Niedziela 31 Maja 2020r. - 152 dz. roku,  Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 31.01.15 - 12:16     Czytano: [1515]

Polska – Reszta Świata 29:31


Polacy w półfinałach przegrali z Katarczykami 29:31. Biało-czerwoni wprawdzie popełnili sporo błędów, ale z ekipą najemników daliby sobie radę. Gdyby nie byli gospodarzami turnieju, którym pomagały już nie tylko przysłowiowe ściany. Sędziowie mieli swoje nie tylko trzy grosze. Internauci od razu wzięli na tapetę także ekipę rywali, o których piszą "Katarczycy" (cudzysłów celowo użyty) przypominając, że grają wyłącznie za pieniądze, a z Katarem nie mają nic wspólnego.

Po przegranym w półfinale meczu powstały liczne memy. Ich autorzy wyśmiewają głównie sędziów i skład Kataru. Szejkowie sięgnęli do kieszeni i sprowadzili sobie wyśmienitych zawodników. Za dwuletnie kontrakty płacą po milionie dolarów. Do tego dochodzą premie za każdą wygraną na mistrzostwach, wynoszące 100 tys. dol. na głowę. Takich pieniędzy jak federacja Kataru nie płaci nikt na świecie!

W kadrze Kataru gra jeden z najlepszych bramkarzy świata Danijel Šarić z Barcelony, który wcześniej reprezentował Bośnię i Hercegowinę. Drugi bramkarz Goran Stojanović to z kolei Czarnogórzec. Z Bałkanów pochodzą także – Žarko Marković i Jovo Damjanović (Czarnogóra) oraz Eldar Memišević (Bośnia i Hercegowina).
foto: twitter.com/tvp_info
Więcej zdjęć: Niezależna.pl

Wersja do druku

Lubomir - 31.01.15 17:23
Szejk katarski powinien sobie jeszcze kupić np złoty medal w skokach narciarskich. Kto bogatemu zabroni?.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

31 Maja 1926 roku
Zgromadzenie Narodowe wybrało Józefa Piłsudskiego na prezydenta. Piłsudski tej funkcji nie przyjął.


31 Maja 1940 roku
Niemieccy okupanci w Warszawie wysadzili w powietrze pomnik Fryderyka Chopina i wywieźli na złom.


Zobacz więcej