Czwartek 6 Sierpnia 2020r. - 219 dz. roku,  Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 22.07.15 - 14:03     Czytano: [1213]

Pracowite wakacje


Mamy wakacje, więc powinniśmy mieć tzw. sezon ogórkowy a media powinny, starym zwyczajem wyciągać różne potwory z jezior, by wypełnić ramówkę, czy też pokazywać jedynie gwiazdy i gwiazdeczki na urlopach. Nic z tych rzeczy, życie polityczne i społeczne kwitnie i ma się dobrze, pomimo upałów jakie nawiedzają aktualnie Polskę.
I nie ma się co dziwić, za nami wybory prezydenckie i spektakularne zwycięstwo Andrzeja Dudy oraz sensacyjne 20% Pawła Kukiza, ale przed nami bardzo ważne wybory parlamentarne, wyznaczone na ostatnią niedzielę października, dlatego wakacji w tym roku nie ma. Nie ma i już, oczywiście dla polityków.

Pamiętamy jak w kampanii prezydenckiej Andrzej Duda przez wiele miesięcy, nie oszczędzając się jeździł swoim Dudabusem po kraju i spotykał się z ludźmi. Odwiedził niemalże wszystkie gminy i powiaty. Stawał się coraz bardziej popularny a przede wszystkim rozpoznawalny. Jego konkurent, aktualnie urzędujący Bronisław Komorowski widząc co się dzieje, że zwycięstwo i to w I turze wymyka mu się z rąk, z wielkim trudem podniósł się z fotela i wsiadł do wypasionego Merca, napisał na nim „zgoda” i ruszył w teren. Ale żeby było śmieszniej, wyruszyło jednocześnie kilkanaście Komorobusów z atrapą prezydenta – tekturowym wizerunkiem.
Przyznam szczerze, że gdy pierwszy raz zobaczyłem taki autobus w internecie, myślałem, że to są jakieś jaja, czyli memy nienawistników pana prezydenta, których nie brakuje, ale nie, to była rzeczywistość a raczej błazenada. O kompromitacji i wpadkach PBK nie będę pisał, ponieważ jeszcze mamy to głęboko w pamięci, jak również dlatego, że aktualnie mamy jakże podobną sytuację.

Beata Szydło, szefowa zwycięstwa Andrzeja Dudy, gdy tylko została nominowana do urzędu premiera rozpoczęła swoim Szydłobusem podróż po Polsce, by wypromować swój program i oczywiście samą siebie. Jak tylko zobaczyła to pani premier, rzuciła wszystko i również zaczęła jeździć i obiecywać. Trzeba przyznać, że Ewa Kopacz okazała się niezwykle odporna na docinki i szeroką krytykę. Powstało już tysiące memów w internecie, jak to pani premier jeździ nieszczęsnym „pendolino” (a za nią pusty samolot i limuzyny) zagląda ludziom do talerza i zadaje głupie pytania, reguluje ruchem, walczy z dopalaczami i… nagle znajduje pieniądze na różne inwestycje i pomoc dla gorzej sytuowanych. Jednocześnie w parlamencie i rządzie trwa biegunka legislacyjna i podrzucanie kukułczych jaj kolejnej ekipie.

Jak widać, premier Ewa Kopacz liczy się z tym, że wyborów jesiennych wygrać się nie da (z resztą sondaże różnej barwy, solidarnie pokazują coraz większą przewagę PiSu nad PO), więc wdrażany jest plan B: jak najwięcej swoich umieścić na stanowiska kadencyjne (ochrona przed rozwikłaniem afer), podlizać się „lewicy” (właśnie ustawę o „In vitro” podpisał Bronisław Komorowski) itd., itd.

Staram się być obiektywny, chociaż nie jest to łatwe, ale tylko jedno przychodzi mi na myśl, ta ekipa, rządząca Polską od ośmiu lat, czyli POPSL, która straciła już dawno kontakt z rzeczywistością, dziś po prostu się ośmiesza, powiem więcej, wzbudza zażenowanie i odruch wymiotny.

Jak tu nie widzieć różnicy, PiS a więc Andrzej Duda i Beata Szydło 8 lat w opozycji, atakowani i jednocześnie zamilczani, przez usłużne media, musieli wyjść do ludzi i z wielkim rozmachem pokazać się z tej prawdziwej strony, nie mieli innego wyjścia. Rządzący zaś przez dwie kadencje, mający na wszystkich kluczowych stanowiskach i w mediach swoich ludzi, przez tyle lat mieli opozycję i zwykłych Polaków w głębokim poważaniu, zajmowali się przede wszystkim sobą. Jedyne ich „osiągnięcia” to sprzedaż majątku narodowego, grabież pieniędzy z OFE, podniesienie wieku emerytalnego, posłanie 6-latków do szkoły, „darmowy podręcznik”, wprowadzenie stylu „gender”, wydłużenie urlopu macierzyńskiego (gdy byli pod wielkim naciskiem) i ostatnio „ustawa o in vitro” i dowolny wybór płci, dziś nagle, przebierają się w zwykłe ciuchy i wychodzą z luksusowych gabinetów do ludzi, stają się nagle wrażliwi na ich kłopoty i obiecują, obiecują. Jednocześnie krytykują opozycję, gdy ta przedstawia publicznie swój program, w którym jest sporo nowych propozycji i oskarża, że są to obiecanki bez pokrycia. Hipokryzja sięgnęła Himalajów.

Za dwa tygodnie Andrzej Duda obejmie urząd prezydenta Polski, wierzę, że będzie godnie reprezentował naród polski. Przed nami jakże trudny okres naprawy polskich spraw w kraju ale i polepszenia wizerunku w świecie. Nie będzie to łatwe, zważywszy na opór, jaki zapewne się objawi wśród odchodzących w niebyt aktorów dwóch kadencji. Sam prezydent niewiele tu zdziała, potrzebne jest również spektakularne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości. Czas najwyższy zmienić konstytucję Kwaśniewskiego i …zburzyć Pałac Stalina, może wówczas poczujemy się wreszcie gospodarzami we własnym kraju.

Zbigniew Skowroński

Wersja do druku

Jan Orawicz - 14.08.15 18:47
solo czy wiesz prymitywie moralny, co sobie możesz nazywać cyrkiem?
Jako wierzący nie pozwole sobie obrażać mojej wiary. Rozpuściłeś sie w
takim traktowaniu naszego kościoła, niczym przysłowiowy dziadowski bicz.
Gdyby nie nasz Kościół katolicki to wy bezbożnicy ten świat byście dawno
zniszczyli - razem ze sobą. Przyjrzyj się Rosji jak ona wyglada po "waadzy" ateistów i wolnomyslicieli. Zauważyłeś to? Jeden z nich Putin wciąż grozi
światu użyciem atomu. A co robi z Ukrainą? Przecież to jest wychowanek
w sowieckim bezbożnictwie. Co tam takiemu uderzyć atomem na ludzi !!!
To stworzenie w ludzkiej skórze jest pozbawione uczuć ludzkich. On się
nikogo i niczego nie boi! Radzę tobie wielki ateisto obyś się mocno zastanowił
nad swoimi podłymi uderzeniówkami w nas ludzi wierzących.

solo - 14.08.15 13:08
Ranek, cytat:"Za nieludzkie czyny za życia - zgodnie z Dekalogiem
trzeba się spowiadać przed Stwórca." No to po co ten cały cyrk? Kościoły, księża, papierze, obrzędy, modlitwy, obrazki i kasa wydana na instytucję pn. kościół, itd. Poprostu geszeft dla paru cwaniaków.

bp - 06.08.15 20:31
Spoko Ranek, nie kłopotaj się ! W portfelu obok dowodu mam kopię oświadczenia woli co zrobić z moim truchłem gdy zmęczona pompka zatrzyma się lub truck mnie rozjedzie. Z jego treści wynika, że organy przydatne oddaję na przeszczepy (za free !!), pozostałe truchło do kremacji itp. a żaden pasibrzuch nie będzie stał nad mym symbolicznym grobem. Na tę okoliczność jest wierszyk, znany zainteresowanym.

Ranek - 06.08.15 14:46
Uważam ,że ten pan solo i ten niżej pod nim ruszą przykładem mądrali
Jaruzlskiego i wielu mu podobnych do księży żeby ich pożegnali po katoicku
przed dołkiem. Wtedy księdzu trudno odmówić takiemu łotrzykowi,który
sobie przed grobem uprzytamnia,że jednak jest Bóg! Ale Pan Bóg nie rychliwy,
ale sprawiedliwy. święcona woda i spowiedż już nic nie da, jedynie chwilową
ulgę przed śmiercia, Za nieludzkie czyny za życia - zgodnie z Dekalogiem
trzeba się spowiadać przed Stwórca. A kto twierdzi,że nie ma Boga to jest
osoba leniwą w mysleniu i z mizernym wykształcenem. Wykształcenie jest
podpora obiektywnego spogladania na świat. Stąd wielu wybitnych filozofow
i uczonych w naukach śicisłych itp. zauważa istnienie siły nadprzyrodzonej.
Kto ma wykształcenie to powinien znać te postacie światowej slawy. No,ale
kto ma tylko kurs ateistów i wolnomyslicieli z ramienia PZPR to taki osobnik
tylko potrafi zaprzeczać w sposób prymitywny, bez żadnych logicznych
umotywowań popartych nauką.

solo - 06.08.15 11:28
MarianN, cytat: "Nawet jaruzelski zatwardzialy komunista i poprosil o ostatnie namaszczenie i pogrzeb w Kościele." Właśnie i jak Pan wytłumaczy postępowanie kościoła?? Który za kasę pochowa rozgrzeszy każdego zbrodniarza. Cytat:" że spowiedź jest rodzajem masochizmu. Bo jest ! Jest zresztą czymś gorszym, gdy uwzlędnić finał. To najstraszliwszy wymysł Jezusa albo jego tłumaczy, spowiedź i rozgrzeszenie! Absolutorium, carte blanche, wolne pole dla każdeg łotra. Nawet coś do zachęty do łotrostw, bo przecierz więcej radości w niebie z nawróconego grzesznika.. Kapitalne wyczucie ludzkich potrzeb. Nie każda ludzka k.... chce zaraz przestać być k...., ale każda chce mieć taką możliwość, gwarantowaną przez jakiś bank. Na tam prostym spostrzeżeniu paru mądrych żydów zbudowało religie i miliony świątyń."

bp - 05.08.15 23:27
Człowieku ! Najlepiej braku Boga dowodzą poczynania biskupów w obliczu choroby. Natychmiast i bez kolejki udają sie do uspołecznionego szpitala gdzie oddają sie w ręce białego personelu o wspaniałych rękach i umysłach. Nawet nie patrza czy przypadkiem aparatura nie jest sygnowana czerwonym serduszkiem WOŚP. Po pomyślnym wyleczeniu głoszą wszem i wobec, że nastąpił cud odzyskania zdrowia. :)))))
Czy przypadkiem nie powinni ukleknąć pod palmą i pogrążeni w żarliwej modlitwie czekać łaski Pana swego ? Może sa lepiej poinformowani i wiedzą że modlitwa ich daremną będzie ? Że to wszystko ściema ?
Dzisiaj w Więcławicach Dworskich pod Krakowem piorun poraził rolników na polu. Czy taki był Boski Plan ? Tak wygląda Boska miłość ?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Szesc-osob-razonych-piorunem-w-miejscowosci-Wieclawice-Dworskie,wid,17754377,wiadomosc.html?ticaid=11559f

MariaN - 04.08.15 11:25
Ludzie nie wierzą w Boga, gdy sa na chodzie mają kase i nic im nie dolega. Udawadniają na rożne diabelskie sposoby ze Boga nie ma, chcą żeby inni przylaczyli sie i tez nie wierzyli bo w kupie sa silniejsi...
A gdy śmierć zagląda im w oczy nagle zmieniaja i weryfikuja swoje poglądy i proszą ksiedza aby uczynil znak krzyża nad ich marnymi zwlokami. Nawet jaruzelski zatwardzialy komunista i poprosil o ostatnie namaszczenie i pogrzeb w Kościele. To dobrze ze prawie wszyscy sie nawracaja w końcu ale niedobrze ze wcześniej marudzą i zatruwaja atmosferę

solo - 04.08.15 11:01
Jak to nie czyni? Przecież Pan i tacy jak Pan, Pana wiara nigdy nie akceptowali inaczej myślących. Dowody ma Pan w każdym podręczniku historii. Za każdym razem piszecie komuch morderca, zdrajca,itd. Nigdy człowiek, Polak. Widać wolność wypowiedzi też Panu przeszkadza? „O dowodach naukowych”. Czekam dalej na dowody. Pan uważa za dowody? Obraz, namalowany w około 1531 roku, własne przeżycia, trzy chorągiewki, natchnienia o poranku, itd. Proszę Pana, to jeszcze nie są dowody. Cytat: „I zawsze w swoich badaniach dochodzą do ostatecznego wniosku, że warstwa obrazu nie pochodzi z barwnej materii z naszej Ziemi.” Naturalnie Pan nie wie że nasza planeta jest codziennie bombardowana meteorytami, kilka dosyć dużych kawałków też już spadło np. przed 65 milionami lat, co spodowało wyginięcie dinozarów. Lub na Syberi w obu Amerykach czy Europie. Kratery po tych spotkaniach widać bardzo dobrze na zdjęciach satelitarnych. Jak mi wiadomo w Chinach jest pewien rodzaj ziemi, który nie występuje nigdzie na świecie.
„Współczesna mechanika kwantowa opisująca ruch elektronów wystarczająco dokładnie objaśnia akt stworzenia. Na tyle dokładnie, że boga możemy już włożyć między bajki.”
Stephan Hawking
Tak więc czekam na dowody, ale dowody, które to potwierdzają nie są obrazkiem, wymysłem, zjawą lub bajką o wilku, czy krasnoludkach.
Też Pana pozdrawiam i życzę aby Pan odnalazł te dowody. Inaczej......... Nie napisze bo nie puszczą.

Jan Orawicz - 02.08.15 22:56
Panie solo niechze pan przestanie siania metlików i pouczanek. Każdy wie,
prawie juz od kołyski,że Polska nie jest monolitem społecznym.I nikt Panu z
nas nie czyni wyrzutów z tego powodu,że ma pan odmienny od katolickiego
poglad na świat.Jeszcze raz Panu pisze,bo gdyby było tak to nikt by Panu nie
publikowł w Kworum Pana podstepnych komentarzków.O dowodach naukowych
na istnienie Boga nie raz pisałem także w odniesieniu do Pana komentarza.
Może 2 lata temu w moim komentarzu poruszyłem sprawę badań uczonych, nad pochodzeniem obrazu Matki Boskiej z Gładalupę. Pochodzenie tego obrazu
od wielu list -od czasu do czasu badają znawcy. I zawsze w swoich badaniach
dochodzą do ostatecznego wniosku,że warstwa obrazu nie pochodzi z barwnej materii z naszej Ziemi. Ale na ten temat nabrał Pan w buizie wody. Czyli Pan
postarał się ten materiał zabić milczeniem i jeszcze inne podobne. A czy tak
trudno znaleźć takie tematy w obecnym czasie olbrzymiego rozwoju środków
przekazu? Napisz Pan w Internecie. "Badania naukowe nad obrazem Matki Boskiej z Guadalupe".Badania te jak zawsze były prowadzone przez naukowe
ekipy uczonych - także ateistów. Ja przez sam ciąg mego życia przeżyłem osobiście kilka zaistniałych zjawisk,które w żąden ziemski sposób nie da się
wyjaśnić. Kiedyś, jako młody Polak dałem się ponieść ateizmowi. To ateistyczne "nadchnienie" nie długo trwało,ponieważ jednego poranka
przeżyłem znów takie zjawisko,które w żaden sposób nie udało się logicznie
wytłumaczyć przez pryzmat wiedzy. Konsultowałem tę sprawę z osobami z
tytuałmi naukowymi. W czasie wystapienia zjawiska byłem młodym i zdrowym
chłopakiem,który nie gardził sportem. A zatem nie było mowy o tym,by w
czasie przeżywania tamtego zjawiska wystepowały u mnie zaburzenia w
postaci halucynacji lub coś podobnego. Dwa lata temu też mnie spotkała
nagła miła sprawa, pojawiania sie trzech chorągiewek na ścianach mego
mieszkania. Zjawiska te następowały w odstepach 2 i 3 dniowych, zawsze
rano po godz 8 . Chce Panu nadmienić,że tak zostałem wychowany
przez moich rodziców,bym gardził kłamstwem ,oszustwem i miał szacunek
do drugiego człowieka,którego także nie wolno czestować kłamstwem. Nigdy
nie chorowałem na taka chorobę,by się czymś wywyższać nad innych.
A obecnie, kiedy już ma mi się na końcówkę życia marzenia o staniu się
kimś nad wyraz ciekawym to byłoby śmieszne,a raczej niezdrowe.
Pozdrawiam i życzę odszukania danych.
Ale już z góry zakladam,że i to wskazanie
Pan potraktuje milczenem.

solo - 02.08.15 18:50
Panie O....... Widzę że pan nie czyta wypowiedzi innych wierzących i swoich też nie. Przecież prawie w każdej Waszej wypowiedzi pełno od pomówień, obelg, braku szacunku do inaczej widzących dany temat. O braku argumentów, nie wspomnę. Spieracie się na rację, dobre. Wy uważacie, że tylko Wy macie rację. A to duża różnica. Proszę o jedyny dowód naukowy?? Czekam!!! Ja staram się motywować swoje wypowiedzi logiką, wiedzą, doświadczeniem. Mnie nie chodzi o jakiegoś boga. Mi chodzi o dobro mojego kraju, ludzi w nim żyjących. To jest moim celem. Wam chodzi o obronę wiary, o Polskę nie. Przestańcie więc mieszać, skłócać nas, nam szkodzić. Zabierajcie swoją wiarę i do Watykanu. Tam jest jej miejsce. Albo przynajmniej nie mieszać się do naszych spraw, naszego życia, naszej polityki, przemysłu, itd. Dosyć szkody nam już zrobiliście. Nie płoszy, ale cenzuruje. Proszę przytoczyć chociaż jedną moją wypowiedź, gdy komuś ubliżyłem. Powtarzam, jakże musi być słaba ta Wasza wiara, skoro fakty i prawda jest dla Was nie do przyjęcia. A faktem jest, np. w tym artykule drobiazgi, marginalne sprawy są pretekstem aby nas postawić po przeciwnych stronach barykady. Oraz dyktowania wszystkim Polakom jak mają żyć. W kraju który nie jest krajem wyznaniowym. Konstytucja RP.

Jan Orawicz - 01.08.15 22:54
Panie solo,co pan tutaj nam przypisuje? Kto z nas nazwał pana idiotą?
Spieramy się na racje! A że pan jest uparty w swoich - często ubliżających
nam stwierdzeniach to pan tego nie widzi. Nam wierzącym w Boga leży
na sercu i duszy obrona naszej wiary ,często motywowanej zjawiskami,
jednoznacznie potwierdzającymi istnienie Boga i to przez badania naukowe.
A czym pan może motywować swoje przekonania? Otóż tylko zjadliwym
obstawaniem przy swoich pogladach. Włazi nam pan - po prostu w brudnych
upartych buciorach w nasze uczucia religijne. I my mamy pokornie odbierać
te pana uderzeniówki? Samo publikowanie tych pana błogich płodów na
łamach tego medium to dowód na to,że nikt stąd pana nie płoszy na siłę!
Ale tego jeszcze panu za mało i wymyśla pan nam, niczym nie uzasadnione
posądzenia w postaci złego traktowania.

solo - 31.07.15 19:07
No proszę ile wypowiedzi ekspertów. Szególnie ANNA, Broniarek, super. Ekspert O....... poruszył temat dlaczego się nie pisze o kalekich dzieciach urodzonych przy pomocy in vitro. Pewnie dlatego że mało się też pisze wogóle o dzieciach kalekich urodzonych także w naturalny sposób. A takich jest bardzo dużo, dużo więcej niż przy in vitro. Napewno w pismach secjalistycznych można przeczytać o tym. Ciekawy jestem dlaczego zawsze pewni ludzie wyciągają naprawde takie rzeczy aborcja, in vitro, homoseksualizm, czy zmiana płci. Przecież to jest ułamek procenta wszystkich urodzin. Przypadków zmiany płci lub aborcji jest naprawdę mało w Polsce. Chodzi chyba tylko o to aby ogień pod piecem skłócających Polaków nie wygasł. Oraz aby Pan Broniarek mógł komuś przywalić „komuchem”. Z jakiej epoki jest Pana myślenie? Może z przed 2000 lat?? Oraz ANNA zrozumiała wszystko, bo ona tylko wie, inni są idiotami.

Jan Orawicz - 29.07.15 23:27
Jeżeli chodzi o in vitro to najlepiej skontaktować się z takimi,co maja dzieci
po tym sztucznym in vitro. Jakoś dziwnie nie publikuje się tej prawdy,która
pokazuje, ile kalekich dzieci się rodzi po tym sztucznym zapłodnieniu.Ale ten
temat jest świadomie ukrywany,bo zwyrodniałym medykom chodzi o many!!!
A wielu rodziców takich dzieci unika tego tematu, po prostu z rozpaczy i wstydu!
Ale w Internecie można spotkać tych,co piszą o tej swojej rozpaczy.Tylko
trzeba chcieć poszukać te rodziny. Mam nadzieję,że nasze katolickie media
mogą w tym temacie przyjść z pomocą. Pozdrawiam

Broniarek - 29.07.15 14:54
Mam odpowiedz, dla pana/pani SOLO - gratuluje wyrobienia literackiego, z poprzedniej epoki myślenia cyt:
/co jest złego w in vitro, i wyborze płci? Przecież tacy ludzi są, rodzą się i jeżeli można im pomóc, dlaczego nie. Medycyna to już potrafi. Dlaczego pary bez dzieci nie mogą mieć szansy na potomstwo? To że Polska już dawno potrzebuje polityka, który będzie dbał o interesy swojego narodu, wiemy od dawna. Czy Pan Duda to zrobi? Przekonamy się/.
Kałużyński, odpowiedziałby tak: jeżeli ten "interes" jest zdrowy i sprawny w narodzie - to niema obawy o przyszłe zdrowe potomstwo. Wiadomo, że KC i jego członki wraz z prezydentem, tez potrafią to robić skutecznie, he he he. W moim przekonaniu podzielam tylko wielkość problemu i proponuję ponownie wprowadzić instytucję, "pierwszej nocy poślubnej", he he he. Na arystokracje to Moskwa się nie zgodzi - ale na bydło sekretarzy, natychmiast wsadzą to do konstytucji. I nareszcie będą sami swoi, z wykluczeniem Hofmana - już raz zrobił trędowatą, bez przeczytania książki. He he he

ANNA - 28.07.15 19:57
Solo - człowieku ty naprawde nic nie rozumiesz czy tylko udajesz idiotę ?

weterani - 24.07.15 21:07
Bardzo wazne wybory parlamentarne dla wszystkich ,w Polsce i poza Nia.Moze nareszcie beda prawdziwe wybory i zwycieza Patrioci i Polacy,tak,jak 24 maja.Modlmy sie o odrodzenie Polski.Widzimy,ze z Prezydentem A Duda i Premierem B Szydlo potrafimy.Alleluja i do przodu.pozdrawiamy

MariaN - 24.07.15 9:28
Platforma robi się lewacka. Tusek tylko obiecywał, że uchwali, Kopaczowa jest za słaba i ma mniej czasu więc realizuje... program palikota myśląc że caly elektorat lewicy ściagnie do urn. Mówi się, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to odbiera rozum, coś w tym jest. Owszem lawycy mogą zagłosować na po ale konserwatyści na pewno nie czyli dostaną 5 % więcej a z drugiej strony nie dostaną 20% EXTRA...wszystko idzie wg planu

solo - 23.07.15 18:20
Panie Skowroński, co jest złego w in vitro, i wyborze płci? Przecież tacy ludzi są, rodzą się i jeżeli można im pomóc, dlaczego nie. Medycyna to już potrafi. Dlaczego pary bez dzieci nie mogą mieć szansy na potomstwo? To że Polska już dawno potrzebuje polityka, który będzie dbał o interesy swojego narodu, wiemy od dawna. Czy Pan Duda to zrobi? Przekonamy się.

His - 23.07.15 17:17
Już 15 lat mamy XXI w. a od śmierci figuranta i analfabety Stalina minęło ponad 60 lat a tu wciąż czytamy żydowską propagandę jakoby Stalin ponosił odpowiedzialność za wszystkie żydowskie zbrodnie w XX wieku a Rosjanie są ich spadkobiercami.
Pałac im Stalina dalej stoi i w nim odbywają się zajęcia kulturalno-oświatowe naszych rodaków.
Za nasze pieniądze za to wybudowano muzeum historii Żydów. I co tam się dzieje ?
Tresuje się tam wyselekcjonowaną miernotę tubylczą tak jak kiedyś francuska żydomasoneria zrobiła pranie mózgu Pol Potowi co skończyło się tym, że wymordował ponad milion swoich rodaków.
PIS i PO to dwa bundy sterowane z Usraela i należy podać do publicznej wiadomości sieć powiązań między zainstalowanymi u nas u władzy agentami a żydomasonerią amerykańską.

MariaN - 23.07.15 10:30
No cóż, rzeczywiście bardzo obiektywnie i zachowawczo autor poinformował o dzialalnosci platfusowo-chlopskiej mafii. Mam nadzieję, że nowy rzad postawi tych zlodziei i zdrajców przed trybunalem i sadem. Wszystkie udowodnieone sprawy malwersacji i zaboru mienia powinny sie zakonczyć wyrokami bezwzglednego więzienia i odebraniem majątków. też jestem za zburzeniem tej maczugi stalinowskiej

Jan Orawicz - 22.07.15 20:13
Oto bardzo obiektywny - dziennikarski przekrój polskich jakże
trudnych spraw. Przez 8 lat na, czele ze swoim wodzem,co to stwierdził,
że "istnienie Polski jest nieporozumieniem," wprowadzili nasz kraj na
świadomie przez siebie zbudowane grzęzawisko. Ono ma pochłonąć
Polskę, według wskazania obłąkańca,który - jakby w nagrodę za to otrzymał
ciepełko w UE. Tego tylko nie widzą ślepi i ci,co udają ślepych. Kiedy
rok temu w lipcu przed swym odejściem - jak na złość odkrył Polsce bardzo
nie ciekawy podarek w postaci olbrzymiej dziury budżetowej,którą kilka
pokoleń Polaków musi spłacać. To przepadlisko zmajstrował ze swoim
budżet przydupnikiem Rostowskim,który nadal - zawsze z roześmiana gębą
pałęta się w sferach rządowych. Od każdego z nich emanuje - na odległość
postawa poczucia bezkarności! Nowy rząd powinien zbadać obiektywne
przyczyny powstania tej - po prosu Budżetjamy. Dla wielu Warszawiaków,
ten cały pałac Stalina to jest symbol wielu lat okupacji Polski przez ZSRR.
Ja go sobie zawsze nazywałem i nazywam Szpicbudą Stalina, wbitą w
serce Polski. Pozdrawiam naszego Drogiego Warszawiaka,
dzięki któremu mamy to nasze skromne,ale
przytomne pismo Kworum.

Wszystkich komentarzy: (21)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Sierpnia 1914 roku
Wymarsz do walki Pierwszej Kompanii Kadrowej.


06 Sierpnia 1914 roku
Józef Piłsudski powołał w Warszawie tajny Rząd Narodowy.


Zobacz więcej