Wtorek 14 Lipca 2020r. - 196 dz. roku,  Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.06.17 - 11:08     Czytano: [948]

Imigranci u bram

Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.Śmierć chrześcijanina - niemal zawsze z rąk muzułmanów - nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu - o, to powinno nas poruszać.
Nikt nie zauważa, że po pierwsze to nie wyznawcy Chrystusa zgotowali im ten los, a po drugie muzułmanie żyjący w bardzo bogatych krajach arabskich nie chcą przyjmować swych braci-uchodźców. Zachodni ideolodzy i politycy wymyślili sobie, że powinny to robić kraje europejskie. Nawet nie próbują nalegać na arcybogatych naftowych potentatów, by otworzyli drzwi imigrantom-współbraciom. Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego nikt z rządzących naszym kontynentem nie chce zastanowić się, co będzie z tymi krajami ogarniętymi konfliktami zbrojnymi, gdy odpłynie z nich potężna rzeka młodych ludzi - uchodźców? A może o to właśnie chodzi, by opustoszyć bogate m.in. w ropę kraje i rozpocząć potem ich kolonizację? Wtedy już bez chrześcijan; zostaną wcześniej wymordowani, by nikomu nie przeszkadzali ze swym staromodnym systemem wartości, ze swymi cnotami i szlachetnością, za które są gotowi nawet życie oddać...

Ks. prof. Waldemar Cisło, przewodzący polskiej sekcji światowej organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie, kreśli genezę dzisiejszej hekatomby chrześcijan, stan faktyczny i środki ratunkowe. Sam wielokrotnie był w Syrii, Iraku czy innych krajach Bliskiego Wschodu i widział, jak sytuacja wygląda w krajach terroru muzułmańskiego. I przestrzega, żeby tych osób nie wpuszczać do Europy:

"Najbardziej efektywna jest pomoc udzielana na miejscu. Ci, których było stać na wyłożenie 10 tys. dolarów za miejsce na pontonie dawno już z Syrii i Iraku wyjechali. Pozostali na miejscu najbardziej bezbronni: kobiety, dzieci i starcy. Spotkałem ich, gdy odwiedzałem kościoły w Damaszku. Mężczyzn tam nie było," mówi autor książki Imigranci u bram.


Wydawca: Biały Kruk
Rok wydania: 2017
Opis fizyczny: str. 232, format 195 x 240 mm
ISBN / ISSN: 978-83-7553-228-9
Oprawa: okładka twarda


Szanowni Państwo

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem książek na raty proszę po prostu w rodzaju płatności wybrać płatność ratalną. W takiej sytuacji program przeniesie Państwa płatność bezpośrednio na portal PayU, na którym należy wypełnić formularz.
Decyzja o możliwości płatności ratalnej nie zależy od Księgarni Patriotycznej ANTYK lecz jest decyzją PayU.

Serdecznie pozdrawiam
Marcin Dybowski
509459438
ANTYK

Wersja do druku

Lubomir - 30.06.17 19:26
Dobrze, że chociaż mniejszość niemiecka nie domaga się żebyśmy przyjęli do Polski wszystkich Francuzów z Alzacji i Lotaryngii, ponieważ ich rodakom z Niemiec bardzo podobają się te tereny i chcieli tam zakładać niemieckie osady. Plany Izraela wobec Syrii i m.in. Iraku, na razie nas nie dotyczą. Izrael to mimo wszystko - nie Europa. Tylko czy Angela Akbar Merkel zdaje sobie z tego sprawę?. Chyba uchodźcy służą jej do rzucania na kolana europejskich pretendentów do przewodzenia Europie, teraz chodzi głównie o Włochów i całą cywilizację Rzymu i wciąż jeszcze chrześcijańskiej Italii. Chociaż często już tylko de nomine. Główne kontrabandy handlarzy ludzi, operują teraz właśnie na kierunku włoskim.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Lipca 1928 roku
Urodziła się Lucyna Winnicka, polska aktorka i dziennikarka (Matka Joanna od Aniołów, Krzyżacy, Pociąg).


14 Lipca 1911 roku
Urodził się Tadeusz Fijewski, aktor teatralny i filmowy (zm. 1978)


Zobacz więcej