Piątek 13 Grudnia 2019r. - 347 dz. roku,  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 05.02.07 - 12:30     Czytano: [1806]

Dział: Interwencje

Stłuc Młodego

Niektórzy twierdzą, że za czasów totalitarnych dyktatorzy o ile nie mogli zemścić się na opozycjonistach to gnębili rodzinę, także często cierpiały dzieci. Uruchamiając w tym do działań milicję, prokuratury, sądy, aby tuszować i udowodnić, kto tu rządzi.
Najnowsza historia przypomina o morderstwie pana Pyjasa, do tuszowania zbrodni były wciągnięte wszystkie szczeble tzw. przedstawicieli prawa.
Zamordowano dwóch synów pułk. Kuklińskiego a Wałęsa wysłał
list gończy za Kuklińskim. Takich przypadków jest wiele, lecz totalne zakłamanie i bezprawie milczy o takich przypadkach. Każde działania na niekorzyść, tzw. opozycji pozaparlamentarnej jest dobre. Ale nie tylko np., kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam.
Pomimo prześladowań zwolnień w trybie ustawowym przy wydatnym udziale Polskiego wymiaru sprawiedliwości (to towarzystwo jest bezkarne) nie próbuję się porównać do wyżej wymienionych osób natomiast są podstawy do porównania.
W czerwcu 2006 r. został pobity mój syn, zgłosiłem popełnienie przestępstwa a więc zgodnie z prawem jestem stroną. Co by się działo, gdyby ktoś bezprawnie działał wobec syna byłego Esbeka, komucha czy
policjanta - nie mówiąc, prokuratora czy nie daj Boże sędziego? W takich sytuacjach jak znam życie wyłyby syreny, kajdanki poszłyby w ruch. Poruszone by zostało niebo i ziemia.
Ja podchodziłem do powiadomienia z rezerwą z powodu przykrego doświadczenia.
Około dziesięciu lat temu, banda łobuzów stłukła mi syna, lecz sprawa szybko przyschła. W tamtym czasie także pisywałem, wskazując nieprawidłowości oraz oskarżałem.
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, lecz policjant prowadzący, z wielkim zachwytem pochwalił się swoją wiedzą twierdząc, że nadal nazywają mnie KPNowcem on to wie, bo był w Gdańskim ZOMO i mają do niego zaufanie. Moja rezerwa do postępowania wkrótce okazała się słuszna, oskarżono tylko jedną osobę za groźby karalne. Sprawę skierowano do sądu dla nieletnich, nie oskarżono pełnoletnich, także tego, który walnął w twarz mojego syna z piąchy, zamraczając go w biały dzień, w centrum miasta. Sąd pozbawił mnie praw strony.
Postępowanie to komedia; pokrzywdzony nie miał prawa zadać pytania świadkom, czego nie broniono oskarżonemu i opiekunom.
W tzw. Ostródzkim wymiarze sprawiedliwości prawo karne nie obowiązuje, oni muszą Maślińskiemu udowodnić, kto tu rządzi.
Oczywiście napisałem skargę od Sądu Okręgowego w Elblągu wskazując bezprawie i żądając przekazania postępowania do innego sądu. Elbląg postanowił, że Ostróda będzie sędzią w własnym imieniu i odesłał im skargę. Kpina!!!!
Został powiadomiony o sytuacji Sąd Najwyższy oraz ministerstwo sprawiedliwości, bez echa.
Bronione obozy pracy, bezprawie wobec bezbronnych to twarz Polskiego wymiaru sprawiedliwości.
W kraju są poruszane sprawy medialne nawet dla pięciu minut przed kamerami łamie się prawo, Art., 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, to jest Kk.
Oczywiście oni nie łamią prawa, bo są sędziami we własnym imieniu i wydają sobie pozwolenie.
Miałem propozycję: Bogdan powiadom media, temat na czasie. W końcu mamy Konstytucję, Artykuł 54 1- Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2-Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Chciałbym krzyczeć, ludzie znam konstytucję jako broszura była wrzucona do mojej skrzynki pocztowej tylko pytanie, kto ją przestrzega, oto przykład cenzury:
http://warszawa.naszemiasto.pl/forum/dodaj/200.html
Dodaj Twoją opinię
Przykro nam. Twój komentarz nie zostanie dodany gdyż zawiera słowa uznane za wulgarne lub zabronione: porn
Tytuł opinii
E-mail

Wulgaryzmu na pewno nie ma natomiast może to być porno, ponieważ obnażam bezprawie polski wymiar sprawiedliwości jak również zwracam uwagę, że tak popularny minister jest tylko popularny w polskojęzycznych mediach, które go kreują. Pytanie, za co? A może za tolerowanie bezprawia i wątpliwej jakości nowelizacje, za to oczekiwane przez korporacje prawnicze. Do tej pory nie było w prawie nakazu przestępcy powrotu do pracy. Według nowelizacji sędzia przestępca po miesiącu od przestępstwa czy zbrodni wraca do pracy.
Proszę mi wybaczyć, termin sztywny w tym temacie to zbrodnia na Polskim wymiarze sprawiedliwości. Takie zasługi posła MS Ziobro dodają mu popularności. A więc złamano najważniejsze Polskie prawo - Konstytucję, ja zobowiązany prawem karnym Art. 304. § 1.
Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.
Tak więc przystosowując się do obecnie panującej mody, za pośrednictwem mediów informuję o popełnieniu przestępstwa przez Portal Wirtualna Polska; naruszenie Konstytucji jak również i Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Jestem sceptykiem i wątpię czy ktoś podejmie rękawicę. W poprzednich artykułach pisałem "Takie młodzieży wychowanie, jakie prawa przestrzeganie".

Organizatora grupy - prowodyra linczu z braćmi a jest ich trzech, Ostróda powołała na świadków i zwróciła jeszcze za przejazd. Oczywiście po wyroku mogę się odwołać tylko pytanie, co zrobią łobuzy rozzuchwaleni bezkarnością. Kto zapewni, że mając za plecami bezprawie nie zlinczują mi syna - tata się mądrzy to syn obrywa?

Pisałem wielokrotnie pytając, kto dał uprawnienie od nazewnictwa Trzecia Rzeczpospolita, skoro sytuacja w kraju to PRL-bis, a działania Polskiego wymiaru sprawiedliwości przypominają czasy UBeckie i Stalinowskie.

Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

13 Grudnia 1689 roku
Zmarł Zbigniew Morsztyn, polski poeta ariański, opisywał wojny - zwłaszcza ich ciemne strony (ur. ok. 1625)


13 Grudnia 1642 roku
Holenderski żeglarz Abel Janszoon Tasman odkrył Nową Zelandię.


Zobacz więcej