Wtorek 26 Maja 2020r. - 147 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 27.05.16 - 22:06     Czytano: [1063]

Powraca normalność


Myszka - Agresorka, posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz obwieściła właśnie co Polakom, że półroczne już rządy PIS-u to zbyt długo i że cała opozycja ma się w związku z tym skrzyknąć i zrobić nowe wybory.

Ponoć Polacy o niczym innym nie marzą, tylko o nowych wyborach i to głównie dlatego, iż przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru obawia się, że za 3,5 roku nie poznamy Polski. I chwała Bogu, a może być jeszcze gorzej, bo za 7,5 roku, z takimi stworami politycznymi jak: PO, PSL, Nowoczesna można będzie się spotkać w muzeum z tabliczką zatytułowaną; „Dinozaury totalnej opozycji, które wyginęły z powodu lenistwa, braku pozytywnego programu, racjonalności, patriotyzmu i przyzwoitości.”

Mimo jazgotu, brutalności i skrajnie histerycznych ataków na nowy polski rząd normalność w coraz szerszym zakresie powraca do kraju nad Wisłą.

Rząd po raz pierwszy od 26 lat coś polskim rodzinom daje, a nie zabiera i program 500 plus nie będzie ostatnim, bo za chwilę młodzi Polacy otrzymają program mieszkaniowy pod nazwą mieszkanie plus, co może dobić opozycję. W wymiarze sprawiedliwości i w armii i służbach specjalnych trwają wielkie porządki, bizantyjski styl i rozgrabianie majątku narodowego w spółkach Skarbu Państwa zostało zatrzymane.

Do szkół wracają drożdżówki i kawa z cukrem i nikt nie tylko nie wsadza polskiej flagi w ekskrementy, a wprost przeciwnie mamy prawdziwy renesans barw narodowych, postaw patriotycznych zwłaszcza wśród młodego pokolenia.

Rząd legalizuje wreszcie pokera poprzez nowelizację ustawy o grach hazardowych, co może dać blisko 2,4 mld zł dochodów budżetowych i blokuje karuzelę i wyłudzenia paliwowe.

Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej odwiedzają prawdziwe tłumy, a naszej Pary Prezydenckiej zazdrości nam cały świat. Wybitny polski dziennikarz Michał Rachoń z TVP-Info okazał się być bardziej profesjonalny, kompetentny i o znacznie wyższej kulturze osobistej w debacie o Trybunale Konstytucyjnym niż były prezes TK Jerzy Stępień.

Były v-ce premier Leszek Balcerowicz swe doktrynerskie pomysły schładzania gospodarki wprowadza tym razem na Ukrainie, a nie w Polsce, a wysocy rangą biurokraci unijni, nieżyczliwi Polsce nie wzywają przedstawicieli polskiego rządu na dywanik, a muszą się pofatygować osobiście do Polski a w Szczecinie być może znów będą budowane duże statki, a Elbląg znów stanie się miastem portowym.

Coraz większa liczba Polaków czuje, że ma obowiązki prawdziwie polskie, a 45 zawiadomień po ostatnim audycie, do prokuratury dotyczących 8-letnich rządów PO-PSL, to dopiero przedsmak tego co jeszcze może się wydarzyć. Coraz wyraźniej widać, że idzie nowe i coraz bardziej normalne i trzeba konsekwentnie dalej robić swoje, a że to boli totalną opozycję - trudno ma boleć i to jeszcze długo, a że tą normalność cenią sobie Polacy, najlepiej widać w ostatnich sondażach.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!Janusz Szewczak
Główny Ekonomista SKOK, ekspert gospodarczy, publicysta, poseł do SejmuWersja do druku

młodzian w skórę odzian - 03.06.16 19:15
(.......) Komentarz zatrzymany z uwagi na niedopuszczalne sformułowania. Bardzo proszę o kulturalne komentowanie treści powyższego artykułu.
Admin

Lubomir - 02.06.16 9:23
Hm...Panie Agamemnonie, zadanie powierzone agentowi Stasi/KGB udało się niemal w stu procentach. Absolwenci płatnych studiów i podobna inteligencja zastępcza, nie zauważyli niczego. To tylko nie wyszedł numer z odrodzeniem Państwa Krzyżackiego ze stolicą w Toruniu. Pieniądze z Fundacji Adenauera i podobne środki zostały wyrzucone przez Niemców - w przysłowiowe błoto. Ordery niemieckiego kajzera oraz kolejne stypendia i zaszczyty posypały się za gute arbeit na rzecz 'IV Rzeszy'. Dobrze, że chociaż po czasie Polacy zaczęli odkrywać antypolski sabotaż. Może sabotażyści przestaną wreszcie brylować po europejskich salonach i usłyszą prokuratorskie zarzuty. Ani Polska, ani Europa nie chcą być w roli niemieckich niewolników, nie chcą być zakladnikiem niemieckich intryg i niemieckiej polityki. Na europejskim teatrze politycznym Niemcy wciąż usiłują grać zarówno Rosją, jak i Arabami.

level five - 02.06.16 1:53
(.......) Komentarz zatrzymany z uwagi na niedopuszczalne sformułowania. Bardzo proszę o kulturalne komentowanie treści powyższego artykułu.
Admin

Agamemnon - 01.06.16 20:31
ad memoriam

1. Odbieranie bezzasadnie tysiącom rodzin dzieci, jednocześnie wprowadzanie do przedszkoli obowiązkowej masturbacji dla czterolatków o raz obowiązkowe przebieranie ich na pederastów.

2. Brak realnej pomocy dla rodzin n ie posiadających pracy z winy władz państwa.

3. Niszczenie przedsiębiorstw. Utrudnianie im działalności poprzez stwarzanie gorszych warunków pracy, za pomocą decyzji administracyjnych i stanowionej legislacji.

4. Hodowla odsetek przez Urzędy Skarbowe i ZUS.

5. Zmuszanie ludzi do samobójstw poprzez odcinanie ich od środków na przeżycie.

6. Polityka wypędzeń, bez przydziałów mieszkań zastępczych.

7. Zadłużanie państwa poprzez przerost administracyjny i niegospodarność.

8. Niespotykane w dziejach państwa polskiego afery. Obciążające obywateli polskich oraz skarb państwa.


9. Zadłużanie państwa przy jednoczesnym schładzaniu gospodarki poprzez likwidacje przedsiębiorstw . W ten sposób Rzeczpospolita nie posiada płynnej możliwości spłaty zadłużenia.

10. Rozliczne zabójstwa na tle politycznym. W latach 2007 – 2015 zostało zamordowanych 100 osób mających wiedzę na temat tzw. katastrofy smoleńskiej. Zabójstwa miały często miejsce w piątki. Rozporządzenia władzy były tego rodzaju, że ich skutkiem nie było dyżurów w soboty i w niedziele służb medycyny sądowej w związku z natychmiastową koniecznością przeprowadzania sekcji zwłok.

11. W okresie rządów Donalda Tuska i jego ugrupowania zginęło więcej wyższych rangą oficerów wojska polskiego niż podczas bitew w II wojnie światowej. W wojsku i w polityce przypadków nie ma.


12. Zbrodnia obniżenia wieku emerytalnego. Dowód na fatalną politykę ekonomiczną rządów tussistowskich w Polsce w latach 2007 – 2015.


13. Tussistowska kradzież emerytur poprzez przekręt z RP7 oraz odmowę wystawienia zaświadczeń o zarobkach.

Wypis niektórych tylko przestępstw i zbrodni ekipy Donalda Tuska.

inspektor kot - 01.06.16 14:42
Czyli Tusek, Unia, usamni i germanie to zło, Wuc i czarni akolici to samo dobro. Proste widzenie świata pod warunkiem, że ci źli dadzą forsę na wspaniały świat z bajek wodza. http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201605/1464635644_5jpqpn_600.jpg

Robert - 01.06.16 3:46
szpilkę, trzeba głęboko usadowic w Tusku i w jego szabrownikach brukselsko germańskich, to może zezwolą na polski miód i mleko - o ile będą mieć z tego korzyści. Kiedy się zadłuzymy, na zdobycie certyfikatów i zarzadzaniem szubrawców, naszym "miodem i mlekiem".
Dla lewusów i zdrajców, to ciągle zbyt trudne, ciasno pod kopułą.

szpilka - 31.05.16 12:18
Następny wyznawca spiskowej teorii dziejów, który jest przykładem że nic nie rozumie z otaczającego świata. Bo wszyscy są źli, tylko ja i moi kamraci wiemy co to dobro, a to co czynimy to już dobro absolutne. Kto ma inne zdanie ten jest nie jest prawdziwym Polakiem i nie jest godny życia w kraju miodem i mlekiem płynącym . Amen.

DEF - 31.05.16 11:39
Stanisław Remuszko współzałozyciel i były dziennikarz wyborczej opisał w książce "Gazeta Wyborcza. Początki i okolice. Kalejdoskop" czym na prawdę jest Gazeta Wyborcza i kto i jak przejął majątek narodowy.
Książka jak i autor znalazły się na cenzurze.
W tym roku minęło dwadzieścia lat od morderstwa Andrzeja Krzepkowskiego rzecznika Solidarności z Ursusa.
Jeden z pierwszych co publicznie ostrzegał nas przed masonerią i jej zgubnym działaniu na losy Polaków. Dzisiaj, dwadzieścia lat po jego morderstwie dopiero zaczynamy rozumieć jego przestrogi.

Swarożyc - 31.05.16 1:47
Dla was każdy przebieraniec wycierający sobie złożone w ciup usteczka słowem ,,Polska,, odmienianym przez wszystkie przypadki wielkim patriotą jest !
Dla was ważne jest słowo płynące natchnionym tonem, nawet jeśli te słowa wygłasza morderca Świętowita .Wy prawdy od fałszu rozpoznać nie umiecie a przodkowie waszych przodków w grobach się przewracają widząc jak kumacie się
z najeźcami. Tak depczecie tradycje i honor przodków. Dziady jesteście i tyle i dziadami zostaniecie do końca dni swoich a żadne okrągłe i gładkie słówka tego nie zmienią. Zdrajcy z biało- czerwoną nad glowami. Po trzykroć wstyd !

Agamemnon - 30.05.16 21:23
Z prof. Chodakiewiczem miałem możność rozmawiać, gdy został on zaproszony do wygłoszenia wykładu w Katowicach. Wykład ten wygłosił w sali udzielonej przez probostwo parafii św. Piotra i Pawła. Chodakowski to wspaniały człowiek i wielki Polak.

Byłem też w 1980 roku na spotkaniu z Michnikiem w auli Uniwersytetu Śląskiego, ( po powstaniu NSZZ Solidarność) gdzie Michnik znokautował w dyskusji docenta Knobelsdorfa broniącego aktualnej władzy komunistycznej i wyższości socjalizmu. Zadałem pytanie Michnikowi co sądzi czy przestępców, którzy mordowali żołnierzy niezłomnych należy karać? Odpowiedź brzmiała, że nie. Taki był i jest Adam Michnik. Karać należy wg niego natomiast ojca Rydzyka. Gazeta Wyborcza wiele razy atakowała tego wielkiego Redemptorystę i Polaka. Ojciec Rydzyk dokonał złamania nienaruszalnego od 1944 roku monopolu informacyjnego. Komu służył od samego początku Adam Michnik?

Lubomir - 30.05.16 17:02
Długo trzeba będzie rekonstruować polskość, tam gdzie zlikwidowali ją rozbrykani marksiści, pospolici złodzieje, folksdojcze i euro-naziści, najczęściej weterani Stasi/KGB. Hitler nie zdołał znaleźć konfidentów do stworzenia Wehrmachtu Polska czy Waffen-SS Polska, jednak współcześni niemieccy stratedzy od wojny i pokoju ubrali nas w różne Deutsche Bank Polska, Deutsche Bahn Polska, Deutsche Post Polska, Krupp/Thyssen Polska, Volkswagen Polska, Man Polska i podobne 'polskie' marki. Europeizacja i globalizacja polskiej gospodarki i polskiego rynku pracy ma niby polegać na oddaniu polskiego obszaru ekonomii w niemieckie władanie. To groźny absurd!. Chwilami można odnieść wrażenie, że Goebbels ubrał się w biało-czerwony strój sportowy i udaje zamordowanego przez Niemców w Palmirach Janusza Kusocińskiego. Polska musi odzyskiwać swoją gospodarczą tożsamość. Nie może następować swoista hitleryzacja polskiej gospodarki. Nie może następować zalew Polski markami znanymi z epoki i kolonialnych podbojów Hitlera. Grabieżczy kapitał Hitlera musi wrócić do ofiar niemieckiej grabieży i eksploatacji.

DEF - 30.05.16 12:03
Do pozytywnych zmian jakie nastąpiły zaliczyłbym jeszcze odwagę z jaką przeciwstawili się nasi naukowcy i publicyści przeciwko Żydowi Adamowi Michnikowi, który tym razem szkalował amerykańskiego historyka pochodzenia polskiego, prof. Marka Jana Chodakiewicza.

http://wpolityce.pl/historia/294522-michnik-chwali-ksiazki-grossa-a-ksiazki-chodakiewicza-porownuje-do-protokolow-medrcow-syjonu-naukowcy-protestuja-list-otwarty?strona=2

Musimy trzymać się razem w tej walce z wewnętrznym wrogiem. Dobrze, że nasze autorytety nie zachowały się koniunkturalnie i pokazały, że stać nas na obronę zaatakowanego prof. Marka Chodakiewicza.

Robert - 30.05.16 11:34
alutka, w takim razie: "powiedz no to przecie - kto jest najpiekniejszy w świecie". Poza, psem mojego sasiada. O to Ciebie idzie.

alutka - 29.05.16 17:58
Zamiast wyliczanki zacytuje Jarosława Kaczyńskiego, który na zjeździe partii powiedział: GDYBYSMY ZAWSZE POSTĘPOWALI MORALNIE TO BYŚMY TERAZ NIC NIE MIELI.
Dla myślących to wystarczy, wyznawców wodza nie przekona cała strona afer pis wyliczonych kolejno. od Telegrafu począwszy . Tak odległe czasy, to dla mołodców z pisu niemalże epoka faraona Ramzesa I.

MariaN - 29.05.16 10:20
No nic, nalezy cały czas przypominać ciemniakom o aferach Tuska i Kopaczowej, o tej złodziejskiej szajce, skończyła sie tolerancja przestepstw białych kołnierzyków, BEZ PRZEDAWNIENIA i odbierać majątki panie Ziobro!!!!
oto tylko kilkanascie z wielu tysiecy:
- pseudośledztwo ws tragedii pod Smoleńskiem
- Afera hazardowa, umorzona
-Afera zegarkowa
- Infoafera
- Afera taśmowa
- Afera Amber Gold
- ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy
- Prywatyzacje Szpitali, kręcenie lodów, wpadła tylko Sawicka, jej szefowa ocalała, mało tego awansowała
- Rząd sprzedaje akcje PZU po zaniżonej cenie
- Sikorski kupił 76 foteli po 10 tys każdy
- Powstała czarna lista działaczy polonijnych, którzy krytykują rząd
- Siłowe usuniecie ludzi z KDT w Warszawie
- Przekręty przy budowie stadionów i autostrad na euro 2012
itd, itd

Zatkalo kakao? a tak na marginesie, najlepsze studia nie pomogą i doktoraty o profesurze nie wspomne, aby pojąc, że nalezy żyć uczciwie

student - 28.05.16 23:05
Wobec pomówień kończę z wersalem i staram się dostosować do poziomu adwersarzy. Otóż takie propagandowe brednie pisać może tylko partyjny aparatczik, komitet centralny partii może być dumny z waszej pryncypialnej postawy towarzyszu. W nagrodę z pewnością dostaniecie talon na wczasy na Krymie. всего хорошего !

MariaN - 28.05.16 15:50
Tak to prawda, nareszcie rząd pomyślał o obywatelach, jak dotąd oprócz Olszewskiego i Kaczyńskiego inni premierzy grabili do siebie i ustawiali swoje rodziny i znajomych. Rekord grabierzy pobił rząd Tuska i Kopaczowej... to było mistrzostwo świata. Tak kradli, że kasy zabrakło, musieli zakosić młodym z offe i przyszłym pokoleniom z funduszu demograficznego i zadłużylu Polske na kilkaset miliardów - ZENADA. Czekam na pierwsze aresztowania, jeśli ich nie bedzie i wszystko rozejdzie sie PO kościach na pewno PiS II kadencji nie bedzie miało, to pewne. Na jesieni musi sie ruszyć

Robert - 28.05.16 11:23
Rzeczywiscie, ale jak na studenta to kiepsko wygląda - napewno ma duzą przyszłość - w brukowcu michnika.

student - 27.05.16 22:49
Podobno to ekonomista pisze że pierwszy raz od 26 lat obywatele coś dostali od rządu. W takie brednie ktoś wierzy ? Skąd rząd ma pieniądze ? Czy rząd pieniądze wypracował, a może rzad je zarobił tyrając nocami na zmywaku ? Taki osąd może mieć tylko kompletny ignorant ekonomiczny. Otóż panie autorze rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Aby rząd cokolwiek DAŁ to najpierw musi komuś zabrać w postaci podatku PIT, VAT, akcyzy oraz innych opłat szumnie zwanych należnymi mu daninami. Tę oczywistą oczywistość dawno wyjaśniała Margaret Hilda Thatcher, ur. 13 października 1925 w Grantham, zm. 8 kwietnia 2013 w Londynie – brytyjska polityk, premier Wielkiej Brytanii w latach 1979–1990. Stanowczość w stosunku do strajkujących górników oraz do państw bloku wschodniego spowodowała nadanie jej przydomku Żelaznej Damy (Iron Lady). "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

Wszystkich komentarzy: (19)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Maja 1831 roku
Powstanie listopadowe: wojska powstańcze poniosły klęskę w bitwie pod Ostrołęką.


26 Maja 1988 roku
Otwarcie Szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.


Zobacz więcej