Wtorek 28 Stycznia 2020r. - 28 dz. roku,  Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 13.09.12 - 14:42     Czytano: [1777]

Podwójna moralność?

Pani Dulskiej? czyli III RPZ podwójnymi standardami w IIIRP (spadkobierców pijackiej Magdalenki) możemy zderzyć się co dnia.

Synowie byłego prezydenta stawali przed sądem za zbyt szybką jazdę i prowadzenie samochodu po pijanemu. Konsekwencją były dwa wyroki w zawieszeniu. Przemysław w 1993 r. spowodował kraksę, jadąc po kielichu (jedna osoba została ranna), do tego zbluzgał policjantów , Google: pomroczność jasna syna Wałęsy, rolnik po paru piwach na rowerze dostaje wyrok, odsiadka.

Cała Polska była pod wrażeniem wielkiego skarbowego przestępstwa, emerytka zrobiła gafę w kiosku na 6 gr. Tematem tak ważnym dla budżetu III RP temat dla sądu Okręgowego, została ukarana.

Janusz Palikot "zapomniał" wpisać do swoich oświadczeń majątkowych dwóch samochodów, samolotu, trzech pożyczek i udziałów w dwóch spółkach - wynika z akt umorzonego śledztwa.
Niech spróbuje tej zagrywki przeciętny Kowalski, pójdzie z torbami i kratami w oknach.

Czy to podwójna moralność (czytaj przestępcza działalność III RP), na tym mógłbym zakończyć.
Lecz, dorwałem się do komputera, temat łatwy , wdzięczny materiałów w bród, jedziemy dalej.

W sejmie można było słyszeć, przy stoliku siedzi polityk i mafiosa, błąd.
Przy tym stoliku siedzi mafiosa dzielący koperty politykowi, sędzi, prokuratorowi tyle ile zasłużyli, podstawiony świadek z wyciągniętą łapą stoi z dala czekając na swoją dolę.
W razie wpadki ci w togach nazywają sprawę książkowo, naruszenie prawa materialnego.
Przy tym stoliku zapadają decyzję kogo wykończyć, odsyłam do programu Polsatu? Państwo w Państwie?
Co zamieść pod dywan, ciekawe jak Tusk drepcze po swoim gabinecie, setki afer pod dywanem.
Nagrania doprowadziły do sejmowej komisji śledczej Rywina, minister Marek Sawicki znalazł się na śmietniku historii (tam jest miejsce dla spadkobierców Magdalenki i grubej kreski).

Egoistycznie odnotuję moje ostatnie przygody z bezprawiem, podwójny gwałt xs. Żony, SSR Dariusz Manista udowodnił mi działanie według dekretu z 1944r.
Nie popisała się pani Prof. Irena Lipowicz tzw. RPO, temat dla Sztrasburga.
W kraju nad Wisłą prokurator generalny Andrzej Seremet także się nie popisał w temacie pozbawienia obywatelstwa polskiego przez Burmistrza i słusznej walki o jego dobro prokuratury Ostródzkiej, cholera chyba błąd, a tam.
Propozycja dla Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, otwórzcie delegaturę w Polsce będzie szybciej.

Wracam do nagrań, akta. 2Ds. 480/12 nadzór prokurator Edyta Ewartowska, gość naruszył kk. Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej itd.
Prokurator Edyta Ewartowska w zapędzie ukręcania sprawy robi ciekawe posunięcie cytuję pismo:
w myśl art. 460 k.k zażalenie wnosi się w terminie 7 dni czyżby niewiedza, brak znajomości noweli KpK,
Dz.U. z 1997 nr 89 poz. 555 Tekst obowiązuje od 1 stycznia 2012 Art. 123. § 1.
kk. Art. 7. § 1. Przestępstwo jest zbrodnią albo występkiem.
§ 2. Zbrodnią jest czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 albo karą surowszą.
Następny kwiatek do butonierki, odmowa wszczęcia dochodzenia, podejrzana naruszyła nie tylko
kk art.234§1 lecz także art. 133§1, 235 oraz 236§1. Rozdział XXX
Przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości ?.

Aż można wpaść w zachwyt, ta babska lojalność, wszystko się robi żeby pani podejrzana nie miała przedłużonego urlopu na skarb państwa w Ostródzkim ośrodku wypoczynkowym.
Bzdura, Ostródzki z nazwy wymiar sprawiedliwości udowadnia Maślińskiemu że są nietykalni.
Wszystkim typom spod ciemnej gwizdy polecam znaleźć się w obrębie wpływów Ostródzkiej prokuratury.
Sąd Ostródzki przysłał mi nakaz zapłaty za pobyt w tzw. Lokalu.
O swojej i rodziny bezdomności już pisałem, oczywiście jest to precedens procesowy, jest to twierdzenie że precedensy tworzą prawo.

Potocznie nazywani tuptusie, meliniarze trwoga!!!!!, straż miejska będzie wam odbierać dochód ze sprzedaży puszek, obowiązkowe opłaty czynszu za szopy, meliny, miejsce przy rurach ciepłowniczych.
Her Tusk będzie miał większe wpływy budżetowe, większe możliwości germanizacji kraju nad Wisłą.
W tym roku na edukację 270 mln zł. To 152-proc. wzrost, trzykrotnie większy niż wzrost ogólnej subwencji na oświatę w tych latach (46 proc.) to plam można spodziewać się zwiększenia po trafnym opodatkowaniu bezdomnych.
Temat nie jak rzeka lecz wszystkie oceany, basta.

Bogusław Maśliński
2012-09-04

Wersja do druku

POLAK - 19.09.12 9:57
Ustrój i życie publiczne oparte na zgniliźnie moralnej - partyjniactwie, nepotyźmie, kolesiostwie, kumoterstwie, kłamstwie, złodziejstwie, pogardzie i terrorze, prawie przyznającym nieuzasadnione przywileje, nietykalność i olbrzymie korzyści materialne ludziom władzy, a skierowanym przeciwko zwykłym obywatelom musi runąć - oby jak najprędzej, tak mu dopomóż BÓG. A wszyscy ci, którzy walczą z tą gangreną, są szykanowani i zatrzymywani oraz wtrącani do więzień, giną w tajemniczych okolicznościach, już są wielkimi bohaterami i im będą poświęcane peany przyszłości.

bye bye D - 17.09.12 11:02
Moralność Dulskiej to macie tu http://www.radiomaryja.pl/multimedia/homilia-bpa-antoniego-dydycza-wygloszona-podczas-pielgrzymki-ludzi-pracy-na-jasna-gore-2/ , w treści nawołuje m.in. do rozwiązania Sejmu itp.
Osoba polskiej narodowości z polskim obywatelstwem, OSOBA CZERPIACA BEZ UMIARU Z PAŃSTWOWEJ KASY (ZUS zapłacony, dotacje, ofiary - wszystko bez podatku dochodowego i VAT) nawołuje to obalenia legalnie wybranego rządu, a na to jest w Kodeksie Karnym artykuł 128, paragraf 1 i paragraf 2.
Rzeczywiście chyba mają sieczkę zamiast mózgu . Tzw. ostoja patriotyzmu i tzw. polskości chce obalić rząd !!! Głupota totalna , lecz o tym przekonają się, gdy w razie jakiejkolwiek zmiany na szczytach władzy STRACĄ WSZYSTKO a wówczas nad łopatą przy budowie autostrady zostanie im tylko nucenie słów
MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG, MIAŁEŚ CHAMIE CZAPKĘ Z PIÓR..

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

28 Stycznia 1986 roku
Katastrofa na Przylądku Canaveral. Prom "Challenger" eksplodował zaraz po starcie. Zginęło 7 astronautów


28 Stycznia 1878 roku
Zmarł Józef Dietl, polski doktor medycyny, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezydent Krakowa (ur. 1804)


Zobacz więcej