Sobota 7 Grudnia 2019r. - 341 dz. roku,  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 09.11.11 - 12:10     Czytano: [2702]

Eutanazja Polski, Europy i świata?Procesy likwidacyjne dotykają Europy od Atlantyku po Bug. Podstępnie rozgrabiane lub sprzedawane za bezcen gospodarki i przemysły dogorywają. Kosmopolityczne kurewstwo podnosi triumfalnie czerepy. Państwa pozbawiane są jakichkolwiek racjonalnych planów i perspektyw. Patriotyzm wyszydzany jest przez kreatury nie bardzo przypominające ludzi. Kreatury spłaszczone do jednego fizycznego, materialnego wymiaru.

'Elity' autentycznych lokalnych zdrajców wspierają gangi światowych sabotażystów. Rozbijanie narodów i państw na pojedyncze atomy, na miliony skonfliktowanych ze sobą i innymi ekscentrycznych egoistów, to sposób na likwidację całych narodów. Te procesy uruchomiono w Hiszpanii, Grecji, Polsce, na Węgrzech i we Włoszech. Marks i Hitler rechoczą w swoich grobach. Pod osłoną niemieckiego prawa dokonuje się globalne spustoszenie. Potwory atakują piękno i młodzieńczość Grecji i Italii, piękno i młodzieńczość Aten i Rzymu. Atakują wieczne źródła europejskiej cywilizacji. Poetów, myślicieli i kapłanów określają mianem pasożytów społecznych. To ideologia i język niemieckich lichwiarzy i banksterów.

Oni nie jedzą Chrystusowego Chleba i nie piją wina, przeistaczanego w Chrystusową Krew. Oni zabijają ojczyzny chleba i wina. To psychopaci i zawodowi mordercy, przed którymi ludzkość musi się bronić. Scenariusz 'Ody do młodości' to jedna z instrukcji do tej samoobrony. Mickiewicz był wieszczem, był prorokiem na wszystkie czasy. Również na nasze czasy. Cała armia drapieżnych opluwaczy nie jest w stanie temu zaprzeczyć. Nawet poprzebierani przez antypolskich politykierów na czarno, niczym carskie sotnie lub hitlerowskie formacje - służby mundurowe, nie są w stanie odebrać Polakom radości z wolności i radości z niepodległości. Polacy biało-czerwone barwy mają w swoich sercach, duszach i umysłach. Watykan, państwo bez armii, gospodarki i przemysłu również nie jest na pozycji przegranej. O wielkości i perspektywach decyduje siła ducha a nie liczebność, konto czy tonaż.

Do czego prowadzi marksizm?
Państwom europejskim grozi zawiązanie się podobnych komand śmierci do tych, jakie grasują po Ameryce Południowej - od Peru po Kolumbię. To bojówki marksistowsko-faszystowskie niosące śmierć cywilizacji Dekalogu i Krzyża. Z tymi bojówkarzami toczą regularne wojny armie w/w państw.

W Europie wciąż poniża się i opluwa zarówno wartości wynikające z Dekalogu, jak i wiary w zbawczą moc Chrystusowego Krzyża. To prosta droga do przemocy w stylu latynoskim. Tam gdzie nie ma szacunku do wartości i zasad, można toczyć wojny nawet o piłkę nożną, jak miało to miejsce pomiędzy Salwadorem i Hondurasem. To potworny infantylizm, by nie powiedzieć intelektualny i emocjonalny analfabetyzm. Rzecz jasna praprzyczyną wybuchu gniewu skanalizowanego przez bojówki marksistowsko-faszystowskie jest konstruowanie gigantycznych dysproporcji w stanie posiadania. Latyfundyści latynoscy i latynoscy oligarchowie to główny cel ataków terrorystycznych bojówek. W Polsce wykreowano podobną kastę superbogaczy. Superbogaczy - para-kryminalistów, wzbogaconych na pseudo-prywatyzacyjnych przekrętach i łapówkach. Kasta nędzarzy kreuje się sama. Okrutne życie wypycha na margines najsłabszych i najbardziej bezbronnych. Ich zamierzają rzekomo bronić marksiści. Jednak ci marksiści to nowa oligarchia.

W ponoć wolnej Polsce zaistniał jakiś tam marksistowski 'Ruch Wariata'. Wariat jak to wariat, rozpoczął od ataku na Krzyż Chrystusa. Jako absolwent KUL-u powinien tego Krzyża bronić. Ale co wówczas wyróżniałoby wariata spośród normalnych ludzi?. Teraz pozostaje czekać jak szwankujący psychicznie sukinsyn wtargnie do Gmachu Polskiego Sejmu już np. nie ze sztucznym penisem, jak zdarzyło mu się to w przeszłości, ale z fuzją myśliwską i zacznie strzelać do przeciwników jego poglądów. Czy niebezpieczny clown Palikot nie pełni roli zasłony dymnej i tematu zastępczego dla dalszego sabotowania Polski, Polaków i polskości przez 'frakcję niemiecką'?, Przez frakcję sterowaną przez Angelę Merkel z berlińskiej centrali?. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest. Sam Palikot to przecież sztukmistrz od spirytusowej pseudo-prywatyzacji...A na takiego mają haki wszystkie wywiady świata...

Lubomir

Wersja do druku

weterani - 01.12.11 22:57
Przykre ,ale prawdziwe.Od wiekow chcieli zniszczyc Polske ,podszywając się pod obywateli polskich,rozpijajac Polakow,pozyczajac pieniadze itd.zrobia z nami to ,na co im pozwolimy.Nie mozemy zgodzic sie na aborcje czy eutanazje bo nas zabiją.Zlo trzeba dobram zwycieżyć i naśladować naszych swietych i blogosłaionych Rodakow.Tak nam dopomoz Bóg i Ojcze św.Janie Pawle II.Amen.

Jan Orawicz - 09.11.11 20:49
Szanowny Panie Autorze tego ciekawego i zwięzłego artykułu, ja mogę
tylko pogratulować prawdy zawartej w tym materiale. Od siebie dodam
tylko to,że biedne narody świata, zawsze stanowią dla komunistycznych
hien bogaty zasób jadła. Suma sumarum wychodzi też na to, że piekło
bardzo zabiega o to,by starczało mu materii do podtrzymywania ognia
piekielnego!... Ja np. w swoim życiu przeżyłem sporo takich Palikotów
z PZPR,którzy teraż siadają bliziutko Ołtarzy Chrystusa,by Go przebła-
gać za bolszewickie szaleństwa na Narodzie Polskim. Czy to im się uda?!
Myślę,iż nazbyt długo, solą w ich oczach były właśnie krzyże i ksieża!
Ciepluteńko pozdrawiam !

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Grudnia 1550 roku
Odbyła się koronacja Barbary Radziwiłłówny, żony polskiego króla Zygmunta Augusta.


07 Grudnia 2013 roku
W wieku 113 lat zmarł ostatni uczestnik (ułan) Bitwy Warszawskiej, kpt. Józef Kowalski, był najstarszym żyjącym mężczyzną na świecie


Zobacz więcej