Poniedziałek 6 Lipca 2020r. - 188 dz. roku,  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 04.08.12 - 21:56     Czytano: [3284]

Jak zabijano Polskę

Mirosław Kokoszkiewicz
Cała prawda o III RP 2005-2011
„Jak zabijano Polskę”


Powiedzmy sobie w końcu szczerze i bez ogródek. Dzisiejsza Polska pod rządami Tuska to żadne demokratyczne państwo prawa, z którego powinniśmy być dumni, a najzwyklejsza republika bananowa, gdzie karty rozdaje obca agentura i różne antypolskie lobby. Takich miernych, ale wiernych „szoferów” Janickich mamy w państwie Tuska na różnych kierowniczych stanowiskach pod dostatkiem. Prowadzą oni na dno polskiego Titanika w rytm medialnej wesołej i znieczulającej muzyki odgrywanej przez orkiestry z Czerskiej i Wiertniczej. Czy zdążymy się ocknąć na czas?

Wydawnictwo: Bollinari Publishing House
Stron: 265

Księgarnia Narodowa

Wersja do druku

Kiki - 30.09.12 18:07
Kończę ja czytać, tylko umocniłem się w swoich dotychczasowych poglądach, pozdrawiam świadomych Polaków.

Jan Orawicz - 23.08.12 3:58
Panie Lubomirze, Pan nazwał po imieniu tę zgraję,na którą i dzisiaj jest zapotrzebowanie. I jak ma być w tym kraju dobrze? Ja myślę,że bez ponownego Cudu Ducha Świętego nie jesteśmy zdolni do odzyskania takiej Polski, jak Pan Bóg przykazał. Pozdrawiam

MariaN - 05.08.12 16:31
Jak to wszystko się dziwnie potoczyło, już na samym początku jednym głosem przewagi wybrano jaruzela na prezydenta a później to już geremki, kuronie i mazowieckie z michnikami wzięli wszystko.
Dziś już nie ma czego brać, pokradli, posprzedawali - zostały zgliszcza RP, będzie ciężko odbudować ale gorzej bywało. Szkoda tylko porządnych ludzi i czasu. Znów trzeba bedzie zaczynać od początku.

Lubomir - 05.08.12 15:19
Kiedy Rosjanie opuszczali Polskę i pozostałe państwa Europy Środkowej nie zapomnieli zostawić w tych krajach swoich agentów. Ci jako wyszkoleni do sabotażu śpiochy KGB i bratniego Stasi rozpoczęli wykonywanie swojego niszczycielskiego zadania. Każda kurwa i złodziej stali się ich sojusznikami w walce z Polską, Polakami i polskością. Każda kurwa i każdy złodziei stali się idealnymi kandydatami do władz polskch a raczej do antypolskiego komanda zbrodni.

Jan Orawicz - 05.08.12 4:55
Proszę zauważyć jak doceniają Tuska Niemcy, Szwajcarzy i jeszcze inni... A przecież wiadomo kto to robi i w jakim celu. No,ale wielu Polaków nie domyśla się tego chytrego podstępu niemieckojęzycznych "miłośników" Tuska. Niemcy to w krwi mają,że za frico niczego nie dają... A co takiego dostali od Polski? O tym wiedzą - głównie bezrobotni stoczniowcy byłej Stoczni Gdańskiej.Pozdrawiam

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Lipca 1253 roku
Książę Mendog został koronowany na władcę państwa litewskiego.


06 Lipca 1964 roku
Malawi uzyskało niepodległość od Wielkiej Brytanii


Zobacz więcej