Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 04.02.17 - 14:59     Czytano: [424]

Skowyt ubekistanu


Szanowni Państwo!

Komitet Obalenia Demokracji skompromitował się po raz kolejny, ale kompromitacja to dla takich ludzi chleb powszedni. Zawsze znajdą się chętni na jakieś darmowe gadżety, za które zrobią każde świństwo. Nie brak też naiwnych. Dla tych z kolei TW Bolek pozostanie bohaterem niezależnie od liczby oczywistych dowodów jego draństwa, ani bełkotliwych kłamstw mających je zacierać. Pewnej aktorce zdawało się, że po przypięciu znaczka KOD-u rozentuzjazmowany tłum będzie nosił ją na rękach, a zamiast tego ludzie popatrywali na nią jak na przygłupa.

Obecny rząd zabrał się za czyszczenie finansów państwa, co więcej, również za sądownictwo. Taka akcja musiała spowodować reakcję. Na ratunek miała pospieszyć ulica i zagranica wespół w zespół, co wyglądało może trochę śmiesznie, ale i groźnie. Nic dziwnego, że rząd obchodzi się z tą „totalną opozycją” jak ze śmierdzącym jajkiem. Unijni uzurpatorzy już przebierali niecierpliwie nogami czekając na odpowiedni pretekst wkroczenia tu z bratnią pomocą.

Mam nadzieję, że ujawnienie apelu, jaki zdrajcy przygotowali, jest wystarczającym powodem do pociągnięcia ich do odpowiedzialności, bez względu na ubekistański skowyt, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl.....................................................................................................
.....................................................................................................Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

4 lutego 2017 r. | Nr 5/2016 (294)

Wersja do druku

Lubomir - 09.02.17 9:38
Ubekistan nie odszedł nigdy. Autentyczne ekologiczne wyspy, jakimi są bez wątpienia polskie ogrody działkowe, wciąż pełne są patronów typu: Julian Marchlewski, czy Miczurin. A przecież już czas, by Polska eksportowała swoje idee i zdolności organizacyjne. Wciąż nie słychać żeby np w Guberni Kaliningradzkiej powstały Ogrody Działkowe imienia Kazimierza Jagiellończyka czy Kopernika.

Lubomir - 04.02.17 15:30
Gdy odrzucić popularną hipotezę o światowej masonerii, o Mossadzie i FSB, pozostaje współpraca zdrajców i szkodników ze spadkobiercami Abwehry i Stasi. Pozostaje współpraca z BND oraz kontrolowanymi przez BND niemieckimi fundacjami rządowymi i prywatnymi. Te deklaracje szkodników na temat budowania Drugich Niemiec w Polsce i to opluwanie Polski, Polaków i polskości przez tą antypolską patologię - mówi wszystko na ten temat. Ci renegaci bardzo chętnie wiją sobie gniazdka w Brukseli. Tam mogą po niemiecku i z Niemcami snuć marzenia na temat dalszego demontażu Polski i zniewalania Polaków.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Grudnia 1992 roku
USA, Kanada i Meksyk podpisały w Waszyngtonie traktat o utworzeniu strefy wolnego handlu - NAFTA.


18 Grudnia 1929 roku
Urodził się Józef Glemp, prymas Polski.


Zobacz więcej