Sobota 24 Czerwca 2017r. - 175 dz. roku,  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 21.12.16 - 15:19     Czytano: [394]

Relacja na żywo z Sejmu III RP


Z przecieków jakie dotarły do opinii publicznej dowiadujemy się, że Platforma Obywatelska i partia Nowoczesna złożyły wnioski do Warszawskiego magistratu o stałą dzierżawę sali posiedzeń Sejmu. Z informacji uzyskanej od urzędników stołecznego ratusza wynika, że partie te dostaną od miasta gratis w postaci rozłożenia opłat za dzierżawę sali posiedzeń Sejmu na 500+ rat o jak najniższej wysokości zgodnie z przepisami. Termin dzierżawy nie został jeszcze określony z uwagi trwający w magistracie proces uwłaszczania się SB-ckiej nomenklatury na prywatnym majątku mieszkańców W-wy.

Jak podają zaprzyjaźnione media tj. TVN-y, GW, Radio TOK FM oraz spółka AGURA i Polsyf News TW Solarza, pani prezydent miasta stołecznego Hanna Grankiewicz-Wooltz wydaje przyjęcie w ratuszu z tej okazji zapraszając jednocześnie warszawiaków na ponowne posadowienie pomnika 4 śpiących żołnierzy Armii Czerwonej na przeciwko pałacu prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu. Z Moskwy ma przybyć liczna delegacja żołnierzy Armii Czerwonej, którym pani prezydent wręczy odznaczenia "Zasłużony dla miasta st. Warszawy" oraz przyjmie ich do grona "honorowych mieszkańców" W-wy.

Panowie Schetino i Petrus wyrazili zadowolenie z przebiegu negocjacji z magistratem oraz wyrazili opinię, że dzierżawa sali posiedzeń Sejmu na czas nieokreślony da głęboki oddech ich partiom w walce z "kaczystowskim reżimem" i "kaczodykaturą".

W związku z powyższą sytuacją obóz rządowy wykazuje wielkie zaniepokojenie. Zaniepokojenie jest tym większe, że przeciwnicy polityczni zorganizowali cmentarz na terenach przed Sejmem , na którym symbolicznie pochowano obecne władze III RP oraz partie większościowe w Sejmie.
Zarządcy terenów zielonych magistratu stwierdzili, ze pokryją koszty renowacji terenów na których zbudowano symboliczny cmentarz dla znienawidzonego reżimu i polskich faszystów.

Z dalszych przecieków dowiadujemy się, że obecne władze potępił bezcenny Israel zarzucając jej tworzenie psychozy strachu i zamętu w Judeopolonii i oczywiście antysemitysmus. Nie pozostali głusi na sytuację w polskim bantustanie urzędnicy Eurokołchozu solidarnie poruszając palcami w bucie.

W kołach rządowych przygotowuje się awaryjny plan przekroczenia granicy z Ukrainą całego rządu i większości parlamentarnej oraz ich rodzin w przypadku zmasowanego ataku opozycji i obcej interwencji w polskim bantustanie.

Muszę kończyć proszę państwa gdyż agresywnie atakuje mnie niejaka pani Gasik-Pipkowicz zwana żartobliwie "myszką agresorką".
O, jak ja się boje myszy!
Mam nadzieję, że przetrwam w Sejmie do następnej relacji.

Z gorącego Sejmu III RP –
Dziunia

APD czyli Agencja Prasowa Dziunia.

Wersja do druku

Oleńka - 21.12.16 23:47
Tak, to jest pióro! Tak to jest felieton! Tak to jest talent!... bo kobiety też swój język znają!!! I nigdy go nie zmieniają!...!!!
Pozdrawiam świątecznie!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

24 Czerwca 1812 roku
Napoleon rozpoczął wojnę przeciw Rosji.


24 Czerwca 1981 roku
Miało miejsce pierwsze objawienie Matki Bożej w Medjugorje, na górze Krizevac.


Zobacz więcej