Wtorek 10 Grudnia 2019r. - 344 dz. roku,  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.08.11 - 10:24     Czytano: [1450]

Dział: Nasze zdrowie

Prezydent wetuje

...a więc mamy trochę czasu aby pomyśleć i przygotować następny szturm, który doprowadzi do całkowitego zakazu upraw GMO w Polsce, podobnie jak ma to miejsce już w 9 krajach Unii Europejskiej.

Została wykonana OGROMNA PRACA przez nas, przez ludzi z którymi współpracujemy od dawna oraz ludzi którzy włączyli się 'z marszu' i z determinacją stali najpierw pod Sejmem, potem pod Senatem i w końcu pod Pałacem Prezydenta. Do walki o zablokowanie ustawy o nasiennictwie włączyły się różne środowiska (naukowcy, rolnicy, artyści, przedsiębiorcy, konsumenci) i inicjatywy obywatelskie.
W czerwcu, lipcu i sierpniu odbyły się setki wydarzeń w całej Polsce: spotkania z politykami, imprezy edukacyjno-informacyjne, happeningi, protesty, konferencje prasowe, masowe wysyłanie listów do polityków. Włączyły się też organizacje i naukowcy z innych krajów UE wysyłając listy do polskich polityków.

DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁE ZAANGAŻOWANIE mimo okresu wakacyjno-żniwnego. Wiele nieprzespanych nocy, stresów i własnych pieniędzy...bez dotacji.

Ta wygrana pokazuje, że jeśli zjednoczymy siły to możemy odnosić zwycięstwa. I ta JEDNOŚĆ jest naszym największym sukcesem!

Niestety propaganda proGMO działa cały czas...no i Pan Prezydent nie chce usłyszeć faktów o zagrożeniach GMO i ciągle powtarza'..., że nie znajduje potwierdzenia, że żywność GMO jest niezdrowa..."

Musimy jeszcze bardziej zjednoczyć nasze działania, zapraszamy do dalszej współpracy. Naszym głównym celem teraz jest doprowadzenie do całkowitego zakazu upraw GMO. LICZYMY NA WASZE DALSZE, jeszcze większe zaangażowanie:))

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO
www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani

Serdecznie pozdrawiamy,
Jadwiga Łopata i Julian Rose

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

10 Grudnia 1339 roku
Zmarła Jadwiga Kaliska, królowa Polski, żona Władysława Łokietka (ur. około 1266)


10 Grudnia 1911 roku
Maria Skłodowska-Curie została laureatką Nagrody Nobla.


Zobacz więcej