Poniedziałek 11 Listopada 2019r. Imieniny: Bartłomieja, Gertrudy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 16.03.16 - 13:59     Czytano: [973]

Kto miesza w Europie?


Problemy integracyjne islamskich gości Angeli Merkel spowodowały w Niemczech ożywienie intelektualne, które owocuje projektem budowy arabskich miast w Europie. Pewien think tank proponuje, by imigrantom zbudować nad Renem Nowy Damaszek lub Aleppo… żeby się lepiej czuli.

Skąd biorą się takie szalone pomysły? Będę zgadywał! Niemcy mają sami siebie dość! Są znudzeni rodakami. Na ogół w takich momentach, jak pokazuje historia, uruchamiali wojenną maszynerię i ruszali podbijać sąsiadów, żeby się nieco rozruszać. Ostatnimi laty tak się rozleniwili z euro-bogactwa, że trudno ich poderwać do akcji. Chcą, żeby ktoś ich rozrajcował na miejscu, wyręczył w robocie przy taśmach produkcyjnych, a także przy kobietach. W sumie – żeby ktoś ich ubogacił kulturowo, przemysłowo i płciowo. To świadczy o dziwnej zapaści, ale też o czyjejś celowej akcji rozwalającej psychikę naszych przyjemnych sąsiadów. Co nie powinno nikogo cieszyć, bo między Odrą a Bugiem mamy swoje zawirowania psychiczne.

W najbardziej smutny sposób obnażył je wypadek prezydenckiego samochodu. Wypadki drogowe zdarzają się codziennie. Są niechlubnym marginesem pędzącej cywilizacji. Pochylamy głowy w zadumie, łączymy się w modlitwie, nie zastanawiając się nad przynależnością partyjną czy stanowiskiem człowieka, którego dotknęło nieszczęście. Nie wszyscy jednak.

Okazuje się, że są między nami osoby, które wypadek z udziałem prezydenta, rozbawił do rozpuku. Ilość szyderstw jakie pojawiły się w internecie pod witryną KOD robi wrażenie. Najłagodniejszy żarcik: „jaka szkoda, że nie było brzozy”, nawiązuje do katastrofy smoleńskiej. Tamta „pancerna brzoza” wstawiona do raportu Anodiny jako powód katastrofy, sama w sobie była szyderstwem z poległych Polaków. Z takiego kręgu kulturowego pochodzą chichoczący funkcjonariusze. Prowadzą tu wojnę hybrydową, polegającą na uniemożliwianiu racjonalnej wymiany myśli w publicznych sprawach. Sieją zamęt pojęciowy i moralny. Niemcy i Polska – odmienne sytuacje, przeróżne awantury, a cel ten sam: niszczenie społecznych więzi, destabilizacja państwa, destrukcja zbiorowej świadomości… Ciekawe, komu na tym zależy? Kto miesza w Europie?

Jan Pietrzak


............................................................................................


Kto tak miesza w Europie?Niemieckie napięcia wynikające z napływu islamskich gości Polskie awantury sterowane przez wrogich funkcjonariuszy to fragmenty wojny hybrydowej, niszczenie społecznych więzi i wspólnotowej świadomości.Wersja do druku

DEF - 24.03.16 20:09
W przyszłym roku będziemy mieć setną rocznicę żydowskiego zamach stanu w Rosji. Laureat Nagrody Nobla Sołżenicyn podał, że wyniku tego zamachu zginęło łącznie sześćdziesiąt milionów Rosjan.
W jakim kraju na świecie prasa pisała prawdę o tej rzezi ?
Do dziś wszyscy są dalej otumanieni o oddolnym wyzwalaniu się rosyjskiego ludu spod ucisku burżuazji.
Zastanówmy się czy dzisiaj jest też możliwa taka mistyfikacja na światową skalę i mordowanie niewinnych ludzi ?
Ja uważam, że tak. Mamy identyczny przypadek jak w Rosji w 1917 roku. To co do nas dociera to tylko żydowska propaganda, nie mamy możliwości jej zweryfikować. Dziennikarze, którzy zaczęli się interesować prawdą stracili głowy dla ostrzeżenia innych. Za kilkadziesiąt lat prawda wyjdzie na jaw ale wtedy będzie za późno. Szkoda prostych Arabów, żydowscy spece od terroryzmu od wieków bezkarnie niszczą całe nacje.

Lubomir - 24.03.16 20:08
Wielkie narody Europy z otartymi gębami przyglądają się na swoją zagładę. Przemysł i technologię wyprowadzono im do Azji. Zamiast kościołów mają coraz więcej czynnnych meczetów. Czekać jak podobnie jak w Polsce, zaczną likwidować im szkoły i domy kultury. Wszysto pod hasłem coraz większej wolności. Tyle, że za granicą tej coraz większej 'wolności', czyha niewola. Nie da się wykluczyć, że islamska niewola.

Robert - 24.03.16 15:49
Współczuję Rodzinom i Najbliższym.
To już jest wielka kpina, z niemocy panujących w UE i PE. Należy wprowadzić, jeden za wszystkich i wszyscy za jednego - jest to egzekwowanie zbiorowej odpowiedzialności. Tylko islamiści, są władni do likwidacji terrorystów wśród swoich - to powinno być w ich interesie - nam nic do tego. Wynocha z EUROPY - czas do domu! Za stan jaki mamy odpowiadają "mędrcy" w UE i PE, oni nigdy nie opanują sytuacji - sami ją podżegają i organizują. Takie oskarżenie powinno sie pojawić i to natychmiast. Czas na demokrację i demokratyczne wybory w UE i PE, skończyć z shitwą. Europie potrzebna jest struktura militarnego i policyjnego bezpieczeństwa.

Lubomir - 22.03.16 14:35
Podczas gdy komisarze niemieccy i urabiani na im uległych europejscy sodomici i lewacy - dyskutują nad kształtem banana i formą upokorzenia Polski, Węgier i innych szanujących i kochających wolność narodów i robią to za 122 euro na godzinę, w Brukseli wybuchają prawdziwe bomby. Semiccy terroryści od dawna wrzeszczeli o Kalifacie Belgistan. Teraz przechodzą do ataków. Ciekawe czy przyboczny Merkel, Martin Schulz - w swojej odezwie potępi terrorystów, zakończy dyskusje o kształcie banana, czy warknie na Polaków i Węgrów - sprzeciwiających się najazdowi islamistów na Europę?. Na razie może nadsłuchuje wybuchów i trzyma się za spodnie. Oby horyzonty pod przyszłość Europy zaczęli wytyczać jej naturalni obrońcy i krzewiciele a nie permanentni najeźdżcy, zaborcy, grabieżcy i grabarze. 'Zmierzch bogów' nabiera tempa!.

Lubomir - 18.03.16 13:14
Opętanej przez szatana i szatańskie pomysły Merkel, potrzebny byłby dobry egzorcysta. Ta niezrównoważona psychicznie dewiantka, weszła na drogę niemieckiego pilota Andreasa Lubitza. Jeżeli Europa da ogłupić się tej psychopatce, to czeka nas los podobny do losu Palestyńczyków, Irakijczyków i Syryjczyków. Tyle, że pod islamskimi rządami. Na razie zdominowana przez niemiecki kapitał europejska propaganda, nazywa przeciwników nienormalnych pomysłów Merkel ...nazistami.

Robert - 18.03.16 11:22
przepraszam błąd w pisowni, powinno być - cloud.

Robert - 18.03.16 2:09
UE, PE, ciągle debatują, nad uchodzcami - propozycje i rozwiazania sa dokonywane w "claud technice". I to nie ważne, gdzie miało by to byc i przez kogo decydowane, "claud" to coś ponad ziemskiego i może byc wszędzie, zawsze to blizej nieba i ciał niebieskich, tak wiec i rozwiazania są nie ziemskie. Odwołujące sie do "dekalogów i dogmatów", przez ludzi którzy w nic nie wierzą, poza dużymi pieniędzorami.
Turek i Turcja , dla kochających ich Niemców, za pieniądze zrobią wszystko. Na już, są największą grupą etniczną pracującą w Niemczech - za jakie obietnice dogadują sie z Merkel?. Z ustaleń wynika, że dla dobra Niemców, pieniądze dla Turków płaci UE, a więc i nasze składki. Następnym krokiem, będzie transport humanitarny Turków dla „uchodźców”, drogą morską przez Morze Czarne, do okupowanych terenów rosyjskich - a następnie, poprzez Ukrainę prosta droga przez nieobstawione granice do Polski. Za tą operację, posypia sie następne miliardy do Turcji - która ma przyzwolenie na lidera islamskiego nad populacją europejską, co by można powiedzieć - że "sa na kursie i na ścieżce", zgodnie z pragnieniami możnych i możniejszych - z chmur, to można wyczytać.

Robert - 16.03.16 17:21
Taaa, to na zachodzie już politycy mówią wprost co myślą? - oj tam, chwilowa słabość zabłyśnięcia, po wykładzie Orbana a wcześniej Andrzeja Dudy, na otwarcie prezydentury. Zanim co, to po 2 tygodniach będą znowu myśleć jak kasta Berlińczyków i ich Brukselscy klakierzy. Muszę sobie sam przyznać rację, nie dlatego że się napatrzyłem na czerwona oślinę z TK, półgłówków odstawionych od koryta, donosicieli i szkodników demonstrujących absurdalne idee - ten rozdział miał i ma dobre strony, uczy nas przezorności i oddala łatwowierność, w cenie są tylko konkrety i prawda, a ponad wszystko interes NASZEGO Państwa. Kwestia tzw. "uchodźców" de facto jest inwazją obcych, na zagarniecie Europy, to problem tylko prezydenta Syrii, putina i merkel. Wystarczy skutecznie, rozwiązać tą "spółdzielnie" tajnego paktu Merkel i Putnia do zagarnięcia Europy, przez obcych najemników. Bo ani rosja ani niemcy, nie są wystarczającą siłą militarną, aby tego dokonać, ale przy pomocy Allacha hybrydowo jest to możliwe, ubogacenie zainteresowanych. Tak wiec problemy syryjskie, są im na rękę - a wygląda to dokładnie tak, jak polowanie na zające z nagonką. Putin bombarduje i wypłasza "zwierzynę", a Merkel łapie ich w sieci na żywca, jako niewolników i materiał do armii - będą skuteczni, bo kulturowo i religijnie, wypełnią swoją powinność.

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Listopada 1912 roku
Zmarł Józef Wieniawski, brat Henryka i Juliana, pianista, kompozytor.


11 Listopada 1937 roku
Po raz pierwszy obchodzono Święto Niepodległości jako ustawowy dzień świąteczny w Polsce.


Zobacz więcej