Poniedziałek 19 Sierpnia 2019r. - 231 dz. roku,  Imieniny: Emilii, Julinana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 26.10.12 - 10:20     Czytano: [2920]

Dział: Interwencje

Sąd wysyła dr Kękusia do psychiatryka


Najnowszy wywiad z dr Kękusiem dotyczący spotkania z ministrem Gowinem, w którym Pan Zbyszek tłumaczy jak go chcą pacyfikować.

29 października w biurze poselskim Jarosława Gowina na ul. Karmelickiej 1 w Krakowie, ma się odbyć spotkanie delegacji uczestników protestu przed Sądem Okręgowym w Krakowie.

Tymczasem, jak pisał Pan Gawroński, dr Zbigniew Kękuś dowiedział się w niedzielę 22 października, że ma być doprowadzony przez policję na badania psychiatryczne, co wygląda na celowe działanie, aby zablokować to spotkanie. O tym jest przekonany nie tylko sam Pan Kękuś , ale również współuczestnicy protestu, którzy również są ofiarami wymiaru niesprawiedliwości.

Co śmieszniejsze te obecne badania psychiatryczne dotyczą 2003 roku. Czy w ogóle tzw. psychiatrzy mogą ocenić po 9 latach czy ktoś był wtedy chory lub zdrowy? Jednym słowem spece od chorób psychicznych (przez system zresztą wymyślonych), chcą orzekać, czy Pan Zbyszek był chory psychicznie w tamtym okresie. Działania wymiaru sprawiedliwości sięgnęły naprawdę zenitu. Jedna z uczestniczek protestu twierdzi, że to sędziowie prowadzący tą sprawę powinni się poddać takiemu badaniu, gdyż są patologicznymi kłamcami.

Sprawa zaczyna być śmierdząca i nie można wykluczyć, że życie i zdrowie Pana Kękusia może być zagrożone. Dlatego apeluję o nagłaśnianie tej sprawy i ostatniego wywiadu z dr Kękusiem zarówno na swoich blogach, na licznych forach oraz w mailach do znajomych. Niech cała Polska wie, że Pan Kękuś jest w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego i że pomimo takich szkalowań nie załamał się i nie ma zamiaru odbierać sobie życia.

Zastanawiające jest to, ze licznik na you toubie stoi od kilku dni na 301 wejść . Czyżby to you toube blokowało licznik, czy społeczeństwo jest tak mało otwarte na pomaganie ofiarom systemu.

OTO WYWIADkaterina404

Wersja do druku

Jan Orawicz - 25.02.13 20:56
Co z dr Kękusiem?!! Ani słychu ani dychu!! Od jesieni cisza jak zasiał makiem !! Pozdrawiam

Jan Orawicz - 27.10.12 2:56
Na co może liczyć dr Kękuś w Krakoweie? W tym mieście,gdzie na Plantach stoi pomnik Boya, zdrajcy Polski , miłośnika ZSRR i propagatora aborcji. A na Skałce pochowano ogromnego opluwacza Polski, o nazwisku Czesław Miłosz. Po
nim W. Szymborska miłośniczka zbrodniarza Stalina. Kto Pana dr Kękuś obroni w Krakowie przed atakami żydokomuny? Ci,co nie obronili Krakowa przez wyżej
wymienionymi zdrajcami, tego wszystkiego,co polskie?! Ciekaw jestem,czy ma kwiaty na swym sarkofagu, Syn Narodu Polskiego w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Wawelu Józef Piłsudski? Ja niegdyś z Pomorza, bywając w Krakowie składałem Naczelnikowi Legionów wiązanki kwiatów z modlitwami. A wtedy bywałem cholernie smutny,bo zawsze zastałem golusieńki mosięzny sarkofag Marszałka... A były to lata chwały bandyty Stalina. W tym mieście liczy Pan na wsparcie?!! Komuniści wiedzieli,jak urządzić polskie miasto Kraków,skąd wyruszyłi Chłopcy Piłsudskiego w bój o Polskę! Pomodlę się za Pana Panie Krakowiaku, prosząc Boga o pomoc dla Pana. Pozdrawiam. Z Bogiem

Jan Orawicz - 26.10.12 13:23
Duch Stalina wiecznie żywy!!! Pseudoprawnicy wyrażnie są nim nasyceni. Nie boją się Boga,a ludzi wcale !! Jest tak od lat,ponieważ sądy nie zostały po prostu oczyszczone z komunistów itp. ludzi pozbawionych zasad etycznych i uczuć wyższych. Stąd zawsze bardzo chętni na zadawanie ciosów - dość często na partyjny itp. p r y k a z!!! A takie postępowanie jest bardzo dalekie od norm PRAWA !! Wszelakie bezprawie powinno być surowo karane,a szczególnie to,które się bezkarnie pleni w sądownictwie. O takich wyczynach prawników powinien dowiedzieć się cały Boży Świat. Tym "panom" -antyprawnikom z Krakowa należy się po prostu wydalenie na zbity łeb z pracy w sądzie i oskarżenie za bezprawne postępowanie . Jeżeli to nie nastąpi, wielu ludzi będzie dalej ponosiło koszty bezprawia. Społeczeństwo Krakowa powinno na takie zjawiska bezprawia odpowiednio zareagować. Przecież ludzie muszą wiedzieć o tym,że dzisiaj ON ,a jutro Ja mogę się znalesć w łapach takiego bezprawia. Pozdrawiam

Stanisław Z. Rozwadowski - 26.10.12 12:59
To jest oczywisty dowód opresji post-żydobolszewickiego (w Polsce) wymiaru sprawiedliwości (czyżby? raczej niesprawiedliwości) w stosunku do Polaków.

Chyba w zeszłym roku żydzi przeprowadzili spis ludnosci. Wcale unii europejskiej nie był potrzebny taki spis. Sami Żydzi w Polsce chcieli się zorientować jaka liczba mieszkańców przyznaje sie do narodowosci polskiej, przy okazji podliczając również swoje siły. W tzw. "mądrości etepu" polscy Żydzi trzymają ręke na pulsie, żeby mieć polaków pod stałą kontrolą.
Celem ma być dominium żydowskie (właściwie to już jest) na terenach przez nich kontrolowanych z podporządkowanymi strukturami władzy, ekonomii, gospodarki, życia społecznego.

System (nie)sprawiedliwosci stworzony w Polsce przez rzadzących Polską Żydów oparty został na tzw. prawie interpretacyjnym. Prawo interpretacyjne to prawo służące urzędnikom w podejmowaniu decyzji. Nie liczy się obiektywna prawda i dochodzenie do tej prawdy lecz decyzja odpowiednio zinterpretowanego przez tego urzędnika przepisu prawnego z reguły przyznająca rację stronie której to prawo służy czyli w większosci sytuacji rządzącym Polską Żydom. Takim to sposobem i istniejacemu w Polsce prawu interpretacyjnemu żydzi są w stanie niemal w kazdej sytuacji zniszczyc żywioł polski.

Zjawiska interpretowania prawa na rzecz opresyjnego oddziaływania na Polaków trwa niemal od 1944 roku tj. od czasu przejęcia przez Żydów rzadów w Polsce.

To co dzieje się obecnie to tylko nasilenie pewnych skoordynowanych działań korporacji prawniczej całkowicie podporzadkowanej sprawującym władzę w Polsce Żydom.

Sanhedrynowi i Żydom zależy na wytwarzaniu w społeczności tubylczej (polskiej) negatywnego obrazu państwa i władzy. Brak zaufania do władzy, korupcja, pokrętne i sprzeczne często ze sobą przepisy prawa, naginanie prawa, i wiele innych patologii tworzą obraz bardzo żle funkcjonujacego państwa. I o to właśnie żydom w Polsce chodzi.
Mają wtedy pretekst do zwiększania opresyjności w stosunku do społeczeństwa i w konsekwencji dalszego utrzymywania władzy. Polaków nie mozna zostawić samopas, jeszcze coś złego wymyslą albo rozpętają wojnę. Trzeba nad nimi (polakami) trzymać cały czas kuratelę nalepiej żydowską.

Przykłady pana dra Kękusia i innych można by mnozyć. Tej szajce i żydowskim oprychom nalezy odebrać władzę siłą bo oni nigdy nie oddadzą jej Polakom.

W Polsce praktycznie nie mozna prawnie skazać polskiego Żyda. Oni "obwąchują" sie nawzajem i jezeli stwierdzą, że swój wówczas prawo przestaje działać. Doskonale to zdemaskował pan red. Stanisław Michalkiewicz w swojej twórczości litrackiej i felietonach.

Wysyłanie dra Kękusia do psychiatry jest dowodem opresyjnego oddziaływania na społeczeństwo przy pomocy żydobolszewickich metod zaczerpniętych z arsenału stalinowskiego aparatu terroru oraz zniewalania społeczeństwa i narodu Polskiego.

To jest antypolska hucpa panie Seremet, Kwiatkowski, Stolzmann, Dickmann, pani Grundbaum, Thusk, Schechter, Weiss, i cała sfora żydowskich świń orwellowskich w strukturach władzy.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19 Sierpnia 1989 roku
Ryszard Kaczorowski został prezydentem Polski na uchodźstwie


19 Sierpnia 1587 roku
Zygmunt III Waza został wybrany królem Polski.


Zobacz więcej