Piątek 20 Lipca 2018r. - 201 dz. roku,  Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 31.07.17 - 20:24     Czytano: [477]

Pucz na plaży się nie zdarzy

Dobrze, że w Polsce są jeszcze dzikie plaże, bo bałtyckie plaże właśnie nawiedzili PO-wscy nudziarze.

Wakacje z głupotą ruszyły. Platformo, jak żyć w ukropie na plaży, w szczycie sezonu urlopowego, gdy zza parawanu widać Budkę i wielu bałwanów. Znów robicie Polaków w bambusa stosując skompromitowane chwyty wprost z lamusa. Już wam nawet nie przeszkadzają wielodzietne rodziny, „plebs”, który dostał 500 plus i nie tylko go nie przepił, ale zabrał dzieciaki na letnie wakacje. Aż dziw, że was nie rażą polscy Janusze i kanapki z jajkiem.

Nie ma sensu debatować i ostrzegać urlopowiczów przed inwazją PiS-owskich sinic i meduz bojowych ministra Antoniego Macierewicza. Przestańcie straszyć małe dzieci stawiające zamki z piasku, rychłą katastrofą rządowego programu Mieszkanie Plus. Przecież każdy już wie, że opalanie się w Budce na plaży jest niekonstytucyjne i może nas narazić na sankcje albinosów z Holandii. Nie każdy też zbłąkany kot na plaży w Rowach czy Darłowie, to super-szpieg z Żoliborza i tajny doradca Jarosława. Polacy chcą odpocząć od polityki, od chamstwa i agresji, wolą na plaży spory co lepsze na grilla; skrzydełka czy boczek. Wolą wybierać pomiędzy ciemnym, a jasnym, wstrząśniętym, a nie mieszanym. To teraz zdecydowanie ważniejsze niż mieszanie w głowach i pochylanie się nad zbrodnią na demokracji w Polsce. W te upalne dni nasi rodacy na plażach od Chałup do Międzyzdrojów, zażarcie spierają się raczej, że zbrodnia to niesłychana, że Pani uwiodła Pana, a nie odwrotnie. Konstytucja na koszulce i zapadłej piersi posła PO Borysa Budki nie zachwyci, gdy wokół tyle wypiętych piersi, gdy „można nawet spotkać golasa jak na plaży w Mombassa”.

Platformo czas się z polskich plaż zabierać, bo Miss Natury będą tu wybierać, a posłanka Kinga Gajewska tej roli nie podoła, nawet ze swym nieodłącznym smartfonem w dłoni. Lepiej siedźcie w krzakach, politycznie infantylni, bo widać jak jesteście totalnie bezsilni, a wiadomo, że i świeczki na plaży ciężko zapalić. Polish Barbados i Galapagos jest dla normalnych, a nie z nienawiści zapiekłych, bo w taki upał na plaży od Budki może się zrobić rozum krótki. Wiadomo, że posłanka PO Kinga Gajewska ma pieska i do Sejmu go nie wpuszczają i z plaży go przepędzają. Jak się obrońcom demokracji glaca nieco zabrązowi, to znów będą służyć Niemcowi. Moja mowa będzie więc krótka, więcej lodu, Panie Budka.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce


Wersja do druku

W. Panasiuk - 03.08.17 23:20
Najgorzej kiedy dorośli ludzie robią z siebie błaznów. Czy nie słyszą samych siebie? Takiej błazenady nie pamiętam, a przeżyłem różne czasy i ustroje.

Aaron Waxmann - 02.08.17 8:43
Pozbawiony koryta platformiany ujadacz Borys Budka łże i nienawidzi w dzień i w nocy.
Oto jego wypociny:
"Komisja Europejska może nawet koniec końców wykluczyć Polskę z Unii."

Oczywiście jest to kłamstwo. Komisja nie ma takich uprawnień. W jakim celu rozgłasza Budka te kłamstwa? I to za nasze, podatników pieniądze.
Można to skwitować stwierdzeniem: " bardziej niż zaszczytne stanowisko "POSŁA" pasuje do nich upartość OSŁA".

Jednoznacznie na ten temat wypowiedział się minister Szczerski.
Krzysztof Szczerski z kancelarii prezydenta:
"KE próbuje wykazać kompetencje, których w sposób oczywisty nie posiada".

Dlaczego zatem politycy opozycji używają kłamstw i karmią opinię publiczną papką medialną pozbawioną jakiegokolwiek smaku?

Taka ich mentalność, kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać. 24 Godziny na dobę.
Platforma Oszustów powinna zostać zdelegalizowana tak samo jak KPP (Komunistyczna Partia Polski), której likwidację zapowiedział minister Ziobro.

MariaN - 01.08.17 13:51
Śmieszna jest ta opozycja, nie widzą, że tylko wku.....ją ludzi. Nie dziwie sie zirytowaniu odpoczywajacych nad morzem ludzi. Pędzić to patałajstwo na 4 strony swiata

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

20 Lipca 1951 roku
Urodziła się Anna Dymna, aktorka filmowa i teatralna.


20 Lipca 1968 roku
Uruchomiono największy polski sztuczny zbiornik wody na Sanie w Solinie o powierzchni 21,1 km².


Zobacz więcej