Sobota 7 Grudnia 2019r. - 341 dz. roku,  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.06.17 - 11:08     Czytano: [883]

Imigranci u bram

Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.Śmierć chrześcijanina - niemal zawsze z rąk muzułmanów - nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu - o, to powinno nas poruszać.
Nikt nie zauważa, że po pierwsze to nie wyznawcy Chrystusa zgotowali im ten los, a po drugie muzułmanie żyjący w bardzo bogatych krajach arabskich nie chcą przyjmować swych braci-uchodźców. Zachodni ideolodzy i politycy wymyślili sobie, że powinny to robić kraje europejskie. Nawet nie próbują nalegać na arcybogatych naftowych potentatów, by otworzyli drzwi imigrantom-współbraciom. Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego nikt z rządzących naszym kontynentem nie chce zastanowić się, co będzie z tymi krajami ogarniętymi konfliktami zbrojnymi, gdy odpłynie z nich potężna rzeka młodych ludzi - uchodźców? A może o to właśnie chodzi, by opustoszyć bogate m.in. w ropę kraje i rozpocząć potem ich kolonizację? Wtedy już bez chrześcijan; zostaną wcześniej wymordowani, by nikomu nie przeszkadzali ze swym staromodnym systemem wartości, ze swymi cnotami i szlachetnością, za które są gotowi nawet życie oddać...

Ks. prof. Waldemar Cisło, przewodzący polskiej sekcji światowej organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie, kreśli genezę dzisiejszej hekatomby chrześcijan, stan faktyczny i środki ratunkowe. Sam wielokrotnie był w Syrii, Iraku czy innych krajach Bliskiego Wschodu i widział, jak sytuacja wygląda w krajach terroru muzułmańskiego. I przestrzega, żeby tych osób nie wpuszczać do Europy:

"Najbardziej efektywna jest pomoc udzielana na miejscu. Ci, których było stać na wyłożenie 10 tys. dolarów za miejsce na pontonie dawno już z Syrii i Iraku wyjechali. Pozostali na miejscu najbardziej bezbronni: kobiety, dzieci i starcy. Spotkałem ich, gdy odwiedzałem kościoły w Damaszku. Mężczyzn tam nie było," mówi autor książki Imigranci u bram.


Wydawca: Biały Kruk
Rok wydania: 2017
Opis fizyczny: str. 232, format 195 x 240 mm
ISBN / ISSN: 978-83-7553-228-9
Oprawa: okładka twarda


Szanowni Państwo

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem książek na raty proszę po prostu w rodzaju płatności wybrać płatność ratalną. W takiej sytuacji program przeniesie Państwa płatność bezpośrednio na portal PayU, na którym należy wypełnić formularz.
Decyzja o możliwości płatności ratalnej nie zależy od Księgarni Patriotycznej ANTYK lecz jest decyzją PayU.

Serdecznie pozdrawiam
Marcin Dybowski
509459438
ANTYK

Wersja do druku

Lubomir - 30.06.17 19:26
Dobrze, że chociaż mniejszość niemiecka nie domaga się żebyśmy przyjęli do Polski wszystkich Francuzów z Alzacji i Lotaryngii, ponieważ ich rodakom z Niemiec bardzo podobają się te tereny i chcieli tam zakładać niemieckie osady. Plany Izraela wobec Syrii i m.in. Iraku, na razie nas nie dotyczą. Izrael to mimo wszystko - nie Europa. Tylko czy Angela Akbar Merkel zdaje sobie z tego sprawę?. Chyba uchodźcy służą jej do rzucania na kolana europejskich pretendentów do przewodzenia Europie, teraz chodzi głównie o Włochów i całą cywilizację Rzymu i wciąż jeszcze chrześcijańskiej Italii. Chociaż często już tylko de nomine. Główne kontrabandy handlarzy ludzi, operują teraz właśnie na kierunku włoskim.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Grudnia 1925 roku
Liga Narodów przyznała Polsce prawo do utrzymania straży wojskowej na Westerplatte.


07 Grudnia 1941 roku
Japończycy przeprowadzili niespodziewany atak na amerykańską bazę wojskową Pearl Harbor na Hawajach.


Zobacz więcej