Piątek 18 Września 2020r. - 262 dz. roku,  Imieniny: Irminy, Stanisława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 24.04.16 - 20:37     Czytano: [1128]

Powody, preteksty, prowokacje


Szanowni Państwo!

Wrogowie Polski próbują wszelkimi sposobami sprowokować legalnie wybraną przez naród władzę do popełnienia jakiegoś błędu, który dałby pretekst do jawnej agresji. Nie dawajmy się oszukiwać, odróżniajmy powody od pretekstów. KOD, PO i Nowoczesna oraz ich poplecznicy to zwierzątka boże odstawione od żłobu, które pragną powrotu do koryta. To jest ich jedyny cel. Za pretekst służy im wszystko, co nie służy Polsce. Równie dobra jest walka o Trybunał Konstytucyjny, jak i prawo do aborcji. Nowoczesna Palikociarnia żadnej śmieszności się nie boi, a jedynym jej wrogiem jest naród polski.

Podobnie ma się sprawa z wrogiem zewnętrznym. Rosja powód do wojny z Polską ma ten sam od wieków i nowego nie potrzebuje. Nowe mogą być tylko preteksty. Niszczenie „wiekopomnych pomników” wiernopoddańczych sowieckiej armii jest równie dobrym pretekstem jak niszczenie polskiej żywności, czy przekopanie Mierzei Wiślanej. W ostateczności można zawsze podpalić jakąś budkę wartownika przy ambasadzie rosyjskiej. Jeżeli coś może nam zaszkodzić w stosunkach z Rosją, to właśnie tylko uległość. Na pochyłe drzewo i koza wskoczy.

Wygląda na to, że Angela zaprosiła uchodźców-najeźdźców w porozumieniu z Władimirem Władimirowiczem i teraz czekają na dogodny moment ostatecznego rozwiązania sprawy polskiej.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.plAd. Zasadnicza różnica 16/2016 (252)

Szanowna Pani Małgorzato

Dla większości zdeklarowanych ateistów ateizm to również religia, choć nie zawsze sobie to uświadamiają. Dla POSTĘPOWEGO zaś ateisty ludzie wierzący w Boga (ma Pani rację) to nierozgarnięci umysłowo fanatycy, ale w jego mniemaniu nie należy ich traktować z pobłażaniem (jak Pani twierdzi). Należy wszystkimi dostępnymi środkami zwalczać wszelkie przejawy religijności wraz z wyznawaniem wartości jakie dana religia niesie. I dlatego na skutek działań POSTĘPOWYCH ATEISTÓW w przestrzeni publicznej krajów Europy Zachodniej mamy pustkę religijną, w którą jak w masło wchodził od lat islam. Ale lewackie decyzyjne elity Zachodu udawały, że tego nie dostrzegają, a wręcz promowały islam. W zapędzeniu się w nienawiści do Chrześcijaństwa poszły te elity tak daleko, że potraktowały islam jako środek do osiągnięcia celu - czyli pozbycia się religii chrześcijańskich z kontynentu europejskiego raz na zawsze. I zdaje się, że nawet w obliczu obecnych wydarzeń (masowe migracje, w większości wyznawców Mahometa), w dalszym ciągu nie postrzegają islamizacji Europy jako problemu, z którym trzeba coś począć, uważając że "kultura rozbuchanego konsumeryzmu" rozpuści również i tą religię. O jakże się mylą ci kolejni ULEPSZACZE LUDZKOŚCI.

Serdecznie Panią pozdrawiam - Ewa Działa-Szczepańczyk

…………………………

POWIEŚĆ W ODCINKACH

MARGARET TODD


LEKCJA
POKERAOdcinek 152

Skromność nie popłaca.

Bodzio obserwował samochód pani prezesowej z bezpiecznej odległości. Taśmy miał zawinięte w papier i dodatkowo umieścił je w plastikowej torbie. Zamierzał dokonać uczciwej, jego zdaniem, transakcji. Nawet nie fatygował się, żeby ostrzegać przed powiadamianiem policji. Jeśli działa w porozumieniu z organami ścigania, jej strata. Taśmy nie powinny trafić w ręce policji w interesie samej Buchniarzowej. On natomiast miał nadzieję poradzić sobie jak umiał. A był zdania, że umiał. Zwykł sobie powtarzać, że skromność nie popłaca i coraz mocniej w to wierzył.
Spodziewał się dwóch rzeczy: że w torbie z pieniędzmi znajduje się GPS i że kobiecie towarzyszą tajniacy. Doświadczenie nauczyło go, jak ich rozpoznawać. Z tym nie powinno być kłopotu. Był zadowolony, że zdecydował się zatrudnić wspólnika. Od początku starał się tak formułować komunikaty, żeby wyglądało, że jest jednym z porywaczy. Miał nadzieję, że mu się to udało. Nie tylko on powinien bać się każdej pary napotkanych oczu. Oni powinni też mieć świadomość, że są obserwowani.

CDN

Już teraz można zamówić całość wpłacając jedynie 20 zł na konto Nr: 50 1020 5558 1111 1115 9930 0019. Adres posiadacza konta to: Wydawnictwo TWINS; ul. Dymińska 6a/146; 01-519 Warszawa i podając adres internetowy, na który e-booka należy przesłać.

Okładkę zaprojektował Zdzisław Żmudziński Copyright © by
Margaret Todd, 2013 All rights reserved. Wydawnictwo „Twins”
ul. Dymińska 6a/146 01-519 Warszawa


.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

23 kwietnia 2016 r. | Nr 17/2016 (253)

Wersja do druku

Lubomir - 29.04.16 15:20
Re: Agamemnon Panie Agamemnonie, chwilami można przypuszczać, że ta Komisja Wenecka jedzie prosto z Wenecji Północy, z Petersburga. Sankt Petersburg {dawniej Pietrograd, a potem Leningrad} jest miastem rodzinnym Putina i Miedwiediewa, osobistych przyjaciół 'carycy' Merkel. Jak wiadomo Merkel jest gotowa uruchomić samego diabła, masonów i islamistów, żeby dowalić samorządnej i chrześcijańskiej Polsce. Niemcom pasowałoby żeby Polską rządził odpowiednik Hachy i Quislinga. Do takich psubratów nie mieliby zastrzeżeń. Nie napuszczaliby na nich żadnych komisji. Nawet tzw komisji weneckiej. Demokracja po niemiecku, to wyłącznie nazizm. To rasizm najwyższeg lotu. Niemcy chcieliby żeby Polacy dali traktować się, jak w przeszłości traktowana była ich afrykańska kolonia, Namibia.

Agamemnon - 28.04.16 2:38
Do Polski jedzie na wezwanie zdrajców Komisja Wenecka. W związku z powyższym mam pytania do Wysokiej Komisji Weneckiej.

Gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk w latach 2007 - 214 stosował politykę wypędzeń Polaków z ich domostw bez przydziału lokali zastępczych?,  Gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk dokonał sabotażu gospodarczego  niszcząc polski przemysł okrętowy?,
gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk wprowadził demoralizację do przedszkoli i szkół gdzie pod dozorem edukatora seksualnego  czterolatkowie  mieli być zmuszani do masturbacji
i przebierania się na pederastów?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy dokonano 100 zabójstw na tle politycznym w latach 2007 - 2014?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk wprowadził ustawę o selekcji eugenicznej?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk i jego organizacja fałszowała wybory na szeroką skalę ( na jesieni 2014 roku do wyborów samorządowych naliczono 5 milionów głosów nieważnych a sądy odrzucały wnioski dowodowe). Gdzie była Komisja Wenecka, gdy Komorowski i Tusk blokowali wejście jedynej katolickiej stacji na multipleks, gwałcąc podstawowe prawa demokracji i pluralizmu mass medialnego? Gdzie była Komisja Wenecka,gdy w Polsce głodowało w latach 2007 - 2015 3 miliony dzieci?Itd., itd. Teraz przyjeżdżają pouczać Polaków, że dokonali nie takiego jak trzeba wyboru. Nie chcemy Was widzieć w Polsce, skoro nie stać Was na podstawową znajomość prawa i ludzką przyzwoitość.

Lubomir - 27.04.16 21:03
Kumple z enerdowskiej odnogi Stasi/KGB nie muszą robić za udawaną opozycję. Ich pokierowano lepiej. Wszyscy, włącznie z Erichem Mielke - dostali lukratywne synekury w Gazpromie i Nord Streamie. Im Drezno nie kojarzy się z Perłą Połabia czy Galerią Malarstwa, ale ze służbowymi spotkaniami z Putinem i Merkel.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Września 1939 roku
Zmarł Stanisław Ignacy Witkiewicz, pseudonim Witkacy, polski pisarz, dramaturg i malarz (ur. 1885)


18 Września 1905 roku
Urodziła się Greta Garbo, szwedzka aktorka, również gwiazda kina niemego (zm. 1990)


Zobacz więcej