Poniedziałek 6 Lipca 2020r. - 188 dz. roku,  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.11.11 - 13:44     Czytano: [1663]

Kolejna książka o 9/11

Sławomir M. Kozak proponuje swoją najnowszą pozycję, zatytułowaną „Czarny Wrzesień”. Czytelnik znajdzie w niej dane, jakie na temat amerykańskiej tragedii 11 września 2001 roku, udało się autorowi zebrać w ciągu czterech lat żmudnych badań. Z racji ograniczeń edytorskich jest to wiedza o 9/11 dostarczona w pigułce.

Pomysł wydania tej pracy powstał z chwilą, w której okazało się, że nakład cieszącej się największą poczytnością książki „Oko Cyklopa”, wyczerpał się. Zamiast wznawiać rzecz znaną już i nie najnowszą, autor postanowił zebrać swe przemyślenia z uprzednio wydanych książek i zaprezentować je w nowej edycji. Jest więc to książka w dużej mierze bazująca na wcześniejszych tekstach. Nie oznacza to jednak, że praca niniejsza jest tylko zbiorem uprzednio wydanych rozważań. Autor wyszedł naprzeciw oczekiwaniom zarówno tych osób, które innych jego opracowań nie znają, jak i swych stałych Czytelników, którym proponuje kilka nowych faktów.
W książce pojawia się również odniesienie do katastrofy smoleńskiej, traktowane przez pryzmat zadziwiających zbieżności obu tych dramatów.

Do książki dołączony jest film DVD, wyprodukowany przez PilotsFor911TruthOrganization, zatytułowany ATAK NA AMERYKĘ. Film ma polskie napisy.

OFICYNA AURORA

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

06 Lipca 1974 roku
Polscy piłkarze zdobyli 3 miejsce na Mundialu w RFN, pokonując Brazylię 1:0


06 Lipca 1964 roku
Malawi uzyskało niepodległość od Wielkiej Brytanii


Zobacz więcej