Wtorek 26 Maja 2020r. - 146 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.03.16 - 10:26     Czytano: [1275]

Totalny świr opozycji

Prof. Andras Varga to jedyny członek Komisji Weneckiej, który nie podpisał się pod papierem ingerującym w spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce. Jedyna Polka w tym gronie, pani Suchocka, nie stanęła po stronie swego państwa. Stanęła po stronie polakożercy Martina Schulza i odstawionej od władzy szajki.

Szajka byłych właścicieli III RP ma zamiar stosować strategię niszczenia Polski poprzez instytucje europejskie. Niszczeniem Polski jest bowiem podważanie wyniku w pełni demokratycznych wyborów i tworzenie karykaturalnego rządu na uchodźstwie. Wojna z Polską nie będzie byle jaka, ma być totalna, głosi wódz Schetyna. Chętnie używał tego pojęcia niejaki Hitler. A jeden z jego potomków ideowych, przedsiębiorca na Pomorzu, Hans Gielen w tych dniach wypowiedział się tak: „Zabiłbym wszystkich Polaków… Nienawidzę Polaków...Tak, jestem hitlerowcem…”

Jak widać partia przeciwników polskiego rządu ma spore oparcie w historii i w sferach cudzoziemskiego biznesu. Skądinąd wiadomo, że silna jest również w mediach, bo 90 proc. prasy jest w rękach niemieckich. Na marginesie zapytam - dlaczego na to pozwalamy? Ataki pełne lisiej nienawiści do polskości wylewają się ze szpalt wielu gazet.

Mnożą się kolejne incydenty, sprawiające wrażenie przypadkowej bzdury. Np. pewna Kukieła nawymyślała prezydentowi, że jadł kolację w jej hotelu w Krakowie. Jak on śmiał?! Eurodeputowane Pitera i Thun wystąpiły przeciwko Januszowi Wojciechowskiemu, łamiąc rozsądny obyczaj popierania Polaków w instytucjach UE niezależnie od legitymacji partyjnej.

Przy wojnie totalnej żadne dobre obyczaje się nie liczą. Chodzi o nieustanne prowokowanie, by z którejś prowokacji rozwinęła się grubsza awantura. Co z kolei będzie argumentem zarządzenia sankcji albo „bratniej pomocy”. Jest taka ustawa podpisana przez Tuska/Komorowskiego i jest odpowiedni paragraf w Traktacie Lizbońskim. Potrzebna im iskra, pretekst, by zaatakować na całego! Nie akceptują żadnego kompromisu. Ich celem jest rozróba, nieustanna agresja, rozwalenie obecnego rządu, bez względu na cenę.

Miejcie to na uwadze, moi dobrotliwi, wyrozumiali Drodzy Rodacy. Schetynę, Petru, KODowców opętał totalny antypolski świr.

Jan Pietrzak

.....................................

Totalny świr opozycji


Schetyna zarządził totalną wojnę z Polską .Przyłączyła się do wojny Suchocka z Komisji Weneckiej, Hans Gielen hitlerowiec z Pomorza, Pitera i von Thun z Brukseli, Kukieła z Krakowa, KOD z alimenciarni...Wersja do druku

Jan Orawicz - 04.04.16 18:07
Szanowny Panie Lubomirze tak sie maja sprawy jak pan pisze. Ja tego
pana spod nicka DEF, odczytuje jako cudem odrodzona agitke z tamtego
podlego czasu, spod znakow: PPR. PZPR,UB,SB itd. Teraz tylko czekac
jak nam zafunduje postac komucha i mlosnika Salalina tow.Andrzeja
Werblana,ktrego backo Stalin wcisnal do Dywzji im. T.Kosciuszki,z
ktora przybyl do Polski. A po tym przybciu, rozwijal sie niczym czerwony
rozmaryn. w sluzbie kmunizowania Polski i uleglosci czerwnemu
okupantowi Polski, ktora sobie nazwali PRL. A zatem towarzysz A.Werblan
to w tamym czasie byla dosc glosna postac kraasnego kacyka CCCP.
Nawet byl poslem psedosejmu PRL. Takze byl bardzo wybitnym w marksizmie-
lennismie ,ktorego tez wykladal na Unuwersytecie Slazkim w Katowicach.
Pamietniki tego slugusa CCCP, zapowiada agitator tow. DEF!
To,co przezylm wtedy na wlasnej skorze,ktora mi w tamtym czasie cierpla
na glos tamtych krasnych Werblanow ma dzisiaj jszcze wrocic do mnie?!
I to za posrednicwem takich agitatorow jak DEF. O... raaaannny!!!
Pozdrawiam!!

Lubomir - 04.04.16 10:12
Re: Jan Orawicz Panie Janie, liberalizm wpuścił na szpalty gazet osobników niezdolnych do zapanowania nad swoim umysłem, językiem i zachowaniem. Tacy, sami siebie kreują na obywateli drugiej czy trzeciej kategorii. Sami siebie marginalizują. Szkoda zdrowia na przywiązywanie wagi do patologii. Nasz naród to niestety - nie sami święci i nie sami dążący do świętości.

Jan Orawicz - 03.04.16 22:45
DEF daruj sobie tę uwagę o prostakach. Nie zauważyleś do tej pory tego,
że "Kworum" intresują się ludzie wyksztalceni ?! Że akurat ja się nie
zgadzam z twoją niewiedza o Hitlerze i Gomułce to jestem prostakiem?!
Gdzie to zapisać?! Na tego rodzaju ublizajace twoje stwierdzenie stać -
tylko i wyłącznie -wlasnie prostaków z nizin moralnych. Ciekaw jaką ty
kończyles szkole? Pytam o to,gdyż wiadomym jest,że każda szkola, obok
określonej wiedzy ksztaltuje osobowość człowieka. To ja tobie pisze - jako
też były nauczyciel i wychowawca młodzieży. Także harcerzy!!

DEF - 03.04.16 10:54
Może doczekamy wydania nieocenzurowanych przez prof. Werblana oryginalnych pamiętników Gomułki. Nie ma się co dziwić, że prostakom komunizm kojarzy się z Rosją. Żydzi swoją propagandą zniewolili totalnie całe narody a tym, którzy odkrywają prawdę utrudniają bądź skracają życie.
Historia uczy od wieków jak przebiegle działają Żydzi, jak bezkarnie mordują i wyzyskują narody.
Gomułka a teraz Kaczyński natrafia na opór żydostwa, które jak zwykle wie lepiej jak Polacy mają żyć. Prosty Gomułka odbudowywał kraj i ciągle nas ostrzegał przed zadłużaniem się u Żydów. Dzisiaj z tego powodu jest szkalowany i propaganda stara się mu przypisać zbrodnie żydoubecji przed którą, musiał się ukrywać. Gomułka zaraz po wojnie nigdy nie nocował dwa razy w tym samym miejscu. Tylko dzięki Gomułce i Moczarowi nie udało się Żydom stworzyć w Polsce samozwańczego rządu taki jaki stworzyli w Czechosłowacji. Gomułka z Moczarem nie byli w stanie fizycznie przeciwstawić się zorganizowanemu i finansowanemu z zagranicy żydostwu. Moczar zabronił się pochować na Powązkach bo nie chciał leżeć wśród Żydów.
Dzisiaj Kaczyński ma duuuużo większe możliwości a widzimy, że jego pole manewru jest bardzo malutkie i dotyczy dziedzin nieistotnych dla zydowskiego interesu.

Jan Orawicz - 02.04.16 20:02
Re: DEF co ty tutaj ciagle przytaczasz komucha Gomulke?! Czym ten
zdrajca Polski - wedlug ciebie zasluzyl sobie na takie wspominki?!
Zapytaj sie wladz Naszego kosciola czym sie popisal tow.W.Gomulka np.
50 lat temu, kiedy Narod Polski obchodzil uroczyscie Millenium Chrztu
POLSKI?! Ja tamten czas przezylem i cala GOMULSZCZYZNE,wiec wiem
czym byl tow Wieslaw!! Ale jak nie chcesz wierzyc to ciebie odsylam
w te rocznice do pisma w Sieci HISTORIA na str 22 do artykulu naszego
wspanialego historyka Pana Jana Zaryna pt."Millenium w petli komunizmu."
Przy tej okazji mam taka uwage,ze jak sie nie zna okreslonej postaci od
przuyslowiowego A-Z to sie nalezy powstrzymac z wlasna opinia o takiej
osobie. No coz,ale o Hitlerze tez pisales pochlebnie. I tez ci musze podac,
ze jako polski chlopiec przezywalem na wlasnej skorze bicze tego bandyty.
Stad nie dziw mi sie,ze mnie szlag jasny trafia,gdy ktos bezkrytycznie
wspomina bandyckie itp postacie z czasu mego zywota.

Lubomir - 25.03.16 20:56
Re: Agamemnon Wg mnie ma Pan całkowitą rację. Więcej elektronicznego monitoringu i internetu - przy wszelkich wyborach i skończą się ustawki, fałszerstwa itp patologie. Urzędy państwowe nie mogą {niczym Ogródki Działkowe}, mieć wcześniej ustawianych, wciąż tych samych preziów-figurantów i preziów-pozorantów. Państwo to ogrom pracy do wykonania a nie boisko do gry pozorów i dojna krowa dla łasych na lekkie pieniądze.

DEF - 25.03.16 16:00
Ten "totalny antypolski świr" ma już kilkaset lat i wciąż to samo źródło finansowania.
Gomułka w identyczny sposób był atakowany, wtedy "antypolski świr" miał siedzibę w hotelu Lux w Moskwie. Dzisiaj mamy lustrzane odbicie sytuacji, mieszkańcy hotelu Lux nie żyją lecz ich ideologia przetrwała. Ideologia Związku Sowieckiego została odbudowana tym razem w Unii Jewropejskiej.
Uczeń ze szkoły Adama Szaffa powinien już wiedzieć kto nasze pionki u władzy przestawia i czyje cele one realizują.

Agamemnon - 25.03.16 14:26
Pitera posiada niski ranking wśród osób posiadających rozum. Ta kobieta nadaje się do prowadzenia kiosku warzywnego a nie do polityki. Potrzebna jest zasada ustawicznych wyborów drogą elektroniczną, by Suweren na bieżąco mógł kontrolować przebieg załatwianych spraw, poprzez natychmiastowe odwoływanie
tego typu osób.

Lubomir - 25.03.16 11:36
Jak na dłoni widać 'mapę zdrady'. Jej kontury wyznaczają tacy patrioci inaczej, jak m.in. Herr Buseck i Herr Thuzk {to tak wg europejskiego, salonowego zapisu!}. To oni m.in. w epoce rozpętanej globalnej wojny energetycznej, ostro przystąpili do walki z polskimi producentami paliw energetycznych. Zlikwidowali Ministerstwo Górnictwa i Energetyki, wzięli się za likwidację i burzenie kopalń, uderzyli w górnictwo termalne i łupkowe. Uderzyli także w budownictwo podziemne. Z energią godną polakożercy Otto von Bismarcka, zabrali się do likwidacji szkolnictwa związanego z energetyką. Padły energetyczne szkoły zawodowe i technika. Podobnie stało się ze szkolnictwem, przygotowującym podstawowe i średnie kadry - do ekspolatacji zlóż i podziemnego budownictwa. Cóż, Chińczycy mogą budować podziemne miasta i hotele. Japończycy mogą podmorskimi tunelami łączyć wyspy, u nas nikt podobnych rzeczy wkrótce nie potrafi robić, ponieważ na pewnym etapie pewni sabotażyści obrali kierunek na unicestwienie Polski, Polaków i polskości. Jedna niemiecka kopalnia budowana w Żorach, pod auspicjami Herr Buseck'a, nie odwróci tego zabójczego trendu. Energetyka to jednak tylko jeden włos na głowie państwa. Z tej głowy powyrywano niemal wszystkie wlosy. Moda na bezużytecznych figurantów, wciąż trwa w Europie. Ci hochsztaplerzy zamiast organów do myślenia, mają pouczepiane jakieś atrapy, przypominające glowy. W rzeczywistości są to umysłowi kastraci. Ależ powstało zamieszanie na kontynencie, gdy do struktur europejskich dostali się genialni humaniści, Greczynka Nana Mouskouri i Wloch Rocco Buttiglione?. Kosmopolityczni sodomici i nihiliści wystraszyli się, że Europa wejdzie w epokę moralnej odnowy, w epokę powrotu do ateńsko-rzymskich korzeni. W epokę renesansu chrześcijaństwa i mądrze rozumianego patriotyzmu. Obecnie trudno znaleźć w Brukseli, Strasburgu, Schengen czy Maastricht - poetów, pisarzy czy kompozytorów, zatroskanych o przyszłość naszego kontynentu i przyszłość ojczyzn, stanowiących ten kontnent.

Wszystkich komentarzy: (9)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Maja 1966 roku
W Warszawie procesja wiernych zostaje rozpędzona przez milicję, aresztowano 400 osób.


26 Maja 2006 roku
Papież Benedykt XVI w ramach swojej pielgrzymki odprawił mszę świętą na pl. Piłsudskiego w Warszawie.


Zobacz więcej