Wtorek 26 Maja 2020r. - 147 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 09.05.16 - 10:59     Czytano: [1155]

Pamiętajcie co spotyka zdrajców


Nigdy nie jest za późno na naukę i wnioski. Tym, którzy dziś tak ochoczo chcą obalenia legalnego- polskiego rządu i obcej pomocy, a nawet i interwencji się dopraszają, którzy tak jak polityk PSL J.Piechociński podżegają do przestępstwa mówiąc "a, może, by tak podpalić jakiś budynek publiczny, żeby wprowadzić stan nadzwyczajny", czy też jak red. J.Żakowski domagają się, by KOD był jak arabski Hamas i twierdzący zarazem, że "nie da się obalić spacerując, a nic nie paląc" - warto przypomnieć lekcję polskiej historii. I dzień 9 maja 1794 kiedy to równo 222 lata temu na Rynku Starego Miasta w Warszawie stanęły szubienice dla zdrajców i sprzedajnych posłów.

Taki był haniebny koniec Targowickiej Zdrady i jej autorów. Baczcie, więc Panowie Nowocześni, by historia nie zatoczyła koła i by polski lud ponownie nie musiał wymierzać historycznej sprawiedliwości. Zdrajcy, którzy zawiśli na Rynku Starego Miasta też byli majętni, ustosunkowani, pełni zaszczytów i poparcia na obcych dworach, ważniejszych nawet od Brukseli - dziś. Można bowiem być popularnym i w centrum uwagi i wydarzeń nie zdając sobie sprawy z roli błazna po środku areny cyrkowej.

Można być medialnie donośnym i głośnym niczym dzwon i zarazem pustym w środku, co nieustannie czyni przywódca Nowoczesnej R.Petru. Na ile ponurym żartem i parodią są dziś w Polsce na poły masońskie hasła: "Wolności, Równości i Demokracji" czy "Jesteśmy i będziemy w Europie". Świeżo co po uroczystych obchodach 1050-lecia Chrztu Polski, równie dobrze można by bronić obecności Polski w Układzie Słonecznym, tym bardziej, że to podobno prezes PIS - J.Kaczyński wywierał brutalny wpływ i naciski na Mikołaja Kopernika, by ten nie czekając na wyrok Trybunału "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię" - bo, wydało go polskie, a nie europejskie plemię. Ci, którzy znają, lubią i cenią sobie polską historię z pewnością rozumieją, że podobieństwo KOD-u do Hamasu polega głównie chyba na posiadaniu brody u przewodniczącego KOD-u. Nie będzie Hamasu nad Wisłą, bo na razie muzułmanów ci u nas za mało, mimo usilnych starań polityków PO-PSL i Nowoczesnej proszących o ich dostarczenie, kierowanych do umiłowanej Imperatorowej Angeli. M.

Idzie kiepsko totalnej opozycji, bo na dodatek patriotów i katolików w młodym pokoleniu gwałtownie przybywa. Warto też czytać transparenty kibiców Legii zwłaszcza ten z ostatniej niedzieli. Dlatego nie prowokujcie Polaków, uczcie się historii i wyciągajcie z niej wnioski, również z tego co stało się ze zdrajcami i zaprzańcami równe 222 lata temu.


Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!Janusz Szewczak
Główny Ekonomista SKOK, ekspert gospodarczy, publicysta, poseł do Sejmu

Wersja do druku

Lubomir - 22.05.16 21:35
Przykre, że w dobie komunikacji internetowej tak niewiele placówek starannie prowadzi i aktualizuje swoje strony, a także tak niewielu wybranych do władz poszczególnych szczebli - rozmawia ze swoimi wyborcami i radzi się ich przez internet. W Wolnym Świecie internet stał się równoprawnym środkiem komunikacji. U nas niewielu to rozumie i docenia. Niewielu traktuje internet z całą powagą i należną kulturą. Ci którzy komunikują się w ten sposób, najczęściej radzą nad problemami na poziomie przedszkola lub dziecięcego placu zabaw.

DEF - 21.05.16 14:52
Naród jako zbieranina nie ma rozumu a pędzi tam gdzie kierują go właściciele propagandy.
Czy nasz naród może podejmować jakieś decyzje dla swojego dobra w to wątpię.
Ile osób ma wiedzę poza propagandową i umiejętności kierowania się rozumem w tym świecie ?
Ja nie znam takich osób.
25 czerwca będziemy mieć dzień jedności Słowian a za rok setną rocznicę największego ludobójstwa w historii Świata wtedy zobaczymy jak zachowa się demokratycznie zainstalowana u nas władza.
Na razie wstrzymałbym się z modłami za nią.

warszawiacy - 20.05.16 21:30
Ludzie,ktorzy utracili wladze nie moga sie pogodzic z decyzja Narodu, bo przeciez pamietamy jak p Tusk nmowil do pPawlaka -my to bedziemy rzadzic wiecznie. !Przewidywali sobie wieczna wladze, ale na szczescie rzadzi p Bog , zaplanowal inne postepowanie i ocalil nas przed zatrata.Narod wybral inna wladze,ktora z poswieceniem pracuje dla jego dobra.Dziekujemy Panu Prezydentowi i Pani Premier i wspierajmy ich modlitwa. Razem zwyciezymy!

Gorący Albercik - 10.05.16 11:01
Genetyczna głupota wychowanków Stalina i Hitlera widoczna jest na każdym kroku. Kiedy się urodziliście ? Za czasów Stalina a niektórzy za Hitlera. Więc o czym pieprzycie ? Cała wasza walka z tamtym ustrojem polegała na używaniu pomiętej gazety po ulżeniu w domku z serduszkiem i na podcieraniu się artykułami sławiącego jego imię. A jeśli jesteście młodsi, to wasza wiedza jest teoretyczna i wszelkie ujadanie to śmiech pusty. Jesteście warci tyle co kibole na żylecie wywieszający obelżywe hasła. Cwani w kupie i anonimowo a oko w oko to może potraficie dać w mordę, lecz argumentów rzeczowych ZERO. Argument siły zamiast siły argumentów.
Dialog na poziomie troglodytów z epoki kamienia jeszcze nie rozłupanego.
Dla was patriotą jest zapewne Pawka Morozow a wzorem cnót donosicielstwo na samego siebie popularnie zwane spowiedzią. Totalna żenada.

Lubomir - 09.05.16 11:19
Trawestując znakomitą pracę Dorothee Schmitz-Koester i Tristana Vankanna: 'DZIECI HITLERA. Losy urodzonych w Lebensborn' obecni zdrajcy są to 'DZIECI STALINA' a ich losy, to 'Losy resortowych dzieci, urodzonych w rodzinach GRU, NKWD'. To genetyczni agenci, wywrotowcy, sodomici, aferzyści, figuranci, malwersanci i mordercy. To azjatycka dzicz, nie potrafiąca żyć na własny rachunek. Genetyczny kretynizm jest widoczny wszędzie, gdzie się pojawiają.

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Maja 2006 roku
Papież Benedykt XVI w ramach swojej pielgrzymki odprawił mszę świętą na pl. Piłsudskiego w Warszawie.


26 Maja 1972 roku
USA i ZSRR zawarły w Moskwie układ tzw. SALT I.


Zobacz więcej