Piątek 18 Września 2020r. - 262 dz. roku,  Imieniny: Irminy, Stanisława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.11.15 - 21:28     Czytano: [961]

DLACZEGO HGW ICH NIE USUWA?

Znicze pod ambasadą francuską - Warszawa
Rozkaz: ZGASIĆ PAMIĘĆ!(foto. Print Screen YouTube/Vimeo) / Film opublikował w internecie: Stefan Jerzy Siudalski


..........................................................................................................

Redakcja vod: kiedy Hanna Gronkiewicz - Waltz usunie znicze sprzed francuskiej ambasady? Ponawiamy nasze pytanie i nie chodzi tu o jakąś złośliwość. Chcemy pokazać jak naprawdę postępują politycy Platformy. Chcemy by wszyscy zobaczyli ile w nich pospolitej hipokryzji i jak bezwzględnie potrafią stosować podwójne standardy. Niech do końca spadną te maski w jakich występują na co dzień. To tych polityków i te sprzyjające im media należałoby wyrzucić na śmietnik.

Filmy:
1. Znicze pod ambasadą francuską - Warszawa opublikował Stefan Jerzy Siudalski
2. Rozkaz: ZGASIĆ PAMIĘĆ! Akcja „ZGASIĆ PAMIĘĆ" rozpoczęła się w nocy z 10 na 11 marca około godziny 2.30 w 2011 roku. Uczestniczyło w niej ponad 15 funkcjonariuszy Straży Miejskiej i Policji. Usunięcie wieńców oraz palących się zniczy zajęło 20 minut, cały teren został dokładnie zamieciony. Na śmieci walające się 20 metrów dalej pod restauracją „Zakąski Przekąski" strażnicy miejscy nawet nie zwrócili uwagi

NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Gazeta Polska

Wersja do druku

Robert - 16.11.15 12:18
Dwie sprawy, zawsze to cieplej, kiedy wiatr zachodni nas dosięga od umiłowanych nam braci pustynnych - jakoś mniej szczęk wypada. Druga to ta - że będzie debata na ratuszu, pod którą następną ambasadę przenieść tą dekorację, w imię "solidarności poparcia" które się już przejadło. W kraju kulturalnym, nie ma już chętnych do sikania, nawet kiedy stawia Merkel.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Września 1939 roku
Okręt podwodny ORP Orzeł uciekł z Tallina.


18 Września 1944 roku
49. d. Powst. Warszaw.: Ewakuowano na Pragę chorych i ciężko rannych. Z B17 zrzucono 1284 zasobników z bronią i amunicją. Dotarło 188 sztuk


Zobacz więcej