Niedziela 22 Października 2017r. - 295 dz. roku,  Imieniny: Haliszki, Lody

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 18.02.17 - 14:41     Czytano: [3477]

ROK 2017


Zmęczenie materiału nie dotyczy BOLSZEWII TĘCZOWEJ (= ŻYDOKOMUNA). Po pokoleniu bydłoszewskich, bolków, niesiołów mamy kolejny wysyp inkubacyjny, tzw. kijowskich. Cały ten zbiór o charakterkach zapisanych w dzikunach (postać przejściowa dziatwy muchy plujki )jest zwartym zbiorem osobników płci obojga mających ten sam KOD polityczny ! Okres od 1945r. do dzisiaj jest trwającym nieprzerwanie czasem inkubacji i co dalej idzie, wylęgu nowych zmutowanych komuszych patentów na ustawianie rynku politycznej kabały.

Dla tych którzy uznali "za ostatniego z ostatnich" bolka, podawany w czerwonej levatywie lemingom cap tzw. kijowski jest potwierdzeniem i dowodem że maszynka ustawiona przez rzeźnika bermana działa non stop! W dalszym ciągu teza, że zadyma na ulicy jest siłą sprawczą ustawiającą nowych męczenników „sprawy polskiej" jest i pozwala na promowanie nowych licencjonowanych tzw. opozycjonistów przez libero-komuchów z takich tanków (ZBIORNIKÓW) jak ten pod auspicjami tate smolara. Kiedyś! Kiedyś, to wystarczało aby lemingi łykały tą czerwona zygotę i niosły ją na swych garbach przed ołtarze OJCZYZNY! I który z tych czerwonych śmierdzieli nie leżał plackiem pod wizerunkami Czarnej Madonny, Matki wszystkich Polaków ! Jestem o tym przekonany że imć "matoł" nie był ostatnim wymykiem w tym obszarze!

Penicyliną na ciągle mutującą politycznie i wizerunkowo libero-komunę jest młodzież polska w głównym swym nurcie wyrosła z korzeni AK, NSZ i WiN. Ruch kibicowski zaś (uznany za łatwy do kasacji jako rzekomy wróg publiczny nr 1) zawarty w wartościach Bóg Honor Ojczyzna detonował jak wulkan Marszem Niepodległości! To ci młodzi ludzie (w swej zdecydowanej większości!) DALI NAM SZANSĘ NA POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ! W jakim wymiarze ruch ten był, jest i będzie siłą sprawczą sanacji Polski wolnej i niepodległej, trudno dzisiaj ogarnąć.

Faktem jest że libero-komuna została zmuszona do histerycznego przyjmowania barw biało czerwonych jako oprawy kolorystycznej swych pożal się marksie, engelsie i Leninie (z małej bo nie są mymi świętymi), ulicznych komedii!

W tym miejscu pozwolę sobie na małą dygresję, a mianowicie: za to że telewizja publiczna z całych swych mocy intelektualnych z objazdowej trupy komuszych bębnistów robi tłum demonstrujących, a w efekcie tego okłamuje społeczeństwo, zakłamując rzeczywistość Szanowny Pan Jacek Kurski powinien dostać kopa w okolice poniżej kręgosłupa ! Jako że, manipulacje takie w informacji masowej są policzkiem dla każdego Polaka i polskiego patrioty!

Innym aspektem w tej sytuacji jest pan J. Kaczyński który ulegając wpływom "dworu" oddał Marsz Niepodległości, a równocześnie wypromował takie zera jak sikorscy, kluziki czy "izabelki" czym wlał w zbiorniki bezdusznych czerwonych NADZIEJĘ! Na zgnojenie POLAKÓW.

Co zilustrowane zostało zachowaniem wszelkich dzikunów na wszystkich możliwych urzędach w państwie (którzy chcieli utopić w gównach polską godność)

Panie Kaczyński polskie szable są w Marszu Niepodległości, tam też są szeregi towarzyszy husarskich, tam jest zdrój polskiej dobrej zmiany! I na tych szablach winien pan jako rozdający asy opierać polską przyszłość!

Parafrazując, Polska, Polska ponad wszystko!

Polskę trzeba mieć we krwi ojców i dziadów, trzeba dla Niej żyć, pracować i umierać z MOCĄ wszystkich przymiotów jakimi obdarzył nas dobry BÓG!

W perspektywie obecnego roku mamy, my Polacy, a więc i Polska coraz mocniejsze atuty. Nowy prezydent USA jawi się nam jako ten który nada sens idei która jest u podwalin Ameryki i jak powiedział BÓG, to powie i uczyni wszystko co z prawa bożego wynika !Więc należy Mu życzyć Bożej pomocy i łaski!

Relacje USA- ROSJA- CHINY są kluczem do przyszłości świata. Rząd RP. w takiej oczywistości winien z odwagą wynikająca z polskiej historii oprzeć polskie sojusze i gospodarkę na sojusznikach z kręgu prawa Bożego!

Tak nam dopomóż BÓG.


Bogdan Dziuma

Wersja do druku

Lubomir - 18.02.17 16:39
Trochę mirażu wolności zaznaliśmy, połknęliśmy haczyk, to teraz trzeba będzie wykonywać zobowiązania wobec międzynarodówki, od spłaty wirtualnych długów finansowego bajkopisarza Balcerowicza - po relokację niewygodnych sąsiadów Izraela do Polski. Chyba, że Polacy zechcą iść dalej naprzód, a nie realizować wypociny międzynarodówki, wg zasady: jeden krok naprzód, trzy kroki w tył.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22 Października 1943 roku
Urodziła się Urszula Dudziak, polska wokalistka jazzowa.


22 Października 1907 roku
Urodził się Jan Trepczyk, kaszubski literat i działacz społeczny (zm. 1989)


Zobacz więcej