Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Poniedziałek 14 Czerwca 2021r. - 164 dz. roku,  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 16.04.16 - 21:48     Czytano: [767]

Zasadnicza różnica


Szanowni Państwo!

Strasząc PiS-em, lewactwo wmawiało, że po dojściu do władzy tej partii obywatele zaczną być zmuszani co najmniej do chodzenia do kościoła. A może nawet zabroni się kłamać i kraść! Strach pomyśleć! Co prawda, za platformersów, też zabraniało się oszustw i kradzieży, ale były to tylko zakazy teoretyczne, jak zresztą całe „państwo polskie istniało tylko teoretycznie”.

Poprawność polityczna nakazywała zrównanie wszystkich religii. Dla postępowego ateisty nie ma najmniejszej różnicy w jakiego Boga kto wierzy. Każdy, kto wierzy w coś co nie jest namacalne, to głupi fanatyk, którego można traktować jedynie z pobłażaniem.

Nie zauważają oczywistej różnicy. Wyznawca Chrystusa za zabicie jakiegokolwiek człowieka idzie do piekła. Wyznawca Allacha za zabicie „niewiernego” idzie do nieba.

Zastanów się lewaku kogo wolałbyś spotkać na swej drodze.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

…………………………

POWIEŚĆ W ODCINKACH

MARGARET TODD


LEKCJA
POKERAOdcinek 151


Nowa komórka, z którą Dominika się nie rozstawała ani na chwilę, zasygnalizowała, że ma wiadomość. To było to! Szantażysta, porywacz, czy jak by go nazwać, wreszcie się odezwał.
Wcześniej zaproponował, żeby Agnisia Buchniarzowa przyniosła pieniądze osobiście. Dominika w jej imieniu oczywiście się zgodziła, zapewniając jednocześnie, że cała suma jest przygotowana i czeka na doręczenie. Banknoty popakowane w paczki zostały umieszczone w wózku na kółkach, zaopatrzonym oczywiście w ukryty GPS.
Akcja była ściśle tajna. Nawet sama zainteresowana, czyli pani sędzia Agnisia Buchniarzowa nie znała jej szczegółów. Wiedziała tylko, że ktoś żąda sześciu milionów za uwolnienie jej męża, nic więcej. Była to niewątpliwie wygórowana suma, ale wszyscy mieli nadzieję, że uda się dostać taśmy z cennym nagraniem, które doprowadzi do uwolnienia posła. Liczono też na odzyskanie pieniędzy, jeśli nie od razu, to później.
Agnisia oddała komórkę, przez którą ten ktoś będzie się kontaktował. Zgodziła się również wypożyczyć swój samochód. Sama zadowoliła się zapewnieniem, że wszystko zostanie załatwione bez jej udziału.
Teraz wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dominikę upodobniono do Agnisi. Pogrubiająca ją kamizelka kuloodporna z dodatkową poduszką z przodu dobrze udawała zaawansowaną ciążę. Obcisłe spodnie dopełniały charakterystycznego widoku sylwetki, a odpowiednia peruka reszty.
Szantażysta kazał jej czekać w samochodzie w podziemnym garażu galerii handlowej. Jak zamierzał odebrać pieniądze? Tego nie wiedzieli. Było wiele możliwości. „Złote tarasy” sąsiadują z Dworcem Centralnym, znajdują się w samym środku miasta, łatwo zgubić się w tłumie, a użycie broni palnej jest po prostu wykluczone.

CDN

Już teraz można zamówić całość wpłacając jedynie 20 zł na konto Nr: 50 1020 5558 1111 1115 9930 0019. Adres posiadacza konta to: Wydawnictwo TWINS; ul. Dymińska 6a/146; 01-519 Warszawa i podając adres internetowy, na który e-booka należy przesłać.

Okładkę zaprojektował Zdzisław Żmudziński Copyright © by
Margaret Todd, 2013 All rights reserved. Wydawnictwo „Twins”
ul. Dymińska 6a/146 01-519 Warszawa.....................................................................................................................

TEATRZYK ZIELONY ŚLEDŹ

ma zaszczyt przedstawić sztukę pt.
Franciszek

Występują: Helga i Wańka.

Helga – Fajny ten Franciszek.
Wańka – Dlaczego?
Helga – No jak to!? Nie ustaje w nawoływaniu, żeby pomagać „uchodźcom”.
Wańka – Globalnie, perspektywicznie, to może i dobrze...
Helga – Coś nie pasi?
Wańka – Nie ma odpowiedniego gruntu na poważniejszą zadymę w Dni Młodzieży.
Helga – Wydawało mi się, że od stwarzania gruntu mamy służby.
Wańka – Pewnie tak, tylko taki spolegliwy wróg, to żaden wróg.
Helga – To chyba lepiej? Nie trzeba go przecież od razu zabijać.
Wańka – Ale jakaś niewielka konfrontacja przyspieszyłaby ostateczne rozwiązanie sprawy polskiej.
Helga – Dokładnie. Zwłaszcza, że rozzuchwalają się coraz bardziej.
Wańka – Co masz na myśli?
Helga – Akty zorganizowanego wandalizmu. Zaczynają masowo niszczyć wiekopomne dzieła sztuki.
Wańka – Chwileczkę. Chyba się pogubiłem. Co tu mają do rzeczy niszczone przez dżihadystów starożytne zabytki?
Helga – Nie mówiłam: starożytne, tylko wiekopomne monumenty dozgonnej wdzięczności dla Armii Czerwonej.

KURTYNA

P.S. Drogi aktorze! Idąc sam dojdziesz szybciej, idąc z kimś dojdziesz dalej. Pomyśl czy nie byłoby Ci ze mną po drodze. Zagraj w Internetowym Kabarecie!
.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

16 kwietnia 2016 r. | Nr 16/2016 (252)

Wersja do druku

Lubomir - 16.04.16 22:06
Jak opisuje biograf Merkel, portret jej rodaczki carycy Katarzyny Wielkiej, jest zawsze obecny nad biurkiem Merkel. Merkel - bylej komunistycznej działaczki, wielbicielki Rosji, języka rosyjskiego i imperialnej polityki Prusaczki - na rosyjskim tronie. Zausznicy Merkel muszą mieć podobne wady, jak ich protektorka i idolka. To osobnicy pozbawieni własnych osobości. Typowi jurgieltnicy.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

14 Czerwca 1800 roku
Bitwa pod Marengo (pn. Włochy) z udziałem Polskich Legionów. Wojska Napoleona pokonały Austriaków


14 Czerwca 1987 roku
Zmarł Stanisław Bareja, polski reżyser, twórca wielu kultowych seriali telewizyjnych. (ur. 1929)


Zobacz więcej