Sobota 14 Grudnia 2019r. - 348 dz. roku,  Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 31.01.16 - 15:38     Czytano: [2854]

CIERŃ BOGA


Krótki w tym roku mamy karnawał, jeszcze w niektórych domach stoją choinki, w Kościołach śpiewamy kolędy, a już za kilka dni „tłusty czwartek”, co oznacza, że zbliża się ostatnia sobota karnawału a potem już Środa Popielcowa, po której rozpocznie się Wielki Post i właśnie w tym okresie 19 lutego 2016 roku, na ekrany polskich kin wejdzie znakomity film w reżyserii Oscara Parra de Carrizosa „CIERŃ BOGA”.

W ostatni piątek w Warszawie odbył się pokaz przedpremierowy dla dziennikarzy filmu produkcji hiszpańskiej pt.: „CIERŃ BOGA”.
To pierwszy film – jak stwierdza dystrybutor, który relacjonuje ostatnie trzy lata życia Jezusa Chrystusa widziane oczami apostołów. Jezus ukazany jest jako zwykły człowiek, który spotyka się, rozmawia i biesiaduje ze swoimi uczniami. Mimo napięć i wątpliwości zrozumiałych dla ludzi, żyjących zgodnie z tradycją żydowską, apostołowie odnajdują w Jezusie Mesjasza, który posłany przez Boga i napełniony Duchem Świętym dokonuje cudów jakich nikt dotąd nie widział. Z miłości do człowieka, mimo towarzyszącemu mu lęku, do końca wypełnia wolę Ojca…
Piękne sceny kręcone nad Jeziorem Tyberiadzkim, w Jerozolimie czy w biblijnym Kafarnaum, towarzyszą głębokim dialogom wybranym z najlepszych tłumaczeń Ewangelii.

„CIERŃ BOGA” to poruszająca opowieść, która przedstawia nowy punkt widzenia dla wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat.
W KINACH OD 19 LUTEGO 2016 ROKU
Dystrybucja: KONDRAT – MEDIA
dystrybucja@kondrat-media.pl

Przygotował: Zbigniew Skowroński

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

14 Grudnia 1799 roku
Zmarł George Washington, pierwszy prezydent USA (ur. 1732)


14 Grudnia 1989 roku
Zmarł Andriej Sacharow, rosyjski fizyk, dysydent (ur. 1921)


Zobacz więcej