Poniedziałek 9 Grudnia 2019r. - 343 dz. roku,  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.04.16 - 11:35     Czytano: [1487]

Dział: Nasze zdrowie

Polska Medycyna Naturalna


Polskie lasy, łąki, sady, ogrody wiejskie i miejskie ogrody działkowe oraz parki, to jest naturalna apteka. Ściślej: to apteka medycyny naturalnej. Tutaj rządzi nie syntetyczny i chemiczny pogański bożek Eskulap, przerobiony na bożka biznesu, ale Bóg chrześcijan. Warto wsłuchać się w słowa majora Kudlińskiego, Pierwszego Polskiego Preppera, krzewiącego na YouTube na różne sposoby leki naturalne. Leki pochodzące z naszych roślin.

To przeciwwaga dla iście goebbelsowskiej propagandy leków chemicznych. Od rana do nocy telewizyjna propaganda "leczy" od stóp do głów. Głowy zresztą też. Biznes kręci się niczym karuzela wariatka, ogłupiając i snując irracjonalne miraże zdrowia doskonałego. A lekomania staje się kolejnym uzależnieniem. Plasuje się tuż po narkomanii. Niekiedy nawet wyprzedza ją. Niewolnik chemicznych tabletek popada w stan całkowitej apatii. Życie przestaje go interesować. Na śmiejącego się, czytającego książkę, naprawiającego auto, słuchającego muzyki, grającego na instrumencie lub chodzącego po górach - patrzy jak na idiotę.

Lubomir

Wersja do druku

Jan Orawicz - 13.04.17 20:17
Re: Ricky Dick Pisząc pod ksywą nie dajesz wiarygodności wyrobom tego
zielarza.Ale gdyby nie leki przepisywane przez lakarzy,czyli fachowców to
byłoby mizernie z leczeniem chorych. Polska bieda zrodziła wielu zielarzy.

Ricky Dick. - 13.04.17 14:09
Polecam Jerzego Ziębę i jego "Ukryte terapie czyli....." na You Tube i jego stronie www.

Medycyna naturalna to jest to czego człowiek najbardziej potrzebuje.
Dawniej farmacja służyła lekarzowi, dzisiaj lekarz służy farmacji.

Takim nieprzejednanym zwolennikiem medycyny naturalnej jest Jerzy Zięba, znany w Polsce i świecie terapeuta naturalny.

Polecam jego stronę ukryteterapie.pl i jerzyzieba.pl. Człowiek -chodząca encyklopedia na temat naturalnych metod leczenia człowieka.

Wydał już dwie książki pt. "Ukryte terapie czyli czego ci lekarz nie powie" cz. I i cz. II - bestselery. Jerzy Zięba demaskuje w nich działania tzw. służby zdrowia i imperium farmaceutycznego w Polsce i świecie. W swoich bestsellerach głownie propaguje i to skutecznie naturalne metody leczenia.

Jego porady zamieszczone w "Ukrytych terapiach...." działają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. No prawie. Przekonajcie się sami.
Jerzy Zięba nie jest lekarzem ani znachorem. Spisał tylko wyniki badań znanych uczonych i lekarzy i udostępnił ogółowi czytelników i osobom w potrzebie ze względu na stan zdrowia. Przez ponad 20 lat przebywał w Australii i tam gromadził wiedzę na temat naturalnego leczenia. Powrócił do Polski by podzielić si,ę z rodakami swoją pokaźną, zgromadzoną wiedzą.

Skorzystajcie, polecam! Wylecz się sam! To działa.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

09 Grudnia 1946 roku
Początek procesu kpt. S. Sojczyńskiego ps. "Warszyc" i jego podkomendnych z Konspiracyjnego Wojska Polskiego


09 Grudnia 1991 roku
Radio Maryja rozpoczęło nadawanie programu radiowego z nadajnika w Bydgoszczy, działając jako stacja lokalna.


Zobacz więcej