Poniedziałek 6 Lipca 2020r. - 188 dz. roku,  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.11.12 - 17:37     Czytano: [1559]

Dział: Interwencje

AKT OSKARŻENIA

- w związku z Marszem NiepodległościW związku z policyjną prowokacją w czasie Marszu Niepodległości w dniu 11.11.2012 roku, która miała miejsce w Warszawie, oskarżam władze Rzeczpospolitej Polskiej oraz "polską" policję o to, że:

Władze RP poleciły Policji przygotowanie zabezpieczenia MN w taki sposób, aby spowodować zamieszki na ulicach Warszawy poprzez wprowadzenie bojówek policyjnych. Policyjni bandyci, ubrani w odzież cywilną i zamaskowani uderzyli zaczepnie na oddziały policji w celu spowodowania pretekstu do uderzenia na osoby uczestniczące w spokojnym Marszu Niepodległości. Założeniem i ostatecznym celem było uniemożliwienie świętowania przez polskie społeczeństwo odzyskania w 1918 roku niepodległości, po 123 latach niewoli.

Podjęcie takiej decyzji przez sprawujących obecnie władzę w Rzeczpospolitej Polskiej stanowi zbrodnię przeciwko Narodowi Polskiemu. Tylko wróg narodu może w ten sposób postępować w stosunku do własnego społeczeństwa. Ludzie obecnie sprawujący władzę w RP nie są godni pozostawać na swoich urzędach. Mając na swoich sumieniach jedną z największych zbrodni jaką jest zbrojny atak na własne społeczeństwo pozbawia tą władzę mandatu do jej sprawowania. Fakt, że nie było ofiar śmiertelnych w czasie zajść w Warszawie to tylko i wyłącznie dzięki mądrości i opanowaniu Narodu i osób organizujących ten marsz. Nie zwalnia to jednak osoby odpowiedzialne za stworzenie zagrożenia z poniesienia odpowiedzialności.

Rządy koalicji PO-PSL są rządami zdrady narodowej. Niczym się nie różnią od zbrodniczych rządów komunistycznych, gdzie naród był i jest traktowany przez władzę jak bydło, poniewierany, okradany, oszukiwany, wyzyskiwany i wyzywany od faszystów. W rzeczywistości to właśnie władza zachowuje się jak rasowi faszyści. Należy przyjąć do wiadomości i stosowania, że w sporach pomiędzy władzą a społeczeństwem to właśnie społeczeństwo ma rację. To, że władza dysponuje siłą w postaci służb mundurowych i przebranych policjantów za cywilnych bandytów wcale nie oznacza, że posiada przewagę nad społeczeństwem i może sobie pozwolić na każdą zbrodnię przeciwko narodowi. Tylko ludzie pozbawieni rozumu, samooceny i nie potrafiący przewidywać następstw mogą przypuszczać, że każda zbrodnia ujdzie im na sucho.

Jak widać po zajściach w Warszawie na MN, właśnie takimi cechami mogą się pochwalić obecnie rządzący. Ich rządy są przykładem jak nie należy rządzić. Zaprowadzanie totalitaryzmu nie może pozostać bez oporu społecznego. Ich buta, zaślepienie i działania z premedytacją przeciwko narodowi muszą być i będą ukarane.

Naród Polski potrafi wybaczać różne przewinienia doznawane od obcych jak i od swoich ciemiężycieli, ale w przypadku takiego bestialskiego zachowania nie zapomni wam nigdy. Bądźcie pewni, że zasłużona kara was nie ominie. Jesteście bandą zdrajców Narodu Polskiego. Władza w Polsce, począwszy od 1944 roku, to najgorsze śmiecie jakie mogły się przytrafić Narodowi Polskiemu, poza bardzo nielicznymi wyjątkami. Będący obecnie u władzy są w niechlubnej czołówce.

Nie apeluję o honorowe odejście tej władzy w niebyt, gdyż aby podjąć taką decyzję należy najpierw mieć honor, którym w najmniejszym procencie nie grzeszą. W ciągu ostatnich 5 lat nie raz dali dowód na brak honoru, jak również na brak chociażby odrobiny przyzwoitości. Świadomi obywatele RP nie mają złudzeń z jakim gatunkiem ludzi mają do czynienia. Kłamstwo, obłuda, buta, złodziejstwo, zdrada i wiele innych najgorszych antywartości cechuje ich postawy. Oni nie są godni na ani jedno dobre słowo.

Ta ocena dotyczy również " polskiej" policji. Splamiliście mundur polskiego policjanta, polskiego oficera. Wasza postawa w dniu 11.11.2012 roku, jak i we wcześniejszych zajściach daje podstawę do oceny waszego morale na poziomie zerowym. Takie zaplanowanie akcji zabezpieczenia i ochrony obywateli biorących udział w marszu , aby doprowadzić do tragedii uczestników jest równie wielką zbrodnią jak polecenie polityczne w tej sprawie. Oficerowie policji i wszyscy inni policjanci mają za podstawowe zadanie chronić Naród Polski, a nie go niszczyć, nękać i poniżać. Nie jesteście godni nosić mundur polskiego oficera policji, polskiego policjanta. Oficerowie na najwyższych stanowiskach nie posiadacie najmniejszego prawa dowodzić polską policją, dając szeregowym policjantom najgorszy z przykładów jaki można sobie wyobrazić.

Przebranie część swoich funkcjonariuszy za bandytów, aby właśnie taką rolę odgrywały w celach propagandowych i taktycznych mogących usprawiedliwić wasz późniejszy atak na manifestantów oceniam jako zero odpowiedzialności, maksimum głupoty i antynarodowy charakter policji. Natomiast atak wszelkiego rodzaju artykułami pirotechnicznymi i strzelanie do tłumu z broni w celu spowodowania zamieszek jest zbrodnią nie mieszcząca się w wyobrażeniu normalnego człowieka. Wasza postawa była tak ohydna, że można ją porównać jedynie do zachowania GESTAPO.
Zważywszy na fakt, że wśród manifestujących były całe rodziny, że zniżyliście się najbardziej jak można pałując nasze polskie dzieci, nie widzę możliwości łagodniejszego określenia. Zasłużyliście sobie już nie tylko na miano ZOMOWCÓW, ale właśnie na miano GESTAPOWCÓW. Nie wyobrażam sobie, aby do takich hien Naród Polski mógł mieć w przyszłości jakiekolwiek zaufanie.

Odzwierciedleniem waszego morale jest również postawa waszego rzecznika prasowego, który nie po raz pierwszy łgał w żywe oczy w programie telewizyjnym, tak jak ostatnio u p. Pospieszalskiego. Ile trzeba mieć w sobie buty, zakłamania, fałszu i tupetu, aby tak bezczelnie kłamać, kiedy miliony Polaków widziało ewidentną prowokację bandyckich bojówek policyjnych.

Panie Sokołowski, każdy polski oficer mający odrobinę honoru podałby się do natychmiastowej dymisji. Jak Pan może spojrzeć w twarz pojedynczemu Polakowi, nie mówiąc już o swojej rodzinie. Na takich oficerów Polacy nie chcą pracować. Muszę Pana pocieszyć, nie Pan jeden powinien podać się do dymisji.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że takimi osobami, które bez zwłoki powinny to uczynić są:
Komendant Główny Policji, Komendant Wojewódzki Policji na Mazowszu, Komendant m. Stołecznego Warszawy, dowódca zabezpieczenia MN oraz Minister Spraw Wewnętrznych. To jest minimum, jakie powinno być zrealizowane. Przy obecnym składzie Komendy Policji i przy szkoleniu zamiast policjantów bandytów, Naród Polski nie ma prawa łożyć na taką służbę. Jest rzeczą niedopuszczalną, aby finansować swoich oprawców.

POLACY! Ta władza nie jest naszą władzą. Ta władza służy sobie i zagranicznym mocodawcom. Zniszczyli Państwo Polskie a teraz chcą do końca zniszczyć Naród Polski, który za odzyskanie i utrzymanie niepodległości przelał morze krwi. Naszym prawem i obowiązkiem jest nie zmarnować tej ofiary naszych przodków. Naszym obowiązkiem jest rozliczyć zdrajców Narodu Polskiego.

Jerzy Truchlewski
Polak bez Państwa polskiego
Gdańsk, 16.11.2012
(źródło)

Wersja do druku

Jan Orawicz - 28.11.12 18:06
Komuniści pochodzenia żydowskiego zrobili swoje i zbierają słodkie owoce ze swojego dokonania z czerwca 1989r. Kto przyjrzy się bliżej - szczególnie robocie Balcerowicza pt. Transformacja ustrojowa, ten dokładnie zauważy o co chodziło i chodzi byłym aparatczykom PZPR. Owoc ich świadomego działania, wypędził z Ojczyzny w świat za chlebem tysiące Polaków. W tej chwili liczba tych biedaków sięga przeszło 2 miliony. I nic nie wskazuje na to,by ta liczba malała,ponieważ stopa bezrobocia wciąż idzie w górę.A proszę zauważyć jak pięknie się urządzili byłe żydokomunistyczne pachoły czerwonego okupanta Polski. Jak się mieli wtedy tak się mają obecnie -nawet z dużą dokładką jadła do ich koryt. Takiego tow. L. Millera tak dobroć rozpiera,że nawet zaczyna obnosić się prawnie zakazanym sierpem i młotem. A to przecież były - wysokiej rangi aparatczyk KC PZPR. A taki tow, Oleksy,Balcerowicz,Jaruzelski i wiele tysięcy innych czerwonych łotrów ,których ciężar jeszcze musi nosić ŚWIĘTA POLSKA ZIEMIA. Uapdek Stoczni Gdańskiej to czyja to zasługa?! A wię spełnili życzenie swego tow. Rakowskiego,bo to on pierwszy życzył sobie likwidacji tej historycznej stoczni. Jakby tego było im mało to na dokładkę nad ocalałą brama zgruzowanej stoczni powiesili imię zbrodniarza wszechczasów Lenina!!! A naród zabiegany za chlebem nie ma czasu i sił na patrzenie i myślenie,by zauważyć sedno sprawy.. O to chodziło wyżej wymienionym i jak do tej pory osiagają zamierzony cel... Kto patrzy na ich papy temu dowalają z grubej rury. Za prawdę o nich całe długie lata otrzymuje cięgi OJCIEC RYDZYK za swoje prawdomówne media,które w tym okropnie trudnym czasie udało Mu si zbudować. Obecnie tylko patrzęć jak łotry spod czerwonej gwiazdy z sierpem i młotem zlikwidują ten RYDZYKOWY GŁOS PRAWDY, przez zastosowanie wysokich opłat za ich istnienie. Pozdrawiam

jurand - 21.11.12 18:56
Jeżeli chodzi o rozliczenie tej bandy nikczemników to można powiedzieć że co ma wisieć nie utonie, inaczej mówiąc prędzej czy póżniej ale rozliczenie nastąpi

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Lipca 1925 roku
Urodził się Bill Haley, amerykański muzyk i wokalista - jeden z pionierów rock and rolla (zm. 1981)


06 Lipca 1934 roku
Heinrich Himmler objął kierownictwo obozów koncentracyjnych w Niemczech i wprowadził tam strażników SS.


Zobacz więcej