Wtorek 26 Maja 2020r. - 146 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.01.16 - 13:23     Czytano: [1205]

Niemcy: zderzenie chamstwa z głupotąRozczuliła mnie pani burmistrz Kolonii, która komentując sylwestrową zabawę Arabów z Niemkami doszła do wniosku, że należy tym niegrzecznym chłopcom urządzić szkolenie i wyjaśnić, że źle się zachowali, łobuziaki. A niemieckie dziewczynki nie powinny zbyt blisko podchodzić do rozbrykanych chłopaków. Prawda, że rozczulająca osoba? Pewnie koleżanka ministry Muchy z kursów poprawności politycznej. Ta nasza Mucha przekonywała kiedyś, że najazd islamistów na Europę „ubogaci nas kulturowo.”

No i właśnie w Kolonii i wielu europejskich miastach odbyło się ubogacone powitanie nowego roku. Do tego stopnia, że policja nie chciała przeszkadzać w szampańskiej zabawie. Telewizje też zachowały kulturalny dystans, nie pokazując tanecznej łapanki kobiet. Taki intymny taniec nazywa się „goniony.” Najbardziej dyskretnie zachował się niemiecki rząd, przez tydzień uznając, że nic nadzwyczajnego się nie stało. Podobno Tusk pocieszał kanclerkę przez telefon śpiewając jej popularny u nas kawałek „nic się nie stało Aniela, nic się nie stało.” Po prostu wykonano kolejną imprezę multi – kulti. Nocą, przy fajerwerkach i muzyce łatwiej się integrować niż na kursach. Moda na seks balowy może się przyjąć, bo wiadomo od dawna, że seks to przyjemne zajęcie. Chodzi tylko o to z kim, gdzie i jak? A to są pytania czysto kulturowe.

Postępaki ustalili przecież, że płeć jest cechą kulturową, nie biologiczną. Każdy może sam zdecydować czy jest Bertą, czy Ahmedem. Ustalili też dawno, że zwracanie uwagi na odmienność rasową innej osoby, jest paskudnym rasizmem. Wg postępowej ideologii należy dążyć do wyrównania odmienności ras, płci, narodów, religii itd. To teoria konwergencji ustrojowej, dyfuzji kulturowej i tym podobne konstrukty myślowe. Wszystko ma się wymieszać dla szczęścia europejskiej ludności. Po to są otwarte granice…

Ale ponieważ za wolno się mieszało, więc wpuszczono milion przybyszów, by namieszali mocniej. Akurat Sylwester był dogodną okazją do bliższego kontaktu. Można powiedzieć – wieczorek zapoznawczy dzikiego żywiołu z sytym marazmem. Zapowiadane przez Huntingtona zderzenie cywilizacji brzmiało intelektualnie elegancko. Niestety, w niemieckiej praktyce, sprowadza się do zderzenia chamstwa z głupotą. A u nas inna cywilizacja: zderzenie optymizmu z satyrą, w Kabarecie pod Egidą! (tel 884 808 773)

Jan Pietrzak


.....................................................................

Niemcy: zderzenie chamstwa i głupoty

Sylwestrowy bal zapoznawczy imigrantów z Niemkami to zderzenie cywilizacji, grubej Berty z wyposzczonym Ahmedem. Policja się schowała, media milczały, rząd się zapadł...

Wersja do druku

Lubomir - 25.01.16 11:29
W świetle sformułowań używanych przez ojców demokracji europejskiej ale i światowej. Używanych przez Greków, czyli w świetle określenia 'Hitler w spódnicy' i 'Czwarta Rzesza', coraz poważniej należy brać pod uwagę 'Norymbergę Bis' - dla budownicznych kolejnej niemieckiej Rzeszy i rozwalaczy europejskich ojczyzn, przede wszystkim sabotażystów europejskich gospodarek oraz autorów finansowych pułapek i niewoli finansowej. To przede wszystkim stojący rozkrakiem między Berlinem a Moskwą superagent Schroeder i DDR-owska parzykawa - Merkel.

Robert - 25.01.16 0:49
44 – Odezwała się kanalia zbowidowska z KOD, utrwalacz (protektor) władzy zdrajców, szubrawców i oprawców Polski. Historią to już jesteście – spadaj na media wysoko urodzonych szmat – wyhodowanych w komunie.

44 - 24.01.16 12:16
Bez postkomunistycznych protektorów, nie będzie Czwartej Rzeszy czy Piątej RP, jak zwał tak zwał.
Urodzenia za komuny, wychowania w komunie nie wyprzecie się.
A czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość śmierdzi.
Tak komunistyczne pomioty, taka jest kolej historii.

Lubomir - 22.01.16 10:49
Re: Robert Panie Robercie na 'Wirtualnej Polonii' jest zamieszczony życiorys tatusia Martinka Schulza. Warto poczytać. To kapitan SS, 'robiący karierę' w Mauthausen-Gusen. Poziom nienawiści czy wręcz obłędu do ludzi uczciwych, skądś się wziął u tego euro-cielucha. Oczywiście Europa za namową Polski musi jak najszybciej rozpocząć drugi, a w zasadzie właściwy, główny etap denazyfikacji krajów niemieckich. Hitlerowskie marki 'Volkswagen' czy 'Man' muszą przejść reorganizację jak należący do 'General Motors' - dawniej hitlerowski 'Opel'. Bez posthitlerowskich protektorów, nie będzie Czwartej Rzeszy. Rzeszy kierującego z tylnego siedzenia Schroedera i Merkel.

Robert - 22.01.16 5:20
Berlińska mafia w UE, to się odbija w ich działaniach. Her Ćiulc, wręcz nienawidzi Polaków - no cóż, są to matołki resortowa z epoki Adolfa jak i zdrajcy donosiciele z Polski. Nietrudno zauważyć faszystowskie niemieckie widzenie świata, Hitler robił już masowo modyfikację wzbogacenia rasy, wybrani towarzysze jako selekcyjni samce i kobiety - dzieci zabierano na wychowanie w wartościach słusznych dla rasy niemieckich nad-ludzi. Niepokoi tylko, że tym razem, będzie to owoc gwałtów przy aprobacie regierung zboczonej carycy i niemieckich mężczyzn?. Na pewno już nie będą blondynami o niebieskich oczach, ale za to urodzonymi ryżymi europejczykami. Co raczej nie podchodzi pod pragnienia Adolfa, ale mogą spełniać inne funkcje "pożyteczne" dla rzeszy. Faktycznie jest to inwazja na UE, wszystko wskazuje, będzie to nowa armia niemiecka(?) na zawładnięcie Europą. Niemcy uwielbiają stosować prawa i je interpretować zgodnie z poglądami Fuhrera - powracam do (?) wiec wykręcą numer. Tym razem to nie Niemcy będą mordować, tylko przybysze, a kogo to wiadomo, będzie wojna religijna. Oficjalnie, uniknie się zachłanności korporacji i nacjonalistycznych wpływów politycznych, czysta robota w białych rękawiczkach i cel osiągnięty. Tym bardziej widowiskowo i podnoszący morale Niemców – z Merkel w roli głównej w ONZ, uczennica przerosła Adolfa Hitlera, „literatura” tego autora sprzedaje się bardzo dobrze. - A co na to niemiecki emerytowany Papież? .
Teraz mam dylemat, wypada dobrze zakończyć, ale to „mi się nie uda”. Spróbujmy na chwile, stanąć „ bezinteresownie” po stronie Niemców, zimno popatrzeć na rachunki i ich kalkulacje, potraktować sprawę po kupiecku. Otóż, kiedy liczyłem koszty odszkodowań (nie tylko od Niemców, są to te kraje które ciągle nas szkalują) oraz bankowe procenty od tylu lat – cyfra jest tak potężna, że w moim kalkulatorze się nie mieści. Zakładamy, że taką kwotę powinni nam zapłacić, jako prawnie należne odszkodowanie. Co z tego maja Niemcy, po tym zadość uczynieniu Polsce? – NIC! No ale skoro mamy tutaj wydawać na coś dla Polski – to lepiej jest tylko część tej sumy, wydać na uchodźców, którzy rozwiążą też nam problem Polski, i pozyskujemy Polskę całkowicie pod nasze panowanie, na następne 1000 lat, co najmniej.
Trzeba jak najszybciej uruchomić, proces odszkodowań dla Polski, uprzedzić ich zamiary, które śmierdzą już realistycznie.

Lubomir - 20.01.16 13:12
Oby z niemieckiego chaosu, kraszonego wznowieniem 'Mein Kampfu' - wyswobodziła się katolicka Bawaria. Bawaria jako realnie Wolne Państwo Bawarskie. Bawarczycy wyjątkowo dobrze poznali następstwa gorliwej lektury 'dzieła' Adolfa Hitlera. M.in. dzięki KL Dachau. Dzisiaj premier WPB idzie wśród pierwszych przeciwników 'Hitlera w spódnicy', zaś secesja Bawarii nabiera realnych kształtów, jak najnowszy model BMW.

Agamemnon - 19.01.16 22:17
Czy zanalfabetyzowane Niemcy nie stanowią realnego zagrożenia dla pokoju
w Europie? Tylko pytam. Duża nadzieja w nowym rządzie polskim nie tylko dla Polski ale też dla pokoju w Europie.

Lubomir - 17.01.16 21:05
Arabska kolonia w Europie?. Kolonia najwyraźniej nieprzypadkowo stała się miejscem arabskiej prowokacji. Dwadzieścia milionów muzułmanów w Europie, to wielka siła, której islam jest coraz bardziej świadomy. To wielka k o l o n i a wyznawców Mahometa. Wydaje się, że Niemcy dostali alergii na Polskę, ale nie na arabskich innowierców. Zresztą Niemcy ogólnie rzecz biorąc - znienawidzili całą Europę. Nieco wcześniej nienawidzili w europejskich strukturach wielkiej piosenkarki greckiej Nany Mouskouri i Rocco Butiglione, absolwenta Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Rzymskiego Uniwersytetu Sapienza. Autora książek: 'Myśl Karola Wojtyły' i 'Europa jako pojęcie filozoficzne'. Niemcy znów wracają do czasów niemieckiego obłędu. Do czasów rozczytywania się w 'Mein Kampfie'. Ta lektura znów ma uczynić ich asertywnymi. Oby Europa zaczęła pokazywać Niemcom gest pukania się w czoło. I oby niemieckie cekaemy pojęły, o co chodzi Europie. Miejsce niemieckich wielbicieli Hitlera, jest obok kosza na śmieci, a nie na publicznej scenie Europy.

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Maja 1988 roku
Otwarcie Szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.


26 Maja 1910 roku
Urodził się Laurance Rockefeller, amerykański finansista i filantrop (zm. 2004)


Zobacz więcej