wszystko powyższe, gdzie indziej nieosiągalne zupełnie i w żadnej mierze, firma ta, zupełnie przyzwoicie wynagradza Cię jeszcze finansowo, specjalnym dodatkowym programem finansowym?


To wszystko możesz mieć od już, wystarczy tylko za wszystkie produkty, środki i inne artykuły płacić w tej firmie, zamiast robić to gdzie indziej. Trzeba też zarejestrować się w tej właśnie firmie, by odnosić wiele innych korzyści i możliwości finansowych. Autentycznych, uczciwych, realnych i gwarantowanych podpisaną z firmą umową klienta uprzywilejowanego, której roczna rejestracja wynosi 100 zł, albo 19 Funtów, bądź 25 Euro, ze szczęśliwą możliwością dalszego corocznego jej przedłużania. Trzeba jednak wypełniać postanowienia Regulaminu Klienta, który, między innymi, zawiera zakaz sprzedaży tutaj zakupionych artykułów.

Część właściwa

W TYM SYSTEMIE FINANSOWYM, NIKT, NIKOMU, NICZEGO NIE SPRZEDAJE i żadnemu z jego uczestników nie jest z tego powodu nawet przykro.

My wiemy, że dlatego proponujemy Państwu, Wam, Tobie, przystąpienie do zupełnie nowej formy absolutnie najzdrowszego, najuczciwszego i najlepszego pod każdym względem w świecie systemu zakupu towarów codziennego domowego użytku, bo ten system jest najlepszy ze wszystkich nam znanych systemów Marketingowych. To system, nie ludzie, zaopatrują nas w produkty najwyższych klas światowych, których producentem są Stany Zjednoczone Ameryki, - ogromny program funkcjonujący sieciowym systemem w pełni online, czyli bez jakiejkolwiek potrzeby wychodzenia z domu, od chwili zamówienia produktów, które zakupiliśmy, do chwili dostarczenia ich w nasze progi, prosto i bezpośrednio od niemieckiego dystrybutora, by czas przesyłki bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych Ameryki znacznie skrócić. Kupno bezpośrednio u producenta, bez ponoszenia kosztów wszystkich pośredników handlowych, które zwielokrotniają ceny wszystkich innych artykułów rozprowadzanych poprzez sieć wszystkich rodzajów standardowych Sklepów, Shopów, Marketów itp. …

Praca w tym przedsięwzięciu ogranicza nas do systematycznego i comiesięcznego zakupu firmowych produktów codziennego domowego użytku bardzo wysokiej, niespotykanej gdzie indziej klasy, które są w użyciu bardzo bezpieczne, znacznie ponad przeciętność skuteczne, o nieprzeciętnie przyjemnie ciekawym zapachu drzewa herbacianego, które stanowi ich produkcyjną naturalną bazę - podstawę. Należą do nich:
wyroby i środki codziennego użytku do prania, sprzątania i utrzymania czystości; środki do mycia, kąpieli i pielęgnacji całego ciała, w tym środki specjalne do włosów, twarzy, oczu, ust i higieny jamy ustnej; środki do pielęgnacji skóry i podkreślania urody; zapachy dla domu i bardzo specyficzne olejki eteryczne; środki do potrzeb specjalnych i pielęgnacji zwierząt domowych likwidujące ich nie zawsze przyjemny zapach; spożywcze środki niezwykle odżywcze i do kontroli wagi ciała; specyficzne witaminy i bardzo specjalistyczne suplementy diety; produkty do sporządzania gorących napoi, kawy, herbaty, których tego rodzaju nikt inny nie posiada; oferty specjalne i pakiety oszczędnościowe.

Wszystkie wymienione wyżej produkty są najwyższej klasy dotychczas w świecie znanej, - jedyne i nigdzie indziej nie powtarzalne, produkowane w oparciu wyłącznie o środki naturalne, z absolutnym wyeliminowaniem chemii, co umożliwia ich wszechstronne używanie przez wszelkiego typu alergików i dzieci, tutaj możliwe do zakupu za najniższe pieniądze w porównaniu z innymi tego typu produktami i wyrobami znacznie gorszej, jakości, choć droższymi, poprzez wyeliminowanie wszystkich na handlowych standardowych drogach istniejących „hien”, czyli pośredników handlowych.

W naszym zasięgu, są produkty bardzo przez wszystkich pożądane i niezwykle skuteczne użytecznie, którymi bez udawanej czy skrywanej skromności każdy ich użytkownik może się chwalić i powinien się chwalić, by jak największa nasza ludzka wielomiliardowa rzesza, mogła również mieć możliwość i przyjemność nie tylko radosnego z nich korzystania i bardzo skutecznego ich używania, ale przy okazji każdorazowego zakupu tych produktów, mieć także autentyczną możliwość oszczędzania na zakupach i zarabiania zupełnie dodatkowych, uczciwych i niemałych pieniędzy, których przecież nigdy nie za wiele, a połączenie tych wszystkich czynności i skupienie ich w jednym czasie, jest niespotykanym dotychczas ewenementem, niewykorzystanie, którego, jest ogromnym osoby wątpiącej nieporozumieniem, albo, czegoś tutaj zupełnym niezrozumieniem. Szczególną uwagę zwracamy na wszelkiego typu środki codziennego użytku do prania, sprzątania i środki czystości ogólnej, wszelkiej, absolutnej bezkonkurencyjnej, jakości, a także na bardzo specjalistyczne witaminy i suplementy diety, nigdzie indziej w tak specyficznym ich zestawieniu nie osiągalne, produkowane również wyłącznie w oparciu o naturalne produkty przyrody, zarówno witaminy jak i minerały, z zupełnym wyeliminowaniem chemii, którą w medycznym standardzie nawet leki są niebezpiecznie dla zdrowia i życia naszego naszpikowane. Dla wszystkich naszych organizmów i dla każdego z osobna, suplementy te są niezbędne do utrzymania nas w niezbędnej właściwej higienie żywieniowej, we właściwej, jakości żywienia i sprawności ogólnej, niezbędnych do zdrowego życia naszego i znacznie go przedłużające. Konkurencji jakościowej, cenowej, a także każdej innej dla TYCH PRODUKTÓW, świat do tej pory nie wynalazł, choć ich producent cieszy nimi wszystkich absolutnie swoich klientów lat już ponad 32, na 20 rynkach świata. To również zasługa technologii ich produkcji w oparciu o lata wcześniejszych prób we własnych laboratoriach, potwierdzonych później jeszcze ich także laboratoryjnymi badaniami biologicznymi i medycznymi. Wychodząc z wyciągniętą ręką naprzeciw wszystkich bez wyjątku swoich klientów, utworzono dwie ich grupy.
Grupa pierwsza: To zwykli klienci, którzy mogą dokonywać zakupu produktów po zarejestrowaniu się w programie niepełnym. Możesz zarejestrować się w firmie zniżkowo (za złotówki, 60 PLN, zamiast 100PL za pełną rejestrację), ale płacić koszty dostawy produktów bez możliwości otrzymania zwrotu kosztów ich doręczenia, być zwolnionym jednak z obowiązku robienia zakupów, co miesiąc i tak sobie kupować i kupować po cenach producenta bez zniżek, upustów, promocji, bez udziału w programie oszczędzania i zarabiania pieniędzy, - ale można. Inna sprawa czy jest uzasadniony sens dokonywania tak ograniczonych ekonomicznie zakupów. Możesz także dokonać innego wyboru i przystąpić do grupy drugiej.
Grupa druga: To Klienci Uprzywilejowani, czyli tacy, którzy już na wstępie zobowiązują się dokonywać stałych, comiesięcznych zakupów w wysokości minimum 35 punktów (tutaj nie ma potrzeby tego omawiać, będzie mowa o tym później) i po rejestracji w systemie, - czyli po przystąpieniu do systemu w oparciu o umowę współpracy i dokonaniu pełnej rejestracji opłaconej kwotą 100 PLN rocznie i poprzez systematyczny, co miesięczny zakup firmowych produktów, mieć możliwość oszczędzania i zarabiania w systemie firmowym pieniędzy, poprzez:
a) Zniżkowe, okazyjne i promocyjne zakupy wszystkich firmowych produktów
b) Generowania w systemie punktów lojalnościowych, (oszczędnościowych) i własnych indywidualnych oszczędności wynikających z firmowych określonych umową zwrotów gotówki, umożliwiających zakup kolejnych produktów po cenach znacznie obniżonych, aż do „darmowego” ich zakupu
c) Otrzymywania na własne konto 50% wartości punktowej umowy, którą podpisał przez nas zaproszony do systemu klient, nasz w systemie partner
d) Prowizję od wszystkich zakupów w kolejnym miesiącu po zapisie do systemu, od osób osobiście zarejestrowanych od 7 do 20% wartości ich każdego zakupu
e) 7% prowizji z całej pod sobą zbudowanej organizacji, – czyli od wszystkich osób pod nas podpisanych i przez nas do systemu zaproszonych
f) Specjalne bonusy za każdy firmowy awans stopniem, których wiele i awans finansowy przez siebie wypracowany

To wszystko, za kwotę 100 zł rocznej opłaty rejestracyjnej. Tyle i tylko tyle. Bo pozostałe koszty, to kwoty zakupu produktów, które i tak trzeba kupić, nierzadko z kilkugodzinnymi wycieczkami do punktów ich sprzedaży, czasem bliskich, czasem dalekich.: gdzie indziej gorsze, bo chemiczne; gdzie indziej droższe autentycznie; gdzie indziej bez żadnych możliwości zwrotowych, oszczędności i możliwości dodatkowego zarabiania pieniędzy. W tym Programie, za chwilę, zakup produktów będzie bezpłatny, bo kupimy go za zwroty i oszczędności odłożone za poprzednie zakupy, na naszym indywidualnym firmowym lojalnościowym koncie osobistym.

Wszyscy Ci, którzy chcą do systemu przystąpić – zarejestrować się w nim, oszczędzać i zarabiać pieniądze według powyższego firmowego schematu od a), do f), muszą dokonać rejestracji i indywidualnego zakupu firmowych produktów, w jednej z trzech różnych formach kwotowych, (których tutaj nie ma potrzeby omawiać, będą omówione poniżej) i dodatkowo za rejestrację ponoszą w przybliżeniu jednakowe dla wszystkich form rejestracji, koszty:

W złotówkach (PLN): rejestracja 100PLN + przesyłka produktów 36PLN + wartość zamówienia: 190 – 240 lub 240 – 320 lub 899 / PLN

W Funtach: rejestracja 19 Funtów + przesyłka produktów 7 Funtów + wartość zamówienia: 40 – 70 lub 59 – 80 lub 169 / Funtów

W Euro: rejestracja 25 Euro + przesyłka produktów 9 Euro + wartość zamówienia: 50 -60 lub 60 – 80 lub 209 / Euro

Po zarejestrowaniu się w systemie i dokonaniu zakupu produktów, klient otrzymuje zwrot kwoty od wartości punktowej 20 % (15% UK) i zwrot koszów ich dostawy do niego, dla pozycji drugiej i trzeciej. Dla pozycji pierwszej najniższej, jest tylko zwrot kwoty punktów lojalnościowych, bez zwrotu kosztów dostawy. Nie ma tutaj potrzeby tego omawiać, ale pokażemy to na
jednym realnie rzeczywistym przykładzie złotówkowym:

Rejestrujesz się za 35 punktów w jednej z trzech wysokościach zakupowych kwot przedstawionych poniżej:

Najniższa: // Wyższa: // Najwyższa:
- rejestracja 100 PLN // 100PLN // 100 PLN
- zakupy 190 – 240 PLN // 240 – 320 PLN // 899 PLN
- dostawa 36 PLN // +36PLN // + 36 PLN
- zwrot pkt.+28 PLN // + 33 PLN // + 80 PLN
- zwrot razem =28 PLN // = 69 PLN // = 116 PLN

Rejestracja najwyższa, to oszczędność dodatkowa już na wstępie 324 PLN, ponieważ faktyczna wartość produktów (Value Pack ) wynosi 1223 PLN.
Na wykupienie Value Pack masz 2 niepełne miesiące (miesiąc rejestracji + do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego)
Wykupienie Value Pack, uruchamia automatem podwójny bonus za awans w Programie Peceseter (będzie później omawiany w prezentacji)


Więcej o wszystkich warunkach rejestracji, w tabelach, pod regulaminem lojalnościowym, którego tytuł ma kolor czerwony trochę niżej.

Do systemu przystąpić może każdy bez wyjątku obywatel tego świata, zwykły lub mniej czy bardziej niezwykły człowiek na obowiązującym wszystkich w jednakowym wymogu, jednym i tym samym warunku, którym jest: indywidualny zakup towarów po cenach firmowych, bądź programem ceny owe obniżającym / promocje/, za kwotę, której wysokość określasz sam, jako klient i na jaką możesz sobie akurat pozwolić, (zgodnie z powyższym schematem) z zachowaniem comiesięcznego stałego uzyskiwania minimum 35 aktywacyjnych punktów zakupowych, by ze wszystkich firmowych bonusów móc korzystać i z programu nie wypaść

Jakby komuś było jeszcze mało firmowych pozytywów i korzyści, jakie system przynosi swoim klientom zakupującym firmowe produkty, firma umożliwia zarabiać jeszcze dodatkowe pieniądze w fenomenalnym systemie finansowym niespotykanego dotychczas marketingowego finansowego przedsięwzięcia. By go nie zapeszać komukolwiek, powiemy tylko, że możliwości zarabiania pieniędzy jest tutaj więcej, aniżeli jakikolwiek inny marketingowy system światowego finansowego przedsięwzięcia kiedykolwiek posiadał. Każdemu daje on równe możliwości przystąpienia do systemu i każdemu równe możliwości zarabiania w nim pieniędzy. I nieważne absolutnie, kim jesteś, skąd pochodzisz i skąd przychodzisz, bo nie podlegasz żadnej ocenie jakiegokolwiek człowieka. Ty sam oceniasz możliwości własne i własny w systemie udział, - udział dzięki pozytywnej decyzji własnej, a system, - nie człowiek(!),- bardzo uczciwie za indywidualne systemowe osiągnięcia zakupowe Twoje, członków rodziny i firmowych partnerów uczciwie i terminowo Cię wynagradza. Kupując firmowe produkty, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także na dokonanych zakupach pieniądze zarabiasz. I powtarzamy raz jeszcze to, co napisaliśmy na początku: przedsięwzięcie funkcjonuje sieciowym systemem elektronicznym w pełni online, czyli bez jakiejkolwiek potrzeby wychodzenia z domu, od chwili zamówienia produktów, do chwili dostarczenia ich przez firmowego kuriera w progi naszego domu prosto i bezpośrednio od niemieckiego dystrybutora, by dla klientów Europy skrócić czas ich transportu ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Wszelkie szkolenia, których jest wiele, mamy tutaj online i bezpłatnie. Wśród Firmowych wymogów regulaminowych, znajduje się regulamin lojalnościowy, (poniżej zamieszczony), za którego jednokrotne złamanie opuszcza się szeregi firmowe na zawsze, bez względu na aktualną pozycję zajmowaną w systemie marketingowym. To jest prawdziwie szanujący siebie i klientów, najuczciwszy ze znanych nam systemów finansowych, a znamy ich przynajmniej kilkadziesiąt.

By uniknąć jakiegokolwiek nieporozumienia, bądź niezrozumienia czegokolwiek, warto wszystko to, co przekazujemy ( nie przeczytać), ale przestudiować po raz drugi w ciszy otoczenia, całkowitego odprężenia, zupełnym spokoju ducha i pełnej koncentracji, a doznasz olśnienia, z czym tak naprawdę masz do czynienia. Śmiało można też kontaktować się z nami zawsze, byśmy wszystkie je mogli bardzo merytorycznie wytłumaczyć i być może usunąć. A kto pyta, ma znacznie krótszą do celu drogę, bo nie błądzi.

Nie trzeba ustawiać się w żadnej kolejce w przystąpieniu do systemu. Czynność tą, wykonujemy również elektronicznym sieciowym online, za pomocą domowego, albo każdego innego komputera. Wystarczy otworzyć Facebook, wpisać nazwisko Elżbieta Matysiak i z jej Facebook strony wyrazić akces przystąpienia do systemu, albo taki sam akces przystąpienia wyrazić pod adresem mailowym: intermarkbis@wp.pl lub pod numerami angielskich telefonów : 07423501856 Elżbieta//07425407010 - Zdzisław, - wszystko powyższe dopiero jednak po dokładnym wcześniejszym przejrzeniu FIRMOWEGO SKLEPU, pod: http://pl.melaleuca.com/ProductStore/Home/ProductStoreLanding - wybierz język i go zaakceptuj.

Pospacerujcie sobie bardzo dokładnie po sklepie firmowym, a na wszystko, co powyżej napisane i wiele innych ciekawych spraw, znajdziecie w nim bardzo wiarygodne potwierdzenie i wstępnie poznacie firmowe produkty, które wszyscy znać musimy bardzo dokładnie. Ta właśnie wiedza, stanowi, bowiem fundament naszej pracy.

Teraz kolej na otwarcie kolejnego linka:
www.youtube.com/watch?v=D9w--hFp1TQ
czyli bardzo szczegółową Informację w języku polskim o Produktach, byście mogli znacznie bliżej zapoznać się z ich nadzwyczaj fantastyczną i niepowtarzalną, skuteczną i bezpieczną wartością użytkową i równie niepowtarzalną ofertą cenową.

Po zapoznaniu się z zamieszczonym poniżej Regulaminem Lojalnościowym, podejmujesz jedną z trzech poniższych decyzji:

- Przystępujesz do programu klienta za opłatą 60PLN
- Przystępujesz do programu klienta uprzywilejowanego za 100PLN
i w obu wymienionych przypadkach piszesz najpierw do nas drogą Facebooka, albo drogą mailową, lub dzwonisz na podane wyżej telefony informując o podjętej decyzji i otrzymujesz od nas dodatkowy link do współpracy, który pomoże Ci zdobyć dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje w całym programowym temacie, a my ze swojej strony przywitamy Cię w gronie klientów firmy, - Naszych Przyjaciół, których poprowadzimy dalej w zakupowe arkana i którym służyć będziemy każdą inną niezbędną i konieczną programową pomocą wszelką, do nas każdorazowo zgłoszoną.


-Nie przystępujesz do żadnego z podanych wyżej programów i też o tym napisz, albo zadzwoń, byśmy przez przypadek, nie wysyłali Ci niepotrzebnie kolejnych, innych materiałów firmowych.

W przypadku wyrażenia swojej decyzji przystąpienia do programu, kiedy zostaniemy o tym powiadomieni (drogi znasz), otrzymasz szczegółowe około jedno godzinne informacje zawarte w firmowej prezentacji wprowadzającej do bardzo ciekawej i owocnej finansowej współpracy. Poniżej regulamin lojalnościowy grupy i wszelkie możliwe sposoby rejestracji w programie.
ELŻBIETA I ZDZISŁAW

……………………………………..
REGULAMIN GRUPY - NATURALNY EFEKT WOW!
Wszystkie osoby uczęszczające w programie klienta uprzywilejowanego obowiązuje regulamin dotyczący zasad na grupie z efektami produktów!1. Nie podbieramy sobie potencjalnych klientów! Jeżeli dodasz daną osobę do grupy i ona zainteresuje się pod czyimś postem efektami produktów, tylko Ty masz prawo udzielić wszystkich informacji na temat produktów i działania firmy!

2. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że osoba z grupy napisze do Ciebie wiadomość prywatną w sprawie produktów Twoim obowiązkiem jest sprawdzenie, kto ją dodał do grupy i jeżeli to nie byłeś Ty, napisz do osoby, która dodała potencjalnego klienta do grupy np.: “Witaj Jolu napisała do mnie osoba przez Ciebie dodana do grupy zainteresowana produktami wyślij jej proszę wszelkie informacje - kieruję ją do Ciebie” i wysyłasz jej screen, aby wiedziała, o kogo chodzi.

3. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że napisze do Ciebie osoba z ogłoszenia o pracę a Ty próbując dodać ją do grupy widzisz, że ona już tam jest - zapytaj daną osobę czy o tym wie i od kogo i upewnij się, że z Tobą chce wciąż na ten temat rozmawiać czy może wrócić do osoby, z którą rozmawiała wcześniej.

PAMIĘTAJCIE każdy potencjalny klient ma prawo wyboru przed zapisem, z kim chce współpracować! Naszym zadaniem jest w taki sposób przedstawić firmę, aby klient nie musiał szukać dalej! Nikogo do niczego nie zmusicie, a jedynie możecie go od siebie odstraszyć!
4. W komentarzach pod postami na grupie proszę NIE pisać np. “Odezwij się do osoby, która Ciebie dodała”, bo ludzie czasem nie pamiętają, a nawet nie potrafią tego sprawdzić.
Jeżeli chcesz skomentować to najpierw sprawdź, kto daną osobę dodał do grupy i oznacz/otaguj ją pod komentarzem np.: - “Jan Kowalski wszystko Tobie wyjaśni napisz do niego! Jeżeli osoba, otagowana w komentarzu mimo oznaczenia i kontaktu z nią nie przekazała danemu klientowi informacji o firmie, a klient wciąż o to pyta, prawo do przejęcia klienta w drugiej kolejności ma autor postu!
Instrukcja: JAK SPRAWDZIĆ, KTO KOGO DODAŁ DO GRUPY
- wejdź w CZŁONKOWIE
- wpisz IMIĘ I NAZWISKO osoby, która pyta Cię o produkty i ENTER (poniżej przykład i jego rezultat)


5. Jeżeli osoba zainteresowana produktami będzie dodana przez osobę, która zrezygnowała to w takim przypadku wszystkie informację o produktach przekazuje autor postu, pod którym zainteresowana skomentowała.
UWAGA!
W razie nie stosowania się do regulaminu, osoby które działają nie etycznie będą usuwane z grupy bez możliwości powrotu!
Grupa to nasze narzędzie pracy, dbajmy o nią, pilnujmy hejterów i z nimi nie dyskutujcie, działajmy w zgodzie SZANUJMY SIEBIE I SWOJĄ PRACĘ!


………………………………………………………………………………………..


OBOWIĄZUJĄCE TUTAJ TABELE KOSZTÓW REJESTRACJI I ZAKUPÓW:
……………………………………………………………
Jeżeli w sposób absolutnie uczciwy i z intelektualnym zrozumieniem własnym przerobiłeś wszystko to, co dotychczas od nas otrzymałeś, pora już najwyższa na pierwsze małe podsumowanie.

Co szczególnego i niepowtarzalnego, albo niezwykle rzadkiego wynika z całości programu, który dotychczas Ci przedstawiliśmy i który w tym zakresie już poznałeś?, ODPOWIADAMY:

1. Bardzo ważne życiowe i codzienne domowe priorytety, programem tym, uwolnione zostają od jakże zdradzieckiej i skrytobójczej dla naszego życia CHEMII

2. Dzięki wszechstronnym i w pełni automatycznym działaniom programu systemem elektronicznego online, oszczędzasz jakże wiele czasu, wiele pieniędzy i zarabiasz jeszcze niemałe pieniądze dodatkowe. Wszystko w jednym i tym samym czasie, połączonym dodatkowo jeszcze jednym z najważniejszych i najczęstszych rodzajów domowych zakupów systemem w pełni online

3. Pracę, w całości wykonujesz w bardzo przyjaznym Ci środowisku własnego mieszkania, bez potrzeby wychodzenia z domu, co umożliwia wykonywanie jej na dwa sposoby. Możesz wykonywać ją, jako pracę podstawową w określonych przez siebie godzinach, ale też możesz wykonywać ją obok zajęcia podstawowego, z uwagi na te właśnie przyjazne Ci warunki

4. Zyskujesz niepowtarzalnie i niepodważalnie czas, pieniądze, zdrowie swoje i swoich najbliższych - Rodziny i dla niej, dla Dzieci, masz nareszcie czas wolny

5. Nadzwyczaj łatwo nawiązujesz niezwyczajne i niecodzienne życiowe kontakty, znajdując w sieci 20tu krajów świata prawdziwych przyjaciół, wiernych znajomych, czasem miłosnych kochanków i nierzadko współmałżonków

6. To bardzo rzadkie miejsce, w którym bez żadnej konkurencyjnej rywalizacji, zdobywasz znaczną część ludzkiego szczęścia, tutaj możliwego do osiągnięcia, - gdzie indziej nieosiągalnego

W tym miejscu musimy przypomnieć Ci jeszcze, o czym wyżej już pisaliśmy, a co ma najważniejsze i decydujące znaczenie w całym systemie:


To wszystko, za kwotę 100 zł rocznej opłaty rejestracyjnej. Tyle i tylko tyle. Bo pozostałe koszty, to kwoty zakupu produktów, które i tak trzeba kupić: gdzie indziej gorsze, bo naszpikowane chemią; gdzie indziej droższe, choć gorsze; gdzie indziej bez żadnych możliwości zwrotowych; bez oszczędności zakupowych i możliwości dodatkowego zarabiania pieniędzy; ale także obciążone kilkugodzinnymi wycieczkami do punktów ich sprzedaży, czasem bliskich, czasem dalekich. Tutaj, za chwilę, zakup części produktów będzie bezpłatny, bo kupisz je za zwroty i oszczędności odłożone na Twoim indywidualnym firmowym lojalnościowym koncie osobistym z podglądem, za poprzednio dokonane zakupy.

A teraz odpowiedź na najbardziej intrygujące i zasadnicze pytanie, jakie każdy z Was sobie zadaje: „Czy ta praca jest dla mnie”?

Oto bardzo merytoryczna na nie odpowiedź, która jednoznacznie określi każdemu czy TAK, czy NIE.

Choć praca ta nie jest dla wszystkich, - tak jak wiele innych prac, - jest dla każdego kto przejawia jakąkolwiek własną życiową inwencję – kreatywność , kto poszukuje różnych od dotychczasowych inności, kto potrafi czytać, pisać i poruszać się w stopniu co najmniej dostatecznym komputerem, w komputerowej sieci. Jest dla tych, którzy pragną żyć zdrowo i w zdrowiu.

Praca trudna, kiedy spotykasz się z jej niezaprzeczalną nowością po raz pierwszy, podobnie jak przy pierwszym kontakcie z wieloma innymi nieznanymi ci pracami.

Łatwiejsza wtedy, kiedy już wiesz, jak masz ją wykonywać. A wykonujesz ją bardzo dokładnie pod dyktando kierujących nią firmowych instrukcji, w które każdy najmniejszy nawet fragment firmowego programu jest wyposażony i pod kierunkiem tej osoby, która Ciebie sprawą tą zainteresowała.


uwagaI – NIC NIE SPRZEDAJAMY, A JEDNAK ZARABIAMY

Z każdym kolejnym dniem poruszania się w systemowym programie, nabierasz coraz to większe chęci do coraz to nowszego i bardziej wzniosłego (dostojnego) stylu życia, który sam sobą zaświadcza o znacznie wyższej jego klasie i o jego zupełnie innym od dotychczasowego, bo znacznie podwyższonym standardzie. A czy nie o to nam chodzi?

Odpowiedz sobie bardzo szczerze na jeszcze jedno, ostatnie już pytanie
: Czy znasz inne miejsce, w którym może być równie łatwo, równie szybko, równie prosto, lepiej i uczciwiej? … Bo jeżeli nie tutaj, to gdzie?, Jeżeli nie dzisiaj, to kiedy?, Jeżeli nie z nami, to z kim?, Jeżeli nie Ty, to kto? Jeśli nie znasz odpowiedzi na choćby jedno z tych pytań?, a mimo to wątpisz?– TO NIE JEST DLA CIEBIE… i nie pisz, a My, za stworzony kłopot Bardzo Przepraszamy.

Zbliżamy się nieubłaganie do zakończenia Wydania Specjalnego i przedstawionej w nim możliwości nowej, elastycznej pracy głównej ,bądź dodatkowej (rzecz wyboru), samo promującej życie każdego człowieka. Nie sposób pominąć w tej prezentacji wielkiej wagi życiowej aspektu, który pomaga wszystkim i przy każdej trudnej życiowej sytuacji, jakiegokolwiek zwątpienia, - nawet chwili bezwolnej słabości, - przywrócić życiowy wigor i nowe chęci do działań. Tym cudem natury, którym to ona właśnie nas obdarzyła, jest:

Motywacja
– szczególny rodzaj inspiracji do działań, natchnienia

Wikipedia: Motywacja (z łac. motivus ruchomy od motus ruch)[1] – stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą, często okolicznością zespół procesów psychicznych i fizjologicznych, określający podłoże zachowań i ich zmian. Wewnętrzny stan człowieka, mający wymiar atrybutowy (właściwość rzeczy, która faktycznie jest nieoddzielna od jej istoty)
Procesy motywacyjne ukierunkowują zachowanie jednostki na osiągnięcie określonych, istotnych dla niej stanów rzeczy, kierują wykonywaniem pewnych czynności tak, aby prowadziły do zamierzonych wyników (zmiana warunków zewnętrznych, zmiana we własnej osobie, zmiana własnego położenia). Jeśli człowiek jest świadomy wyniku wykonywanych czynności, wówczas ten wynik nazywa się celem. Proces motywacyjny składa się z zespołu pojedynczych motywów. Motywem nazwać zaś można przeżycie pobudzające człowieka do działania lub powstrzymujące go, lub przeszkadzające jego wykonaniu.
Motywacja w pracy – pracodawcy widząc, że zwiększenie działań mających na celu podniesienie motywacji pracowników przynosi lepsze efekty ich pracy jako jeden z wielu elementów stosują benefity jako narzędzia motywacyjne pozapłacowe oraz poprzez tradycyjne narzędzia – wynagrodzenia.

Wzrost motywacji może wynikać ze wzrostu, do pewnego poziomu, prawdopodobieństwa sukcesu lub porażki w działaniu mającym na celu osiągnięcie wyniku. Motywacja będzie miała maksymalne natężenie, gdy prawdopodobieństwo sukcesu i porażki będzie równe. Poziom motywacji zależy też od wysiłku i ryzyka związanego z daną czynnością. Początkowy wzrost wysiłku i ryzyka zwiększa motywację jednostki, przy ich dalszym wzroście proces ten osiąga optymalny poziom, następnie malejąc aż do wartości ujemnych.

Rodzaje motywacji
wewnętrzna[2] – aktywizacja następuje, gdy człowiek dąży do zaspokojenia swoich potrzeb[3]
Motywacja wewnętrzna – "tendencja do podejmowania i kontynuowania działania ze względu na jego treść. Cechą określającą motywację wewnętrzną jest ciekawość, czynnikami motywującymi są właściwości będące wynikiem wzajemnego porównywania bodźców docierających do jednostki aktualnie bądź zakodowanych w strukturach pamięciowych: wieloznaczność, niewyraźność, nowość, złożoność, dziwność, niezgodność[4].
zewnętrzna – aktywacja polega na wzbudzeniu potrzeb przez stosowanie kar i nagród, informowaniu o możliwościach zawartych w różnego rodzaju sytuacjach i manipulowaniu tymi możliwościami
Motywacja zewnętrzna – "tendencja do podejmowania i kontynuowania działań ze względu na pewne konsekwencje, do których one prowadzą (uzyskanie nagrody lub innej uchwytnej korzyści), związana z poczuciem, że przyczyna i kontrola działania ma charakter zewnętrzny i nie jest zależna od jednostki"[4]
Motywacja negatywna, zwana ujemną, to mechanizm oparty na różnego rodzaju karach, związany z zachowaniem typu „dążenie od”, który opiera się na unikaniu. Im bliższa jest kara, tym bardziej widoczny jest unik. Powoduje ona u pracownika lęk przed utratą m.in. stanowiska, wysokości dotychczasowej pensji bądź nawet pracy, a tym samym mobilizuje do efektywniejszych działań, głównie w celu uniknięcia kary.
Motywacja pozytywna, zwana dodatnią, oparta jest na dodatnich wzmocnieniach. Związana z zachowaniem „dążenia do”, które jest tym silniejsze im bliższa jest droga do zapowiedzianej nagrody. Motywacja pozytywna ma umożliwić człowiekowi osiągnięcie lepszego niż dotychczas poziomu zaspokojenia potrzeb.
Potrzeba psychiczna, motyw – stan osoby doznającej poczucia niespełnienia (napięcie motywacyjne), czyli frustracji potrzeb, działając jako czynnik skłaniający jednostkę do podejmowania aktywności, które mogą tę potrzebę zaspokoić. Inaczej jest to odczuwalny brak czegoś, który powoduje, że podejmuje się działania zmierzające do likwidacji tego braku.
Pojęcie potrzeba jest wyrażeniem mylnie używanym zamiennie z pojęciami popęd bądź instynkt.
Teoria opanowywania trwogi (ang. terror management theory – TMT) - teoria autorstwa Jeffa Greenberga, Sheldona Solomona i Thomasa Pyszczynskiego, zakładająca, iż podstawowym źródłem ludzkiej motywacji i niektórych przekonań[1] jest doświadczanie trwogi, będącej efektem świadomości nieuniknionej śmierci.
Według TMT, ludzie, poza wspólnym ze zwierzętami dążeniem do przetrwania, posiadają unikatowe zdolności poznawcze (m.in. myślenie symboliczne, postrzeganie rzeczywistości w wymiarze czasowym, rozbudowaną samoświadomość), dzięki którym zdają sobie sprawę ze skończoności swojej egzystencji. Zestawienie tego instynktownego pragnienia dalszego życia ze świadomością nieuchronnej śmierci, wyzwala potencjał trwogi – podstawowy egzystencjalny lęk. Z perspektywy teorii, obronę przeciw poczuciu trwogi stanowi dwuczynnikowy kulturowy bufor, na który składa się:
• światopogląd, zawierający: sensowną, uporządkowaną i stabilną koncepcję rzeczywistości, zespół standardów według których jednostka buduje poczucie własnej wartości oraz obietnicę dosłownej lub symbolicznej nieśmiertelności dla tych, którzy będą żyć zgodnie z tymi normami;
• samoocena- tworzona na kanwie przyjętego światopoglądu, ma zawierać percepcję jednostki jako wartościowego członka sensownego wszechświata.

Ze względu na zasadniczą rolę światopoglądu i samooceny w procesie ochrony jednostki przed głęboko zakorzenionym lękiem (trwogą egzystencjalną), ogromna liczba ludzkich zachowań koncentruje się na podtrzymywaniu tych struktur oraz bronieniu ich przed zagrożeniami.
Powyższe założenia są podstawą licznych badań eksperymentalnych, w których manipuluje się wielkością trwogi egzystencjalnej poprzez procedury zmieniające poziom samooceny lub stabilność światopoglądu jednostki. Eksperymenty te wpisują się w nowy, postulowany przez Greenberga, Koolea i Pyszczynskiego, paradygmat badań - egzystencjalną psychologię eksperymentalną (experimental existential psychology).
Lenistwo – stan ducha, powodujący zaniechanie jakiegoś wymaganego działania lub działań i powodujący przedłużenie czasu wypoczynku pasywnego ponad uznane w danej chwili i dziedzinie normy.
Lenistwo w filozofii – pogoda ducha, uspokojenie duszy i myśli, wielu starożytnych filozofów uznawało tenże stan podobny do ataraksji za szczęście i cel życia[1].
Temat lenistwa jest często poruszany w dziełach literackich, komiksie, malarstwie i innych sztukach pięknych. W Boskiej komedii Dantego leniwi znajdują się w 5. kręgu piekła. Przykładem z literatury polskiej może być popularny utwór dla dzieci Leń Jana Brzechwy (1953).

Z.W. / Z pośród ponad 130 znaczeń – synonimów słowa (pojęcia) Motywacja, wybrałem 24 zrozumiałe i najlepiej mu odpowiadające:
… argument, bodziec, czynnik, doping, dźwignia, impuls, motor, napęd, powód, przesłanka, siła sprawcza, inspiracja, natchnienie, mobilizacja, olśnienie, wena, motywy, twórczy impuls, objaw, idea, pomysł, motywator, zjawisko
…, z których wystarczy zapamiętać podkreślone 5 i tak ją traktować, że Motywacja to: inspiracja, doping, olśnienie, napęd i motyw, by je wdrażać zawsze, kiedy odczuwać zaczynamy wszechobecny marazm zewsząd nas niemal każdego dnia otaczający, by inspiracja nas dopingowała, a olśnienie, napędzało nas do działań motywacyjnych zakończonych oczekiwanym sukcesem.

Nasze, krótkie określenie Motywacji, to: stan wewnętrznej wyższej konieczności dokonania jakiegoś szczególnego działania, czasem zachowania, dla osiągnięcia konkretnego celu. A w rozwinięciu:

MOTYWACJA - ten stan wewnętrzny, niezbędny jest w całym naszym życiu, jednak do pracy w marketingu wymagany i konieczny, który stosowany być powinien w sposób ciągły, systemem indywidualnej perfekcyjnej samo dyscypliny. To stan konieczny dla osiągnięcia naszego sukcesu w dotarciu do każdego zaplanowanego celu i realizacji się w nim aspiracją i inspiracją własną, aż do chwili decyzji o przejściu do realizacji celu kolejnego, zwykle wyższego. To właśnie, prowadzi wybitnych uczestników marketingu, na TOP możliwości absolutnych ludzkich osiągnięć. Motywacji zewnętrznych należy raczej unikać. Najczęściej nie są obiektywne, a wtedy działają jak negatywne, czyli niepożądane emocje.
To osiągnięcie stanu absolutnej Motywacji wewnętrznej, powoduje czasem przeistaczanie się Nas w wiecznych Rentierów – autentycznych nadludzi.


To Motywacja kieruje naszymi wszelkimi życiowymi osiągnięciami i wpływa na nasze osiągi. W Marketingu, niczym innym nie do zastąpienia.

Stąd tak poważny i realistyczny, poświęcony tej naczelnej sprawie, materiał powyższy.

Zdecydowanym na przystąpienie do zaprezentowanego systemu marketingowego przypominamy:

Wystarczy otworzyć Facebook, wpisać nazwisko Elżbieta Matysiak i z jej Facebook strony wyrazić akces przystąpienia do systemu, albo taki sam akces przystąpienia wyrazić pod adresem mailowym: intermarkbis@wp.pl lub pod numerami angielskich telefonów :
07423501856 Elżbieta//07425407010 – Zdzisław


I już na koniec. Nie ważne, jaka jest, czy będzie Twoja decyzja. Ale nigdy już nie będziesz mógł powiedzieć, że wymagałeś pomocy, nawet prosiłeś o nią Pana Boga, a nikt Ci jej nie udzielił.

Pozdrawiamy…, Partnerzy: ELŻBIETA I ZDZISŁAW - Mansfield UK

Zdzisław Wojciechowski, Autor, artykuł nr.14 / marzec 2018

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

27 Maja 1876 roku
Urodził się Jan Kucharzewski, polski polityk i historyk. Był członkiem Zetu i Bratniej Pomocy (zm. w Nowym Jorku w 1952)


27 Maja 1941 roku
Okręty brytyjskie wraz z polskim niszczycielem ORP "Piorun" zatopiły dumę floty niemieckiej, pancernik "Bismarck".


Zobacz więcej