Środa 26 Września 2018r. - 269 dz. roku,  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 16.07.17 - 23:12     Czytano: [569]

Dział: Fraszki

Upadek muru? (Lubomir)


To tylko katastrofa budowlana.
Naród upada, gdy wyrzeka się swojego Pana
I przechodzi pod zarząd Iwana


"Niewinne": "kur.a!"

Choć we Włoszech i Iberii
Tylko zakręt oznacza.
W Polsce demoluje kulturę i chamstwo przywraca


Nie uczyliśmy dzieci świadomego seksu

Gdyby kama sutra wcześniej do Polski się dostała,
Bez 500 plus bylibyśmy ludni jak Indie,
A nie jak Litwa mała


Wstydliwy temat

Wielkim tabu się stało,
Że wielu młodych
W niewoli seksualnej
Zdrowie seksualne postradało


Przygotowana teoretycznie strongwoman

Przeczytała Wisłocką i Starowicza.
Jednak nikt nawet nie zauważył jej oblicza


Ciągły deficyt

Choć świat
Ugina się pod ciężarem pornografii.
Wciąż go deficyt miłości trapi


Wylane z kąpielą

Przez stulecia uczono,
Czym jest wstyd.
Uczono także dobrego zachowania.
Lewizna ogłosiła: że to wszystko jest do wylania!


W obronie męskości

Papież Franciszek
Błaga i prosi,
Żeby włosów
Nie farbowali Włosi


Przed wojną i dzisiaj

Przed wojną rodzina dziesięcioosobowa nie była rzadkością.
Dzisiaj, trzy plus pies, albo singiel plus pies.
Stało się demograficzną nowością


"Innowiercy"

Wydają się wierzyć
W boga słońca i w boga morza,
W boga seksu i w boga techniki.
Chyba lepiej już wierzyć
W Myszkę Miki.


A jednak ustąpił

Całe życie nie wierzył
W istnienie szatana.
Na koniec wrzasnął:
"Do diabła z diabłem!".
"Idę do Abrahama!".


Lubomir
(363)

Wersja do druku

Lubomir - 23.07.17 11:49
Panie Władysławie, z 'Narcyzami' typu 'Ja' nie ma najmniejszego sensu dyskutować. Wcześniej czy później obrzucą dyskutanta wyzwiskiem 'Żyd'. Wiadomo, że 'święci garnków nie lepią'. Nawet w życiorysie twórcy 'Ody do młodości' można znaleźć 'słabe punkty'. Takim 'topieniem' autorytetów zajmuje się m.in. niemiecki 'Onet'. Nie zostawia 'suchej nitki' ani na polskich monarchach, ani m.in. na autorce tekstu 'Roty'. Plugastwo z 'Wyborczej' również aż kipi nienawiścią do szczerych i solidnych Polaków. Ten cały 'Ja' to wypisz-wymaluj duch 'Wyborczej'.

Ja - 23.07.17 3:13
Ja też ze względu na szacunek do tego miejsca (Kworum) wyrażam się bardzo oględnie i nie wyrażam dokładnie tego co mylę o komentarzach Lubomira. Na przykład o komentarzu, który ocenia pan jako dobrze napisany... Bo o tym czy jestem impotentem to może dyskutować MERYTORYCZNIE tylko moja żona.

Pytanie!!! Jak można dyskutować racjonalnie z facetem, który aby dodać sobie animuszu tępi słowem lewactwo, a zaleca myśli największych lewaków i komunistów, których nie chcę wymieniać bo inni już o tym pisali.

Co do do mojego ostatniego wpisu o Kama Sutra, to jak o tych hinduskich wyuzdanych pozycjach dyskutować merytorycznie? Aby pisać o TYM, to trzeba to znać praktycznie, a jeśli panowie znają wszystkie te pozycje więc życzę szczerze Lubomirowi (i Panu) w tych praktykach powodzenia. Nawet sam Jerzy Urban wyznał kiedyś, że Kama Sutra, to jego ulubiona instrukcja.

Nie byłoby problemu i mojego wcześniejszego komentarza, gdyby w rymowance Lubomira nie znalazła się ta Kama Sutra uczepiona do programu 500+, który pozwala w Polsce rodzinom wieloletnim. No, to jak to, oceni pan merytorycznie???
A tak szczerze i merytorycznie to te rymowanki mają znamiona poezji FIZJOLOGICZNEJ - jak określiła kiedyś Pani Kruszewska twórczość Adama Lizakowskiego z Pieszyc "Żyda, albo pół żyda" - ziejącego nienawiścią do Polski i Polaków - lewaka z Chicago którego i pan zdążył poznać i podziwiać, ale i flekować patriotę i znanego mi poetę Edwarda Duszę i to bez merytorycznych aspektów związanych z jego twórczością.
O Panu i pańskiej twórczości nie zabierałem głosu, więc skąd i dlaczego jest takie sponsorowanie, tego czegoś... kogoś?
Pozdrawiam merytorycznie.

PS. "Jestem pewny, że Lizakowski jest z pochodzenia żydem, albo pół żydem"... Określenie Lizakowskiego pochodzi od p. Zygmunta Jana Prusińskiego - kolegów jeszcze z "czasów wiedeńskich".

W Panasiuk - 22.07.17 16:49
Komentarz dobrze napisany ma na celu wywołanie merytorycznej dyskusji. Nie polega jednak ona na obrażaniu kogokolwiek. Lubomir w/g mnie pisze doskonałe komentarze. Często atakowany, potrafi się bronić. Gdybyśmy poświęcili więcej uwagi tekstowi, który gdzieś wysyłamy, byłoby mniej rozczarowań i niepotrzebnej agresji. Słowo pisane pozostaje świadectwem naszej mądrości lub niekiedy głupoty, dlatego należy się z nim obchodzić ostrożnie.

Lubomir - 21.07.17 20:48
'Ja', nic nie poradzę, że dopominasz się, żeby ktoś wreszcie nazwał cię zgryźliwym impotentem. Nie robię tego ze względu na miejsce, które darzę szacunkiem.

Lubomir - 21.07.17 14:54
Panie Władysławie, od pewnego czasu zauważyłem, że na świecie coraz częściej słyszy się o sztukoterapii, o leczeniu schorowanego ducha i skołatanej duszy - sztuką, poezją, obrazem i dźwiękiem. W Polsce ciągle obowiązują zaciśnięte od złości szczęki i zero uśmiechu. Kryminalny żargon imponuje nawet tzw młodej inteligencji. Szczególnie tym malkontentom - z obecnej opozycji. Oni nie wierzą w religijną, dwuwymiarową konstrukcję człowieka. Dla nich człowiek to jedynie materialne ciało, by nie powiedzieć - ludzkie mięso. U nich nie ma ośrodka do odnowy własnego człowieczeństwa. Oni zabili własne dusze. Kretynizm na własne życzenie!. Pozdrawiam, jak zwykle.

Ja - 21.07.17 10:54
O tym, że Lubomir jest płodnym to my tu wszyscy wiemy, ale, że jest specem od wyuzdanych pozycji seksualnych ze znajomościa Kama Sutra rodem z Indii to jest bomba.
Kiedyś cytował tutaj złotą myśli hinduskiego zboczeńca i kryminalistę Bhagwan Shree Rajneesh'a znanego jako "Osho,", więc nic dziwnego, że się w Kama Sutra też specjalizuje. Poczekajmy więc na więcej.

W. Panasiuk - 21.07.17 3:41
Niezwykle trafne p. Lubomirze. Dodam, iż jest pan najbardziej aktywnym komentatorem Kworum. Mało, że aktywnym, to jeszcze bardzo wyrozumiałym. Proszę tak trzymać. Gratuluję

Wszystkich komentarzy: (7)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Września 1816 roku
Zmarł Michał Sokolnicki generał wojsk polskich, inżynier, polityk, autor rozpraw naukowych i wynalazków (ur. 1760).


26 Września 1944 roku
57. d. Powst. Warszaw.: Rozpoczęła się ewakuacja kanałami - wbrew rozkazowi gen. "Montera" - mokotowskich oddziałów AK


Zobacz więcej