Środa 5 Sierpnia 2020r. - 218 dz. roku,  Imieniny: Emila, Karoliny, Kary

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 07.06.17 - 10:07     Czytano: [773]

Zdziczenie Kłamców Smoleńskich

To co w ostatnich dniach wypowiadają publicznie w mediach, w tym w TVP-Info senatorowie PO, z senatorem M. Augustynem na czele i inni politycy PO, Nowoczesnej, a nawet PSL-u, w sprawie ekshumacji zwłok ofiar Tragedii Smoleńskiej, to coś więcej niż szczyt bezczelności, zdziczenia obyczajów i eskalacja pogardy.

To wręcz brak zwykłych odruchów człowieczeństwa, ewidentny brak polskiego - chrześcijańskiego kodu genetycznego i zaprzeczenie cywilizacyjnych postaw charakterystycznych dla Polaków. To świat makabry i kłamstwa, skrajnie judaszowe oblicze. Czy srebrnikami była władza na kolejne 4 lata?

Ta skala nienawiści i pogardy wielu ludzi z pośród elity rządzącej 8 lat Polską, dla których szczątki ośmiu osób w jednej trumnie, niedopałki wrzucone do ciał, serce zaszyte w nodze i wszystko to razem w budowlanej folii, zawiązanej sznurkiem, bez ubrania i dystynkcji - jeśli to nie jest bezczeszczeniem zwłok, lecz jedynie pomyłką, „przykrą sytuacją” - to co nim jest?

Kim są ci ludzie, którzy mienią się Polakami i zaliczają do elity? Jak nisko można upaść, pokazuje też dzisiejsza postawa tych, którzy nas „zdradzili o świcie”. Ile okrucieństwa i fałszu można akceptować i tłumaczyć? Jak można bronić deklaracji i postawy byłej w końcu premier polskiego rządu E. Kopacz, która przejdzie niewątpliwie do polskiej historii, nie inaczej jako: „Kłamca Smoleński”?

Jak muszą się czuć dziś wyborcy PO, Nowoczesnej, PSL, którzy uważają się za ludzi przyzwoitych i zachowali poczucie honoru? Nie wszyscy przecież z nich muszą być bez serc, bez ducha niczym ludzkie szkielety bez sumienia. Jak można bronić rzekomych pomyłek, niedopatrzeń, naiwności wobec rosyjskich deklaracji i ich dobrych intencji?

Ta pogarda nie buduje ich pozytywnej samooceny, ona tylko niszczy nasz naród, poniża nas wszystkich, szarpie za trzewia. To właśnie postępowanie rządzących w 2010 r. miało nas upodlić na lata, zachwiać nadzieje i aspiracje Polaków i właśnie skłócić wewnętrznie.

Czego jeszcze trzeba, by luminarze spod znaku PO, Nowoczesnej czy PSL zamilkli, jak tego słusznie żąda małżonka J. Kochanowskiego? Czy za mało jeszcze cierpień rodzin ofiar, za mało wstydu dostarczyli polskiej klasie rządzącej? Sprofanowali zawód polityka, prokuratora i urzędnika, zbrukali zwykłą ludzką wrażliwość i przyzwoitość. Mówienie dziś między wierszami milionom Polaków: „Polacy nic się nie stało”, wystarczy wspólny dół, zbiorowa mogiła, tak jak proponuje to poseł na polski Sejm, oczywiście z PO S. Neuman, a może trzeba było go jeszcze posypać wapnem i posadzić na nim las - las hańby, potem trzeba by już tylko kłamać przez blisko 50 lat i rana by się zabliźniła.

To przecież wyraz kolejnej pogardy wobec tych wszystkich, którzy już nie raz polskiej historii składali swe życie w ofierze na „Nieludzkiej Ziemi”. Ta dzisiejsza mowa nienawiści wobec ofiar i ich rodzin to pokaz i obraz całkowitego upadku moralnego tamtej ekipy. To iście diabelska inspiracja, totalna obłuda i wszechogarniające kłamstwo.

To winna być hańba dla każdego Polaka, który zachował choćby odrobinę wartości i braku szacunku dla polskiej tradycji i historii. Politycy PO, w tym senatorowie dziś winę i odpowiedzialność zrzucają na prokuratorów i Rosjan, nie dostrzegając swej skali nikczemności, deprawacji sumień, szacunku dla ludzkiej tragedii. Jak daleko jeszcze politycy PO, PSL czy Nowoczesnej mogą się jeszcze posunąć w swej pogardzie dla ludzkiego cierpienia, prawdy, polskiej tradycji, poczucia odpowiedzialności czy wreszcie resztek człowieczeństwa?

Co będzie gdy zostanie otwarta kolejna trumna, których otwierania tak uparcie szefostwo PO zabraniało, by ukryć ogrom tragedii i prawdę o niej - by nie ujrzały światła dziennego, zwłaszcza gdy okaże się, że nie będzie w niej nic poza stertą śmieci. Czy to też będzie tylko pomyłka i niedopatrzenie? Gdzie jest kres tego okrucieństwa wobec rodzin, tej znieczulicy, nienawiści do tego co tradycyjne w naszej kulturze, obowiązujące w świecie chrześcijańskim do tego co normalne i naturalne dla zwykłych ludzi?

Czy tacy politycy nie powinni ponieść najbardziej surowej odpowiedzialności karnej za swe błędy zaniechania, a niewykluczone, że i zdradę? Ale, powinni też zniknąć z życia publicznego na zawsze, zapaść się pod ziemię ze wstydu, by niczym gangrena nie zarażać reszty jeszcze zdrowego ciała, nie zatruwać młodych, polskich sumień, a nie marzyć o powrocie do władzy.

To co dziś obserwujemy i to co widzieliśmy po 10 kwietnia 2010 r. to cywilizacyjno-obyczajowa wojna wypowiedziana przez ludzi złych i podłych tym wszystkim, którzy zachowali ludzkie odruchy i choćby odrobinę honoru.

Chciałoby się przywołać nieco zmienione słowa J. Kaczmarskiego; „Chroń ich Panie od pogardy, od nienawiści chroń nas Boże”.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce


Wersja do druku

Hania Piątek - 13.06.17 15:43
Nic dodać nic ująć, super artykuł.
Panie Janku gratuluję wierszy.
Pozdrawiam gorąco.

Jan Orawicz - 08.06.17 20:54
Spadek po komunie (Jan Orawicz)

Wytarte mózgi
Z rozsądku,
Trudno doprowadzić
Do porządku!!!

Jan Orawic - 08.06.17 19:50
Na żydokomunę (Jan Orawicz)

Żydokomuna jeszcze
Nie kuna!
Gdzie rzucisz okiem,
To u n a !!
Swoich pachołów -
Bladych przytula,
Ta sierpomłowa,
Załgana matula!!
A przy jej pękatym
Łonie,
Czerwień od nowa,
Na jej pachołkach płonie!
Jej ofiary
W ukrytych grobach,
Pokrywa pamięć -
Rodzinna żałoba,
Swoich zbrodni
Nie ukryje!
I niczym z siebie
Tej skazy nie zmyje!!
Postkomuna
Jaszcze nie kuna!
Taka bezkarna
Łuna!!!
Za tę bezkarność -
Za co?
Jej tak sowcie
Wiadomi płacą??!!

MariaN - 08.06.17 15:57
Wielokrotnie już wydawało sie, że totalna opozycja przekroczyła czerwoną linię i ze dalej już ściana. A jednak posunięto sie jeszcze dalej, a dalej to juz tylko ZDRADA, za którą powinna być odpowiednia kara. Pytanie tylko kiedy i jak to wszystko sie zakończy. Codziennie przodownicy partii oszustów i ich nowoczesnych pomagierów, kompromitują sie w telewizorach. Człowiek patrzy słucha i własnym uszom nie wierzy, niby wykształceni, podobno inteligentni a takie teksty prostackie i brak logiki . Oni mają ludzi za debilów, jeśli tak działają. Oby jak najszybciej to sie skończyło, szkoda Polski

Lubomir - 07.06.17 22:20
Utuczona na polskim chlebie antypolska dzicz - przyłącza się do największych wrogów chrześcijaństwa i polskości. Dzicz nie przejmuje się, że szykuje Polsce i Europie los Konstantynopola. Rzym wschodu został zdemolowany przez barbarzyńców, przekonanych o swojej światopoglądowej i umysłowej wyższości. Upłynęły stulecia i dzikusy usiłują zdewastować cywilizację zachodniego Rzymu, od Rzymu, Grecji i Węgier - po Polskę, od Półwyspu Iberyjskiego - po Brytanię. Dzicz - rodzinę usiłuje zastąpić związkami gejowskimi, prawdę - kłamstwem, religię - ateizmem. To są 'wartości' dziczy. Hitler i jego wojenni sojusznicy, do tych 'wartości' - dołączali jeszcze aborcję i eutanazję. 'Kłamstwo Smoleńskie' wpisuje się w 'wartości' nowoczesnych dzikusów. Dzikusom odpowiadałby Zachód tonący w uchodźczym szaleństwie i chaosie. Specjalistka od 'Kłamstwa Smoleńskiego' Frau Kopacz, zabiegała o zniesienie wiz dla Turków. Przewijający się przez Turcję islamiści - mieli zalać Polskę. Teraz sprawcą wszystkich nieszczęść na świecie ma być rzekomo Katar. Może okaże się, że Katar stoi także za Tragedią Smoleńską?.

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

05 Sierpnia 1944 roku
Niemieckie oddziały SS, własowców i RONA dokonały na Woli i Ochocie w Warszawie mordu 40 000 cywilów.


05 Sierpnia 1864 roku
Jan Jeziorański, polski działacz polityczny, stracony na stokach Cytadeli warszawskiej (29 lat).


Zobacz więcej