Piątek 14 Sierpnia 2020r. - 227 dz. roku,  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 26.10.12 - 10:20     Czytano: [3088]

Dział: Interwencje

Sąd wysyła dr Kękusia do psychiatryka


Najnowszy wywiad z dr Kękusiem dotyczący spotkania z ministrem Gowinem, w którym Pan Zbyszek tłumaczy jak go chcą pacyfikować.

29 października w biurze poselskim Jarosława Gowina na ul. Karmelickiej 1 w Krakowie, ma się odbyć spotkanie delegacji uczestników protestu przed Sądem Okręgowym w Krakowie.

Tymczasem, jak pisał Pan Gawroński, dr Zbigniew Kękuś dowiedział się w niedzielę 22 października, że ma być doprowadzony przez policję na badania psychiatryczne, co wygląda na celowe działanie, aby zablokować to spotkanie. O tym jest przekonany nie tylko sam Pan Kękuś , ale również współuczestnicy protestu, którzy również są ofiarami wymiaru niesprawiedliwości.

Co śmieszniejsze te obecne badania psychiatryczne dotyczą 2003 roku. Czy w ogóle tzw. psychiatrzy mogą ocenić po 9 latach czy ktoś był wtedy chory lub zdrowy? Jednym słowem spece od chorób psychicznych (przez system zresztą wymyślonych), chcą orzekać, czy Pan Zbyszek był chory psychicznie w tamtym okresie. Działania wymiaru sprawiedliwości sięgnęły naprawdę zenitu. Jedna z uczestniczek protestu twierdzi, że to sędziowie prowadzący tą sprawę powinni się poddać takiemu badaniu, gdyż są patologicznymi kłamcami.

Sprawa zaczyna być śmierdząca i nie można wykluczyć, że życie i zdrowie Pana Kękusia może być zagrożone. Dlatego apeluję o nagłaśnianie tej sprawy i ostatniego wywiadu z dr Kękusiem zarówno na swoich blogach, na licznych forach oraz w mailach do znajomych. Niech cała Polska wie, że Pan Kękuś jest w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego i że pomimo takich szkalowań nie załamał się i nie ma zamiaru odbierać sobie życia.

Zastanawiające jest to, ze licznik na you toubie stoi od kilku dni na 301 wejść . Czyżby to you toube blokowało licznik, czy społeczeństwo jest tak mało otwarte na pomaganie ofiarom systemu.

OTO WYWIADkaterina404

Wersja do druku

Jan Orawicz - 25.02.13 20:56
Co z dr Kękusiem?!! Ani słychu ani dychu!! Od jesieni cisza jak zasiał makiem !! Pozdrawiam

Jan Orawicz - 27.10.12 2:56
Na co może liczyć dr Kękuś w Krakoweie? W tym mieście,gdzie na Plantach stoi pomnik Boya, zdrajcy Polski , miłośnika ZSRR i propagatora aborcji. A na Skałce pochowano ogromnego opluwacza Polski, o nazwisku Czesław Miłosz. Po
nim W. Szymborska miłośniczka zbrodniarza Stalina. Kto Pana dr Kękuś obroni w Krakowie przed atakami żydokomuny? Ci,co nie obronili Krakowa przez wyżej
wymienionymi zdrajcami, tego wszystkiego,co polskie?! Ciekaw jestem,czy ma kwiaty na swym sarkofagu, Syn Narodu Polskiego w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Wawelu Józef Piłsudski? Ja niegdyś z Pomorza, bywając w Krakowie składałem Naczelnikowi Legionów wiązanki kwiatów z modlitwami. A wtedy bywałem cholernie smutny,bo zawsze zastałem golusieńki mosięzny sarkofag Marszałka... A były to lata chwały bandyty Stalina. W tym mieście liczy Pan na wsparcie?!! Komuniści wiedzieli,jak urządzić polskie miasto Kraków,skąd wyruszyłi Chłopcy Piłsudskiego w bój o Polskę! Pomodlę się za Pana Panie Krakowiaku, prosząc Boga o pomoc dla Pana. Pozdrawiam. Z Bogiem

Jan Orawicz - 26.10.12 13:23
Duch Stalina wiecznie żywy!!! Pseudoprawnicy wyrażnie są nim nasyceni. Nie boją się Boga,a ludzi wcale !! Jest tak od lat,ponieważ sądy nie zostały po prostu oczyszczone z komunistów itp. ludzi pozbawionych zasad etycznych i uczuć wyższych. Stąd zawsze bardzo chętni na zadawanie ciosów - dość często na partyjny itp. p r y k a z!!! A takie postępowanie jest bardzo dalekie od norm PRAWA !! Wszelakie bezprawie powinno być surowo karane,a szczególnie to,które się bezkarnie pleni w sądownictwie. O takich wyczynach prawników powinien dowiedzieć się cały Boży Świat. Tym "panom" -antyprawnikom z Krakowa należy się po prostu wydalenie na zbity łeb z pracy w sądzie i oskarżenie za bezprawne postępowanie . Jeżeli to nie nastąpi, wielu ludzi będzie dalej ponosiło koszty bezprawia. Społeczeństwo Krakowa powinno na takie zjawiska bezprawia odpowiednio zareagować. Przecież ludzie muszą wiedzieć o tym,że dzisiaj ON ,a jutro Ja mogę się znalesć w łapach takiego bezprawia. Pozdrawiam

Stanisław Z. Rozwadowski - 26.10.12 12:59
To jest oczywisty dowód opresji post-żydobolszewickiego (w Polsce) wymiaru sprawiedliwości (czyżby? raczej niesprawiedliwości) w stosunku do Polaków.

Chyba w zeszłym roku żydzi przeprowadzili spis ludnosci. Wcale unii europejskiej nie był potrzebny taki spis. Sami Żydzi w Polsce chcieli się zorientować jaka liczba mieszkańców przyznaje sie do narodowosci polskiej, przy okazji podliczając również swoje siły. W tzw. "mądrości etepu" polscy Żydzi trzymają ręke na pulsie, żeby mieć polaków pod stałą kontrolą.
Celem ma być dominium żydowskie (właściwie to już jest) na terenach przez nich kontrolowanych z podporządkowanymi strukturami władzy, ekonomii, gospodarki, życia społecznego.

System (nie)sprawiedliwosci stworzony w Polsce przez rzadzących Polską Żydów oparty został na tzw. prawie interpretacyjnym. Prawo interpretacyjne to prawo służące urzędnikom w podejmowaniu decyzji. Nie liczy się obiektywna prawda i dochodzenie do tej prawdy lecz decyzja odpowiednio zinterpretowanego przez tego urzędnika przepisu prawnego z reguły przyznająca rację stronie której to prawo służy czyli w większosci sytuacji rządzącym Polską Żydom. Takim to sposobem i istniejacemu w Polsce prawu interpretacyjnemu żydzi są w stanie niemal w kazdej sytuacji zniszczyc żywioł polski.

Zjawiska interpretowania prawa na rzecz opresyjnego oddziaływania na Polaków trwa niemal od 1944 roku tj. od czasu przejęcia przez Żydów rzadów w Polsce.

To co dzieje się obecnie to tylko nasilenie pewnych skoordynowanych działań korporacji prawniczej całkowicie podporzadkowanej sprawującym władzę w Polsce Żydom.

Sanhedrynowi i Żydom zależy na wytwarzaniu w społeczności tubylczej (polskiej) negatywnego obrazu państwa i władzy. Brak zaufania do władzy, korupcja, pokrętne i sprzeczne często ze sobą przepisy prawa, naginanie prawa, i wiele innych patologii tworzą obraz bardzo żle funkcjonujacego państwa. I o to właśnie żydom w Polsce chodzi.
Mają wtedy pretekst do zwiększania opresyjności w stosunku do społeczeństwa i w konsekwencji dalszego utrzymywania władzy. Polaków nie mozna zostawić samopas, jeszcze coś złego wymyslą albo rozpętają wojnę. Trzeba nad nimi (polakami) trzymać cały czas kuratelę nalepiej żydowską.

Przykłady pana dra Kękusia i innych można by mnozyć. Tej szajce i żydowskim oprychom nalezy odebrać władzę siłą bo oni nigdy nie oddadzą jej Polakom.

W Polsce praktycznie nie mozna prawnie skazać polskiego Żyda. Oni "obwąchują" sie nawzajem i jezeli stwierdzą, że swój wówczas prawo przestaje działać. Doskonale to zdemaskował pan red. Stanisław Michalkiewicz w swojej twórczości litrackiej i felietonach.

Wysyłanie dra Kękusia do psychiatry jest dowodem opresyjnego oddziaływania na społeczeństwo przy pomocy żydobolszewickich metod zaczerpniętych z arsenału stalinowskiego aparatu terroru oraz zniewalania społeczeństwa i narodu Polskiego.

To jest antypolska hucpa panie Seremet, Kwiatkowski, Stolzmann, Dickmann, pani Grundbaum, Thusk, Schechter, Weiss, i cała sfora żydowskich świń orwellowskich w strukturach władzy.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Sierpnia 1941 roku
Zmarł Maksymilian Maria Kolbe, polski franciszkanin, święty, zamordowany w obozie Auschwitz przez Niemców (ur. 1894)


14 Sierpnia 1919 roku
Wybuchł strajk 140 tys. polskich robotników na Górnym Śląsku, poprzedzający wybuch zbrojnego powstania


Zobacz więcej