Środa 5 Sierpnia 2020r. - 218 dz. roku,  Imieniny: Emila, Karoliny, Kary

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.02.18 - 11:22     Czytano: [1045]

Zatrzymać antypolonizm

Od wielu miesięcy z uporem maniaka powtarzam, że bezkarność tylko rozzuchwala złoczyńców, a otwartość i chęć dialogu, ze strony silnych jest traktowana jak oznaka słabości. Tam więc, gdzie nie ma kary, tam nie ma anty-polonizmu miary.

To przecież nie kto inny jak jeden z najwyższych urzędników państwowych w Polsce, RPO Adam Bodnar, oskarżył publicznie naród polski o udział w zbrodni Holocaustu, za co nie poniósł żadnych konsekwencji. Do jakich więc jeszcze mrocznych czeluści piekła sięgną antyrządowa i coraz bardziej antypolska opozycja i sprzyjające jej media, w Polsce przecież głównie zagraniczne, by szkalować Polaków i zaszkodzić Polsce.

Jakich mrocznych szatanów wezwą jeszcze na pomoc, by maltretować naszą Ojczyznę, by plugawić naszą historię i obrażać naród, który wielokrotnie w historii dawał dowody zarówno tolerancji, jak i bohaterstwa.

Czy słowa byłego ministra polskiego rządu, byłego prezydenta Warszawy, obecnie posła PO Macieja Święcickiego: „mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci”, czy byłego premiera Włodzimierza Cimoszewicza o „udziale Polaków w Holocauście”, nie powinny raz na zawsze eliminować takich ludzi, nie tylko z mediów czy polityki, ale wręcz z polskiej wspólnoty?

Jakie jeszcze prawdy historyczne wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni Polski i Polaków muszą sfałszować, zmanipulować, jakie wartości umiłowane przez nas splugawić, ile jeszcze donosów, coraz bardziej skompromitowana opozycja i jej medialni podżegacze muszą wysłać za granicę, by Polacy jednoznacznie potępili takie reakcje, a władze zaczęły wreszcie skutecznie karać winowajców, tych anty-polskich i sprzecznych z polskim prawem zachowań.

Widać, bowiem wyraźnie, że ludzie pokroju Kazimierza Kutza, Jana Hartmana, Jacka Żakowskiego, Radosława Sikorskiego, Agnieszki Holland, Krystyny Jandy, Róży Thun, Michała Boniego czy Daniela Olbryskiego najwyraźniej żadnej granicy nie mają i są w stanie wygadywać dowolne plugastwa o Polsce i Polakach.

Staje się to ich życiową dewizą, wielu z nich zakłamuje prawdę historyczną, manipuluje i podważa polski heroizm i prawdy historyczne. Głaskanie głodnego krokodyla zawsze bywa ryzykowne, zwłaszcza gdy spisek przeciwko Polsce jest perfekcyjnie przygotowany i dobrze zsynchronizowany, a i tzw. V-ta Kolumna całkiem potężna. Eskalacja coraz bardziej absurdalnych i kłamliwych ataków na Polskę i Polaków, tak widoczna w ostatnich dniach, to może być przygrywka przed kolejnym uderzeniem w to, co dla nas cenne.

Nie da się wiecznie przepraszać, zwłaszcza za niepopełnione zbrodnie i niezasłużone winy, nie da się ludziom złej woli wytłumaczyć, że Chopin i Kopernik to jednak Polacy, a bohaterów ci u nas na kopy.

Nie da się każdej nowej ustawy w polskim Sejmie konsultować z Ambasadą Izraela czy Niemiec, jak to niezwykle trafnie zauważył wiceminister Patryk Jaki. Wiele anty-polskich hien woli przesłanie kłamcy i manipulatora Jana Tomasza Grossa niż świadectwa prawdy Jana Karskiego, Witolda Pileckiego czy nawet Ireny Sendlerowej.

Chętnie odbierają nam oni moralne prawo do obrony swej czci i historii, ale chcą nam pisać ustawy, dbać o naszą praworządność, a nawet naszą puszczę. MSZ Jacek Czaputowicz zauważa, że w Izraelu rośnie anty-polonizm, niestety ten anty-polonizm zawsze tam był obecny i to bez względu na nasze usilne starania o przyjaźń i dobrą współpracę. Dlatego wydaje się, że apele o wyrozumiałość dialog i kompromis mogą na niewiele się zdać, gdy plan gry już leży na stole, a gra idzie tak naprawdę o setki miliardów złotych. Polska i Polacy jakże często mieli tylko taką alternatywę, albo pełna kapitulacja albo walka o honor.

Nic więc dziwnego, że redaktor GW Dominikę Wielowieyską tak bardzo irytuje to stwierdzenie, że „Polacy to naród bohaterów ratujących Żydów” - tak jakby nie było i Ireny Sendlerowej, Henryka Sławika, Janusza Korczaka czy rodziny Ulmów, „Żegoty”, Eugeniusza Łazowskiego ze Stalowej Woli, polskich zakonnic i setek tysięcy innych Polaków, którzy ryzykowali życiem, a nie utratą premii.

Seanse nienawiści wobec Polski i Polaków, kłamliwe pomówienia i manipulowanie faktami, jakie mają miejsce choćby tylko w takich portalach jak Onet czy WP i części zagranicznej prasy w Polsce z Newsweekiem na czele są, nie tylko porażające, niesprawiedliwe, ale przede wszystkim ciągle kompletnie bezkarne.

Donosiciele i szkodnicy polskiej sprawy wręcz królują w mediach wszelkiego rodzaju, w tym niestety również, jakże często w mediach publicznych, każda antypolska obrzydliwość, najbardziej nawet kabotyńskie stwierdzenia i deklaracje serwowane są nam po wielokroć, jak kraj długi i szeroki.

Ciekawe też co niejaki Timmermans zaproszony do Warszawy zrozumie i zaakceptuje z prawnych wywodów szefowej TK Julii Przełębskiej, skoro politycy PO, Nowoczesnej jak i były już na szczęście prezes TK od dawna zapewniają opinię publiczną i unijnych biurokratów, że TK w Polsce nie istnieje, a poziom intelektualny elit brukselskich najlepiej ilustrują ostatnie prawdziwie końskie zaloty Junckera i Verhofstadta. Oni nie potrzebują żadnych merytorycznych wyjaśnień, oni chcą byśmy własne ustawy pisali na klęczkach i przepraszali, że żyjemy.

Skoro nawet za grudniowy pucz nikt z totalno-katastrofalnej opozycji nie poniósł żadnej odpowiedzialności, to czy uda się nam wygrać z prawdziwą inwazją kłamstwa, zła i nieuprawnionych roszczeń, nie mówiąc już o demonach przeszłości.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

Lubomir - 03.03.18 16:32
Hm...'Marcowi Żydzi', nie wiedzieć czemu, bardzo zagrzewają nas do konfrontacji z tematem Armii Czerwonej. Podczas gdy autentyczni Żydzi z Izraela - w obecności Władymira Putina, całkiem nie dawno - odsłonili u siebie w miejscowości Netanya najnowszy pomnik na cześć Armii Czerwonej. Oczywiście na uroczystości nie zabrakło kombatantów Armii Czerwonej, zarówno tych z Rosji, jak i tych zamieszkałych w Izraelu. Czy nas nie kreuje się na głównych wrogów naszego sąsiada z północnego-wschodu? W czyim interesie leży nakręcanie spirali antypolskiej nienawiści? Nawet Niemcy kreują się na wielkiego przyjaciela Rosji. Nawet po Stalingradzie i po klęsce w Berlinie. Polsce potrzebne jest w Europie wojskowo-ekonomiczne partnerstwo Polski i Francji, Polski i Wlk Brytanii, Polski i Szwecji, Polski i Norwegii, Polski i naszych partnerów środkowoeuropejskich a nie obsesyjne szukanie wrogów i ściąganie ich na siebie. Karczowanie historii z polskiej ziemi, to najczęściej zajęcie dla pieniaczy i bezrobotnych fałszerzy a nie dla historyków! Historia ma ostrzegać kolejne pokolenia przed powtórką błędów i złych sojuszy. Jeżeli zabraknie jej materialnych dowodów, co ostrzeże tych, którzy przyjdą po nas?

Kuba - 03.03.18 11:25
Janie, a teraz Marku S. to przyjedz zza Oceanu i rozlicz to wszystko jak księgowy budzetówke kiedyś w PRLu, bo przecież znasz się na tym, a nie gań nas Polaków mieszkających w Kraju, że nie wiemy co to jest Armia Czerwonych...
Na takie pisanie to nas tutaj krew zalewa, jak ktos zza wody wypisuje badziewa i poucza nas jak żyć i co robić mamy w naszej Ojczyźnie, w naszym Kraju, pracujących i żyjących tu, na codzień. Przyjedż więc i wraz z Lubomirem zróbcie wreszcie czyściutki porządek.

Lubomir - 03.03.18 11:04
Panie Marku, ciężko jest zmienić ludzką mentalność. Większość Polaków najwyraźniej nie wierzy w jakiekolwiek zmiany na lesze. 'Stary beton' czuje się nadal, niczym właściciele prywatnych folwarków i ktoś usiłujący to lokalnie zmienić, jest traktowany dosyć mało poważnie. 'Beton' uchodzi za kogoś bardzo kompetentnego i sprawdzonego. Wybory lokalnie, to ciągle ta sama wyborcza farsa, prowadzona i wygrywana przez ciągle tych samych magików. Nasi rodacy ciągle zachowują się w większości, jak osoby nie posiadające głosu i prawa decydowania. Wygląda na to, że wciąż nie chcemy korzystać z praw wolnych obywateli wolnego państwa.

Marek S - 02.03.18 23:49
Panie Lubomirze ja się dziwię Polakom żyjącym w swej Ojczyżnie,że do
tej pory nie rozliczyliście skomuszonych osobników obojga płci. Wielu z nich
nadal grzeje swoje zady na wysokich wiodących posadach.Wielu z nich to
działacze PO,SLD,ZSL,a teraz PSL itp.Także wielu z nich odchodzi na wysokie
emerytury! I masz diable pociechę!!! A oni całusieńki czas, bardzo wrogimi
ślipkami spozierają na nas- jak oni złośliwie mawiają - P i s i u r ó w! Czy
wy nie wiecie tam o tym,że to jest Armia Czerwonych Hamulcowych w rozwoju
Polski?! A ilu wśród nich egzystuje - normalnych ubeckich itp. zbrodniarzy?!
Przykry popis dajecie uczciwym Polakom, nie rozliczając czerwonych bandytów!
To wnet Narodowi może wyjść - przysłowiowym bokiem w czasie wyborów.

Lubomir - 01.03.18 19:23
Czy to tylko przypadek, że gospodarzami duchowych i umysłowych serc Polski, miast tak ważnych w życiu Polaków, jak Kraków, Warszawa i Częstochowa, zawsze zostają komuniści?. Przecież ponoć komunizm upadł. Przekręty i ustawki wyborcze, ale i przekręty przekształceniowe - nie z tym właśnie są związane?. Kryminaliści mieli odejść! Rządy prawa, to nie to samo co rządy kryminalistów!

KIDMAN - 01.03.18 12:24
Panie Janie ja nie czytam po tzw. łebkach lecz ze zrozumieniem i ośmielam sie zauważyć ,że dla Pana największym problemem jest brak miejsc w więzieniach dla przestepców typu Tusk,Schetyna i innych zdrajców.
Nie rozumię dlaczego to dla Pana jest problemem bo przecież zło trzeba karać a nie dawac mu kolejnych możliwości działania na szkode Polski i Polaków.I wcale nie chodzi tu o przelew krwi jak Pan pisze ale o konsekwentne działania zgodne z prawem.Chociaż kiedys za zdrade kraju była tylko jedna kara.A dzisiaj? Nie ma żadnej .Bezkarne Zło sie panoiszy i rozzuchwala coraz bardziej.I zapewniam Pana ,że to są fakty a nie czarnowidztwo.Jeastem przekonana ,że Pana teorie były dobre wieki temu obecnie trzeba nam stanowczego działania a nie np. jechania do Izraela po " instrukcje". Mają żydzi do nas sprawę to wiedza gdzie jest Warszawa.Takich przykładów znalazloby sie wiele.Nie mamy siły bo nasi wewnętrzni wrogowie są wolni i nie spoczywają na laurach.

Jan Orawicz - 26.02.18 19:51
Kidman, zapewnie po tzw.łepkach przeczytałeś ten mój komentarz!
Więc nie masz nic wiecej do napisania! Pozdrawiam

KIDMAN - 26.02.18 18:06
Panie Janie ma Pan tylko odrobinę racji.bezkarność rodzi przestępczość a już zdrada ojczyzny bez kary?Paranoja i skandal który prowokuje nowych zdrajców do działania i tak spirala zła sie naklręca aż pęknie i może spowodować dużo zła zamiast zamknąć i skazać kilkunastu zdrajców i złodziei dla przykladu. ZŁO TRZEBA TEPIĆ W ZARODKU BO INACZEJ RAK DAJE PRZERZUTY NA ZDROWĄ TKANkĘ SPOŁECZNA. PANA ARGUMENTY ZUPĘŁNIE NIE TRAFIAJĄ DO SZCZEGÓLNIE MŁODYCH POLAKÓW-PATRIOTÓW

Jan Orawicz - 25.02.18 17:41
Kidman tych czarnowidzących w Polsce- razem z Tobą jest sporo.
I ta czerń nie pozwala wam widzięć włąściwej sprawy! Otóż spadek
po PRLI i po PRL II jest ogromny - głównie w zakresie czerwonego-
przestępczego elementu! Żeby się z prawnym rozrachkiem sprawa
mogła udać,to należałoby w kraju zbudować sporo obiektów w postaci
kryminałów! Od powojnia narastała nam armia czerwonych opryszków,
którzy myśleli i działali,że im jest wszystko wolno! Więc w przeróżnisty
sposób okradali Polskę - także za pomocą wielachnych wynagrodzeń itp.
Największą ilość tych głodomorów i cwaniaczków wysłal do Polski tow.
baćko Wisarionowicz Józef Stalin. Wśród tych wysłańców przeważali
komuszki pochodzenia żydowskiego. Dzisiaj ich córuchny i synalkowie
wpadli w popłoch i chcą rozwalić wszystko,co polskie i prawicowe!
Organizują na ulicach i placach - rykowiska antyrzadowe itp działania.
W UE - zupełnie wrogo i bezkarnie, pod wodzą tow, Szchetyny. na
nasz rząd prawicowy okropnie i bezkarnie łgają! Żeby to całe tałatajstwo-
narastajace od lat posadzić za kraty to zabrakłoby w kryminałach miejsc.
Zabrakłoby kadry sędziowskiej do rozrachunku tej wielkiej armii krasnych
cwaniaków. A rząd RP nie chce rozlewu krwi! Woli znosić szturchańce
niż krwawą bitwę,którą chcą koniecznie wywołąć czerwoni i różowi!
Taka,a nie inna prawda jest o naszym obecnym polskim czasie! Najłatwiej
krzyknąć HURRA!!! A co po tem??!! Nie muszę pisać!! Pozdrawiam!

KIDMAN - 25.02.18 15:53
TYLE JUŻ NAPISANO I POWIEDZIANO O AFERACH,O ZDRAJCACH Z IMIENIA I NAZWISKA,O OKRADANIU POLSKI PRZEZ KONKRETNE OSOBY ZNANE Z NAZWISKA I IMIENIA, UJAWNIONO AFER BEZ LIKU I CO ? I NIC. NIKT NIE POMNIÓSŁ ODPOWIEDZIALNOŚCI, NIKT Z TYCH ZDRAJCÓW POLSKI NIUE SIEDZI I NIE CZEKA NA PROCES WPROWQADZA SIE DO BIEGU TEMAty ZASTEPCZE. A DUDA PRZYJETY PRZEZ POLAKÓW Z EUFORIA OKAZAŁ SIĘ KOLEJNYM BOLKIEM. NIE WIERZĘ JUŻ W DOBRĄ ZMIANĘ A JAROSŁAW KACZYŃSKI ZOSTAŁ OSZUKANY JAK MY WSZYSCY PRZEZ PREZYDENTA KTÓRY OTRZYMAŁ NA TACY GŁOWE MACIEREWICZA. W CO GRA I Z KIM GRA PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ?I CO TO OZNACZA DLA POLSKI? CZARNO TO WIDZĘ JAK WIELU MOICH ZNAJOMYCH A TO ZŁO ZACZĘŁO SIE Z KOŃCEM LIPCA 2017 ROKU I TRWA .

Lubomir - 19.02.18 14:11
Polska ma swój wywiad i kontrwywiad i nie potrzebuje nadzorców ze Światowego Kongresu Żydów czy z Mossadu. Nie wiedzieć czemu mamy słuchać p. Danielsa a nie ma w polskim Sejmie, ani w polskim Senacie przedstawiciela Światowego Kongresu Polaków, przedstawicieli polskiej diaspory z Ameryki Północnej, czy np. przedstawiciela Polaków z Republiki Litewskiej?.

(C)Hamil-ton - 19.02.18 9:57
Żydzi w czasie wojny chcieli odosobnienia i po uzgodnieniach z okupacyjnymi władzami niemieckimi tworzono getta żydowskie. Do zarządzania gettami powstawały samorzutnie organizacje samorządowe Żydów. Taką organizacją był JUDENRAT. Judenraty ściśle współpracowały z niemieckimi okupantami zajmując się wszelkimi sprawami związanymi z funkcjonowaniem gett. M.in. Judenraty dostarczały Niemcom listy Żydów przeznaczonych do wywózki do obozów koncentracyjnych. To Judenraty decydowały kto w pierwszej kolejności wysłany zostanie do obozów zagłady. Porządków w getcie pilnowali policjanci żydowscy.
Można powiedzieć, że żydzi w czasie wojny i okupacji Polski sami sobie organizowali życie, niezależnie od sytuacji na pozostałych terenach okupowanych. Rząd londyński jak i również władze Armii Krajowej namawiały środowiska żydowskie żeby podjęły walkę zbrojną na całym obszarze okupowanej Polski. Żydzi byli przecież obywatelami Polski i spoczywał na nich konstytucyjny obowiązek obrony Rzeczpospolitej w przypadku działań wojennych. Żydzi jednak odmawiali walki poza nielicznymi przypadkami.
Żydzi jednak głosami swoich przedstawicieli odmówili walki zbrojnej w sposób zorganizowany nie podając przyczyn takiej postawy. Uważali, iż uległość wobec okupanta daje im większą szansę przeżycia.
Rzeczywistość jednak obeszła się z nimi w sposób brutalny. Mimo uległości i sprzyjaniu oraz współpracy z okupantem byli wywożeniu do obozów koncentracyjnych, w których ginęli albo z powodu chorób lub uśmiercani w komorach gazowych.
Jak dzisiaj należy ocenić postawę Żydów wobec Polski i narodu polskiego oraz wobec niemieckiego okupanta?

Dlaczego Żydzi odmawiali walki zbrojnej przeciwko okupantowi w swojej obronie ale również w obronie okupowanej Rzeczpospolitej Polskiej?
Żydzi nigdy w swojej historii nie utożsamiali się z Polską jako swoim państwem ani z narodem polskim.
Dzisiaj wiemy, że ci nasi polscy Żydzi budowali bramy powitalne na czele z rabinami wiwatując na cześć niemieckich i sowieckich okupantów z portretami Stalina i Hitlera myśląc, że zniszczenie Polski da im szansę na utworzenie państwa żydowskiego na tych terenach.
W trakcie okupacji aktywność Żydów i sprzyjanie okupantom szczególnie okupantom sowieckim doprowadziła do śmierci dziesiątki i setki tysięcy Polaków zadenuncjowanych Niemcom i sowietom. Wywózki Polaków do łagrów i na Syberię oraz do obozów koncentracyjnych w Niemczech było również skutkiem współpracy polskich Żydów z okupantami.
Okupanci szczególnie niemieccy nie byli skorzy do ulgowego traktowania Żydów. Mimo kolaboracji z okupantami Żydzi byli bezlitośnie wykorzystywani i prześladowani. Zachowywali się jak istoty bezrozumne. W swojej lekkomyślności i braku refleksji w kwestii swojej egzystencji oraz w obliczu niemieckiego terroru bezradnie szli w kierunku samozagłady jak owce przeznaczone na rzeź, zamiast podjąć intensywną walkę ze zbrodniczymi okupantami.
Nie chcieli wspólnie z Polakami podjąć się trudu walki zbrojnej. Co mogli zrobić polscy Żydzi w owym czasie? Mogli chwycić za broń tak jak Polskie Państwo podziemne i walczyć zbrojnie ramię w ramię z Polakami przeciwko okupantom. Żydzi jednak mieli inne plany i do wspólnej ramię w ramię walki z niemieckim i sowieckim okupantem nie doszło nigdy.
Tak pokierowali nimi ich Żydowscy przywódcy. Bo liczyli, że kolaboracja z okupantami da im upragnione państwo żydowskie.
Jakby nie oceniać była to zdrada interesów państwa polskiego.
Już w 1944 nacierające wojska sowieckie osiągnęły tereny Wisły i prawobrzeżnej Warszawy. Sowieccy okupanci mieli już przygotowany skład żydo-komunistycznego rządu polskiego w Chełmie a potem w Lublinie.
W skład nowego rządu weszli polscy kolaboranci oraz polscy Żydzi ze struktur NKWD kierowanej przez Iwana Sierowa.
W okresie 1944-56 rozpoczął się w Polsce żydo-bolszewicki terror, któremu poddane zostało całe społeczeństwo polskie a szczególnie pozostali przy życiu przedwojenni wojskowi, policianci, nauczyciele, inteligencja.
Kierownicze funkcje w podbitym przez sowietów państwie polskim objęli
żydowscy komuniści (Bierut, Berman, Minc, i inni wspomagani przez sowiecki aparat terroru. Liczbę zgładzonych Polaków walczących z żydo-komunistyczną dyktaturą w 1944-56 r. historycy szacują na ok. 100 tys. osób. Dzisiaj Żydzi krzyczą jak to rzekomo Polacy ich mordowali.
Historia jednak pokazuje, że było akurat odwrotnie. To żydzi mordowali i przyczyniali się do zbrodni.

W. Panasiuk - 19.02.18 3:05
Gdyby rządy sprawowali Polacy nie byłoby dzisiaj tego sporu. Nie potrzeba nam żadnych obcych"ekspertów" ani doradców typu Daniels p Romaszewska i im podobni. Doradczyni prezydenta mówi o idiotycznej ustawie, którą podpisał jej zwierzchnik. W jakim świetle stawia prezydenta? Wszystko możliwe, że z tej ustawy po wglądzie trybunału zostaną tylko kropki i znaki zapytania. Obym się mylił

Drahera - 18.02.18 19:53
Co znaczą Żydzi?! Ukrzyżowali Chrystusa,pokazując całemu światu,
co najlepiej potrafią robić!! Oprócz tego potrafią łgać i to strasznie!
Byli też wielkimi budowniczymi komuny,a zarazem mordercami tych,
którzy stawiali opór ich komunie.Zbudowali w PRL bandyckie UB z półgłówków
i mordownie dla nas opornych Polaków! A więc wywiązali się ze swego
zadana wobec żydowskich twórców komuny, w postaci Marksa i Engelsa!
Taki jest krótki i zwięzły obraz żydowskiego plemienia - od zarania dzejów!

Lubomir - 18.02.18 18:23
Z nazistami i niemieckimi kolaborantami, trudno znaleźć wspólny język. Należy przenikać do dużo głębszych pokładów człowieczeństwa, przede wszystkim - człowieczeństwa milionów niezbiurokratyzowanych Europejczyków. Na pewno nie jest to łatwe zadanie, ponieważ europejska świadomość - po radości kolaboracji z budowniczymi III Rzeszy, została przeorana przez eurokomunizm i liberalizm, niekiedy nawet przez sodomię i satanizm. Wraki ludzkie, pozbawione wnętrz - to kiepski partner do dialogu. To jednowymiarowe cyborgi - czekające na instrukcje. Dla technokratów bogiem jest technologia a nie Autor Prawdy Objawionej. Europa odrzuciła Godota. Europa nie weszła na solidną drogę, proponowaną jej przez JPII. Wydaje się, że obecny chaos jest efektem tej niesubordynacji. Być może idea Europa Christi, jest ostatnią deską ratunku dla tonącego kontynentu. Kontynentu przeciążanego wciąż obcymi cywilizacjami, cywilizacjami pełnymi nienawiści, pretensji i roszczeń.

MariaN - 18.02.18 17:30
BRAWO Mateusz Morawiecki, powiedział wczoraj prawdę o żydowskich szmalcownikach az zadudnilo w Izraelu, oburzenie trwa już drugą dobę, doszło nawet do rozmowy telefonicznej Morawiecki - premier Izraela. A przy okazji w TVP pokazują właśnie materiały o kolaboracji Francji, Holandii i innych z Niemcami. Nareszcie doczekalismy sie, konczy sie idiotyczna poprawnosć polityczna, kiedyś mówienie "żyd" już bylo antysemityzmem. Kto sieje wiatr ten zbiera burze, idealnie to przysłowie pasuje do sytuacji. PO i .N przy okazji udowodnili ze są po tamtej stronie, ciekawe czy wejdą do parlamentu w najblizszych wyborach, zdrajców nikt nie lubi, tak już jest.

Ania - 18.02.18 16:56
Dla oskarżania nas o mordowanie Żydów trzeba się przeciwstawiać twierdzeniem, że nie mordowaliśmy Żydów ale broniliśmy się przed żydokomunizmem i żydobolszewizmem.

Lubomir - 18.02.18 10:27
W wolnej prasie m.in. włoskiej i francuskiej, można przeczytać o morderstwach dokonywanych na bezbronnych Palestyńczykach, o nalotach izraelskich na Irak, Syrię i Liban. Można przeczytać o nieludzkich warunkach w palestyńskich obozach uchodźczych - w Libanie, Iraku, Syrii i m.in. w Tunezji. Prasa polskojęzyczna nałożyła embargo informacyjne na wiadomości z Bliskiego i Środkowego Wschodu. Kto zatem nadzoruje większość prasy wydawanej w języku polskim?. Kto przekazuje fałszywy, zakłamany obraz świata?. Rodak Karla Marxa - Axel Springer?

Aaron Waxmann - 17.02.18 11:23
"Skazy na pancerzach" to kolejny paszkwil na żołnierzy wyklętych typu grossowskiego, wysmolony na białym papierze przez znanego i kontrowersyjnego malwersanta faktami historycznymi Piotra Zychowicza.

Kolejny malwersant i krętacz literacki oskarżył żołnierzy wyklętych o zbrodnie na Żydach w wydanej właśnie książce pt. Skazy na pancerzach. Tenże Zychowicz zorganizował spotkanie autorskie na którym dowodził swych racji w książce. W spotkaniu uczestniczył również m.in. Leszek Żebrowski, który wymownie oskarżył Zychowicza o fałszerstwa i domysły i niedochowaniu wierności faktom i dokumentom. Nie miało miejsca żadne mordowanie żydów przez AK. Zychowicz kłamie i konfabuluje w swych domysłach.
Zychowicz został złapany na kolejnym oszustwie literackim. Jego stanowcze oskarżenie "AK-owcy mordowali Żydów" wychodzi chyba na żydowskie zapotrzebowanie w związku z kampanią oskarżania Polski i Polaków o zbrodnie na żydach i holokaust.
Komu chce się przypodobać Zychowicz? Przedsiębiorstwu przemysłu holokaustu i Żydom?
To chyba kolejny krętacz, kłamca i malwersant historią typu Gross.
Dziwne, że deklaruje iż został wychowany na wartościach patriotycznych wileńskiej AK jednocześnie przypinając tej AK zbrodnie na Żydach. Karierowicz i chyba popychadło filosemickie z tego Piotrusia.
Termin wydania książki "Skazy na pancerzach" nie przypadkowo skorelowany został z okresem żydowskich ataków na Polskę.
Żebrowski nie pozostawił jako prelegent wątpliwości, że Zychowicz przyłączył się do żydowskiej hucpy licząc na okruchy z pańskiego stołu.
Próby zakłamywania historii i powielania stereotypów przedstawiających Polskę i Polaków jako sprawców straszliwych zbrodni na Żydach odbywają się niemal w każdej płaszczyźnie życia publicznego w Polsce.
Fakty historyczne pokazują wręcz coś odwrotnego do sugestii i konfabulacji Zychowicza. Polacy a szczególnie AK nieśli pomoc żydom w czasie okupacji hitlerowskiej. W co więc gra Zychowicz i na co liczy?

Kto zatrzyma ten horror serwowany opinii publicznej w Polsce i świecie przez środowiska żydowskie i starających się tym środowiskom przypodobać różnym antypolskim filutom lub pożytecznym idiotom typu Piotr Zychowicz?

Na portalu youtube.com można odsłuchać prelegentów oraz domysłów i konfabulacji Zychowicza.

Tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=76ftts92J8I

lub tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=hUuIzfWcnHg

Lubomir - 13.02.18 19:25
Nienawiść niszczy przede wszystkim nienawistników. Zatem ze stoickim spokojem trzeba patrzeć, co dzieje się z obłąkanymi nienawiścią. Prawdziwy chrześcijanin zawsze potrafi przebaczać i zawsze potrafi bezinteresownie kochać. Polska jest wciąż zagłębiem przebaczania i miłości. Zatem, tak trzymać!. Nienawiść zrodziła wszystkie totalitarne patologie, zarówno w Europie, jak i m.in. na Bliskim Wschodzie. Chrześcijaństwo jest wciąż religią i cywilizacją przyszłości!. Antypolonizm to przede wszystkim analfabetyzm religijny i cywilizacyjny. Człowiek na jakim takim poziomie moralnym i kulturalnym - nie atakuje Polski, Polaków i polskości. Wie, ile temu państwu i narodowi zawdzięcza Europa i świat.

MariaN - 12.02.18 22:23
Antypolonizm można zatrzymać, należy tylko robić swoje i nie oglądac sie na ględzenie tych, którzy nie są przychylni Polsce i cały czas prowokują szarpaczkę. Przewrotnie można powiedziec że ten nagły wybuch afery wywołany przez żydów wyjdzie nam na dobre, bo oczyści wreszcie atmosfere i cała prawda wypłynie, co niektórym moze nie być na ręke

Ricky Dick. - 12.02.18 9:17
Marzenia pana Janusza, zatrzymać antypolonizm!

Jak tu zatrzymać antypolonizm jeżeli podczas miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu 10.02.2018 sam pan prezes Kaczyński w swym przemówieniu na placu przed pałacem prezydenckim głośno wymawia słowa, że ANTYSEMITYZM jest niedopuszczalny, wiedząc jednocześnie że trwa żydowski (semicki) atak na Polskę i Polaków w postaci oskarżania za zbrodnie na narodzie żydowskim i sprawstwo holokaustu.

No to jak jest panie prezesie? Czy jako przywódca ugrupowania politycznego
przypisującego sobie dzierżawę płomiennych obrońców patriotyzmu i polskości staje pan w obronie oszczerców i pomawiających?

Nic pan prezes nie mówi o dobrym imieniu Polski i jaskrawych przejawach ANTYPOLONIZMU ze strony konstytucyjnych czynników państwowych Izraela i diaspory żydowskiej.
Antysemityzm jest be, ale ANTYPOLONIZM jest chyba OK. wg pana prezesa Kaczyńskiego, bo na temat ANTYPOLONIZMU (widocznego w tych dniach w mediach izraelskich) pan prezes nie zająknął się nawet podczas swego przemówienia.

To potwierdza nasze przypuszczenia, że obecnie władzę w Polsce sprawuje stronnictwo amerykańsko-żydowskie.
Ta cała antypolska hucpa to przedstawienie wykreowane przez Żydów w celu dalszego upokarzania "mniej wartościowego narodu tubylczego".

Szanowny panie Januszu, razem z żydami nie zatrzymamy ANTYPOLONIZMU wśród Żydów. W środowiskach żydowskich indoktrynacja ANTYPOLONIZMEM zaczyna się już niemal od kołyski młodych pokoleń Żydów.
Żydzi swoich strategicznych planów wobec Polski i Polaków nie zmieniają.
Dostosowują tylko środki i metody do sytuacji i okoliczności oraz uwarunkowań międzynarodowych.
Budowa "Judeopolonii" trwa w najlepsze.

Wszystkich komentarzy: (22)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

05 Sierpnia 1900 roku
Urodził się Leonard Buczkowski, polski reżyser i scenarzysta filmowy ("Zakazane piosenki", "Skarb") (zm. 1967)


05 Sierpnia 1981 roku
Ronald Reagan zwolnił z pracy 11 359 strajkujących kontrolerów lotu


Zobacz więcej