Niedziela 16 Grudnia 2018r. - 350 dz. roku,  Imieniny: Albiny, Sebastiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 13.01.18 - 13:51     Czytano: [619]

Zamienił stryjek...


Szanowni Państwo!

Rekonstrukcja rządu entuzjazmu nie wywołała, bo nie bardzo wiadomo kogo, prócz nowych ministrów, miałaby ucieszyć. Totalna Targowica zainteresowana jest wyłącznością dostępu do żłobu i zapewnieniem bezkarności za dotychczasowe przekręty. Nic innego ucieszyć jej nie może. Unia Europejska pozostała nieugięta i nadal grozi sankcjami. Zadowoleni mogą być tak zwani ekolodzy, bo jest realna szansa, że nowy minister ugnie się pod presją unii i pozwoli kornikowi zeżreć Puszczę Białowieską kompleksowo. W tym konkretnym wypadku zamiana „siekierki na kijek” stanie się nie tylko symboliczna.

Odważny Minister Obrony zdołał zrobić bardzo wiele i miejmy nadzieję, że tego nie da się już odwrócić. Aż dziw bierze, że zachował swe stanowisko tak znienawidzony przez Totalną Targowicę Minister Sprawiedliwości. Czyżby było to jedyne stanowisko, które udało się zachować? Wszędzie tam, gdzie „dobra zmiana” nie dotarła, nadal nie ma szans dotrzeć. Będzie tak, jak było.

Powstały nowe ministerstwa z myślą o tych, którym się teki ministerialne „należały”, bez względu na koszty i utrudnienia dla wszystkich. Rozrost biurokracji służy jedynie jej samej.

Cieszmy się zatem z tego, co mamy i próbujmy działać dla dobra Polski każdy jak potrafi. Łączmy też nasze wysiłki wszędzie tam, gdzie to możliwe, na przykład w walce z cenzurą w Internecie.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Rodzina po szwedzku 1/2018 (342)

Szanowna Pani Małgorzato

Filmu, o którym Pani wspomina w swoim tekście nie oglądałam - trudno mi się więc do niego odnieść. Natomiast chciałabym odnieść się do Szwecji jako kraju „wiecznej szczęśliwości” skrojonego na modłę NWO. Wydaje się, że ten kraj robi za poletko doświadczalne tego docelowo globalnego zamysłu. Wszystkie wieści jakie docierają ze Szwecji są mocno niepokojące i wskazują na jedno – coś z tym narodem jest nie tak. Najbardziej inspirująca do przemyśleń jest niewolnicza mentalność Szwedów. Pozostaje zagadką - czy to jest ich cecha nabyta na skutek wzmożonej ideologicznej ofensywy ostatnich lat, czy wrodzona, uwarunkowana historycznymi przejściami. Nawet gdy założymy, że mamy do czynienia z pierwszym wariantem, to i tak pozostaje pytanie – dlaczego akurat z tym narodem „poszło tak łatwo”? Dwie cechy tej nacji szczególnie są intrygujące: fenomenalne zaufanie społeczeństwa do tego co czyni władza i wyjątkowa podatność na uleganie terrorowi poprawności politycznej i wszystkiemu temu, co jest z nią związane. Mam kilka przemyśleń na temat przyczyn powstania tego „szwedzkiego fenomenu”. Zapewne niektóre z nich można potraktować humorystycznie, ale czy sam wspomniany „fenomen” nie ociera się o farsę, a raczej tragifarsę.

1. religia – luteranizm uległ daleko idącemu procesowi laicyzacji i w związku z tym współczesne szwedzkie społeczeństwo słabo jest zakorzenienie w wartościach chrześcijańskich,
2. szybki awans materialny – od społeczeństwa notorycznie głodującego, do społeczeństwa konsumpcyjnego (nie wnikając w przyczyny tego awansu np. kolaborację z Niemcami w czasie wojny i bogaceniu się dzięki niej),
3. nieumiejętność konsumowania tego awansu w postaci np. szerzącego się pijaństwa
4. klimat – depresyjny - sprzyjający nadużywaniu napojów wyskokowych i wszystkie negatywne skutki temu towarzyszące,
5. historycznie udokumentowane częste przypadki kazirodztwa, wynikające z rozproszenia ludności,
6. poczucie winy za „wojenne dokonania” i wcześniejsze sekowanie mniejszości etnicznych, rekompensowane obecnie gorliwością przyjmowania uchodźców,
7. zwykłe zakompleksienie manifestujące się potrzebą równania do „cywilizowanego” centrum i gorliwe przejmowanie wszystkiego, co z tego centrum płynie.

A może jedną z przyczyn „szwedzkiego fenomenu„ jest pogłos dawnej skłonności tego narodu do łupiestwa („złupić, spalić i w nogi do domu”, tak dobrze nam znana z „potopu szwedzkiego” czy historii wypraw wikingów), a więc bezrefleksyjne „bierzemy wszystko co się da - czy nam jest potrzebne czy nie”

Serdecznie Panią pozdrawiam - Ewa Działa-SzczepańczykStowarzyszenie Dziennikarzy Polskich

List otwarty w sprawie
wolności słowa w Niemczech

Od początku 2018 roku w Niemczech obowiązuje nowe prawo, które ma rzekomo przyczynić się do walki z mową nienawiści. Zgodnie z nim, administratorzy znaczących portali społecznościowych będą musieli płacić horrendalnie wysokie kary, do 50 mln euro, za brak szybkiej reakcji na wpisy uznane za hejterskie.

cały list

Uderzenie cenzury w Googlach

Sprawa jest poważna bo ostatnio systematycznie likwidowane są około prawicowe publikacje w Internecie. Ostatni raz zablokowano nagle media w nocy 13 grudnia 1981 roku. Medialne korporacje zagraniczne zarabiają na Polakach, ale nie respektują polskiego prawa, a polskie władze śpią smacznie. Tak wygląda praktyka postępowego świata lewaków i trzeba się z tym uporać, tak jak uporaliśmy się w Polsce z cenzurą carską i komunistyczną.

3 stycznia Nie tylko kanał wRealu24 został ocenzurowany. Również Monitor Polski, Kelthuzzar, eMisjaTV, Jacek Międlar, Idź pod Prąd, Jeden z wielu, Videoprezentacje, Dariusz Matecki, NPTV, Takt TV, Sumienie Narodu, oficjalny kanał Partii Wolność.


Niezależna Telwizja:
Cenzura w mediach! Blokada wRealu24 na YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=bJVDbC0w9M0

Piotr Korczarowski o zamknięciu eMisjaTV
https://youtu.be/3HaYRtbVlx4

Marcin Rola u Gadowskiego w Radiu WNET:
Mamy absolutną cenzurę na YouTube, Facebooku i Twitterze
https://youtu.be/Wq0pYM9PDiY

APEL i prośba wRealu24 pl do polskich władz, mediów i ludzi dobrej woli ws CENZURY w sieci!
https://youtu.be/avb5sAXBdP8

Piotr Korczarowski:
Coś się kończy, coś się zaczyna...
https://youtu.be/Osm7zfQ7H9Q

Parwicowy Internet: Ocenzurowani przez YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=Zog_X_RmX-s


Fundacja Panoptykon

INTERNET JAK MARZENIE

Internet działający ponad granicami państw, w którym panuje pełna wolność słowa, a „cenzura” pojawia się tylko jako hasło historyczne na Wikipedii. To marzenie, od którego jesteśmy coraz dalej. Nie tylko przez działania wielkich korporacji, które podzieliły między siebie internetowy tort, ale też kolejnych państw stopniowo niszczących „sen o wolnym Internecie”. Coraz silniej dotyczy to także Polski.

W ubiegłym miesiącu Ministerstwo Zdrowia przygotowało projekt przyznający głównemu inspektorowi sanitarnemu uprawnienie do blokowania stron internetowych wykorzystywanych do oferowania tzw. środków zastępczych (popularnie zwanych dopalaczami). Kiedy ustawa wejdzie w życie, sanepid dołączy do resortu finansów i ABW, a wkrótce być może także Komisji Nadzoru Finansowego, które mogą ingerować w to, co widzimy w sieci...

cały artykuł
………………………………………………………………………………….

OGŁASZAM ALARM!

Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem.

Stwarzałby on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego „mienia bezspadkowego”, to znaczy – znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa, albo własność samorządów terytorialnych.

Zwraca uwagę, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej. Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień, co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

Stanisław Michalkiewicz

………………………………………………………………………
POLECAM

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

13 stycznia 2018 r. | Nr 2/2018 (343)

Wersja do druku

Stefan - 23.01.18 15:46
Panie Jacku oni się nie lękają kontroli!! Oni na kontrolerów mają
wiadomy sposób!,czyli łapówę! A po łapówie protokół się pisze
jak cacko1 Nic tutaj nie wymyślam,poniważ kiedyś pracowałem w
kontroli i to spory czas.

Jacek Tymala - 22.01.18 15:13
Riks-Diks! Owsiak to Owsiak!! Tacy cwaniacy i szulerzy nie podlegaja
zadnych kontroli! Kto sie odwazy na kontrole dochodow tych Owsiakowcow -
razem wzietych,to moze polknac te pigule,co wylatuje z luf pistoli itp.
A druga sprawa,to ewentualni chetni kontrolezy tej mafii dostaja lapowe
i jest wynik kontroli c a c y!! Czyli wilk syty i owca cala.Przecie ta banda
cwaniakow jest nadal nietykalna!! A no z tego prostego powodu,ze do tej
pory instytucje kontroli finansowej -takze sa okropnie skorupowane! Tam
siedzi na cieplych posadkach stara czerwona gwardia.A to z tego powodu,
ze nowa prawicowa wladza boi sie wchodzic w to czerwone grzezawisko,
by dokonac wymiany kadry kierowniczej! I tak czas sobie leci, a razem z nim
takie nietylalne swiete krowy Owsiaki.Tak jest w calym kraju -jaki on dlugi
i szeroki!

Ricky Dick. - 22.01.18 12:05
Matka Kurka: Kijowski to przy Owsiaku pikuś cz. III

Pan Jacek jest ojcem najmłodszej wnuczki Jerzego Owsiaka, jednocześnie był/jest pracownikiem "Złotego Melona", fundacji WOŚP i szefem zatrudnionej w Tabasco Aleksandry Owsiak.

W tym roku na koszty Finału WOŚP przeznaczyła 3,5 miliona złotych. Imprezę realizuje "Złoty Melon", który jest tylko słupem. Fragment raportu KRS "Złotego Melona", który każdy może sobie zamówić i potwierdzić dane.

Prawdziwą realizacją i kasowaniem zajmuje się firma córki i "zięcia" Owsiaków. Głównym kosztem jest organizacja koncertu w Warszawie i przypomnę, że żaden sztab WOŚP poza sztabem Owsiaka regulaminowo nie może ze zbiórki przeznaczyć na to ani złotówki, członkowie sztabu nie pobierają wynagrodzenia.

13. Młodsza córka Owsiaka, Ewa Owsiak, też ma firmę "Feel Mint Production", do której nie można się dodzwonić, ponieważ poza darmowym adresem gmail nie żadnych danych kontaktowych. Profil firmy jest oczywiście tożsamy ze wszystkimi Mrówkami, Melonami i Tabasco. Pisałem wielokrotnie Feel Mint Production i WOŚP, jak się łatwo domyślić odpowiedzi nie było.

Matka Kurka

ZA: KONTROWERSJE.NET

ps.

No to rozrosła się ta biznesowa Orkiestra Owsików o różne rodzinne spółki.
Jak widać biznes u Owsików jest zaraźliwy jak tyfus plamisty.
Poraził już całą rodzinę i poraża coraz to nowych, rodzących się członków.
Od tatusia Yourcka po wnuki i prawnuki.
Co jest proszę państwa? Orkiestra gra, ludzie zadowoleni a my "Na Gnojnej bawimy się". "Szwiat sze krenczy".

No a co na to darczyńcy i wolontariusze? Frajerom biznesu Yourckowego nie wolno uprawiać. Słowem nabici w "Złotego Melona", "Mrówkę Całą", "Tabasco", i "Feel Mint Production". Przebiegły i zaradny Youreck oraz jego familia myśli o kolejnych spółkach uczepionych jak pasożyt tej "Orkiestry".

Czy to już Camorra?
A miało być wszystko społecznie, i zbiórka i cała praca rozdysponowania środków ze zbiórek. Chciwość mamony przełamuje jednak moralne hamulce i chęć bogacenia się, kosztem społecznego zapału darczyńców.
Czy darczyńcy mają zawiązane oczy?

Ricky Dick. - 22.01.18 11:41
Matka Kurka: Kijowski to przy Owsiaku pikuś cz. II

Schemat korporacyjny
Matka Kurka dla Frondy: Owsiak wyje! Brawo Patryk Jaki! Matka Kurka: Owsiak wyje! Brawo Patryk Jaki!

1. Jerzy Owsiak wraz z zarządem powołał na stanowisku dyrektora medycznego swoją żonę Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, ona sama jako członek zarządu powstrzymała się od głosu, ale uchwałę podpisała.

Według sprawozdań pensja dyrektor medycznej zawiera się w widełkach 14 do 19 tysięcy.

2. W ramach ciała zwanego Konwentem Fundatorów Lidia Niedźwiedzka-Owsiak i Jerzy Owsiak powołali spółkę "Złoty Melon". Na jedynego członka zarządu i prezesa zarządu spółki wybrali Jerzego Owsiaka. Jedyną przedstawicielką Fundacji WOŚP na zgromadzeniu wspólników Konwent Fundatorów głosami Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak i Jerzego Owsiaka wybrał Lidię Niedźwiedzką-Owsiak.

3. Głosami Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak i Jerzego Owsiaka zdecydowano o wykupieniu za kwotę 1,5 miliona złotych wszystkich udziałów przez Fundację WOŚP w spółce "Złoty Melon". Sprzedaż udziałów spółki, jako prezes jej zarządu, zatwierdził Jerzy Owsiak. Innymi słowy Jerzy Owsiak będąc prezesem zarządu "Złoty Melon" Sp. z o. o. i prezesem zarządu Fundacji WOŚP był jednocześnie kupującym i sprzedającym udziały spółki "Złoty Melon".

4. Jerzy Owsiak sam siebie zatrudnił na stanowisku dyrektora graficznego spółki "Złoty Melon" i sam sobie wypłaca wynagrodzenie (około 13 tysięcy złotych brutto/miesięcznie). Zapytany w Sądzie o ten stan rzeczy stwierdził, że nie pamięta, czy jest prezesem "Złotego Melona" i kto go zatrudnił na stanowisku dyrektora graficznego.

5. Jerzy Owsiak jako prezes zarządu "Złotego Melona" sam ze sobą podpisywał umowy zlecenia i umowy o dzieło.

6. Jerzy Owsiak jako prezes "Złotego Melona" i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak jako jedyny reprezentant WOŚP na zarządzie wspólników "Złotego Melona" podpisali umowy o dzieło i umowy zlecenia z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak.

7. Jerzy Owsiak jako prezes "Złotego Melona" i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak jako jedyny reprezentant WOŚP na zarządzie wspólników "Złotego Melona" zlecali usługi prywatnej firmie Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak "Mrówce Całej".

8. Jerzy Owsiak jako prezes zarządu WOŚP i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, jako członek zarządu oraz dyrektor medyczny WOŚP zlecali usługi prywatnej firmie "Mrówce Całej" świadczone na rzecz Fundacji WOŚP.

9. Jerzy Owsiak jako prezes zarządu WOŚP podpisał umowę wynajmu lokalu dla WOŚP z dyrektorem medycznym i członkiem zarządu WOŚP oraz właścicielką firmy "Mrówka Cała" Lidią Niedźwiedzką-Owsiak.

10. Jerzy Owsiak jako prezes zarządu "Złotego Melona" podpisał umowę wynajmu lokalu dla "Złotego Melona" z jedynym reprezentantem WOŚP na zarządzie wspólników "Złotego Melona" oraz właścicielką firmy "Mrówka Cała" Lidią Niedźwiedzką-Owsiak.

W trakcie procesu w Złotoryi, gdy zwróciłem się o dokumentu finansowe "Złotego Melona" i Fundacji WOŚP, Lidia Niedźwiedzka Owsiak najpierw zawiesiła działalność "Mrówki Całej", potem firmę wyrejestrowała.

11. W tym samym czasie Jerzy Owsiak założył swoją firmę "Jasna Sprawa", a jej pełnomocnikiem została Lidia Niedźwiedzka-Owsiak.

Zakres działalności "Jasnej Sprawy" i "Mrówki Całej" jest tożsamy i głównie opiera się na szkoleniach edukacyjnych i medycznych, produkcji gadżetów reklamowych, produkcji filmowej oraz muzycznej. Ile z zleceń "Jasna Sprawa" pośrednio lub bezpośrednio otrzymała od WOŚP i "Złotego Melona" musiałby ustalać kolejny sąd, a najlepiej prokuratura, bo sąd Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak mają w najgłębszym poważaniu - odmówili dostarczenia pełnej dokumentacji w ramach prawomocnego zarządzenia Sądu Rejonowego w Złotoryi, odmawiają udzielenia informacji publicznej pomimo 5 wyroków WSA stwierdzających naruszenie ustawy.

12. Obecnie głównym podwykonawcą "Złotego Melona" i WOŚP jest firma Tabasco Jacek Stachera.

za: kontrowersje.net

cdn.

Ricky Dick. - 22.01.18 11:37
Matka Kurka: Kijowski to przy Owsiaku pikuś cz. I

Ktoś wydał wyrok na obrońcę demokracji, któremu marny koniec wróżyłem rok temu. Onet.pl opublikował materiały kompromitujące Mateusza Kijowskiego i jego żonę. Chciałoby się napisać, że "okazało się", ale dla mnie było jasne od początku, że Kijowski robi biznes na frajerach.

Tacy cwaniacy zawsze chowają się za jakąś szlachetną tarczą, tym razem padło na demokrację. Gdy się publika dowiedziała, że Kijowski z żoną przejadał składki członkowskie, na skromną sumę 90 tys. złotych (to co udowodnione), nastąpiła konsternacja wśród członków KOD. Stało się tak wyłącznie dlatego, że informacje opublikował Onet.pl., gdyby to zrobił Matka Kurka albo jakieś prawicowe media, Kijowski nie tylko zostałby męczennikiem, ale dostałby do puszki dwa razy więcej.

Pan "demokrata" jest wierną kopią Jurka Owsiaka, pod każdym względem, nawet miał tego samego mentora - Waltera Chełstowskiego, który Owsiaka nauczył robić biznesy na szlachetności. Kijowskiemu zarzuca się nepotyzm, wyprowadzenie z fundacji do firmy żony "zaledwie" 90 tysięcy złotych i z tego powodu podniósł się wieli szum. Od trzech lat piszę jak Jerzy Owsiak wyjmuje i obraca pieniędzmi dziećmi, a dokumenty dotyczą MILIONÓW złotych i żadne media z topu nigdy tego tematu nie podjęły. Kijowski to jest pikuś, tyci, tyci, przy Jurku, który w świetle kamer kroi frajerów, aż miło i jeszcze wychodzi na obrońcę życia, bez którego dzieci poumierałby w szpitalach.

Od drugiego Finału WOŚP Owsiak robił biznes na dzieciach, wtedy powstała fundacja i od razu przykleiła się do niej firma Owsiaka i Chełstowskiego "Ćwierć Mrówki". Obaj panowie kasowali publiczną telewizję za realizację głupawych programików satyrycznych. W krótkim czasie Owsiak pogonił Chełstowskiego i zamienił "Ćwierć Mrówki" na "Mrówkę Całą", która należała do Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak. Od tego momentu zaczął się biznes na całego, a gdy Owsiak z żoną powołał spółkę "Złoty Melon" możemy zacząć mówić od milionach przelanych z WOŚP do prywatnych firm. Oto podstawowe fakty z życia filantropijnej korporacji Owsiaków.

za: kontrowersje.net

cdn.

Dariusz Z - 19.01.18 17:04
MKM masz pelną racje!! Ja dodam,że Dobra Zmiana przedobrzyła bardzo
przesadnie.Nie oczyściła kraju z postkomunistycznego - bezkarnego bagna!
Narodziło się tysiace cwanych przebaczaczy! Kościół też na te tematy nabrał
wody w usta i pełza sobie po kraju czerwona rozpusta!!!Zbrodnie UBi SB -
popełnone na wielu naszch patriotach nie rozliczone - tak jakby nie było ani
jednego krasnego bandyty. Taką mamy dobrą zmianę! Owszem jest ona w
zakresie spraw gospodarczych,ale nie w zakresie rozrachunku czerwonego
bandytyzmum itp. Nie oczyszczona z krasnych kałabuchów administracja
państwowa- z góry do urzedów gmin! Z tego powodu petenci w urzedach są
traktowani jak nachalne przybłędy! Ci z PO,SLD,ZSL skryte pod PSL podgrzwają
atmosferę w kraju,by obalić prawowity Rząd RP. Nikt tego załganego bractwa
nie rozlicza! Brak bna to wszystko słów!!!

Aaron Waxmann - 19.01.18 10:35
Finansowe Perpetuum MO-bile Jurka O; syna milicjanta MO.

cytat z sieci:
"...Jest to cwaniak, b. agent WSI z Gdańska; tata Zbigniew, b. I-szy sekretarz POP PZPR, matka b. urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, zaś brat Andrzej - członek ORMO. Nie ma co, doborowa i wzorcowa rodzinka"...

Widocznie pan PREZES przerażony jest ewentualnym ostracyzmem ze strony zwolenników Yourcka i mediów nierządnych głównego ścieku.
Dlatego daje do puszki. Strach ma wielkie oczy.

Należy przypomnieć, że na zapobiegliwym i wszechmogącym Yourcku ciąży 8(osiem) prawomocnych, skazujących wyroków sądowych.
Dziwnym zbiegiem okoliczności, obecny wymiar sprawiedliwości kierowany przez ministra "Dobrej zmiany" nie jest w stanie wyegzekwować tych wyroków.
Krnąbrny Youreck nadal pozostaje bezkarny. Możemy się zorientować, że niezawisłe sądy są za bardzo niezawisłe w stosunku do ulubieńca establishmentu Yourcka O.
Recydywista, malwersant finansowy Youreck O. nadal ma swoje dobre dni i jest chroniony przez beneficjentów zmowy okrągłego mebla.
Również recydywista i malwersant finansowy Marcin Plichta, główny aferał Amber Gold też był wielokrotnie skazany ale niezawisłe sądy i prokuratury pozwalały mu na dalsze przestępcze działanie. Miarka się przebrała, ale po zrabowanych pieniądzach, które przejęły służby specjalne III RP(postPRL) ślad zaginął. Słychać tylko rechot aferałów i szlochy oszukanych. Szukajcie wiatru w polu. Tak łupi się (własny?) naród.
Taki jest niestety krajobraz polskich instytucji, prawa i wymiaru sprawiedliwości. To jest kraina rozboju i złodziejstwa za przyzwoleniem państwowego aparatu i skorumpowanych jego przedstawicieli. Niewiele zmieniło się nawet pod wpływem tzw. "Dobrej zmiany".

Są w Polsce moce, które chronią zapobiegliwego Yourcka by krzywda mu nie stała się. Widocznie przebiegły i nietykalny Youreck potrafi odpowiednio podzielić się z tymi, którzy go chronią.
"Manus manus lavat". Czyżby chroniły go niezawisłe sądy i niezawisłe prokuratury? No i masz ci babo placek.

Czy państwo gracie lub graliście w "Orkiestrze" (finansowym Perpetum MO-bile) przebiegłego i błyskotliwego Yourcka?
Życzę dobrego samopoczucia i spełnienia uczciwie pojętego obowiązku wspomagania interesu Yourcka.
Aby Polska rosła w siłę a Youreck i jego obrońcy żyli dostatnio.

MariaN - 18.01.18 11:38
To jest wkurzające, ze są równi i równiejsi, że prawo działa w zalezności od tego kto jest na tapecie. Oto Jerzy O. ciagany po sadach nic sobie z tego nie robi i nadal nie przedstawia dokumentów, rachunków, faktur, ksiąg a sąd nie reaguje. To jak to jest i jak długo tak będzie jeszcze

INŻYNIER I E - 17.01.18 18:49
CZYŻBY OWSIAKI TO SUPER CWANIAKI?
- ZNALEŹLI SPOSÓB NA ŻYCIE: ŁATWE , LEKKIE I PRZYJEMNE I TO NA DODATEK W "ŚWIETLE JUPITERÓW" NIEMAL JAKO BOHATEROWIE NARODOWI"!
-BOLI MNIE SERCE O TO, CZY TEAZ ZNOWU OWSIAKI KUPIĄ SOBIE JUŻ KOLEJNĄ REZYDENCJĘ?

-HIMALAJE HIPOKRYZJI ORAZ CWANIACTWA KOSZTEM GORĄCYCH PATRIOTYCZNYCH SERC DZIECI ZBIERAJĄCYCH NA MROZIE PIENIĄDZE!
- I TAK BANDA NIEODPOWIEDZIALNYCH IMPOTENTÓW INTELEKTUALNYCH ORAZ KRETYNÓW WNIOSKOWAŁA O NAGRODĘ NOBLA( JP-II JEJ NIE DOSTAŁ) A MIAŁBY OTRZYMAĆ TEN CWANIAK STOJĄCY PONAD PRAWEM Z OŚMIOMA WYROKAMI SADOWYMI?
I- KTO TO JEST JUREK OWSIAK ?
Jest to cwaniak b. agent WSI z Gdańska; tata Zbigniew b. I-szy sekretarz POP PZPR, matka b. urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku w Gdańsku, zaś brat Andrzej - członek ORMO. J. Owsiak chętnie udzielający wywiadu nigdy o nich nie wspominał!
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=899869066742185&set=pcb.899869153408843&type=1&theater
-CZYŻBY MIAŁBY DOSTAĆ NAGRODĘ NOBLA ZA :
WSPÓŁPRACE :Z WOJSKOWYM WYWIADEM, ZA WALKE Z KOŚCIOŁEM
-https://www.youtube.com/watch?v=397lcj_DK7E KULCZYK I OWSIAK AGENTAMI WSI
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=322064951628978&set=gm.1647537715304059&type=3&theater&ifg=1
-http://niezalezna.pl/47507-ten-ktory-zniszczyl-bunt-o-jerzym-owsiaku-bezpieczniku-systemu
-https://www.facebook.com/profile.php?id=100013394945343 WYŻSZA SZKOŁA DOJENIA ? -
-https://lnkd.in/e6NCktM WYŻSZA SZKOŁA DOJENIA
-ZA GWAŁCENIE 8-MIU POSTANOWIEŃ SĄDÓW,
-ZA PRZEZNACZANIE PIENIĘDZY NA INNE CELE NIŻ BYŁY ZBIERANE (CZYŻBY KOLEJNE PRZESTĘPSTWO)
-ZA SAMOZATRUDNIENIE SIEBIE [ WOLUNTARIUSZE INACZEJ] I SWOJEJ ŻONY PO-10 TYS. ZŁ. MIESIĘCZNIE ,
-ZA POBUDOWANIE SOBIE I SB -CKIEJ RODZINIE WIELU POSIADŁOŚCI ORAZ WIELU - REZYDENCJI
-ZA JAROCIN I NARKOTYKI- DEPRAWACJE MŁODZIEŻY
-http://blog-n-roll.pl/pl/owsiak-noblist%C4%85-za-deprawacj%C4%99-m%C5%82odzie%C5%BCy#.WJUQPmfxLct
-ZA TZW. RÓBTA CO CHCETA,
-ZA CIĘŻKO PRACUJĄCE (W DOBREJ WIERZE) DZIECI NA MROZIE?
-NOBLA TAK , ALE TYLKO DLA TYCH OSZUKANYCH DZIECI!
-ZA WYŻSZĄ SZKOŁE DOJENIA -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=383439318744921&set=a.305636703191850.1073741831.100012365682210&type=3&theater
-SZCZEGÓLNIE OWSIAKOWI NAGRODA NOBLA NALEŻY SIĘ OWSIAKOWI ZA TO, ŻE 8 WYROKÓW SĄDOWYCH MA PO prostu bardzo głęboko W DUP*E!
-https://www.facebook.com/krystyna.degutis/posts/641305079270639?hc_location=ufi DZIECI NA MROZIE
-http://kontrowersje.net/mamy_rekord_przez_6_lat_blisko_50_milion_w_do_podzia_u_dla_rodziny_owsiak_w
-http://kontrowersje.net/kilometr_wka_owsiaka_za_325_tys_z_puszek_dzieci_dreamlinerem_do_nowego_yorku BLOK
- http://niezalezna.pl/61139-uzasadnienie-wyroku-miazdzy-owsiaka-sad-potwierdza-fakty-podane-przez-blogera BLOK
-http://kontrowersje.net/jerzy_o_dosta_trzeci_wyrok_od_wsa_zobowi_zuj_cy_do_pokazania_faktur_i_um_w trzeci wyrok
-8 wyroków , którym nie chce sie podporządkować! CZYŻBY STOI I STAŁ PO nad PRAWEM? -http://niezalezna.pl/92322-owsiakowi-wolno-wiecej-wyroki-ktore-ujawniaja-ze-wosp-ma-dziwny-problem
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1673689259311776&set=gm.1239682236115677&type=3&theater RZĄDY PiS-u WALCZĄ Z BEZPRAWIEM

-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=394748090981686&set=p.394748090981686&type=3&theater -http://kontrowersje.net/przez_13_lat_owsiak_podawa_fa_szywe_kwoty_zbi_rek_i_wyjmowa_z_puchy_miliony
-http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szokujace-zstaewinie-oto-jak-owsiak-nie-okradl-wosp/ftf5klh?utm_source=Interakcja
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=394756437647518&set=a.111689762620855.1073741828.100013394945343&type=3&theater KOLEJNA REZYDENCJA OWSIAKA JW

MKM - 17.01.18 18:32
MKMTak sie dzieje w calym kraju,poniewaz
do tej pory postkomuna nie zostala
roliczona. Oto skutki tzw. Milosierdzia
Prawicy!!! Polska ponosi z tego powodu
duze straty! Jeszcze troche,a lewactwo
pokaze swoje ostre rogi i kopyta,by na
kopniakach wyrzuci prawice na margines!

Aaron Waxmann - 17.01.18 12:36
Syn milicjanta Youreck Owsik do spółki z agenturą stworzyli finansowe Perpetum Mobile. Nie wrzucają żadnych pieniędzy do grającej Szafy (orkiestry)a pieniądze same wysypują się do ich kieszeni. Poprzez post-PRL-owskie media skutecznie rozpropagowali swój jakże dochodowy pseudobiznes. Wynagrodzenie osobiste YOURCKA O. to trochę powyżej 10000 miesięcznie + gratisy i premie. Do tego do dyspozycji służbowe samochody, paliwo, oraz wybudowany z pieniędzy darczyńców ośrodek WOŚP za wiele milionów, w którym zbiera się i wypoczywa tzw. aktyw (partyjny) WOŚP)).
Z zebranych pieniędzy między 10-15 % przeznaczanych jest corocznie na tzw. "Przystanek Woodstock", na którym rozwydrzone młode szczenięta dają upust niewybrednym scenom taplania się w błocie, zażywania narkotyków, pijaństwa i przygodnego seksu.
Gdzie trafił Youreck Owsik po zakończeniu współpracy z TVP1?
Trafił do swoich czyli TVN, w którym produkuje się SBcka dziennikarka o pseudonimie "STOKROTKA" i nie tylko ona jedna. W zeszłym tygodniu mieliśmy na żywo w TVN pokaz Owsikowego bełkotu "Oj, będzie się działo- Sie ma" czyli dawać tutaj kasę frajerzy. Zaczepiony przez zbieraczy Owsika znajomy bardzo sprytnie zbył ostro nagabujących stwierdzeniem "nie gram w orkiestrze".
Znany bloger Matka Kurka udowodnił przy pomocy skopiowanych faktur fałszerstwa dokonywane w WOŚP i jego guru ale post-PRL-owskie sądy do dzisiaj nie mogą się zdobyć na udowodnienie winy i skazanie guru Yourcka.
Dzieje się tak ponieważ w ramach operacji TEMIDA służby umieściły w wymiarze sprawiedliwości agenturę, pod wpływem której sądy wydają niektóre wyroki na rozkaz i w stosunku do swoich czyni ich bezkarnych wobec prawa.
Część pieniędzy od darczyńców przechodzi przez dwie spółki małżeństwa OWSIKÓW tj. "Złoty Melon" i "Pracowita Mrówka" które wykonują usługi na rzecz "Orkiestry" oczywiście nie za darmo tylko za sowite wynagrodzenie. I te pieniądze trafiają do prywatnych spółek małżeństwa Owsików.
Agentura na tyle zmobilizowała się, że kwoty zbieranych wpłat rosną w postępie geometrycznym.
Miłośnikiem i zwolennikiem "Orkiestry" stał się również sam pan prezes PiS Jarosław Kaczyński jako jeden z pierwszych wpłacających do puszek samograja finansowego PERPETUM MOBILE post PRL-u.
Jak widać, nawet syn milicjanta może zrobić karierę jeżeli wesprą go wielkie moce możnych tego świata i nawet sam pan PREZES.

No to teraz policzmy szmal żachnął się ulubieniec establishmentu Youreck Owsik.

Nic się nie dzieje. Się nie ma. No, Youreck na pewno ma.
Nie zazdroszczę mu jednak.

Wszystkich komentarzy: (11)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16 Grudnia 1949 roku
Urodziła się Anna Nehrebecka, aktorka filmowa i teatralna ("Rodzina Połanieckich", "Ziemia obiecana").


16 Grudnia 1922 roku
W gmachu "Zachęty" został zastrzelony Gabriel Narutowicz, prezydent RP (ur. 1865)


Zobacz więcej