Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 18.09.16 - 12:05     Czytano: [1006]

Niemiecki sponsor


Niemiecki sponsoring prasy w Polsce, ma swoje konsekwencje. To daje się odczuć po przeczytaniu lektury prasy elektronicznej, np. "Onetu". Ale niemiecki duch jest już obecny w "Dzienniku Zachodnim" i przede wszystkim w lokalnych szmatławcach...do ogłupiania Polaków, np. w "Jaskółce Śląskiej", organie prasowym tzw. ruchu autonomii Śląska i w comiesięcznym szmatławcu tzw. slunskim cajtungu. Jego tzw. redaktor naczelny Dariusz Dyrda 1 września 2016 roku, w dosyć oryginalny sposób przypomniał swoją osobę. Napisał artykuł i zamieścił fotografie na temat "radosnego powitania Wehrmachtu" w miastach Górnego Śląska. Volksdeutsch zrzucił maskę wenecką!. Ilu takich Volksdeutschów działa jeszcze w Polsce i poza nią?. Działa na zgubę Rzeczypospolitej Polskiej, Polaków i polskości. Wszak polskość to dla nich wciąż nienormalność!. A przecież Europa za Wolnym Państwem Bawarskim, Wolnym Państwem Saksońskim, Wolnym Miastem Hamburg i Wolnym Miastem Berlin krzyczy: "Merkel muss weg!" {Merkel musi odejść}. Niemcy jako zlepek nienawidzących się landów, znów są skończeni, niczym w 1945 roku. W zasadzie jest to już zdemoralizowany do imentu - przyszły Germanistan. Kto żyw próbuje się wyzwolić z niemieckiej Sodomy. Postępuje internacjonalizacja majątku niemieckiego. Majątku de facto hitlerowskiego i posthitlerowskiego.

Lubomir

Wersja do druku

MariaN - 10.10.16 9:55
Po 89 roku ludzie nie byli w stanie pojąć co szykują Polsce zachodni i wschodni szubrawcy. Sytuacja wymknęła sie spod kontroli. Teraz trzeba dużo wysiłku i przede wszystkim świadomości, żeby sprawy odwrócić. Ale trzeba być dobrej myśli, już Polacy zaczęli patrzeć na metki towarów które kupują, aby były produkcji rodzimej.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Grudnia 1951 roku
Kongres Stanów Zjednoczonych powołał specjalną komisję do spraw Zbrodni Katyńskiej.


18 Grudnia 1936 roku
Urodził się Henryk Jankowski, polski ksiądz katolicki związany blisko z ruchem Solidarności i opozycją antykomunistyczną (zm. w 2010r.)


Zobacz więcej