Piątek 13 Grudnia 2019r. - 347 dz. roku,  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.09.16 - 22:16     Czytano: [962]

Operacja Terror


"Operacja Terror" to książka, w której dzielę się z Czytelnikami swoim widzeniem tego, co dzieje się wokół nas na przestrzeni ostatnich miesięcy. To czas, w którym dochodzić zaczyna do od dawna wieszczonej i szykowanej z żelazną konsekwencją, wojny dwóch religii. Co najbardziej przeraża, to fakt, iż nie jest to kolejna odsłona walki Wschodu z Zachodem, bitew Azji z Europą, to wojna Europy chrześcijańskiej z Europą muzułmańską.

Planiści owej wojny, zgodnie z odwiecznym kanonem sztuki wojennej, przenieśli ją na teren wroga. Dla nich wrogiem tym jest dziś Europa, z jej dotychczasową wiarą w Boga, kulturą, prawodawstwem i wolnością gospodarczą. Tej wojny nie rozpoczęli żadni współcześni krzyżowcy nawracający pogan, ani azjatyckie hordy nawracające niewiernych. Oto wojna cywilizacji rozpoczęta wiele lat temu, której pierwszy widoczny akcent stanowił upadek wież World Trade Center 11 września 2001 roku. To był ten akt założycielski największej zbrodni, dokonany w początkach nowego tysiąclecia, kiedy okazało się, że ludziom żyjącym w dobie konsumpcjonizmu, nieczułym na ból innych, zamkniętym w klatkach politycznej poprawności, można już nałożyć obroże i nauczyć aportowania.

Wyzbyci wiary, wsłuchani w okrzyki treserów niewolnicy przynoszą więc posłusznie do stóp swoich właścicieli większość zdobytych pieniędzy, łaszą się do ich nóg, a na polecenie, po zdjęciu kagańców, rzucą się do gardła podobnym sobie, zniewolonym współwięźniom systemu. Chciałbym bardzo, by udało się nam jeszcze zrzucić z siebie to jarzmo, rozpoznać wrogów rzeczywistych i nie dać się pozagryzać. Książka jest zaledwie pretekstem do obejrzenia dołączonego do niej filmu, który pewnej grupie osób przypomni, a innym może uświadomi, kto w tej rozgrywce dzierży gwizdek i kolczatkę. I kto obstawia tę walkę, która bez względu na wynik, będzie dla niego wygrana.

Sławomir M. KozakWydawnictwo Aurora

Wersja do druku

Sławomir M. Kozak - 13.10.16 21:27
Szanowna Pani Olu,
sądząc z Pani wpisu 1 października, nie zdołała Pani zapoznać się z reklamowaną od 30 września (22:16) książką. Szanuję Pani komentarz, jako wnoszący spory ładunek wiedzy, proponuję jednak przed recenzowaniem jakiejkolwiek pozycji, zapoznać się z przedmiotem recenzji. Wówczas łatwiej dostrzeże Pani, że zaprezentowane przez Panią już w pierwszym zdaniu emocjonalna krytyka, jest po prostu nieprzyzwoita. Sugeruję również zapoznanie się z którąkolwiek z książek mojego autorstwa, by móc wypowiadać się na temat tego, czy opisuję w nich rzezie Polaków na przestrzeni wieków, czy nie. Zapewniam Panią, że w każdej z nich przywołuję historię, zarówno Polski, jak i innych państw. W tej, którą Pani z taką swadą komentuje, znajdzie Pani również odniesienie do losu naszych Rodaków w przywołanych przez Panią latach, choć nie to jest jej głównym tematem. Pozostając z wyrazami szacunku polecam szczególnej uwadze motto mojego wydawnictwa. Z Panem Bogiem.

Ola - 01.10.16 16:09
Książka może zaciekawi dzieci, które nie mają żadnej wiedzy poza propagandą.
Dla propagandystów historia zaczyna się od dojścia Hitlera do władzy lub wcześniej.
Do dzisiaj żaden Polak publicznie nie odważy się mówić o wymordowaniu naszej arystokracji i inteligencji w latach 1944 - 1956 nie mówiąc już o wymordowaniu sześćdziesięciu milionów Rosjan w dwudziestym wieku.
Największe rzezie Chrześcijan miały miejsce w Rosji, Francji, Meksyku i w każdym przypadku mamy do czynienia z potomkami Minieja Izrailewicza Gubelmana. Nasz Kuzynek Diabła tworzył fundamenty unii jewropejskiej i gdyby nie meksykańska krew byłby pewnie jej patronem.
Mordowanie pod hasłami "wyzwalania się ludu" zastąpiono teraz wojną religii. Usrael za każdym razem tak samo rozpoczyna wojnę. Najpierw pokazowe wymordowanie swoich obywateli potem propaganda oskarżająca ofiary i mordowanie pod hasłami obrony. Tak było w przypadku zatopienia pancernika USS Maine w Hawanie potem powtórzono to w Pearl Harbor. Operacja WTC to wzorowana na operacja Northwoods wypowiedzenie wojny bezbronnym Arabom.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

13 Grudnia 1966 roku
W Waszyngtonie zmarł Stanisław Mikołajczyk, polski polityk ludowy, premier rządu RP na uchodźstwie (ur. 1901)


13 Grudnia 1981 roku
Junta wojskowa (WRON) pod przewodnictwem Wojciecha Jaruzelskiego wprowadziła stan wojenny w Polsce. Zginęło bezpośrednio około 100 osób. SW trwał do 22.07.1983 r.


Zobacz więcej