Piątek 6 Grudnia 2019r. - 340 dz. roku,  Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.06.14 - 11:02     Czytano: [1372]

Urodziny Kuriera Wnet

To jest super, mówiła o urodzinowym Jarmarku WNET redaktor Ewa Stankiewicz. To jest wspaniałe miejsce i każdy może tu się wspaniale czuć! Super rzeczy tutaj są sprzedawane, no i przede wszystkim są ludzie z którymi chce się przebywać, chwaliła jarmark na Ząbkowskiej dziennikarka.

W sobotę 28 czerwca na Jarmarku WNET obchodziliśmy pierwsze urodziny gazety niecodziennej-Kuriera WNET. Z tej okazji miała miejsce premiera 6-tego numeru Kuriera WNET, w którym są rozmowy z prof. Andrzejem Nowakiem, Jarosławem Kaczyńskim, Micheilem Sakaszwilim, Dmitriem Glukhovskym, czy Jeanem Marie Le Penem.

Byłem prekursorem pomysłu sprzedawania książek i płyt pomiędzy ziemniakami, burakami i kapustą, tak więc jest to kultura przennoburaczana, przedstawiał filozofię Jarmarków WNETu warszawski bard Ryszard Makowski.

Atmosfera tego miejsca jest wspaniała! To jest istota tego co jest ważne w życiu, komplementował Jarmarek WNET skandynawskim duchem ekspert lotniczy Glenn Jorgensen.

Oprócz wspaniałych produktów rolniczych, spożywczych i artystycznych, na Jarmarku WNET można było spotkać się z publicystami i autorami książek (m.in. Czesław Bielecki, Wojciech Sumliński, Jerzy Zalewski czy Apolinary Baca) dostępnych w naszej księgarni!……………………………………….W nowym numerze Kuriera Wnet:

Ekskluzywna rozmowa z Premierem Jarosławem Kaczyńskim o sytuacji politycznej i aferze podsłuchowej:.

Co jest ogromnie ważne, okazało się, że to władza zupełnie nie liczy się z prawem, w tym z Konstytucją. Jest gotowa do przedsięwzięć, które mają znamiona nadużyć wyborczych. Czy to w postaci wielkich manipulacji przy użyciu potężnych pieniędzy, jak to się dzieje w przypadku naruszenia nie zależności NBP – z podważaniem wiarygodności złotówki włącznie, czy też zupełnie wprost poprzez wykupywanie długów kandydatów, aby następnie móc ich skłonić do wycofania się z wyborów.
W państwie prawa Donald Tusk musiałby już kilkukrotnie podać się do dymisji. Z całą pewnością po Katastrofie Smoleńskiej. Podać się do dymisji z wieloma innymi, w tym z tymi, którzy po katastrofie dostawali awanse, ordery czy gwiazdki generalskie.

Cała rozmowa tylko w Kurierze Wnet na str. 4.

O tym, że obywatelski bunt jest jedyną właściwą reakcją wobec rządów ekipy Donalda Tuska, red. Krzysztof Skowroński rozmawiał z prof. Andrzejem Nowakiem:

Tak, oczywiście, dojrzałem do obywatelskiego nieposłuszeństwa. Bardzo chciałbym, żeby ten bunt się już zaczął i od pewnego czasu namawiam do tego tam, gdzie tylko mogę. Oczywiście sam mogę usiąść przed gmachem telewizji publicznej, przed gmachem TVN i przed siedzibą „Gazety Wyborczej”, tylko że w trzech miejscach nie mogę być jednocześnie. Wydaje mi się, że to są te trzy miejsca, przed którymi trzeba protestować w pierwszym rzędzie.
Wywiad z profesorem Andrzejem Nowakiem na str. 27.

O sytuacji Kościoła katolickiego w Czechach i na świecie rozmawialiśmy z prymasem Czech kardynałem Dominikiem Duką:

Myślę, że w tych pierwszych latach, zaraz po upadku komuny, to był efekt tej wielkiej euforii, swego rodzaju zaufania a priori dla prześladowanego wcześniej, jak przez faszystów, tak przez komunistów Kościoła. Ten na pewno jednak się był przygotowany do tego. Zarówno biorąc pod uwagę liczbę jego członków, jak i szansę, przed którą stanął. Nastał czas powrotu do realiów.
Cały wywiad z prymasem Czech na str. 3 najnowszego Kuriera Wnet.

W urodzinowym numerze są również wywiady:
Z Micheilem Saakaszwilim: „Putin chce mieć wszystko” , str. 28.
Z ks. Stanisławem Małkowskim, „Bronisławie Komorowskim to kłamca i obłudnik” , str. 7.
Z Michael Scheuer oficerem CIA, „Obama jest kłamcą” , str. 9.
Z Jean-Marie Le Pen: „Międzynarodowe traktaty to świstki papieru” , str. 11.
Z pisarzem Dimitrijem Glukhovskym: o jego najnowszej książce „Witajcie w Rosji” , str. 10.
Z prof. Henrykiem Podbielskim: „Łacina powinna wrócić do szkół” , str. 20.
Z byłym szefem ABW Bogdanem Święczkowskim: Tusk jest premierem, ale ktoś inny podejmuje decyzje” , str. 23.

W szóstym numerze Kuriera Wnet znajdziemy również reportaże:
Pawła Bobołowicza, „Powiedz tam, w Polsce, że tu jest wojna” , o sytuacji na wschodzie Ukrainy, w okolicach Słowiańska. Na str. 14.
Stefana Truszczyńskiego, „Śmierć miasta” o losach Świętochłowic po sprywatyzowaniu, a następnie likwidacji huty „Zgodna”, str. 5 oraz „Albańskie klimaty” opisane przez Marie Giedz i wiele więcej.

Kurier Wnet można kupić:
- w Księgarni Wnet ul. Koszykowa 8
- kioskach
- empikach

Źródło: Radio Wnet
FOTO: KWORUM

       

       Wersja do druku

Lubomir - 02.07.14 10:00
Cieszą te wolne polskie media. Żyjemy w czasach Wielkiej Zdrady, Wielkiego Kłamstwa i Wielkiego Zamętu. Gdyby nie wolna prasa, trudno byłoby dowiedzieć się o 'podstołowych' knowaniach antypolskich nikczemników. Zdrajca jest profesjonalistą. Jest wszechstronnie wykształconym wywrotowcem i sabotażystą. Stąd tak trudno nam uwierzyć, że Pomorzanin może niszczyć gospodarkę morską Pomorza Zachodniego. Środkowego i Gdańskiego, a Ślązak mógł zrujnować geologię, górnictwo i przewspaniały etos pracy polskiego Śląska. Agent numer...to tylko zdyscyplinowany pracownik obcej wywiadowni. Polskie utwory patriotyczne mogą co najwyżej doprowadzić go do szału i do chęci spalenia ich wszystkich, tak 'normalnie', po hitlerowsku. Kurier po polsku, to także 'Kurier Szczeciński' i 'Kurier Wileński'. Oby na swój Kurier doczekały się także takie skupiska Polaków jak Ryga i Dyneburg. Rodzina 'Kurierów' powiększa się i to musi cieszyć. Gratulacje dla 'Kuriera z Warszawy' i życzenia owocnej pracy.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Grudnia 1875 roku
Urodził się Jarogniew Drwęski, polski działacz narodowy, prezydent Poznania (zm. 1921)


06 Grudnia 1991 roku
Jan Olszewski został wybrany na stanowisko premiera.


Zobacz więcej