Czwartek 6 Sierpnia 2020r. - 219 dz. roku,  Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 28.07.15 - 11:22     Czytano: [5268]

8-letnie rządy POPSL – aferą 25-lecia


To właśnie reprezentanci rządzącej partii, jak i urzędnicy państwowi od początku funkcjonowania tej koalicji prowadzą ekonomiczną wojnę z własnym narodem. Ci źli ludzie traktują to co jeszcze czuje i myśli po polsku jako łup wojenny, nie cofną się przed niczym, byle tylko utrzymać się przy władzy. Pieniądze SKOK-ów są potrzebne do ratowania, co najmniej dużych kilku banków. Prawdziwe bowiem piramidy czają się w sektorze bankowym, niezwykle życzliwie nadzorowanym przez urzędników premier E. Kopacz z KNF, o czym MF M. Szczurek do niedawna członek lobby bankowego, związany z holenderskim bankiem ING powinien doskonale wiedzieć.

To bowiem ten zagraniczny bank w 1994 r. w atmosferze prawdziwego skandalu i afery, a nawet przy wyrokach sądowych, w ramach tzw. prywatyzacji przejmował Bank Śląski. Ostatnie wypowiedzi MF M.Szczurka tendencyjne, całkowicie nieuprawione mogące wywołać panikę w sprawie SKOK-ów kwalifikują się albo do prokuratury albo wprost pod Trybunał Stanu.

Prawdziwe bowiem "trupy w szafie" na dziesiątki miliardów złotych są dziś bowiem ukryte w bankowo-ubezpieczeniowych szafach. Według szefa zespołu doradców premier E.Kopacz, byłego ministra od wyprzedaży majątku narodowego J. Lewandowskiego, co najmniej kilka banków jest zagrożonych bankructwem w przypadku przewalutowania tzw. kredytów frankowych.

Co najmniej 3 duże, giełdowe banki mogą okazać się niewypłacalne, potrzebować dokapitalizowania, nawet na kwotę 15-20 mld zł, programów naprawczych i zarządów komisarycznych, o ile dojdzie do przewalutowania spekulacyjnych, toksycznych tzw. kredytów w CHF. W oszukańczych polisolokatach 4 do 5 milionów Polaków zostało schwytanych w pułapkę i zainwestowało w ten skrajnie nieuczciwy proceder kwotę 50 mld zł. to jest ta kolejna, największa afera 25-lecia, obok tzw. kredytów frankowych i tykająca bomba pod stabilnością systemu ubezpieczeniowo-bankowego w Polsce. Sprawa SKOK-ów ma odwrócić uwagę Polaków od prawdziwych afer finansowych i skali rabunku dokonanego na Polakach, którego łączną kwotę można szacować na ok. 100 mld zł, na przestrzeni ostatnich lat. To ewidentna zemsta lobby lichwiarsko-bankowego i jego rządowych marionetek za ujawnienie tych porażających faktów polskiej opinii publicznej. Dopiero po jesiennych wyborach Polacy poznają prawdziwą skalę spisku, inspiratorów tej prowokacji wymierzonej w legalnie działające podmioty gospodarcze, jakimi są niewątpliwie SKOK-i, oraz zakres wykorzystania instytucji i urzędów państwowych w niszczeniu tego ostatniego polskiego podmiotu finansowego na rynku. Rząd PO i jego medialni pomagierzy bardzo się spieszą, bo już za 2 dni Trybunał Konstytucyjny może się wypowiedzieć w sprawie SKOK-ów, nie całkiem po myśli rządzącej sitwy.

Może się bowiem okazać, że wszystkie szkodliwe, nieuczciwe i wrogie działania wobec tych podmiotów były podejmowane przez urzędników premier E. Kopacz w oparciu o nielegalne przepisy sprzeczne z polską Konstytucją. Prawdziwe wielkie afery 25-lecia dopiero przed nami, które wyjdą na jaw dopiero po przegranej obecnego układu rządzącego z PO na czele. Info-afera, afera hazardowa, afery drogowo-autostradowe, to może być mały pikuś.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!Janusz Szewczak
Główny Ekonomista SKOK
Stefczyk.info

Wersja do druku

Lubomir - 25.08.15 22:24
Byli 'komandosi' sowieccy, potem niemieccy...Czas na rządy Polaków. Merkel coraz częściej uważana jest za Seppa Blattera europejskiej polityki. Skorumpowana do szpiku kości, korumpuje czołowych polityków europejskich - pieniędzmi niemieckich fundacji rządowych. Robi to sprawnie jak Otto von Bisrmarck, swoim funduszem kolonizacyjnym.

MariaN - 28.07.15 20:41
Nareszcie w SKOKach się wkurzyli, piszą pozwy sądowe przeciwko Szczurkowi, tej co lata i bzyka i Kopaczowej, stwierdzili, że dość juz tego pieprzenia głupot a na konferencji prasowej przedstawiciel ich powiedzial : Żyjemy w Matriksie - to jednostronny, zmasowany przekaz partii rządzącej. Ci urzędnicy to tak naprawdę politycy partii rządzącej. Warto przypomnieć tym panom, że służą narodowi i obywatelom polskim. Niszczenie instytucji - nawet tak nielubianej jak SKOK-i - nie służy obywatelom polski.
Kopaczowa wydaje nieswoje pieniądze na wyjazdy i pseudorozmowy z obywatelami, wczoraj we Wroclawiu dostała niezle po glowie. Cyrk na Wiejskiej

969 - 28.07.15 18:26
SKOK to spółdzielcza inicjatywa odwołująca się do Polskiej Tradycji Spółdzielczej na czele której stał zasłużony nauczyciel - aktualny kandydat do beatyfikacji. Przedwojenna historia została cynicznie wykorzystana przez bandę cwaniaków i obłudników i pod patriotycznym szyldem jedynie słysznej partii służy wyciągnięciu maksymalnej kasy od następnych jeleni oraz zapewnieniu wygodnego życia przywódcom partii przez dospawanie się do koryta. Teraz i na zawsze - marzy sie chłopcom i ich poplecznikom :)))

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Sierpnia 1944 roku
Zmarła Krystyna Wańkowicz, sanitariuszka w Powstaniu Warszawskim, córka Melchiora (ur. ok. 1919)


06 Sierpnia 1914 roku
Józef Piłsudski powołał w Warszawie tajny Rząd Narodowy.


Zobacz więcej