Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 21.12.16 - 15:19     Czytano: [514]

Relacja na żywo z Sejmu III RP


Z przecieków jakie dotarły do opinii publicznej dowiadujemy się, że Platforma Obywatelska i partia Nowoczesna złożyły wnioski do Warszawskiego magistratu o stałą dzierżawę sali posiedzeń Sejmu. Z informacji uzyskanej od urzędników stołecznego ratusza wynika, że partie te dostaną od miasta gratis w postaci rozłożenia opłat za dzierżawę sali posiedzeń Sejmu na 500+ rat o jak najniższej wysokości zgodnie z przepisami. Termin dzierżawy nie został jeszcze określony z uwagi trwający w magistracie proces uwłaszczania się SB-ckiej nomenklatury na prywatnym majątku mieszkańców W-wy.

Jak podają zaprzyjaźnione media tj. TVN-y, GW, Radio TOK FM oraz spółka AGURA i Polsyf News TW Solarza, pani prezydent miasta stołecznego Hanna Grankiewicz-Wooltz wydaje przyjęcie w ratuszu z tej okazji zapraszając jednocześnie warszawiaków na ponowne posadowienie pomnika 4 śpiących żołnierzy Armii Czerwonej na przeciwko pałacu prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu. Z Moskwy ma przybyć liczna delegacja żołnierzy Armii Czerwonej, którym pani prezydent wręczy odznaczenia "Zasłużony dla miasta st. Warszawy" oraz przyjmie ich do grona "honorowych mieszkańców" W-wy.

Panowie Schetino i Petrus wyrazili zadowolenie z przebiegu negocjacji z magistratem oraz wyrazili opinię, że dzierżawa sali posiedzeń Sejmu na czas nieokreślony da głęboki oddech ich partiom w walce z "kaczystowskim reżimem" i "kaczodykaturą".

W związku z powyższą sytuacją obóz rządowy wykazuje wielkie zaniepokojenie. Zaniepokojenie jest tym większe, że przeciwnicy polityczni zorganizowali cmentarz na terenach przed Sejmem , na którym symbolicznie pochowano obecne władze III RP oraz partie większościowe w Sejmie.
Zarządcy terenów zielonych magistratu stwierdzili, ze pokryją koszty renowacji terenów na których zbudowano symboliczny cmentarz dla znienawidzonego reżimu i polskich faszystów.

Z dalszych przecieków dowiadujemy się, że obecne władze potępił bezcenny Israel zarzucając jej tworzenie psychozy strachu i zamętu w Judeopolonii i oczywiście antysemitysmus. Nie pozostali głusi na sytuację w polskim bantustanie urzędnicy Eurokołchozu solidarnie poruszając palcami w bucie.

W kołach rządowych przygotowuje się awaryjny plan przekroczenia granicy z Ukrainą całego rządu i większości parlamentarnej oraz ich rodzin w przypadku zmasowanego ataku opozycji i obcej interwencji w polskim bantustanie.

Muszę kończyć proszę państwa gdyż agresywnie atakuje mnie niejaka pani Gasik-Pipkowicz zwana żartobliwie "myszką agresorką".
O, jak ja się boje myszy!
Mam nadzieję, że przetrwam w Sejmie do następnej relacji.

Z gorącego Sejmu III RP –
Dziunia

APD czyli Agencja Prasowa Dziunia.

Wersja do druku

Oleńka - 21.12.16 23:47
Tak, to jest pióro! Tak to jest felieton! Tak to jest talent!... bo kobiety też swój język znają!!! I nigdy go nie zmieniają!...!!!
Pozdrawiam świątecznie!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Grudnia 1952 roku
Urodziła się Krystyna Janda, polska aktorka i reżyser filmowy.


18 Grudnia 1529 roku
Zygmunt August został wybrany na króla Polski.


Zobacz więcej