Wtorek 7 Lipca 2020r. - 189 dz. roku,  Imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 24.04.12 - 12:17     Czytano: [2563]

Dział: Głos Polonii

Polska w okowach mafii (10)


Naród odarty z historii, złudzeń! Czy Polska jest jeszcze członkiem NATO? - czas stawiać szubienice!

Wszyscy komunistyczni zbrodniarze w czasach PRL-u, bledną przy Tusku! Premier Rzeczypospolitej Polskiej zaciera ślady zbrodni! Sejm Rzeczypospolitej Polskiej sprzeciwia się wyjaśnieniu zbrodni. Należy ujawnić listę posłów głosujących przeciw. Hańba! Polska ma "rząd” hańby, oszustów, tchórzy i zdrady!

http://niezalezna.pl/15345-tusk-inwigilowal-prezydenta-lecha-kaczynskiego

Nie muszę tu przypominać, że zasranym obowiązkiem premiera jest współpracować z prezydentem, tak w sprawach wewnętrznych i polityce zewnętrznej jak wynika z konstytucji RP.
http://www.wprost.pl/ar/290596/Jak-walka-o-krzesla-z-Lechem-Kaczynskim-Smolar-o-pakcie-fiskalnym

,,Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, jako najwyższy przedstawiciel Rzeczypospolitej, może, na podstawie art. 126 ust. 1 Konstytucji, podjąć decyzję o swym udziale w konkretnym posiedzeniu Rady Europejskiej, o ile uzna to za celowe dla realizacji zadań Prezydenta Rzeczypospolitej określonych w art. 126 ust. 2 Konstytucji”.

Pamiętajmy, że wszelkie działania Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Arabskiego, Klicha, Grasia i wielu innych przeciwko śp. L. Kaczyńskiemu nosiły i noszą znamiona spisku, zdrady i haniebnej gry przeciwko Rzeczypospolitej i Polakom. Śp. L. Kaczyński był przywódcą regionu oraz był zwolennikiem Europy suwerennych narodów. Był niewygodny bo stanął na drodze do odbudowy imperium Kremla, wspomnieć należy oś Warszawa –Praga chodzi o rosyjsko unijny Związek Europy. Także brak reakcji dyplomatycznych po zamachu na L. Kaczyńskiego w Gruzji, a jedynie obelgi, przepychanki oraz wyśmiewanie przez Komorowskiego
http://niezalezna.pl/1838-slepy-snajper-czy-podly
były czytelnym sygnałem dla Rosji, róbcie co chcecie? Mord Smoleński jest przykładem nieprawdopodobnego upadku ,,polskich elit”, gdyż perfidne działania osób jak wyżej przed i po morderstwie prezydenta RP i 95 osób, zniszczyło prestiż Polski, a także poważnie naruszyło zasady statutu oraz solidarności Sojuszu Nort Atlantc Treaty Organization, NATO. Po której stronie byłaby Polska w przypadku konfliktu NATO Rosja? Czy tak zachowują się osoby które są zszokowane największą tragedią w historii powojennej Polski?
http://www.youtube.com/watch?v=kZ0_S5g-WyE

Mamy kwiecień i rok 2012, minęło 2 lata od mordu w Smoleńsku, a do dziś nie ma ani jednego filmu z przygotowań, ani jednego zdjęcia z wylotu prezydenta, niczego w archiwum PAP, ani jednej fotki z lotniska, w samolocie ,- niczego, a przecież wiadomo, że takie działania to międzynarodowy standard związany z bezpieczeństwem prezydenta! Na czyje polecenie znikły materiały?

Przypomnijmy co 18 kwietnia 201o roku donosił Die Welt --,,kwestia zamachu jest bardzo prawdopodobna” http://www.youtube.com/watch?v=bZvl1BDIZqA
. W tym miejscu wystarczy wspomnieć wizytę Baracka Obamy w Polsce. Secret Service opanowało nie tylko Okęcie ale prawie całą Warszawę, wieże kontroli lotów, dachy, trasy, kanały ściekowe- wszystko. Nasi [szef BOR M. Janicki nie potrafili sprawdzić nawet ruskiej altanki zwanej wieżą kontroli, nawet tego czy ktoś tam siedzi, za co awansowali i zostali wynagrodzeni??. Za to, że ciało prezydenta leżało przez wiele godzin w ruskim błocie! Mało tego, jeden z oficerów NATO komentując pogrzeb śp. gen Gągora powiedział: ,,macie szczęście, że mimo waszego większego zaangażowania w Afganistanie niż hiszpańskie, nie zainteresowali się wami terroryści, bo moglibyście stracić na tym cmentarzu resztę generałów oraz ministra obrony i szefa BBN” . Takich Janickich oraz ministrów zapewniających z antypolskiego telewizora, że ,,nasze służby nie mają się czego wstydzić w porównaniu z Secret Service” i ministrów w antypolskim rządzie Tuska mieliśmy i mamy wiele!! http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/48485,ewa-kopacz-rozdala-5-mln-zl-na-nagrody-kupowala-posluszenstwo-swoich-ludzi

Oliwy do ognia dodały także haniebne wypowiedzi Tuska i Komorowskiego a potwierdzone przez Grasia, że ,, Polska nie zażąda przejęcia śledztwa w sprawie śmierci prezydenta i towarzyszących mu osób,- gdyż mogłoby to być źle odebrane”. Pytam przez kogo?? Po tych perfidnych wypowiedziach Polska może przestać być traktowana jako stu procentowy sojusznik NATO w jakiejkolwiek akcji przeciwko Moskwie. Tutaj nasuwa się pytanie, czy Polska jest jeszcze członkiem NATO?

Kiedy dokładnie przyjrzymy się ,,polityce” wewnętrznej i ,,polityce” zagranicznej, to śmiało można powiedzieć, że NIE. Karty w Polsce rozdawane są nadal przez obcą agenturę. Wracają umaczani we współpracę z WSI ci wszyscy, dla których centrala mieści się nadal w Sowietach, a ich działalność została czytelnie przedstawiona w raporcie z likwidacji WSI. WSI wiedzą kto stoi za zamachem, a jeśli WSI wiedzą, to wie także i Komorowski. Najważniejsze decyzje w naszej armii nadal pozostają w gestii wychowanków z akademii radzieckich. Gen F. Gągor strateg, absolwent Akademii Obrony NATO w Rzymie którego zamordowano w Smoleńsku,- zastąpił gen. M. Cieniuch wychowanek Akademii Wojsk Pancernych Federacji Rosyjskiej w Moskwie. Na czele BBN jest gen. S. Koziej był na kursie Sztabu Generalnego ZSRR, brał udział w planach ataku Układu Warszawskiego na państwa Europy Zachodniej. Awanse po zamachu dnia 10 kwietnia 2010 też mówią same za siebie. Na szefa BOR awansował Janicki za ,, działalność i wzmocnienie pozycji Polski”, na gen. brygady awansował Bielawny później zdymisjonowany za Smoleńsk, awans Parulskiego, wystąpienie Sikorskiego w Berlinie, uzależnienie energetyczne od Rosji. Przypomnijmy także ,,tajemnicze zejścia” z tego świata; Marek Karp-wypadek samochodowy, Marian Goliński-wypadek drogowy, Grzegorz Michniewicz-doradca Tuska, -,,sam się powiesił”, Eugeniusz Wróbel -,,sam się zamordował”, Stefan Zielonka -,,sam się utopił”, Mieczysław Cieslar-18-4-2010 ,,sam spowodował wypadek”, Krzysztof Knyż -operator Faktów ,,sam się zagubił”, Marek Dulinicz -grupa archeologiczna ze Smoleńska ,,sam spowodował wypadek drogowy”, Dariusz Ratajczak ,, sam się udusił w samochodzie” miesiąc po mordzie w Smoleńsku. Przykładów jest wiele. Czas Platformy i Tuska się skończył.

Koniec zdradzieckich rządów, koniec z dalszą ochroną układu WSI, układu który od początku transformacji [1989] skutecznie niszczy polską gospodarkę, finanse, państwo. Koniec z propagandą sukcesu,
http://www.youtube.com/watch?v=IB8KSnfYOJM&feature=related
Na czele państwa zdrajcy, którym na Polsce i jej silnej pozycji oraz dobrobycie obywateli absolutnie nie zależało i nie zależy. Choć w Polsce nie wykonuje się kary śmierci, a jedynym krajem w Europie wykonującym egzekucje jest Białoruś, , to należy się głęboko zastanowić, czy nie nadszedł najwyższy czas przywrócić karę śmierci w Polsce za najcięższe przestępstwo spisku przeciw prezydentowi oraz udowodnionej ZDRADY OJCZYZNY?? Na pewno nadszedł już ten czas, czas odpowiedzialności, za słowa i czyny, za Polskę,--kiedy kilka milionów Polaków zostało oskarżonych o zdradę narodową z ust Tuska w Sejmie dnia 13 kwietnia 2012 roku, podczas debaty o projekcie PiS wzywającą Federację Rosyjską do zwrotu wraku samolotu. Tusk odrzucił pomoc NATO, USA , międzynarodowych ekspertów,- dlaczego?, skoro nie ma nic do ukrycia. Jeśli Polacy natychmiast nie zatrzymają procesu rozpadu państwa polskiego, jego wynaradawiania, bankructwa
www.zegardlugu.pl
to pod dalszymi rządami Tuska nastąpi ogromna katastrofa Polski. Dziś wygląda to tak, jakby Polacy sami z własnej woli pozwolili na tragiczny upadek kraju, oraz wykreślenie Polski z mapy. Posłuchajcie państwo tej wypowiedzi ,, z łatwością wykupujemy Polskę”
http://www.youtube.com/watch?v=FUENdbM4dtk

Afery, ponad trzy miliony Polaków poza Polską za chlebem, oszustwa wyborcze, atak na krzyż, lekarze, ACTA, eliminacja wolnego słowa [Radio Maryja] , atak na emerytury, zamykanie tysięcy szkół, ograniczanie własnej historii. Historia Polski, jej zamazywanie, fałszowanie czy ograniczanie do złudzenia przypomina wypowiedzi Goebbelsa, nazistowskiego ministra propagandy ,, Polaków nie trzeba mordować, wystarczy zakazać im historii”, nic dodać nic ująć. Obecnie jesteśmy świadkami następnego w Polsce zamachu, zamachu na chorych na raka, nie ma leków!! Głupota, brak kompetencji czy świadome działanie Arłukowicza? Odsyłanie ciężko chorych na raka do domu, to kolejna zbrodnia przeciwko narodowi! Arłukowicz jak E. Kopacz i wielu innych na pewno ,,zasłużył na awans” z rąk Tuska.

Czy Polska ma szansę przetrwać jako Naród? Ma , ale najpierw należy TW, Bolków, aferzystów, złodziei, kłamców, winnych wyprzedaży majątku narodowego postawić przed sądami oraz TS. Natomiast winnych spisku przeciwko śp. prezydentowi L. Kaczyńskiemu, winnych dorżnięcia watahy, winnych wyginięcia jak dinozaury, winnych zdrady narodowej postawić przed sądem wzorem powojennej Norymbergii i powiesić w centrum Warszawy.

Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ Solidarność- pierwszej Solidarności, były internowany
www.zolnierzesolidarnosci.com
kwiecień 2012

do wiadomości: J. Kaczyński, A. Macierewicz, PiS, ZBŻS, NSZZ S, Solidarna Polska, niezależne serwisy internetowe

……………………………………………
Polska w okowach mafii część IX (Portal AFERY PRAWA)


Wersja do druku

athony - 21.07.12 22:09
Cóż można spodziewać się po współautorze "Nocnej Zmiany", tj ciekawy film z przejęcia władzy po b. Premierze Olszewskim. Dzisiaj powoli znika z mediów, na niektórych serwisach już go wyczyszczono. Jest to istota i prapoczątek tego co się współcześnie rozgrywa. Quo Vadis RP.

Robert D Bastien - 04.06.12 16:11
Pytanie na czasie: Czy Polska jest jeszcze członkiem NATO?
Symptomy wskazują, że to tylko nam sie tak wydaję, że istniejemy w pakcie o tej nazwie. Dowiodł o tym ostatni test administracji Białego Domu - wypowiedz Prezydenta USA - pod adresem Polski, wskazuje że nie. Potwierdza to wycofanie projektu tarczy rakietowej obrony w naszym rejonie. Decyzja bez udziału NATO i sojusznika Polski. Potencjał militarny Polski pod rządmi PO zmalał drastycznie, obronność nasza i jej skuteczność praktycznie jest żadna. Pozostał nam tylko udział w "misjach" poza granicami Polski, na bardzo niskim poziomie taktycznym i technicznym.
Epoka dwubiegunowa paktów i przeciwstawnej równowagi - skończyła się z upadkiem paktu warszawskiego. Z obserwacji panujacych stosunków, chociaz by Bliskiego Wschodu a ostatnio dotyczace Syrii, wskazują że mamy doczynienia z wielością biegunową w samej strukturze NATO. Oznacza to że słabość tego zaplecza militarno politycznego - działa przeciwko sobie wewnątrz NATO, korzysta z tego Rosja, Chiny, i wszyscy którzy są w posiadaniu arsenału nuklearnego. Na dłuższą metę, nie wróży to nic dobrego - a dla Polski, zagubienie utrzymania stabilności w środku Europy, ze zrujnowaną gospodarką i ekonomią, bez sojuszników ale z wiekszą liczbą wrogów, wabiących się tylko przyjacielami? - co oznacza, że jeżeli nie obudzimy się natychmiast, to ostatni niech zgasi światło.

patrzyciel - 04.06.12 0:45
W sprawie mafii zacytuję Stanisława Tyma "Na kuja wy nam potrzebni !" ""Sieradz i Zabrze !"
Trzeba było live słyszeć aplauz publiczności podczas modlitwy ..." 5011 000 9302 ....BP....".
Jeszcze 20 lat temu było to niewyobrażalne a dziś wszystkim się przejadło. Biskupi jęczący o prześladowaniu winni zacząć od spojrzenia w lusterko, wyznania grzechów, szczerego żalu i zadośćuczynienia jak naucza katechizm.
Faktycznie ktoś miał razje pisząc, że pycha ich zgubi. Amen.

cela - 23.05.12 21:35
Zbrodni jest winien ten kto osiągnął korzyść. A kto jest na fali dzięki Smoleńsku ?? Już chocby z tego powodu kurdupel powinen zamknąc dziubuś.
Ta prosta konstatacja dowodzi do czego prowadzi rzucanie oskarżeń.
Lecz aby to zrozumic trza pójść po rozum do głowy. Puk! Puk ! Jest tam kto ?
Odpowiada głucha cisza.....

Agamemnon - 05.05.12 15:11
Kto z psychologicznego i prawnego punktu widzenia może być zainteresowany zacieraniem śladów w miejscu wypadku?

matia - 04.05.12 12:58
herezje...

kaczka pstra - 03.05.12 2:25
Robert z braku argumentów ciska inwektywy ad personam. No comment.

Robert - 30.04.12 4:24
Kaczka pstra. hahaha aleś ty głupi i naiwny - Polakom tym nie zaimponujesz - rachunek za ten twój wysiłek prześlij Polikotowi, Urbanowi, Michnikowi, do parlamentu, prezydenta i premiera - jeżeli kogoś pominąłem to nie jest wielka strata. Na przyszłość, nie obrazaj Polaków, KK i postaci które wymieniasz.

kaczka pstra - 29.04.12 17:53
Robert sie pyta gdzie to wyczytałem ??? Ano tak Robertowi sie napisało, cytat:

Robert - 24.04.12 13:11
Dnia 11 września 2001, (......) są konstrukcją stalową wypełnine azbestem i betonem. Obydwa atakujace samoloty /pełne zbiorniki paliwa/ wpadły do wewnątrz budynków pozostawiając na scianach zewnetrznych otwór odwzorowania ksztalu tych samolotów - nic się nie oderwało.
Koniec cytatu
Wystarczyło tam być aby takich farmazonów nie pisać, powiem więcej - wystarczyło uważnie obejrzec relacje w necie, discovery, NG... .
Powtarzam : Newton i Hughens w grobach sie przewracają od waszych teorii.
Jak nie sztuczna mgła to strzały. Jak nie strzały to hel, potem bymba i ch.olera wie co jeszcze w waszych rozumnkach sie uplęgnie.
Nawet kanadyjskie spostrzezenia to dla was herezja. Wierzta sobie w co chceta , byle na własny koszt.
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/wiara-w-boga-slabnie-w-wyniku-analitycznego-myslen,1,5118422,wiadomosc.html

cytat off topic:

~Vaffanculo:
~Vaffanculo Użytkownik anonimowy
Anglia odrzuciła katolicyzm i zbudowała największe imperium w dziejach; Rosja gnała Kościół od swych granic i zbudowała największe państwo świata; Chiny gonią kolaborantów obcego państwa Watykanu i zbudowały największą potęgę ekonomiczną świata. Polska „po opieką” pewnej Żydówki utraciła niepodległość; stała się areną dwóch wojen światowych; eksperymentów hitlerowskich i bolszewickich; utraciła 2/3 terytorium. Mówi wam to coś, bracia katolicy? zwiń


drugi cytat off topic

Trzeba przyznać, ze inwestycja Watykanu w "polskiego_papieża" była genialna! Watykan zauważył rozpad Związku Sowieckiego i zajął jego miejsce w Polsce! Rewelacja! Ile to kasy przynosi Watykanowi...

Robert - 28.04.12 16:25
przepraszam sprostowanie - Drugi przypadek dotyczy zdjecia nr. 2.

Robert - 28.04.12 15:19
Własciwie na temat tragedii Smoleńskiej, i raportów wszelkich komisji, można pisac tomy opracowań książkowych – żenujace jest tylko to, że ta tematyka dotyczy niestety ale nieprawidłowosci w postępowaniu wyjaśniającym.
Aby nie zagęszczać tych problemów, chciałbym poddać pod dyskusję tylko nieliczne ale dostepne zagadnienia ze żródeł już opublikowanych. Przegladając materiały satelitarne i zdjecia dokonane tuż po tej tragedii – sceptycy i kawalarze, powiedzieliby, że to był Polski zamach terrorystyczny na rosyjskie brzozy. I faktycznie tak jest, zawartość tej lektury ukazuje praktycznie uszkodzone nieszczęsne brzozy, liczba ich jest znaczaca.

Na poczatek proponuje analizę zdjecia nr 1. Więc jest to brzuzka, na łące a własciwie na poboczu drogi polnej. Pod którą znajduje się grobowiec cywilizacji śmieci, z pobliskiego osiedla, zjawisko normalne. Ukazana brzuzka, takie małe drzewko z odłamanymi końcówkami na wysokosci około 2 metrów, zwisającymi swobodnie które utrzymuje kora lub nieliczne włókna. Jest to pierwsze zetknięcie się samolotu z brzozą.
I tutaj pojawia się problem logiczny – że to co zostało pokazane, praktycznie powinno być zakończeniem tego lądowania. Przy wypuszczonym podwoziu, ten samolot powinien się zaryć na tej prawdopodobnie wiosennej grząskiej łące i po herbacie. Następny dylemat, skad on się tam wziął – przecież to nie jego scieżka do ladowania? Następny dylemat, Jeżeli tę pierwszą brzozę scięło czy połamało? Przednie skrzydło – to zaraz za tym skrzydłem na kadłubie są 3 silniki, które by te gałęzie zazsały jak super odkurzarz i szlak by trafił wszystko byskawicznie. Odnosi się to nie tylko do tej brzozy, ale do wszystkich tam pokazanych. Niektóre są tak pieknie równiutko obgolone, jak by ręką ogrodnika, od dołu do samej góry.

Drugi przypadek prezentowane zdjęcie nr 3, to już jest wyczyn którego nie powstydzili by się kamikadze. Na jednym ze zdjeć, /google earth/ znajdziecie państwo taki obrazek, których jest kilka i dotyczą tego samego ujęcia: Jest to droga niewielkiej szerokości, gdzie po jednej stronie jest przestrzeń raczej otwarta na którym to poboczu jest linia energetyczna kable prawdopodobnie telefoniczne. Jest sporo ludzi i samochodów, i taśma zabezpieczajaca ten teren – jako oznaka że to zdjecie dokonano zaraz po katastrofie. Na drugim poboczu jest las, który od strony drogi raczej wąskiej, ma uszkodzone tylko te cholerne brzozy i to w dodatku niżej. Inne drzewa pokazne i wyższe cą całe i nie tknięte. W jaki sposób tego dokonał samolot pasażerski TU 154, w jaki sposób się tam zmiescił i nie zrywajac linii energetycznej, słupów, ogolił brzozy i poleciał sobie w siną dal?

Robert - 28.04.12 10:39
Kaczka pstra. nie wiem gdzies to przeczytał, że "samoloty wchodzily w WTC jak w masło" - nic takiego nie podawłem. W środkowej częsci wielkiego budynku, znajduje sie jego konstrukcja trzonowa - żelbetonowa, którą nie została mechanicznie ścięta, to chyba też jasno podałem. A Ci co znają, prawa fizyki mechaniki i wytrzymałosci materiałów, nie zadają pytań pytań na poziomie "Kaczki pstrej", bo wiadomo czym się rózni konstrukcja ścian WTC od brzozy sovieckiej. Pozatym należy rozróznić, że Robert to liczba pojedyncza, a nie komisja.

kaczka pstra - 28.04.12 3:12
Człowieku imieniem Robert, że tak się wyrażę !
Jeśli samoloty w WTC wchodziły jak w masło, to dlaczego przecięta część budynku nie zawaliła sie natychmiast ??? Może jednak konstrukcja budynku nie została zniszczona, lecz uległa destrukcji pod wpływem ciepełka od spalonego paliwka m
Newton i Hughens w grobach sie przewracają czytając wasze odkrywcze uwagi godne dysertacji na uniwesytecie im. Łomonosowa.
Bye, bye.

thony - 24.04.12 18:56
A cóż można spodziewać się po współautorach "Nocnej Zmiany". Tę sekwencje wytropiono i zniszczono. Jednak są źródła, do których można dotrzeć. Jest to trudne, życzę powodzenia. Podobną rozszerzoną myśl zacytowałem na RP forach. ?????

Robert - 24.04.12 13:11
Nie jest błędem, tragedię smoleńską traktować jako zaplanowany zamach. Napewno stawianie pod pręgierz znaczenie słowa "zamach" jako hańba dla Polski - w ustach premiera i jego ekipy, mija sie z sensem i logiką pojmowania tej tragedii.
Odmowa parlamentu (sejmu) o wniesienie ustawy, do sprowadzenia polskiego rzadowego włsciciela wraku z Rosji, ma tym momencie wymiar wielo znaczny i powinna być poddana prawdziwemu dochodzeniu prokuratorskiemu. Z paragrafu utrudniania postepowania wyjaśniajacego tę katastrofę uprawnionej stronie Polskiej - i to z obowiazku urzędu. Zaistniałe zdarzenie należy do kategorii określone kwalifikacją prawną jako zbrodnia, i te przyczyny muszą być ustalone jako pewne. Hańbą jest to, że ten ZAMACH - jak dotychczas nie był przedmiotem postepowania zgodnie z prawem ustanowionym w tym wzgledzie przez KPP w Polsce, a przcież to zginęli obywatele Polski.

Zapoznałem sie z "raportem komisji Millera" - jest to ciało w cudzysłowiu, które otrzymało raport z Rosji przetłumaczony - i to tyle co nic. Interesujace jest to, że hańbą jest aby "specjalista" Miller był dopuszczony wogóle i to jako szef do komisji tragedii smolenskiej - wróg nr.1 i kto wie jeszcze czego? w stosunku do pasażerów poległych w drodze do Katynia. Był szefem MSWiA.

Dnia 11 września 2001, atak terrorystyczny w New York na wiezowce WTC. Podaje to jako jednen z przykładów który wszyscy widzieli. Wieżowce WTC były konstrukcji trzonowo żel-betonowej, a sciany zewnętrzne są konstrukcją stalową wypełnine azbestem i betonem. Obydwa atakujace samoloty /pełne zbiorniki paliwa/ wpadły do wewnątrz budynków pozostawiając na scianach zewnetrznych otwór odwzorowania ksztalu tych samolotów - nic się nie oderwało. Nie muszę nikomu wyjaśniać różnicy między konstrukcją WTC a soviecką brzozą. Sama budowa skrzydła jest facynujacą nauką, zakładamy że przy "spotkaniu" z brzozą - mogłoby powstać jedynie wgniecenie, wielość urzadzeń wewnetrzych i konstrukcyjnych wzmacniają skrzydło - demonstrowane całkowite odpadnięcie połowy z powodu brzozy jest mistyfikacją, do odwrócenia uwagi od prawdziwych przyczyn wskazujacych na ZAMACH. W kabinie, jest zwykle kilka osób inżynier pokładowy, nawigator, i dwóch pilotów - bez wątpienia są to osoby które wiedza co robią i to nie poraz pierwszy. Ostatnie słowa K..wa M..ać - świadczą o desperacji w sytuacji ostatecznej która ich zaskoczyła i nie spowodowana przez załogę, w zbiornikach mieli około 11 ton paliwa aby spokojnie odejść na inne lotnisko

Wszystkich komentarzy: (15)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Lipca 1807 roku
Na mocy postanowień w Tylży utworzono Księstwo Warszawskie z ziem 2 i 3 zaboru pruskiego, z królem Fryder. Augustem.


07 Lipca 1874 roku
Urodził się Władysław Grabski, ekonomista, polityk, twórca Banku Polskiego (zm. 1938)


Zobacz więcej