Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 08.03.17 - 22:11     Czytano: [481]

Schetyna naszym wrogiem


Pan Schetyna opowiada namolnie, że walczy totalnie z państwem pisowskim. Pragnę nieśmiało zwrócić uwagę, że tu, gdzie mieszka 38 mln Polaków, jest państwo polskie. Ono ma swoje mankamenty, ale polskie jest bezwzględnie, od wyborów 2015 roku, kiedy odrzuciło status kondominium. Po tej przełomowej decyzji suwerena Schetyna się obraził i ogłosił plan strategiczny: niszczyć Polskę na ulicy i z zagranicy. Mówiąc wprost – postanowił być naszym wrogiem.Na szczęście jest gapowatym nudziarzem i słabo mu idzie, ale pamiętajmy: byle kto może wyrządzić szkody trudne do naprawienia. Przykład pierwszy z brzegu – afera Amber Gold. Para słabo rozgarniętych przestępców ukradła ludziom kilkaset milionów zł. Podczas przesłuchania p. Belka naubliżał poszkodowanym, że nie mają oleju w głowie, „bo wiadomo było, że to gruby przekręt”. Komu było wiadomo, to było… Belce, Jakubiakowi, Tuskowi i tym podobnym tuzom. To oni, mając wszelkie urzędowe możliwości, nie przerywali złodziejskiego procederu. Podziwu godni mądrale, prawda? Belka szydzi: analfabeci! Poseł z komisji dopytuje – kto? – I ci, i ci – mówi Belka. Jednak ktoś w końcowym efekcie się wzbogacił, a ktoś stracił.

Prezes NBP i szef Nadzoru Finansowego udają, że tego nie wiedzą. Analfabeci funkcjonalni to są osobnicy, którzy literki czytają, ale sensu nie potrafią złożyć. Kim zatem byli najwyżsi urzędnicy finansowi w czasach Tuska, mądralami czy głupkami? Jeżeli twierdzą z uporem, że są niewinni, bo „wszyscy wiedzieli”, niech podadzą nazwiska „wszystkich”. Skoro nie chcą podać, powinni być sądzeni za ukrywanie przestępców. Obrazki z sejmowej komisji ds. Amber Gold kompromitują koalicję PO-PSL. Za tę kompromitację odpowiada również Schetyna. Za państwo bezkarnych aferzystów, „grubych przekrętów”, złodziei warszawskich kamienic, sędziów kleptomanów, antypolskich prowokatorów, za zdegenerowane państwo tuskowe, które miał odziedziczyć, a źli wyborcy nie pozwolili… Cóż, każdemu wolno marzyć.

Jan Pietrzak
Tyg. Solidarność

Wersja do druku

Lubomir - 16.03.17 8:35
Zawsze tak będzie, że jeden będzie szukał Boga a drugi będzie trzymał z szatanem. Jeden będzie robił wszystko dla Polski, a inny stanie się zakładnikiem FSB, BND, Mossadu lub FSU. Piłsudski pisał na ten temat w swoich pamiętnikach. Wówczas 'firmy zewnętrzne' działały pod innymi szyldami, ale działały. Piłsudski ubolewał, że obcy agenci chodzą za nim, niczym cienie. Oczywiście w czasach II RP polski Kodeks Karny, był dla zdrajców o wiele bardziej surowy i raczej niemożliwy byłby zjazd niemieckiej partii w Polsce, jak to miało np. miejsce w przypadku zjazdu SPD w Kołobrzegu. Ale zadymy w Sejmie RP, organizowane przez hałaśliwych dywersantów, znane były już przed wojną.

Jan Orawicz - 15.03.17 19:04
Panie Janie Pietrzak, patąrząc na Polskę od 2015r można łatwo zauważyć,
że rządzacy Polską nie widzą wzrastajacego zagrożenia dla naszego kraju.
Żydokomuna,czyli dzieciarnia byłych żydowskich sługusów CCCP nadal
agresywnie zachowuje się wobec Rządu RP. Nikt ich nie rozlicza za zupełne
bezprawne załgane pomówienia. Sądy są pono,ale nie ma komu czerwonych
pociągnac do odpowiedzialności karnej za bluzgate pomówienia. Tolerancja
tego łobuzerstwa w końcu zaskakuje wielu Polaków,którzy twierdzą prosto!
Jeżeli nie ma po prawicy rozrachunku z załganym przeciwniem to jest sprawą
wiadomą,że lewackie uderzeniówki w prawicę i prawicowy rząd są zasadne!
A czas nie czeka.Taki podły Schetyna i dalsi faryzeusze powinni odpowiadać przed sadami! Panie Prezydencie A.Duda ma Pan doktorat z prawa i Pan
nie widzi, bezprawnych uderzeniówek w swój urzad i w rzad RP?

Lubomir - 15.03.17 11:32
Trzeba od nowa konstruować silne polskie prawo, umożliwiające delegalizację działalności antypaństwowych i antyludzkich szumowin i sabotażystów. Europejskie buble prawne również wpisują się w realizację zapowiedzi różnych światowych grandziarzy, na temat potrzeby szkalowania Polski na arenie międzynarodowej. Te buble prawne m.in. nękają całe polskie rodziny, za sztucznie nadmuchane frankiewiczowskie długi nieznajomych krewnych, po nieznajomych dziadkach.

MariaN - 15.03.17 10:16
Szrek platformiany chyba opijał całą noc wybór Tuska na kolejną kadencyjkę w eurokołchozie. Teraz może niepodzielnie rządzić dalej cymbałami z partii oszustów. PiS może spać tzn rzadzić bezstresowo, ci ludzie już nigdy nie będą przy władzy, to jest fizycznie niemożliwe. Widać ich codzienne wypociny w telewizorach, jak się kompromitują.

Lubomir - 09.03.17 10:29
W przypadku partyjniaka ze 'Stronnictwa Pruskiego', z PO, stosowne byłoby użycie terminu - rynsztokowy 'polityk'. Terminu analogicznego do tego, jakiego używa polska pisarka p. Małgorzata Todd, na określenie degeneratów, udających artystów. Pisarka nazywa ich rynsztokowymi 'artystamii'. Miała Moskwa w Polsce swoich 'pożytecznych idiotów'. Inne stolice też próbują ich mieć. Amatorów łatwego zarobku najwyraźniej nie brakuje. Taki np Berlin oferuje parasol ochronny swoim 'pożytecznym idiotom'. Według terminologii berlińskiej np. pospolity złodziej lub aferzysta, jest 'poważnym biznesmenem'.

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Grudnia 1952 roku
Urodziła się Krystyna Janda, polska aktorka i reżyser filmowy.


18 Grudnia 1529 roku
Zygmunt August został wybrany na króla Polski.


Zobacz więcej