Wtorek 28 Stycznia 2020r. - 28 dz. roku,  Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 23.11.14 - 22:46     Czytano: [5022]

Czerwony kaptur


Doszliśmy do następnego przystanku Niepodległość, wybory samorządowe zostały zakończone. Pan Jarosław Kaczyński, niesiony podszeptami „dworu”, ogłosił zwycięstwo zwolenników „wyczesanego” PiS-u.
Moja szanowna Małżonka rzuciła sobie a muzom, chłopie co ty robisz, poczekaj, bo się ośmieszysz!
Ile trzeba lekcji odebranych od bolszewii aby wiedzieć, że 1+1 to u nich(bolszewii) dopiero zapotrzebowanie, a nie wynik.

Skończyło się jak wszyscy wiemy ale bądźmy pewni, że jest to stworzenie rzeczywistości pod wybory, które przed nami!
Bolszewia jest hegemonem tak bezwzględnym jak administracja w obozie niemieckim!
Każdy, który niesie w swym istnieniu prawdę zapisaną w Bóg Honor, Ojczyzna wie, że do pieca nie pójdziemy nawet jak urzędująca bolszewia będzie przed nami kazała nieść Krzyże. ONI też to wiedzą. Czerwona hołota raz zdobytej władzy nie odda. Pamiętajmy wszystkie nasze podnoszenie głowy, pamiętajmy, jak wszystkie one zostały WYKORZYSTANE!
Ostatnie 25 lat to czas, w którym okres prl-owski i jego duch bolszewii został całkowicie wdrożony w życie, a wszelkie przejawy samodzielnego myślenia o Polsce, zostały zamknięte w dwóch pigułkach: bolek i okrągły stół!

Święty Jan Paweł II powiedział „bitwa o Polskę dopiero przed Wami”.
Dzisiaj bolszewia ma ustawione wszystko i przed niczym się nie cofnie. Krętek blady czerwonej bolszewii inaczej jest pokręcony na Majdanie, inaczej w Gruzji, inaczej w ich warszawce i naszej Warszawie!
Podział Jewropy jest ewidentny a strefy wpływów bulgocą w garze. Ci, dla których nie będzie domów ojczystych, będą „sprzętem”.
Po co to zostało napisane? Ku świadomości!

A jeśli lemingi mają w d...e dziedzictwo swych przodków to niech się pochylą na historią Izraela z tą poprawką, że w dobie obecnej nie ma Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i nie będzie powtórki z historii diaspory Żydów, bo ofiara przerasta kata i księgowości nie prowadzi! A wielkoduszność i prawo uważa za błąd genetyczny.

Z tak napisaną legitymacją polityczną, gdy jest się hegemonem na wszystkich poziomach władzy, nie tylko można, ale obowiązkiem jest dbać o bezpieczeństwo wilka w owczej skórze.
Można by zapytać, ale czy tak nie było?
Skala posiadanej władzy ma się przekładać na skalę użytych środków, oczywistość musi być bezdyskusyjna!
Jeśli w wymiarze materialnym obecnie Rzeczpospolita Polska jest w długu zagranicznym na poziomie ok. 1 BLN. $, A W DŁUGU WEWNĘTRZYM NIE MNIEJ NIŻ 1 BLN.-PLN.,TO NALEŻY ZADAĆ SOBIE PYTANIE ,którą wojnę nie tylko żeśmy przegrali, ale i ją wywołali?

Jak to się przekłada na likwidację polskiego przemysłu i oczywiście na koszta inwestycji w okresie ostatniego 25-lecia!
A jak by się to przełożyło np. na okres 25 letniego nieróbstwa, gdyby wszystkie osoby dorosłe pobierały po 5000 PLN. miesięcznie, bo były by też zyski wielorakie, typu obrót towarowy, inwestycje rodzinne, natura 2000. CO -2. Przy takim modus vivendi wariactwo o masowym płatnym nieróbstwie jest tylko pozorne.
Dzisiaj tyramy jak woły robocze (średnia poza sektorami bolszewii to 270h. miesięcznie, a zadłużenie społeczeństwa jest rekordowe i nie przekłada się na czas roboczy. Stawki 5,50 pln netto to norma!

Jesteśmy w opresji, która w prawie wykonawczym daje BOLSZEWII władzę reżimu, wobec którego Gomułka i spółka to patałachy, które obcinały ręce i dawały odpór imperialistom i ich agenturze. Sprzedany nam kot w worku jest w istocie wilkiem masarskim!

Skala rozkradania, zdrady, braku racji stanu jest wielka i jest równa nakładom na deprawację młodych.

Jest oczywiste ,że bolszewia jest gotowa na rozegranie partii w „durnia” i jednocześnie powinna wiedzieć, że młodzi widzą ich tak jak młodzi z lat powojennych widzieli ich dziadków, internacjonalistycznych oprawców!

Wierzę, że Polska będzie Polską, a sprawiedliwość będzie znaczyła sprawiedliwość.

Na pohybel czerwonej hołocie! 13 Grudnia niech trafi i pod strzechy, niech nigdzie nas nie zabraknie, bo Polska to my, jej proch z dziada pradziada.
Sierpem i młotem w czerwoną hołotę.
Włącz myślenie.

Bogdan Dziuma

Wersja do druku

Lubomir - 02.12.14 14:00
Politycznym oprychom podoba się feudalizm, podobnie jak 'tfurcom' dobrobytu w Korei Północnej. Polskę uznali za znakomite, wielopokoleniowe żerowisko. Podobnie jak poprzedni 'tfurcy' dobrobytu dla Polaków, potrafią mówić o tym, że praca czyni wolnym i, że człowiek, to brzmi dumnie. Psychopatyczni szydercy!. Tacy to z Klausa Barbie'ego potrafią zrobić lalkę Barbie, a ze smutnych czasów Vichy - pachnące perfumy...Prefesjonalni fałszerze rzeczywistości!. Oligarchowie z piekła rodem!.

Jan Orawicz - 30.11.14 18:41
Re:Pani Eleonoro, gdyby większość Polaków o tym wiedziała.
to by nie spała,a zabrała się wreszcie za uporządkowanie swej
Rzeczypospolitej Polskiej.Wielu Polaków, woli wylecieć na obce
landy,a nie uczestniczyć w trudzie bitwy o autentyczną Polskę.
O tym wiedzą, ci którzy niszczą nasz kraj. Resortowe dziecinki
już od sporego czasu, zajmują po tatusiach i mamusiach w
czerwonej barwie wszystkie stanowiska. A kto to był? A no,
zrusyfikowani Żydzi, upojeni komuną, stworzoną przez ich
bratanka Marksa. Miałem w życiu okazję rozmawiania z nimi,
na temat błogiej twórczości tego całego Marksa. Mój stosunek
krytyczny do tej twórczości wprowadzał ich w takie nerwy,że
zamiast mądrej dyskusji, wpadali w bełkot. Jeżeli się nie znało
dobrze tej głupiej twórczości Marksa to oni górowali.Ubrani
przez Stalina w polskie nazwiska, wtapiali się w polskość i to -
jako nawet wielcy bohaterowie, bijący hitlerowców,ale zaraz
pierwsi budowniczowie nad Wisłą Czerwonego kraju raju. I po
tym ich z wolna się rozpoznawało. Wśród nich byli i tacy,którzy
mieli odwagę przyznać się,kto i w jaki celu przysłał ich do Polski!
Który z nich tę prawdę ujawnił,to oczywiście spadał w dół,jak
lecialo!! Z tych "spadkowców" miałem nawet kilku wiernych
przyjaciół,którzy wyfrunęli do Izraela.Został z nich do dzisiaj
tylko jeden,który powiedział mi szczerze ze łzami w oczach,że
dla niego Polska jest prawdziwą ojczyzną,a ojczyzny się nie
opuszcza, choćby w jej najtrudniejszych chwilach.
Pozdrawiam

Dziunia - 27.11.14 10:57
Wybory czy teatr zniewolenia?

"Fałszujemy i co nam zrobicie" zdają się nam przekazywać społeczeństwu uzurpatorzy władzy w Polsce .

Eleonora Kaltenbruch - 27.11.14 9:08
Szanowny JanBiały.
JEWREJSTAN to mamy w Polsce od 1944 roku kiedy to Stalin wraz z podległymi mu Żydami piastującymi znaczące stanowiska w Armii Czerwonej oraz w KPZR osadzili w Chełmie a potem w Lublinie żydo-sowiecki PKWN. Potem zabrali się ci Żydzi wraz NKWD za mordowanie polskich patriotów a przede wszystkim żołnierzy AK, ale również inteligencji i elity Polaków, której nie zdążyli jeszcze wymordować podczas niemiecko-sowieckiej agresji i okupacji.

Od 1944 roku praktycznie nic się nie zmieniło. Polska nadal jest w zdradzieckich łapach ŻYDOBOLSZEWII wspieranej przez służby Rosji, Izraela oraz diaspory żydowskiej, również służby niemieckie.
Skąd wzięły się słowa jednego z przedstawicieli tej V kolumny w Polsce byłego szefa MSW niejakiego Sienkiewicza (nazwisko przybrane), że "Polska istnieje tylko teoretycznie".
Stąd, że oni mają Polskę w swoich parszywych łapach i mogą zrobić co im się spodoba.

Oszustwa wyborcze to dla nich chleb codzienny. Oni fałszowali wybory zawsze kiedy widzieli zagrożenie dla swojej władzy nad Polską i Polakami.
Partia Platforma Oszustów (PO) naszpikowana jest agenturą żydo-komunistyczną, kontrolującą wszystkie przejawy życia w Polsce, łącznie z kościołem, w którym umieszczeni zostali również księża i biskupi pochodzenia żydowskiego (arybiskup Kowalczyk, biskup Pieronek, i wielu innych).

ŻYDOSTAN czy jak kto woli JEWREJSTAN w Polsce jest faktem dokonanym i na razie nikt tego nie zmieni.
Komunistom udało się dość dużą część Polaków przerobić na ludzi sowieckich typu homosovieticus oraz na ludzi karierowiczów wspomagających JEWREJSTAN w zamian za stanowiska i srebrniki.

Przypomniała mi się rozmowa z jednym z członków komisji wyborczej z lat 70. ubiegłego wieku.

" W prawie pustym lokalu wyborczym pojawił się komunistyczny politruk. Towarzysze, jak tam frekwencja? Nie za dobra odpowiada jeden z członków komisji. No to dorzućcie towarzysze z 200 kartek. Członkowie komisji spojrzeli na siebie. Nie ociągajcie się towarzysze, bierzcie się do roboty."

W związku z sytuacją, że Polaków w tymczasowym JEWREJSTANIE jest liczbowo więcej i nie mieliby żadnych szans utrzymać władzy nad Polską i Polakami to potomkom Abrahama pozostaje tylko MATACZYĆ I FAŁSZOWAĆ wybory zarówno samorządowe tak i do sejmu i prezydenckie.
Oni nie mają innego wyjścia. Musieliby odpowiedzieć przed POLSKIMI sądami za zbrodnie na polskich patriotach.
Talmud również wspomina o stosunku Żyda do goja.
"Oszukać goja to nie jest grzech. To miłe naszemu bogu".

Poprzestańmy na tym. Większość Polaków wie kto ich zniewala i zniewala im ojczyznę.

janbialy - 26.11.14 21:22
Bogdan,nie będę się rozpisywał gdyż Ty znasz moje "patrzenie" na ten problem.Wiele razy dyskutowalismy na temat Berezy....Może by to coś pomogło?Ale aby pomogło to potrzebny jest wódz.Czy jest jeszcze to możliwe? Wiele pytań się nasuwa .Czyżby to już był Jewrej Stan?

Lubomir - 24.11.14 19:50
Oj czerwono, czerwono dookoła... Ziomek Karola Marksa - Marcin Szulc, ustala co jest demokracją a co nią nie jest. Ostatnio np chodziło o kwestionowanie uczciwości podczas wyborów samorządowych w Polsce. Rzecz jasna poddawanie w wątpliwość uczciwości organizatorów wyborów, wg M.S. jest brakiem demokracji.

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

28 Stycznia 2006 roku
Zawalił się dach hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów w Katowicach. Zginęło 65 osób, a ponad 170 zostało rannych


28 Stycznia 1950 roku
Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odsłonięto zrekonstruowany pomnik Adama Mickiewicza


Zobacz więcej