Sobota 16 Grudnia 2017r. - 350 dz. roku,  Imieniny: Albiny, Sebastiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.07.17 - 17:04     Czytano: [369]

Ostra cenzura na Facebooku

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich usunął z facebooka 300 stron. Za "faszystowską" uznano np. stronę o husarii i przeciwną PO i Komorowskiemu

Z facebooka zostało usunięte blisko 300 stron o charakterze prawicowym, ale także historycznym i informacyjnym. Do zmasowanej akcji przyznał się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Zniknęły chociażby takie strony jak "1410 postaci historycznych, które powinieneś znać", "Husaria – najpiękniejsza jazda świata", "Husarz – Amor patriae nostra lex", "Wstydzę się prezydenta Bronka", "Anty Nowoczesna PO" czy "Nie dla niemieckiego kapitału w polskich mediach". O sprawie jako pierwszy napisał portal pikio.pl, jednak wtedy nie było wiadomo, kto stoi za całą akcją.

Do działania przyznał się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Według informacji na fanpejdżu ośrodka, jego wolontariusze zgłosili blisko 2000 stron, z których ponad 300 zostało usuniętych.Warto wspomnieć, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedziało skierowanie do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez redaktora naczelnego naszego portalu Roberta Wyrostkiewicza za wywiad z Miriam Shaded pt: "Czy Mahomet był pedofilem?", który ukazał się w periodyku "Moja Rodzina".wSensie.pl

Wersja do druku

adamajtis - 01.08.17 10:45
Nie sposób nie zareagować. Faszyści i rasiści walczą z faszyzmem i rasizmem???!!! Paranoja. Dysonans poznawczy.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich - to są właśnie faszyści i rasiści, którzy robią czystki wszystkiego co im faszystom i rasistom nie podoba się. Większość tych ludzi jest wyznania "handlowego". Wiele środowisk patriotycznych stało się ofiarami działalności OMZR. To jest takie "internetowe GESTAPO" do walki z państwami narodowymi i ośrodkami krzewiącymi patriotyzm i wartości narodowe.
Najbardziej rasistowskim państwem świata jest Izrael i jego polityka segregacji rasowej (vide Palestyna), oraz rządy zdradzające objawy faszystowskiej polityki Hitlera i Mussoliniego.
Są na to setki i tysiące przykładów funkcjonowania państwa na bliskim wschodzie i następstw jego polityki.
Z wielką zajadłością ci rasiści i faszyści oddziałują na Polskę i Polaków.
Szczególną aktywnością odznaczają się właśnie na "pejsbooku", którego właścicielem jest niejaki Zukerberg czyli Cukrowa góra, co jakby dawało większe możliwości upustu ich obsesji polowania na niepoprawnych politycznie
użytkowników "Pejsbooka". Pod pozorem walki z faszyzmem i rasizmem niszczą wszystko co wolne i niezależne w swej wymowie. A to już jest faszyzm i rasizm.

Aj waj, aj waj. Polska to piękny kraj. Czy dla wszystkich?

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16 Grudnia 1672 roku
Zmarł Jan II Kazimierz, król Polski (ur. 1609)


16 Grudnia 1740 roku
Fryderyk II Wielki wkroczył na Śląsk. Wybuchła pierwsza wojna śląska i wojna o sukcesję austriacką.


Zobacz więcej