Sobota 11 Lipca 2020r. - 193 dz. roku,  Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 01.11.12 - 15:02     Czytano: [2227]

Wokół Smoleńska

Przestępcy z kręgu służb specjalnych znowu mordują

Smoleńsk wciąż zbiera śmiertelne żniwo - Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik Jaka-40, ważny świadek z 10 kwietnia 2010!

Ta wiadomość jest porażająca. Kolejna zagadkowa śmierć ważnego świadka katastrofy smoleńskiej. Widać, że służby specjalne znowu uaktywniły się.

Powrócił seryjny samobójca. Tak będzie się dziać do czasu, jak ci bandyci pozbawią życia wszystkich potencjalnych świadków i osób posiadających wiedzę na temat tego ZAMACHU. Kto następnym kandydatem na seryjnego samobójcę. Pozostali piloci nasłuchujący rozmowy naprowadzanego samolotu prezydenta Kaczyńskiego, którzy wcześniej przylecieli Jakiem 40, też mogą nie przeżyć i powinni być chronieni przez swoje rodziny. Rząd Thuska nie da im właściwej ochrony a raczej w wyniku zamierzonych zaniedbań, doprowadzi do dalszych śmierci świadków.

Z perspektywy wielu niewyjaśnionych i zagadkowych zgonów, można z całą stanowczością stwierdzić, że to nie była katastrofa, to był zaplanowany i wykonany z całą bezwzględnością i stanowczością ZAMACH.

Które służby brały w tym udział, wcześniej czy później dowiemy się? Na razie sfery rządowe starają się deprecjonować wszystkie dociekania i działania rodzin ofiar, komisji sejmowej, zagranicznych specjalistów z dziedziny badania wypadków lotniczych. Ginie coraz więcej osób i świadków związanych z ZAMACHEM SMOLEŃSKIM.

Widać jak na dłoni, że rząd Thuska próbuje wszelkimi sposobami tuszować dowody, współdziała z Rosjanami w celu uniemożliwiania zbierania dowodów w celu dojścia do prawdy. W tej sprawie rząd Thuska uprawia dywersję.

Zaniechania i fałszerstwa komisji Millera powinny zaprowadzić te komisję na ławy sądowe.

Następnym skandalem jest przeprowadzanie sekcji zwłok przez instytucje powiązane z wojskiem, które jest pod wpływem decyzji wojskowych służb specjalnych, a wyniki sekcji mogą być ukryte lub niewiarygodne. Służby specjalne wojska nie muszą być zainteresowane prawdą i wyjaśnieniem ZAMACHU SMOLEŃSKIEGO.

Sekcje powinny wykonywać instytucje niezależne (lekarze patolodzy niezależni od wojska i rządu).

Polacy, jak długo jeszcze będą ginąć obywatele tego kraju mający związek z ZAMACHEM SMOLEŃSKIM? Co robi ten rząd, żeby śledztwo posuwało się do przodu? Nie pozwólmy żeby Polska zamieniła się w pobojowisko rodzimych i zagranicznych służb specjalnych.

Jeżeli ktokolwiek z Polaków ma jeszcze wątpliwości co do intencji Rządu Thuska i służb specjalnych RP, to chyba po tylu „przypadkowych samobójstwach” ważnych osób, związanych bezpośrednio i pośrednio z ZAMACHEM SMOLEŃSKIM, nie powinien mieć już żadnych złudzeń.

Kto teraz „popełni samobójstwo bez udziału osób trzecich”, jest pytaniem całkiem uzasadnionym, w świetle już popełnionych „bez udziału osób trzecich”.

Premier Thusk osobiście nadzoruje służby specjalne bo nie wyznaczył pełnomocnika, tak jak poprzednie rządy. Czyżby gospodarz nie wiedział co robią newralgiczne służby w państwie? Co z ochroną kontrwywiadowczą?

Z reakcji Thuska widać, że jest on składnikiem tych służb, podporządkowanym ich interesom, zamiast interesom państwa polskiego.

Jak widać te służby nie służą Polsce i obywatelom lecz wybranej grupie trzymającej władzę.

Bracia Polacy, kiedy to się skończy? Kiedy skończy się zabijanie?

Czy my, Polacy, ponieśliśmy za mało ofiar w II wojnie światowej?

Dlaczego wybraliśmy do rządzenia naszą ojczyzną karierowiczów, antypolaków, zdrajców i zaprzańców? Na naszych oczach dokonują się akty zdrady, dywersji, zawłaszczanie ojczyzny, powolna utrata wolności i niepodległości tego państwa.

Czy na wieki musi obowiązywać powiedzenie „mądry Polak po szkodzie”?

Jan Kosiba

Wersja do druku

janusz - 21.11.12 4:49
Jest oczywistą reakcją człowieka o wolnym umysle żę ,wobec braku dowodów gdzie mamy do czynienia ze zdarzeniami o charakterze dwuznaczności umysł wolnego człowieka ucieka się do logiki.Logika wynikajaca z praktycznego myślenia i ogólnej wiedzy prowadzi do wniosków o danym zdarzeniu i tyle. A kwestia manipulacji mediów ich wpływ na osoby które są ŚWIADOME nie ma ją żadnego znaczenia.Konkluzja jest dla mojego rozumowania jednoznaczna.Jak sadzę wszyscy którzy śledzą zarówno odkrywane fakty w sprawie katastrofy w Smoleńsku i "śledztwa prowadzonego (bez mocy prawa)że to jest KŁAMSTWO i po tych 2,5latach "ameryki nie odkryłem"tylko pozostaje pytanie CO ZTYM ZROBIĆ?!Jestem realistą i wiem że obecna nasza administracja w białym domu nie zrobi nic w tej sprawie bo jest zajeta "strategią rozwoju Birmy"-zaiste to jest na miarę umysłu prezydenta Obamy.Niestety liberalne lewactwo panuje na Górze lecz są widoczne działania które są coraz bardziej widoczne i w Europie i w Amerykach gdzie coraz bardziej są ignorowane inicjatywy obywatelskie obserwujemy zanik podstawowych funkcji obywatelskich-gdzie pozostaje PODSTAWOWY OBOWIĄZEK PAŃSTWA W UŚWIADAMIANIU OBYWATELSKIM MEDIA OPANOWANE PRZEZ "LEWACTWO" NIE SĄ W STANIE PREKAZYWAĆ OBIEKTYWNEJ PRAWDY W JAKIEJ KOLWIEK DZIDZINE!!

Agamemnon - 17.11.12 10:14
Lista pomordowanych w związku z "katastrofą smoleńską":

1. Grzegorz Michniewicz - dyrektor kancelarii Tuska - powieszony 23.12.2009 (po ustaleniu wizyt w Smoleńsku przez Tuska i Putina), ostatnim który widział się z zamordowanym był Tomasz Arabski. Michniewicz wysłał do córki przed śmiercią SMS sugerujący, że ktoś może mu odebrać życie,

2. bp Mieczysław Cieślar ginie 18.04.2012 - naczelny kapelan ewangelicki w wojsku polskim - zajmował się w sposób ekspercki sprawami inwigilacji środowisk protestanckich przez SB,

3. Krzysztof Knyż ginie w Moskwie 02.06.2012 - operator kamery "Faktów" TVN - miał sfilmować podchodzenie do lądowania Tu-154M w Smoleńsku. Był jednym z pierwszych reporterów znajdujących się na miejscu wypadku,

4. sierżant Zielonka - szyfrant,

5. prof. Marek Dulinicz ginie 06.06. 2012 - szef grupy archeologicznej mającej wyjechać do Smoleńska i przeprowadzić prace badawcze. Do misji archeologicznej doszło w sześć miesięcy później po jego śmierci,

6. Siergiej Trietjakow ginie w czerwcu 2012 w USA były agent KGB oraz Służby Wywiadu Zagranicznego (SVR). W korespondencji z szefem Stratforu jednej z agend CIA dokonał rekonstrukcji wydarzeń pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2012 roku oraz ujawnił istnienie scenariuszy rosyjskich zamachów na przywódców państw zachodnich,

7. prof. dr hab. Eugeniusz Wróbel ginie 15.10.2012 uchodzący w Polsce (w pewnych dziedzinach) za największego specjalistę z zakresu systemów sterowania lotem samolotów, nawigacją satelitarną, przepisami i prawem lotniczym,

8. Dariusz Szpineta ginie 02.12.2011 podczas urlopu w Indiach , powieszony w łazience hotelowej. Pilot, ekspert lotniczy, autor opracowania
"Operacja < Kłamstwo smoleńskie>"( krytyczna analiza dokumentacji
lotu rządowego tupolewa do Smoleńska w dniu 10.04.2010 r.),

9. gen. Sławomir Petelicki ginie 16.06.2012. "Nie spocznę, dopóki prawdziwi winni katastrofy smoleńskiej i opłakanego stanu naszego wojska nie poniosą kary". Ujawnił SMS Platformy Obywatelskiej jaki otrzymał, że: "Katastrofę spowodowali piloci...". Zarzucił rządowi Tuska, że ten odrzucił pomoc NATO w ustaleniu przyczyn katastrofy. Raport NATO byłby dla Tuska miażdżący i mógłby oznaczać dymisję rządu,

10. chorąży Remigiusz Muś ginie 26.10. 2012 świadek katastrofy smoleńskiej, technik pokładowy Jaka-40 lądującego przed Tu-154M w dniu 10.04.2010, złożył zeznanie o dwóch wybuchach , rosyjskiej komendzie o zejściu tupolewa na wysokość 50 metrów, o dobrej pracy polskich pilotów. To wszystko nie pasowało do raportu MAK i Komisji Jerzego Millera.

kadrowiec - 10.11.12 21:48
Wypowiedzi ateistyczne siepaczy PRL-u, są obrzydzeniem, wszystkiego co sie zwie etyką. Media typu gazety koszernej, powinny być w imię wolności sądownie zlikwidowane z terytorium Polski, jako antypolska organizacja.
Produkujecie czerwoną barbarzyńską propagandę, i nic ponadto. Prezentowany poziom bez pokrycia, tylko w relacjach MY i WY jako rasizm li tylko jednostronny ateistów-komunistów w stosunku do jednej tylko wiary i przeciwko Polsce i jej Obywateli - świadzcy o tym kto za tym stoi i kto tym kieruje. Taka jest rola OKUPANTÓW, odbieranie BOGA i Jego likwidowanie - to jest odbieranie ostatniej ostoi jednoczącej ten NARÓD. Historycznie ten manewr nawet w ponad 100 letniej niewoli - się nie powiódł. Dzisiaj 11 Listopad - najwieksze świeto Narodowe prawdziwych Polaków. A dla WAS, okzja do zadymy, oskarżeń, pałowania, i wystąpień antyPOlskich cd.

Jan z Janowa L. - 10.11.12 19:05
Babuniu Konstancjo... ... ...
Nie pouczaj mnie o przyzwoitości, jeśli prasę piszącą niezgodnie z twoim światopoglądem wyzywasz od koszernych gazet, co dowodzi twojej nienawiści na tle religijnym , Ponadto fałszywa twa miłość bliźniego, bo tylko do wyznającego twój punkt widzenia a to jest także dowodem na fałszywość twojej wiary jeśli nie rozumiesz dziesięciu paragrafów kanonu własnej wiary wpajanej nam od dzieciństwa.
To wy zmienialiście wersje przyczyn katastrofy jak w kalejdoskopie - od dobijania rannych czy strzałów widocznych i słyszalnych na filmiku na youtube, przez podmianę samolotu i uprowadzenie pasażerów, hel, bombę termobaryczną i nie pamiętam co jeszcze, po nieudokumentowany trotyl ostatnio.
My zdania nie zmieniamy, uznajemy przyczynę znaną z prac komisji rządowej i dla zorientowanych oraz umiejących czytać ze zrozumieniem tekstu oczywistą, szczególnie po rozmowach z fachowcami od latania.
Drugiego dnia można było przeczytać słowa "przyczyna jest tak banalnie prosta, że ogół nigdy w nią nie uwierzy". Pisał te słowa z goryczą doświadczony lotnik na resortowym forum.
My nie wyzywamy was od lemingów czy od pogan, gdyż jesteśmy pewni swoich racji, więc inwektywy zastępujemy argumentami, a że wy nie ich nie rozumiecie to wasz problem.
My używamy rozumu, jesteśmy w stanie pomnożyć A razy B i otrzymamy prawidłowy wynik a nie jak na sąsiednim temacie niejaki inżynier york co to otrzymał energię w tonach i zaraz ktoś go usadził że głupoty wypisuje.
Post yorka wisiał kilka dni i nikt zauważył błędu ??? To jaka wasza wiedza z elementarnych działów fizyki ?? Zerowa !!, podobnie jak z matematyki i chemii i pozostałych nauk ścisłych.
...........................
Szaleniec z mgłą w oczach i helem w rozumie powie dowolną głupotę a wy to łykacie bez zmrużenia okiem, jeśli przekaz powtórzą na falach radyjka lub z ambony to już dla was świętość absolutna .
Dowodem na fałszywe pojmowanie waszej wiary może być choćby przekazanie przez wdowę skrwawionego munduru jako wotum do klasztoru na Jasnej Górze co usłyszałem na falach waszego radyjka.
O mało co ze śmiechu nie udławiłem się jabłkiem, choć do domu jeszcze trasa była daleka.
Za co to wotum ? Za to że zginął ? Czy wdowa dziękowała za śmierć męża ?? Podobnie jak kawałek blachy z samolotu skradziony i przemycony tamże w podobnym celu.
Wiarę dotyczącą zdarzeń metafizycznych może , powtarzam może da się obronić w niektórych tzw. biblijnych przypadkach lecz tu mamy do czynienia z udokumentowanymi faktami. Czysta fizyka.
Jak widzisz nie wyzywam ciebie od lemingów i fekalii nie wylewam.
Tu uwaga ścieki i fekalia to synonim, po co to pisać dwa razy jak w przedostatnim zdaniu u ciebie ?
Nienawiści mi nie musi wybaczać ktoś kogo w moim światopoglądzie nie ma a jeśli go nie ma, to nie mogę bluźnić przeciw niemu, także i modlitwa wasza jest bez sensu.
Zajmij się czymś bardziej pożytecznym, może porozmawiaj z wnukami...
Ciesz się życiem póki zdrowie dopisuje, bo zdrowie mamy jedno i to największy skarb.

Babcia Konstancja - 10.11.12 11:33
@Jan z Janowa. Nienawiść jest zgubna, szczególnie na tle religijnym.

Nienawiść do wiary i kościoła wyłazi ci jak słoma z butów.
Twoja tolerancja to ataki na kościół i wiarę oraz wyzwiska typu "faryzejski"
Gdyyś tylko naprawdę wiedział kto to byli faryzeusze.

Twój pogański styl myślenia i oskarżania wyłazi na wierzch jak szydło z worka.
W kwestii smoleńskiej dopuszczalne są wszystkie możliwości łącznie z zamachem jeżeli rząd polski z Tuskiem na czele daje dowody braku aktywnosci i chęci wyjaśnienia katastrofy.

Minimum przyzwoitosci nakazuje każdemu Polakowi, patriocie nabrania dystansu do wersji katastrofy wciskanej nam przez prostytuujące się media koszerne mętnego nurtu a oficjalnie przedstawianej nam przez sfery rzadowe.

Pierwsza wersja to była forsowana oficjalnie przez rząd i komisję Millera "Pancerna Brzoza". Naukowcy obalili już wersję pancernej brzozy.

Następnie winnym miał byc prezydent Kczyński bo rzekomo nakazał lądowac pilotom co było wierutnym kłamstwem wyssanym z brudnych palców Tuska , Sikorskiego i Arabskiego.

Potem, gdy nie wypaliła wersja z prezydentem to zaczęto lansować wersję mówiacą o błędzie pilotów. Słynny błąd pilotów. Zapisy z czarnych skrzynek
mówią jednak o prawidłowym zachowaniu pilotów.

Następnie, jak juz upadła wersja z błedem pilotów gazety koszerne zaczęły forsować wrsje z gen Błasikiem w kabinie pilotów, mówiono nawet że to gen. Błsik wydawał rozkazy siedząc w kabinie pilotów.
Tą wersje równiez obalono.

Festiwal zwalania winy na ofiary katastrofy szerzy sie jak zaraza.

Odpowiedzialni za przygotowanie i nadzorowanie lotu ze strony rzadowej nie tylko są bezkarni ale są awansowani i nagradzani.

Czy w tym państwie ktokolwiek za coś ponosi odpowiedzialność.
Odpowiedzialność rzadu wynika z konstytucji i przepisów wykonawczych.

Odpowiedzialnym za obsługę wizyt zagranicznych prezydenta RP z mocy przepisów jest Rząd RP i premier RP.

Stała sie wielka narodowa tragedia a odpowiedzialnych za tą tragedię nadal nie ma, choć przepisy prawa w Polsce jednoznacznie mówią kto ponosi tą odpowiedzialność.

Czy Jan Janowa będzie nadal szedł w zaparte jak idzie w zaparte rząd Tuska i i jego zausznicy?

Jako ostatnia uwaga do Jana z Janowa. Nienawiść jest złym doradcą.
Wielu o tym przekonało się ale oni musieli tego doświadczyć własnym zyciem. Pokolenie lemingów takich jak ty właśnie z samej definicji i zycia leminga musi wyginąć gdyż lemingi same unicestwiają się wiedzione opętańczym zewem podążania ku przepastnemu oceanowi.
Więc żegnaj obarczony lemingozą Janie z Janowa i inni podobni tobie a wylewajacy tu ścieki i fekalia na innych forumowiczów.
Niech Bóg wybaczy ci twoją nienawiść i bluźnierstwa. Modlimy się również za Ciebie.

Babcia Konstancja

cyt.tom711: - 09.11.12 22:40
cyt. tom711: W brednie o zamachu nie wierzy sam guru Kaczyński ! Debilizmy o helu, sztucznej mgle, bombie próżniowej i trotylu to tylko obrona przez atak. Zasłona dymna i mydło na oczy ciemnego ludu. Odwracanie uwagi społeczeństwa od prawdziwych przyczyn katastrofy - lot do Gruzji podczas którego Lech na oczach Arkadiusza Protasiuka zaszczuwał pilota, Protasiuk wiedział co go czeka gdy nie spełni kaprysu . Spóźnienie o godzinę na samolot i zignorowanie sugestii Błasika by wylot przyspieszyć o dwie godziny tak by w razie czego był czas na zmianę lotniska. Lot we mgle wbrew ostrzeżeniom wież w Mińsku, Smoleńsku i załogi JAK 40 bo prezydent nie wierzył ruskim. Telefon Lecha do Jarosława na kwadrans przed planowym lądowaniem (w sprawie mamy) po którym Błasik idzie do kokpitu (po fajki do chłopaków). itp., itd.
PIS od pierwszych chwil wiedział i miał "dowody" na zamach. Te dowody to jak już pisałem mydło na oczy ciemnego ludu.

Jan z Janowa L. - 07.11.12 11:38
Jeśli dla kadrowca post podpisany snowman jest nie rozsądnym i wyważonym głosem to macie problem choć o tym nie wiecie. Logiczny rozbiór zdania chyba przerasta Wasze intelektualne możliwości, gdyż nie rozumiecie co czytacie. Wy nawet nie wiecie co to sumienie ......
Wasze tzw. argumenty to tylko coś w rodzaju .......Zaprzańcy siepacze, Naród jest na wysokim poziomie - nie wstyd wam, metodami sovieckimi z PRL-u, represjonować a nawet zabijanie stosować i popierać, - jako oddech partii miłości PO trupach.......itd.
Sądząc po wieku, to wy jesteście produktem PRLu, którego sie zapieracie ze wszystkich sił, swoich i z całego serca swego, a wasz wysoki poziom to mentalność wiejskiego proboszcza z nadbużańskiej wsi. A może nie ?
Raz se pojadę po Was, tyle się naczytałem i siedziałem cicho, lecz są granice . Niektórzy merytorycznie piszą a wy tylko wyzwiska i żadnych konkretów, ot takie brednie napitego józia spod wiejskiego sklepu.
Specjalisty od lotnictwa a wasza wiedza jest na poziomie "give plackarta , go do aeroplana". Wypisz wymaluj jak duecik A + J.
Co do partii po trupach, to na nieboszczykach i ekshumacjach jedzie pispartia w sposób odrażający. Jeśli rzeczywiście modlicie się o spokój duszy, to co was obchodzi nieboszczyk ?? Piszecie na nagrobku =spoczywaj w pokoju= i co chwile łopatami grzebiecie w wątpiach zmarłego. Co innego deklarujecie w modłach a co innego czynicie.
Wniosek jest prosty - modlitwa wasza jest fałszywa podobnie jak wiara.
Byłby to tylko wasz problem, gdybyście w faryzejski sposób nie dzielili narodu a na to zgody nie zaczadzonej części narodu nie ma i nie będzie.
Życie i Historia oceni Was szybciej niż byście chcieli.

kadrowiec - 06.11.12 20:51
Jesteśmy w temacie konkretnym "Przestępcy z kręgu słóżb specjalnych znowu mordują".
I natychmiast pojawiają się Siepacze z tej branży, volnupte, snowman, czytelnik obu opcji, Jan z Janowa....na marnym poziomie służb którą pełnią, do zwalczania wielu kierunków istotnych dla Polskości i wartości Narodowych.
Zaprzańcy siepacze, Naród jest na wysokim poziomie - nie wstyd wam, metodami sovieckimi z PRL-u, represjonować a nawet zabijanie stosować i popierać, - jako oddech partii miłości PO trupach

Agamemnon - 06.11.12 18:37
Panie Janie z Janowa. Wywód Pański nie merytoryczny.Tworzy Pan zarzuty
ale nie umie je Pan uzasadnić. I jeszcze jedno "bohater" pisze się przez samo "h".

Za zbrodnię smoleńką odpowiada Donald Tusk.To na premierze spoczywa obowiązek zapewnienie bezpieczeństwa głowie państwa. Tusk jest koordynatorem łużb specjalnych. Co te słowa oznaczają winien Pan wiedzieć.

Jan z Janowa L. - 06.11.12 12:03
~instr pil: Uwielbiam jako były lotnik i doświadczony instruktor pilotażu słuchac "radio" w programach poswięconych katastrofie smoleńskiej. Tylko w RM można usłyszec kretyństwa o jakich świat nie słyszał.Tylko tu można usłyszec wywody "profesorów",którzy tytuł ten uzyskali za "masło".
Tylko tu ze sprawców katastrofy robi się jej ofiary .Tylko tutaj Błasikowa bryluje za bochaterkę szkalując np pułkownika WK bo rozpoznał głos jej męża w kabinie Tupolewa. To nie wina pułkownika ,ze prawdziwy "patriota',katolik pozegnał się,z ziemskim padołem zamiast okrzykiem "Za Polskę" okrzykiem "kuuuuu..........waa" zwiń

Jan Orawicz - 05.11.12 19:11
Szanowny Czytelniku obu opcji, jako znawca produkcji TNT po specjalnej szkole chemicznej, w zakresie wytwarzania - właśnie materiałów wybuchowych w tym
TNT,ktory to materiał także znam jak swój palec muszę pana stwierdzenie poprawić po prostu o jedną grupę nitrową. Otóż pisze pan o d w u n i t r o t o u l e n i e, inaczej binitrotoluenie,czyli słabszym materiale wybuchowym. Trotyl powstaje po wprowadzeniu trzeciej grupy nitrowej i stąd jego prawidłowa nazwa trojnitrotoluen w skrocie TNT. Podstawowym produktem do produkcji TNT jest węglowodór aromatyczny wzór: C6 H5 Ch3. Niechaj pan po tej mojej skromnej uwadze nie posądza mnie o zarozumiałość. Po prostu sprostowałem sprawę i gratuluje panu - mimo wszystko dużej znajomości rzeczy!
Serdecznie pozdrawiam

czytelnik obu opcji - 05.11.12 15:07
Napisał
ssz284: Trotyl otrzymuje się go poprzez dwustopniowe nitrowanie toluenu, mieszaniną kwasu siarkowego i azotowego. Toluen znajduje zastosowanie jako surowiec i rozpuszczalnik w wielu dziedzinach przemysłu organicznego, farmaceutycznego, tworzyw sztucznych do produkcji materiałów wybuchowych (TNT/Trotyl), barwników, detergentów i perfum oraz jako składnik wysokooktanowych paliw lotniczych.
Stosowany także do produkcji żelów, sprayów i farb do włosów oraz lakierów do paznokci.
Tak więc trudno aby w miejscu katastrofy lotniczej gdzie były tony paliwa lotniczego nie było śladów składników wchodzących również w skład trotylu........ale czy ktoś chce to zrozumieć ? Lepiej kłócić się oskarżać, obrażać - jakie to polskie i katolickie. zwiń

wtorkowe słowa Kaczyńskiego: "My mamy własne źródła informacji. Oczywiście nie mają one charakteru bezpośredniego, muszą się opierać na opiniach innych, ale te opinie były całkowicie jednoznaczne. Nie chodziło o nic innego, tylko o materiały wybuchowe".

Szef PiS wypowiedział je po oświadczeniu "Rzeczpospolitej", w którym dziennik napisał: "Pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie. To mogły być te składniki, ale nie musiały". Czyli wycofywanie się rakiem, ha,ha,ha

Tu więcej
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5296133,temat.html

snowman - 05.11.12 0:42
Nie zakiełkowała wam pod berecikiem myśl , że człowiek który widział sytuacje na lotnisku, że widoczność jest dużo poniżej 100m i był w stałym kontakcie z pilotami Tu154M-101 i słyszał polskie słowa "możecie spróbować..."mógł ryknąć do mikrofonu "S........ajcie, tu nie da się wylądowac!!! Ryzyko jest zbyt duże !!". A on gapił się jak na grę komputerową w której limit żyć się skończył, zobaczył straszliwe efekty własnego zaniechania i męczył się z tym tyle czasu.
Ja będąc na jego miejscu już dawno bym se w łeb palną.
Wiecie wy co to znaczy jak czegoś tak bardzo chcesz , że nie dostrzegasz ryzyka w postępowaniu ??? Wtedy właśnie tzw. głos rozsądku od postronnego obserwatora może uratować życie.
Tego nie pojmą specjaliści od klepania w keyboard.
To zrozumie tylko ktoś kto przeżył własną śmierć na lądzie , wodzie lub w powietrzu i dostał od losu jeszcze jedną szansę.
Wtedy słowa "lepiej być żywym tchórzem niż martwym bohaterem" nabierają innego sensu, który rozumieli żołnierze gen. Pattona.

kadrowiec - 04.11.12 22:53
Volupte? jesteś idiotą jedynym w swoim rodzaju, który nie wie kto w Polsce jest MATOŁEM ...... i wielu innych czerwonych zdrajców, swoją ciężką pracą i postawą, zasłuzyli sobie na wiele tutułów uznanych powszechnie przez Naród. Będąc w ciągłym nurcie dyskusji o zaprzańcach, wykazujesz braki poprawności pojmowania - kto Ciebie tutaj nasłał, "mały pikuś", wiemy kim jesteś.

MariaN - 04.11.12 13:38
Rządzący od 5 lat antypolski garnitur, prześciga sam siebie. Tyle absurdów, krętactw i dowodów na działania antynarodowe starczyło by do obalenia przynajmniej 100 rządów dowolnych krajów demokratycznych Europy i świata. W Polsce nie ma mediów kontrolujących poczynania władzy. TO JEST JAKIŚ EWENEMENT, gdzie na białe mówi się oficjalnie czarne a lemingi i uwikłani w rządzenie nie reagują. To znaczy każdy wie, że to ściema, ale ogólnie wiadomo, że dopóki Gazieta Wybiórcza i tefałeny nie dadzą sygnału, nikt z tych parobków nie piśnie, że to białe a nie czarne.
Tak samo jest i z "samobójstwami". Mamy już 20któreś "samobójstwo i nic się nie dzieje. Za każdym razem jakiś rzecznik Ślepokuuura twierdzi, że nie było udziału osób trzecich, że nie ma sprawy, delikwent się zabił i już....
Polityka zamachowców jest taka, żeby przeciągać śledztwo ile się da (w tym czasie zginą wszyscy główni świadkowie i będzie po sprawie) a wiedzą, że leniwce nie wyjdą na ulicę i nie przyspieszą dojścia do prawdy, bo oglądają TV od dechy do dechy i....wiedzą, że to był wypadek.
Zadaję w związku z tym pytanie, czy rząd Tuska czy tam Thuska jest polskim rządem czy obcym, konfidenckim. Jeśli to drugie to........

Volupte - 04.11.12 12:27
Kto to jest Thusk? Bo jesli masz na myśli Tuska , to tak pisząc , stawiasz sie poza dyskusja.

weterani - 02.11.12 22:06
Konieczne jest badanie i wyjasnienie miedzynarodowej Komisji,o ktora prosily Rodziny Ofiar lotu do Smolenska w 2010r.Podobnie uwazamy,ze dziala"samobojca",wyprawiajacy kolejne Ofiary,posiadajace wiedze o Tragedii Smolenskiej,na tamten swiat.p.p.Mus.Obserwacja konieczna ,jak wlasne zdanie.podrawiamy.

Lena - 02.11.12 11:51
Profesjonalizm "osob trzecich" mozna podziwiac.

To cos podobnego do ros. Czeki czy Mosadu.

Dobrze wyszkoleni, dzialaja Szybko w bialych rekawiczkach.

Powinien sie zorganizowac wywiad i ich namierzac. Sa bezwzgledni, gdyz Ci

co tez cos wiedza milcza w strachu.
Ale zawsze ktos popelnia blad------- a Prawda jest jak Natura i Opoka

jestesmy jej coraz blizej.......

Lubomir - 01.11.12 16:38
Zdrajcy Polski gotowi są oskarżać żołnierzy 'Agatu'' o zabójstwo Franza Kutschery.

Wszystkich komentarzy: (19)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Lipca 1943 roku
Początek tzw. rzezi wołyńskiej. "Krwawa niedziela" O świcie sotnie OUN-UPA działając z zaskoczenia zaatakowały wsie i osiedla polskie w pow. kowelskim, horoch. i włodzim.


11 Lipca 1978 roku
W Hiszpanii, przy kempingu pełnym turystów eksplodował samochód-cysterna. Zginęły 102 osoby a 250 było rannych.


Zobacz więcej